Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DARIUSZ KOSIUR W SPRAWIE PAPIEŻA KRZYWDZI KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mijają dwie doby od zamieszczenia przez blogera NEon24.pl Dariusza Kosiura (vel Rzeczpospolita) obrazoburczego tekstu o Świętym Janie Pawle II-gim. Emocje opadły, pozostał pył. Pył po pozycji Stowarzyszenia WPS budowanej latami na naszym portalu.

Wierni Polsce Suwerennej to dzieło życia Doktora Pawła Ziemińskiego (doktor nauk humanistycznych z Łodzi). Wywodzący się ze narodowego środowiska łódzkiego Pan Paweł, onegdaj współpracownik samego Bohdana Poręby współorganizował Kongresy Polski Suwerennej, wiele razy zabierał głos w dyskusji na forum ogólnonarodowym, wypowiadał się sensownie, po polsku. Znany jest z budowania porozumienia między narodami słowiańskimi, szczególnie miedzy Polakami i Białorusińcami i Rosjanami. Zdecydowanie potępia izraelską interwencję na Ukrainie i podporządkwanie się Ukraińców Żydom, danie się ukierunkować przeciwko Rosji na warunkach syjonistycznych i WASP-owskich. W dobrych działaniach Ziemińskiego wspiera go stolarz z Otwocka, inżynier Dariusz Kosiur, zasłużony i dobrze dotąd postrzegany narodowiec.

Ziemińskiego możemy spostrzec na pogrzebie i nad grobem Bohdana Poręby, przypominającego zasługi świetnego polskiego reżysera dla współpracy z Rosją. WPS i działalność Doktora Ziemińskiego popierała znana blogerka NEon24.pl Beata Andrejas (odsunięta od portalu za zbyt mocne teksty antysyjonistyczne) oraz inna blogarka - Ninanonimowa.

Nieznacznym zgrzytem i rysą na dorobku Ziemińskiego była kłótnia z szefem łódzkiego ośrodka TELEWIZJI NARODOWEJ Mirosławem Chandrałą.

Niestety, Doktor Paweł Ziemiński nie umiał ostatnio powstrzymać swojego politycznego partnera Dariusza Kosiura przed niepotrzebnym i niesłusznym atakiem na wielkiego polskiego papieza w jedenastą rocznicę jego śmierci. Dariusz Kosiur złamał zasadę narodową polską - żeby nie atakować Kościoła Katolickiego, polskiego księdza i papieża.

Dariusz Kosiur, działacz WPS-u i dzielny polski stolarz z Otwocka w dniu 2-go kwietnia 2016 na portalu NEon24.pl zamieścił tekst bardzo surowo oceniający Jana Pawła II-go, zaopatrzywszy go w antykatolicki komentarz mało znanej inicjatywy medialnej o nazwie Redakcja Racja Słowiańska.

No i owa cytowana przez Kosiura "Racja Słowiańska" pisze tak:

"Redakcja rzadko prezentuje stanowisko i poglądy naiwnych wyznawców rzymskiej szubienicy zbrodniczej sekty rybaków z nad Morza Martwego propagatorów bajki o Jezusie z Nazaretu który zaistniał w chorej wyobraźni fałszerzy naszej historii. Skamlącym naszym rodakom nijak nie mieści się to kłamstwo w ich ciasnych umysłach prowadzące ich do zguby i wyniszczenia Słowiańskiej populacji przez żydłackich pasożytów. Ubolewają że ich ukochany Kk został zdominowany przez żydomasonerię. I co teraz oni poczną biedacy. „Nie lękajcie się” żydzi wiedząc co z wami zrobić, potrzebują niewolników, którzy potrafią zliczyć do trzech."

Dariusz Kosiur się od tego antykatolickiego tekstu nie dystansuje i to jest nie tylko niedopuszczalny błąd, to jest atak na Kościół Katolicki, to jest satanizm - zaprzeczenie boskości Jezusa, oskarżenie że nauka o Krzyżu i Zmartwychwstaniu jest bajką. Nie wiem co to jest "Redakcja Racji Słowiańskiej", ale tam musi jakiś legion diabłów siedzieć i nienawidzieć Koscioła, Krzyża, Boga i Zmartwychwstania. Dariusz Kosiur tekst ten zamieszcza w Oktawie Wielkiej Nocy, raniąc uczucia religijne katolików polskich, i tak już wiele razy poniewieranych przez Wrogów Polski i Kościoła Świętego. Kosiur daje w ten sposób wyraz swojego odwrócenia się od Chrześcijaństwa. Ktoś może sprawę bagatelizowac mówiąc, że jest jedynie prostym stolarzem i powiela bezmyślnie jakiś bełkot antykatolicki, ale to nie jest błaha sprawa. Kosiur jest współpracownikiem doktora nauk humanistycznych, Prezesa WPS Pawła Ziemińskiego - i jeżeli takie rzeczy robi - to dyskwalifikuje cale Stowarzyszenie WPS. Obecnie katolicy powinni się po takiej akcji Kosiura z WPS-u wypisać, jak z masonerii, albo z sekty satanistycznej.
To naprawdę nie jest błaha sprawa, ten tekst.

Dalej jest jeszcze ciekawiej, Ojciec Święty Jan Paweł II został obwiniony przez Kosiura o prawie wszystkie grzechy Kościoła Swiętego Matki Naszej, bez zwrócenia uwagi i wyszczególnienia, że Kościół Święty przed i podczas pontyfikatu Polaka-Papieża był przede wszystkim ofiarą prześladowań, że nie miał wyjścia, lecz w wielu miejscach musiał dogadywać się z władzą i że tą władzą byli komuniści i/lub masoni (sataniści). 
Darusz Kosiur się szczyci, że w wielu miejscach w internecie zamieścił swój antypapieski tekst.

Treść i pora zamieszczenia wzbudziły zdenerwowanie wśród blogerów portalu NEon24.pl, którym Kosiur popsuł Święta. Pierwszy zadzwonił do mnie Marx 8888 i dał wyraz swojemu oburzeniu.
- Ty go znasz, weź z nim coś zrób! - Taka była najdelikatniejsza wypowiedź Naszego Nieodżałowanego Admina Marxa 8888 na temat Kosiura.
Zaleciłem spokojne wstrzymanie się przed specjalnymi szykanami anty-kosiurowymi, poprosiłem żeby tekstu nie usuwać, lecz spokojnie poczekać, rozeznać - kto się z tekstem nie zgadza emocjonalnie, a kto - merytorycznie.

Ustaliłem, że zachowanie blogerów wobec tekstu Dariusza Kosiura było następujące.

(1) wrogie emocje przeciwko Kosiurowi zaprezentowali: nocny gryzoń, matterhorn, Casey,

(2) Poparli Kosiura przeciwko Papieżowi: Katana, ninanonimowa, kfakfa, poźniej Katana poinformował że dał "piątkę" tylko za przypomnienie faktów, ale że się Pan z Kosiurem nie zgadza w zakresie atakowania Papieża.

(3) Zaoponowali merytorycznie: leoparda, Astra, 

(4) Wyrazili miłość do Papieża: Husky, 

(5) Wdali się w pyskówki z innymi blogerami: Drab61, kimur,

(6) Rozwinęli myśl Kosiura merytorycznie, ale nie poparli go przeciwko Papieżowi: Krzysztof Szotowicz, roux; Katana (z zastrzeżeniem, że dał piątkę, czyli ocenił tekst bardzo pozytywnie, do czego się publicznie przyznał).

Dotąd nikt nie zwrocił uwagi na satanizm i antykatolicyzm najistotniejszej części wypowiedzi Kosiura - cytatu "Redakcji Racji Słowiańskiej". Dlatego ja, Sendecki zamieszczam niniejszą obronę (apologię) Kościoła Świętego i Papieża-Polaka. Kosiur się po prostu bardzo odslonił zamieszczając te kilka zdań, odniosłem wrażenie, że przemawia przez niego Diabeł, i że pisze BARDZO szczerze. To jest bardzo złe, co się stało. Ale lepsza taka prawda, niż mamy się dalej oszukiwać. Swąd piekielny się przedostał na NEon24, Drodzy Blogerzy i Komentatorzy!

Miarą naszych zdolności organizacyjnych są nasi współpracownicy. Obecnie w Polsce o współpracowników jest bardzo trudno. Jest mnóstwo wybujałych i nieskoordynowanych, niespokojnych osobowości oraz jeszcze więcej ludzi służalczych, którzy szukają pana, michy i świętego spokoju. Ja takich ludzi nazywam pachołkami. Te dwa typy dominują wśród Polaków, są to typy dys-polskości, czyli mają światopogląd narodowy polski wypaczony przez nieumiejętność współpracy, brak cnót wytrwałości i rozumu przez ich nadmiar i/lub niedomiar. Pana Dariusza Kosiura posądzam o tę pierwszą postawę. Jest to postawa głęboko wewnętrznie sprzeczna, nędzna moralnie i intelektualnie, ale porywająca się na zabieranie głosu na forum publicznym, czyli - oto patoliczna postawa wybujała.

Prezes Ziemiński teraz będzie musiał bardzo duzo się napracować, aby wyprostować to co nakrzywił Pan Kosiur swoją nadgorliwością anty-papieską. Niektórych rzeczy nie uda się jednak zatrzeć - to zlego wrażenia.

/-/ Eugeniusz Sendecki

W TELEWIZJI NARODOWEJ przewija się postać Andrzeja Hadacza, celebryty polskiego spod Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Wiele razy spotykam się z naganą od porządnych osób, które się na widok Hadacza denerwują;
- Weź Pan schowaj tego Hadacza! - krzyczą na mnie. Najgłośniej krzyczy na mnie Sławomir Ziembiński z Gdańska (vel Czerwony Korsarz, bloger NEon24.pl)
No to teraz Pan Doktor Ziemiński będzie miał problem;
- Weź Pan schowaj tego Kosiura! - krzyczeć będą na Prezesa WPS. Już dzisiaj współczuję nieborakowi.
Kontrowersyjność Hadacza to pikuś przy kontrowersyjności Kosiura, się obawiam.

KOMENTARZE

 • Panie Eugeniuszu
  A kto to jest ten Kosiur czy jakoś tak 8-)))))
  5+
 • @ dałam 5* ale...
  "Zaleciłem spokojne wstrzymanie się przed specjalnymi szykanami anty-kosiurowymi, poprosiłem żeby tekstu nie usuwać, lecz spokojnie poczekać, rozeznać - kto się z tekstem nie zgadza emocjonalnie, a kto - merytorycznie."

  Taki eksperyment? i co on załatwił, bo nie wiem? Wczoraj wieczorem spuściłam go w końcu do piwnicy (przesunęłam pozycjonowanie)
  Dlaczego tylko tyle? Dlaczego ten tekst wisiał cały dzień?

  Odpowiadam:
  Dlatego, że nikt, powtarzam N I K T !!! - nie zgłosił nadużycia - to taka czerwona informacja pod wpisem, jakby ktoś nie zauważył!

  Gdyby autorowi i wielu oburzonym blogerom chciało się czasami zareagować na takie haniebne wpisy to sytuacja byłaby jasna i ten szlam zostałby usunięty, tyle..

  pozdrawiam
 • Ale w omawianym tekście padły pewne obciążające Jana Pawła II argumenty
  Jest wolność słowa. Odpowiedzialnego oczywiście. To co się stało z Polską po 1980 r. jest złe. Ile Polek pracuje w niemieckich burdelach. Ilu Polaków ćpa dopalacze. To ten zgniły zachód. Byłem świadkiem jak świadomy ksiądz w 1990 r. mówił o zgniłym zachodzie podczas mszy. Połowa ludzi wyszła w proteście. Druga połowa uznała że taka przemowa to jakieś nieporozumienie. Ja jako dziecko zacząłem wątpić po tym w Kościół - jako Wspólnotę, która sama sobie zgotowała taki los. Bo sprzedała swoich wyznawców.
 • @herbu Grabie 19:05:29
  Św. Józef też był cieślą. Wszyscy szanujemy dzieło Jezusa bo on walczył z niewolnictwem.
 • @Astra 18:59:52
  przybiłaś się właśnie, do ręcznego sterownia portalem "bez cenzury".. dziękujemy :) ja to wiedziałem, wielu podejrzewało, ale większość potrzebowała dowodu..
 • @PontoSarmata 19:09:37
  gdzie i jak?? jeżeli przyjąć, że Jezus jest Bogiem, a biblia jest słowem natchnionym przez Boga, to wychodzi pochwała niewolnictwa..
  Poczytaj lepiej żydowską mitologię zamiast słuchać ksiundza, bo brylować możesz "wiedzą" może co najwyżej na pasterce, a nie tutaj..
 • @PontoSarmata 19:05:16
  // Jest wolność słowa. //
  Nawet więcej niż wolność słowa.Więc zadam pytanie czy w tym WPS to są same "polityczne kreatury" czy tylko pożyteczni idioci. Dla kogo pożyteczni, odpowiedź jest tylko jedna. Dla swoich starszych braci w wierze. No bo to bracia są.
  //Ilu Polaków ćpa dopalacze.//
  No właśnie też zadałbym to pytanie, ale i tak WPS-y twierdzą że to tylko ........klej bo to taniej 8-))))))
 • @wk..ny 19:15:34
  Kiedy Jezus zapewnił „prawda was wyzwoli”, mówił przede wszystkim o uwolnieniu od grzechu i śmierci. Nawiązywał też do zasad cywilizacji opartej na prawdzie a nie na tajemnicy (np judaizm). Ta prawda z czasem przyniosła więcej swobód i wolności dla wszystkich. Zgadzam się z tym, że dziś następuje proces odwrotny. Tracimy jako naród i wolność i poczucie bezpieczeństwa.
 • @Astra 18:59:52
  Nieprawdopodobne. Czy to jest tak, że Ty sama nie masz prawa do inicjatywy? Częstotliwość pojawiania się tekstów Kosiura i ich zawartość świadczyły o tym, że Państwo co najmniej tolerujecie te wygłupy. Oczywiście wierzę Ci, że nikt nie zareagował i przyczyny widziałbym w tym co napisałem, macie prawo do jakiejś "linii", nawet tak samobójczej.
 • @kimur 19:24:09
  "Czy to jest tak, że Ty sama nie masz prawa do inicjatywy? Częstotliwość pojawiania się tekstów Kosiura i ich zawartość świadczyły o tym, że Państwo co najmniej tolerujecie te wygłupy. "

  Nie chodzi o "prawo" do inicjatywy... nie chcę i nie robię tego, bo uważam że to jest portal bez cenzury. W dodatku jestem jedynie adminem a nie moderatorem (tutaj nigdy takiego nie było)
  Ale wierz mi, że osobiście przez ponad rok usunęłam 2 wpisy, które zgłoszono jako nadużycie...
  Panie LOWPORO już kilkakrotnie wzywały do odebrania majątku Kościołowi, bo założyły jakiś Sąd Zwyczajowy-dasz wiarę?
  I co ja mam robić z takimi wpisami? przecież to jest też skandal!
  Też nikt nie zgłasza:((
  I co z tego, że mają dużo odsłon? ja się pytam ilu czytelników z tych licznych odsłon zajrzy tutaj ponownie...
 • ----- JP2 -- płakałam jakby mi Ociec umarł
  --wysłałam młodzież do kościoła coby dzwony zaczęły bić . Kościół zamknięty był na głucho , szukali księdza przez półtorej godziny , wkońcu znalezli.

  JP2 Polak ,Papież .

  A po śmierci okazało się, że WIELKI AKTOR , był przede wszystkim ŻYDEM i zwolennikiem NWO.

  Czyżby nie wiedział co szykuje nam Polakom ??. ROZBIÓR Polski ! dokonał się przy jego absolutnej pomocy.

  Fakty skrzeczą !! NIC ich nie zmieni.

  Ps. kilkanaście lat temu gdzieś przeczytałam,że : WOJTYŁA SZYKOWANY BYŁ OD DZIECKA, na stanowisko Papieża. Kto ?? szykował go na Papieża ? Stare ciotki z Wadowic mówiły mi ,że on raczej z żydami się zadawał.
 • @ninanonimowa 19:48:08
  "A po śmierci okazało się, że WIELKI AKTOR , był przede wszystkim ŻYDEM i zwolennikiem NWO."
  Od kosiurów to wiesz? i już nie płaczesz po Nim? Może właśnie o to chodziło?
  Księgi syjonu dość jasno się w temacie wypowiadają...zniszczyć wpływ duchowieństwa bo im przeszkadza, ale to moje zdanie, Ty już i tak tylko nienawidzić potrafisz...
 • @Astra 19:37:28
  Teraz dopiero rozumiem Astro. Powtarzam, że wierzę Ci i to nie jest forma przytyku czy pretensji, po prostu nie wiedziałem, że można tu tak wpaść otrzepać kompleksy, zasypać ludzi chaosem, zagranym tragizmem, słaniać się po scenie i na koniec wrzucić zestaw rad jak w prosty sposób załatwić problem... i nikt nie zareaguje, bo formuła jest jaka jest.

  W wielu przypadkach chyba nie ma sensu reagować, ponieważ strona jest jakby to powiedzieć... trochę daleko od rzeczywistości... i jej działania grożą jedynie rachunkiem za prąd... niestety niektórzy oddaleni są skrajnie niebezpiecznymi majsterkowiczami, wiedzą, że tu nie muszą niczego uprawdopodabniać i plotą to co plotą. Wiem, że to nie uniwerek i nie egzamin z historii, ale część piszących zrobiła sobie z niej semantyczną podbudowę własnej histerii... no ale o tym to raczej doktor powinien coś dalej...nauk medycznych oczywiście.
 • @ninanonimowa 19:48:08 - ON NIE BYŁ ŻADNYM ŻYDEM! JEŻELI JUŻ - TO WŁOCHEM BYŁ! :)
  Papież był przede wszystkim Namiestnikiem Boga na Ziemi. Następcą Świętego Piotra. Stając się Papieżem odstąpił zupełnie od spraw narodowościowych pojmowanych po ludzku, nacjonalistycznie. Był pod względem politycznym... Włochem, bo pełnił funkcję prymasa Włoch.
  Pod względem narodowym - już przyjmując święcenia kapłańskie oddalał się w sposób naturalny od patriotyzmu i nacjonalizmu rozumianego jako uporządkowany system polityczny.
  Mam wrażenie, że Pani nie rozumie transcendentnego wymiaru papiestwa. Proszę doczytać.
 • dałem 1* - Oj nie ładnie Panie Eugeniuszu. Katolicyzm w pana wydaniu kojarzy się wyłącznie z nieuczciwością
  Już na początku zasadniczego tekstu zaznaczyłem, że ograniczam się do kilku własnych refleksji - refleksja nie jest stwierdzeniem, tylko zastanawianiem się.
  Natomiast cała reszta są to fakty tworzone m.in. przez JPII, a przywołane przeze mnie ze wskazaniem na źródła.

  Pretensje może Pan mieć tylko do bohatera tych faktów, jeśli rozumie Pan ich szkodliwość dla narodu i państwa.
  _______________________

  "Dariusz Kosiur się od tego antykatolickiego tekstu nie dystansuje (tekstu Racji Słowiańskiej)"

  Oj, Panie Eugeniuszu, coś chyba zbyt długo służył Pan w ZMSie i marzy się Panu powrót do składanie samokrytyki przez potępionych przez grono poprawnych i jedynie słusznych katolików. To już nie te czasy, a i inkwizycja też się nie wróci.
  A przestępstwo i zbrodnie - zwłaszcza przeciw narodowi - czynione z krzyżem w ręku zawsze będą przestępstwem.
 • Panie Eugeniuszu i jeszcze jedna refleksja, gdzie Pan był jako katolik, gdy obrońca wiary komentował
  @Marx 8888 19:40:11
  zerkłem na szczujnię…no i dowiedziałem się, ze komunistka i banderówa niejaka @nana napisała, że „Ulmowie ratując żydów uratowali swoje człowieczeństwo”…to ja się pytam kim jest ta kurwa @ nana, którą osobiście z satysfakcją zbanowałem?
  komunistka, banderówa i żydówa, czyli kurwa pospolita…partyzant zanotować i zameldować posłusznie na szczujnię u Białasa…wykonać!!!teraz dopiero do mnie dotarło jakie kurestwo tutaj się panoszyło..ja pierdolę…

  widziałem, że kosiur dostał koszulkę banik ostrava:))…dobrze, że ktoś się wziął za deratyzację…
  nadużycie link skomentuj
  trybeus 29.03.2016 19:47:56
  http://brukowiec.neon24.pl/post/130676,bez-komentarza-2#comment_1293457
  ______________________________________

  Pytanie dotyczy wszystkich obrońców wiary katolickiej i etyki, nie wyłączając katolickiego grona zacnych Administratorów
 • @Eugeniusz Sendecki 20:12:35
  JAK ŚMIESZ groteskowy człowieku , porównywać INTELIGENTA POLSKIEGO , OPINIOTWÓRCĘ o olbrzymiej wiedzy do !

  BIEDNEGO o wyraznym opóznienu intelektualnym człowieka ,którego wykorzystujesz Pan , do promowania swojej osoby. HIENA z Pana jest . TFU!!!

  Ps .lekarz pasożytujący na skrzywdzonym przez los człowieku ,musi mieć coś nie po kolei........... albo ??? CYNIK nad CYNIKAMI . KARIERA .

  ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ :)) w którym miejscu on święty ?? TATO ! chwalą nas ,kto ?? ............
 • @Astra 19:55:30
  Niewiele wyniosłaś, słupianek, z kościelnych nauk, bo hucpę masz chyba w genach.
 • @Rzeczpospolita 20:51:31
  Wiesz , hucpę to ty masz między nogami.Jeśli cokolwiek tam miałeś . Mam nadzieję że Pani Astra wyciągnie wreszcie konsekwencje wobec ciebie i dostaniesz ten "wypracowany" urlop.
  I nazwisko pisz "żydowski dzięciole" z dużej litery.
  shalom
 • @Husky 20:58:11
  Zacietrzewiony głupcze,
  właśnie o to chodzi, o nazwisko pisane z dużej litery, której to zasady twoja ulubiona katoliczka nie przestrzega.
 • he he he...zajebiscie...
  doktore Sendecki...ja doprawdy jestem bardzo zdegustowany doktora naiwnością...toż to ponoć doktore sam szprycował wieprzową kiełbasą napotkanych gości w przestrzeni koszernej, którą ja określam warszawką, a sam nie zajarzył, że antysemita z pejsami kosiur sam nie zdegustował tegoż specjału...[przypomniał se kogut te wieprze witaszkowe]...no i kurwa najważniejszemu bublowi-kosiurowi ten staropolski specyjał nie został zaserwowany i teraz się mści doktora zaniedbałość...czem predzej kosiurowi wieprza od witaszka zdegustować należy...albo mu osinowy kołek trzeba w samo antypolskie, żydowskie, pejsate serce wbić...howghk!
 • @Rzeczpospolita 21:02:02
  Głupa to sobie szukaj wśród najbliższej rodziny, i spadaj
 • @Rzeczpospolita 20:40:03
  jak to się oburzył ...:))))...katolik ma prawo zrobić wpierdol jawnym zdrajcom:)))...jestem pewny, że to kwestia czasu... :))pozdrowił
 • @trybeus 21:04:14 - BLOGER KOSIUR JADŁ WIEPRZOWINĘ?
  Zaraz? Kiedy? Pan może jakieś konkrety zaprezentować?
  A wie Pan, że dla mnie to jest trochę jakieś niedomówienie w tym punkcie.
  Nie przypominam sobie obecności Pana Dariusza przy pomniku Dmowskiego ani w rocznicę Odzyskania Niepodległości (28 VI), ani w rocznicę Układu z Dorotheenstrasse (23 XI), ani w Święto Niepodległości (11 XI).
  Pan Dariusz był pod sądem, jak były rozprawy Jana Kobylańskiego. Jest bodajże na jednym, czy nawet na dwóch filmach TELEWIZJI NARODOWEJ uwieczniony.
  A swoją drogą, to Pana również nie widziałem na naszych imprezach dotąd. Zapraszam Pana na 28 czerwca najbliższy.
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki
  Jest takie stare mądre powiedzenie. Jak trwoga to do Boga. Zupełnie niedawne jemu podobni (tacy sami) zydokomunistyczne kanalie Kiszczak i Jaruzelski na łożu śmierci jednali się z Bogiem. Całe swe zawszone życie walczyli z Bogiem, wiara,z KK i z Polakami. Gdy kostucha zajrzała i w ślepia to modlili się i błagali Boga o przebaczenie. Tak właśnie jest z zydokomunistami. Kiedyś i na niego przyjdzie ten sądny dzień i też będzie błagał o przebaczenie.
  Dziś jest tym, kim właśnie ci dwaj wymienieni ,za jakiś czas sam się na własnej skórze o tym przekona.
 • @trybeus 21:09:21
  Wspomnisz Trybeusie moje słowa, że jest kwestia czasu jak zajmie się nim prokurator a i właściciel portalu za akceptację takich wpisów też może mieć sporo problemów.
  Dzis do zgloszenie takich faktow do organow scigania to wystarczy kopia wpisu i zwykly e-mail. I nie ma dziada. Nie ma
 • @Eugeniusz Sendecki 21:11:02
  /Nie przypominam sobie obecności Pana Dariusza przy pomniku Dmowskiego ani w rocznicę Odzyskania Niepodległości (28 VI), ani w rocznicę Układu z Dorotheenstrasse (23 XI), ani w Święto Niepodległości (11 XI).//

  no nie jadł wieprzowiny, a skoro nie jadł i nie był na wyżej wymienionych narodowych imprezach ku czci Najaśniejszej Rzeczypospolitej, to jest zwykłym, żydowkim prowokatorem...czy ja muszę doktora w tej jakże arcyważnej kwestii pouczać...czy ja muszę ojca uczyć dzieci robić???

  [zdegustowany kogut z żalu na okoliczność naiwności doktore Sendeckiego musiał szklanicę łąckiej śliwowicy duszkiem wychylić...coby mu flakami nie poprzewracało]
 • Ani kosciół ani papież święci nie są
  a p. Kosiur ma prawo do swojego zdania.
 • @Rzeczpospolita 21:13:29
  ...jawnym zdrajcom Najjaśniejszej Rzeczypospolitej ciupaga w sam środek rzyci !!!...doczekamy się ...jestem pewien...
 • @Rzeczpospolita 21:17:52
  //z takimi ścierwami//
  Dzięki za właściwą i trafną samokrytykę, czego jak czego ale tego się po tobie nie spodziewałem żeś taki wylewny
 • @ekoludek 21:27:31
  Kosiur to mesjasz , czyż nie
 • @trybeus 21:20:55 - NO NIE... PANIE TRYBEUSIE...
  Pański wpis mnie zdegustował całkowicie. Zarzucać mi takie rzeczy? Toć człowiekowi najsampierw się daje kredyt zaufania. Pan Kosiur wygląda na Słowianina (swoją drogą - jak Wy wyglądacie, hę?) bywał w towarzystwie zwolenników Jana Kobylańskiego, w sprawach nacjonalistycznych wypowiadał się dotychczas bardzo dobrze, dzielnie sekundując Panu Przesowi Ziemińskiemu. Nie miałem dotąd żadnych większych zarzutów wobec niego. Owszem, ceniłem bardzo to, że się pojawia nad katolickim grobem Wielkiego Poręby, że zachowuje się godnie, grzecznie, po polsku.
  Jast takie rosyjskie powiedzenie "łarczik prasto atwierajetsja" co oznacza, że czasem nie da się zajrzeć do wnętrza szkatuły, że należy poczekać na moment aż się sama otworzy. Tutaj wskazana jest anielska cierpliwość, i my taką w Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ mamy.
  Zamieszczając satanistyczny tekst w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej porze - Pan Kosiur otworzył swoją szkatułkę i żeśmy się dowiedzieli pewnych rzeczy. Absolutnie mega-strzał! Byłem bardzo zaskoczony tą powiedzmy, hm - "prowokacją intelektualną".
 • @Rzeczpospolita 21:17:52
  "A nawet jeśli tak było, to popatrz synu, będziesz razem z takimi ścierwami w niebiesiech - ale nie martw się, pasujecie do siebie."

  Woow - Pan się zastanowił co napisał? "z takimi ścierwami w niebiesiech"??
  Od początku wiedziałam, że Pan nie walczy z błędami Watykanu..
  Tylko z kim? z Bogiem? A wie Pan kto z Nim walczy?

  Nie mam pojęcia z kim i gdzie się Pan znajdzie po tamtej stronie, ale tylko współczuć :(

  pozdrawiam
 • @trybeus 21:09:21
  ..katolik ma prawo zrobić wpierdol jawnym zdrajcom:))).

  >>> a zacznie 'wpierdol' od tych którzy tworząc przywilej zakupu ziemi rolnej dla KRK (gdy Polacy nie będą mogli jej kupić) stworzyli go tym samym dla Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich i dla Muzułmańskiego Związku Religijnego ??
 • @ekoludek 21:27:31
  ...prawo ma i niech idzie z tym prawem do Szechtera...nie zajarzyłeś ćwoku, że tam miałby z tymi "rewelacjami" codziennie pierwsze miejsce na pierwszej stronie Gazety Wyborczej???...ale gość nie, bo woli "gnić" na prawym pasku jakiegoś podrzędnego neonu24...czy nie wydaje ci się to durnotą, żeby taki blogier marnował się na takim zaściankowym, pokątnym zakątku blogosfery??? jeszczeście kurwa nie zajarzyli o co kaman?????
 • @ Ostra wypowiedź Darusza Kosiura, ale w jedna racja.
  No i owa cytowana przez Kosiura "Racja Słowiańska" pisze tak:

  „Nie lękajcie się” żydzi wiedząc co z wami zrobić, potrzebują niewolników, którzy potrafią zliczyć do trzech.

  Art. 10 Konstytucji pozwala Polakom, liczyć równowagę władzy tylko do trzech.
 • @trybeus 21:37:27
  Znajdź różnice8-)))))))
  Blizniaki ????

  http://hej-kto-polak.pl/wp/wp-content/uploads/2011/07/michnik1.jpg
  http://m.neon24.pl/24bfcea54047cb6a0da472f5dce0443e,2,0.jpg
 • @Eugeniusz Sendecki 21:31:58
  I dziwisz się dottore, że ten czy ów postanowił kanalii odpór dać? Dziwne... to jak wy tam w tych waszych hermetyzmach traktujecie ludzi bez zdolności honorowej, nawet jeśli wyglądają na trójpolówkę?... swoją drogą komiczna systematyka, może bredzić, byleby był Słowianinem. Tyle, że jak widzisz dottore, Słowianina można tak wypytać, że się chałatem nakryje... jak ten tu nie przymierzając "Słowianin":))))
 • @trybeus 21:37:27
  Oj tryb... no przecież cały gewałt o to, że ciemne stało się jasne i to na dodatek przed szabatem. Wejdź w następny art Kosiura, znajdziesz kolejny syf, kolejne insynuacje, kolejny żydowski "cios" w uczciwego człowieka.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:31:58
  nie nadwyrężajcie kredytu zaufania, tylko wieprzowinkę zaserwujcie, tudzież kaszankę wieprzową...coby społeczność neonowa miała pewność, że z przechrztą nie ma do czynienia...
  [kogut drugą szklanicę łąckiej śliwowicy wychylił, coby myśli o naiwności doktore Sendeckiego zabić w zarodku]
 • @ekoludek 21:37:01
  //wszystkim zdrajcom//
 • @Eugeniusz Sendecki
  // Weź Pan schowaj tego Hadacz! - krzyczą na mnie.
  No to teraz Pan Doktor Ziemiński będzie miał problem;
  - Weź Pan schowaj tego Kosiura!//
  Hadacz przy nim to intelektualista8-))))
 • @ E.Sendecki
  I po co kopać się z koniem?

  Pan jako lekarz dobrze wie ,że na nienawiść i głupotę lekarstwa nie ma.Tego chorego z nienawiści człowieka jak i ninęanonimową uleczyć już się nie da. Pozostaje tylko omijać ten blog z daleka niech pisze w ramach rehabilitacji psychiatrycznej sam dla siebie i dla niny.
  Nam jako ludziom prawym pozostaje tylko zamówić mszę w intencji powrotu do zdrowia tego człowieka.Tak więc módlmy się o zdrowie Kosiura bo o rozum to już za późno.

  A admini niech robią co chcą z jego wpisami.Mnie to już nie interesuje.Dla mnie po prostu go nie ma.
 • @matterhorn 22:18:20
  ------------------------------

  http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/ADL_PopeJohnPaulII-InOwnWords.pdf
 • @ninanonimowa 22:20:55
  https://www.youtube.com/watch?v=V6yKzu3mOxI
 • @ninanonimowa 22:25:16
  ---------W TAKIM RAZIE GDZIE ?? jesteśmy my Polacy ?.

  https://www.youtube.com/watch?v=OivZaslrZq8
 • @ninanonimowa 22:31:16
  o cholera
  to że Lepper był żydem to tego nie wiedziałem
  a reszta jak nic to zapewne same WPS-y8-))))
 • @Husky 22:37:42
  Był Mieszko I na zdjęciu czy nie, bo tak szybko przeskakiwały, że w końcu nie wiem.
 • @Husky 22:37:42
  ----ŻYDAMI JESTEŚCIE - Neofitami ,dlatego taka zacięta dyskusja . Lepper ? został zamordowany tak jak biedota żydoska przez ŻYDÓW . GESZEFT !! ważniejszy , WYPEŁNIENIE się przepowiedni , za każdą cenę !.
 • @All
  walka owiec z baranami, jakby zapomnieli, że są ludźmi.. i to nie od 1050lat..
 • @nocny gryzoń 22:50:18
  Bo są nikim i nikt się nad ich bzdurami nie pochyla...?:)))
 • @kimur 22:42:41
  Z tego co zdążyłem zapamiętać to był -
  Bolesław II Szczodry,Bolesław III Krzywousty,Konrad I Mazowiecki,
  Leszek Czarny,Władysław I Łokietek oraz .......

  ninanonimowa II wspaniała
 • @kimur 23:00:43
  //Bo są nikim i nikt się nad ich bzdurami nie pochyla...?:)))//
  i dla nich dedykacja
  https://youtu.be/nd3Yp4aUU7E
 • @ninanonimowa 22:20:55
  Dziesięciu polskich Żydów, którzy zmienili dzieje świata
  https://youtu.be/4DkivVmg-xM
 • @Husky 23:01:09
  I jak tu żyć Panie Husky, jak żyć, więcej Żydów niż obywateli w tym kraju... to Wawel tez une zbudowały? i kopiec rebe Kraka usypały? I Wisły ciek kręty jak żydowska broda na mapie narysowały, żeby po porządku słowiańskim prosto, a do celu nie płynęła? Wszystko to ich robota przeklęta?
 • @Husky 23:08:09
  Dzieje świata? a o Berii i kumplach tam nic nie ma, bo mi się nie chce oglądać? oni mieli wpływ na dzieje Polski i świata... straszny wpływ a Ty nam tutaj z "deszczową piosenką"?
 • @kimur 23:09:15
  Wiesz ilu jest obywateli Polskich ?
  Wiesz
  To teraz przelicz ,ilu żydów przypada na jednego Polaka skoro nimi są tylko Kosiur i ninanonimowa

  Tragedia
 • @Astra 23:14:29
  Zaraz poszukamy o innych 8-)))))

  ps.
  ale Beria raczej z Polską nie miał wiele wspólnego jeśli już to z Katyniem
 • @Husky 18:56:06
  a kto to jest burek husky?
 • @hamurabi 23:20:30
  a już myślałem że wiem kim jest ham z arabi 8-)))))
 • @Astra 18:59:52
  pewnie, zamieńcie ten portal na kółko różańcowe i wzajemnie się popierajcie, pan Sendecki ma rzeczywiście rekordową ilość wejść...
 • @Husky 23:20:21
  A tam kogo mordował? chińczyków?
  Pewnie, że są na pewno i zwyczajni żydzi, ale... u nas coś za bardzo się angażują... une podobno baardzo Polskę kochają i tęsknią za nią jak wyjadą.
  Jest tylko jedno ale, dlaczego tak często nienawidzą Polaków i naszej wspaniałej historii?

  Sorry, ale filosemityzm to nie moja działka:)
 • @Astra 23:25:43
  //Sorry, ale filosemityzm to nie moja działka:)//

  moja też nie 8-))))
 • @hamurabi 23:23:37
  A co Ty z tymi wejściami?
  Jak wspomniałam już nasz informatyk pracuje nad tym :))))
 • @Astra 23:14:29
  Jeśli mogę, dwa słowa w tym klimacie. Kłamstwa, brednie, antyżydowska histeria, wszystko to czego pełno w tekstach wps-ów, są żadnym środkiem do budowania świadomości, ani jakąkolwiek ochroną przed żydowskimi wpływami. Zakładając, że mamy do czynienia z przeciwnikiem, trzeba mówić samym sobie prawdę, bo tylko ona jest ciekawa i tylko ona daje możliwość identyfikacji zjawiska. WPS-y chcą żeby Polacy widzieli Żydów wszędzie, czuli non toper zagrożenie, oglądali się za siebie i drżeli ze strachu. Przeżyliśmy już w historii kilka takich sterowanych histerycznych fal zagrożenia, zwykle pozornych i inspirowanych. Ekspozycja tematu, który w nieskończoność piłują wps-owcy spowoduje jedynie absmak dotyczący Polski i wzrost kosztów, którymi obciążą nas realni Żydzi za nasze wyimaginowane winy. I o to tu najpewniej chodzi, by za Polakami w nieskończoność snuł się smród antysemityzmu.
 • @kimur 23:31:21
  Jest rzeczą normalną by pisać o żydach to trzeba wywoływać awantury vide Koszerna.
  Gdyby nie te żydowskie prowokacje to o czym by żydy pisały. O pogodzie.
  To samo jest tu, to żydy z krwi i kości ten temat "podejmują" by istnieć i pastwić się nad Polakami.
 • @nocny gryzoń 23:33:36
  Nocny... znasz mnie już trochę... ja nie mam złudzeń co do takich asów. Jak i do tych, których oni "cytują" udając anonimowość tekstu...kolejność- katolicki ksiądz... neopoganin.... PPeR-owiec, to raczej nie jest typowa kolejność dla poszukiwacza przygód... to genetyczna wspólnota idei oparta na źródle... kasy:))))
 • @Husky 23:38:45
  Naprawdę będzie taniej jak będzie ciszej. Tyle, że my chcemy taniej, a une drożej i weź bądź mądry.
 • @kimur 23:31:21
  Masz rację, że są monotematycznie i podejrzanie "wyluzowani" w temacie, na co zwrócił uwagę trybeus... kto myśli ten sam wyciągnie wnioski.

  Jeśli chodzi o polski antysemityzm, to nie WPS nam gębę dorobili... to są cieniasy i prowokatorzy moim zdaniem.
  Faktem jest natomiast, że lata temu obiecali nam to żydzi i słowa dotrzymali..
  Innym faktem jest to, że najprawdopodobniej dorabiając nam gębę antysemitów na całym świecie... uchronili nas przed atakami Al Kaidy... tak niektórzy twierdzą i une o tym wiedzą... ciekawe jak się z tym czują?:))

  I jeszcze jeden mądry wywiad z Finkelsteinem..

  "Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – stwierdził amerykański uczony.

  Na sugestię, że za tego typu sformułowania w Polsce mógłby zostać uznany za antysemitę, politolog odpowiedział: „Tak, wiem. Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach, zostać poklepanym przez tutejsze autorytety”."

  Polecam całość:
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/03/finkelstein-o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy/
 • @Astra 23:54:28
  Otóż właśnie... tyle, że wiesz Astro, my właśnie dlatego mamy prawo mieć do samych siebie szacunek, bo nie mamy się czego wstydzić, nie mamy się czego bać, ani czego ukrywać... i każdy z tych młodych Żydów powinien to odczuć tu w Polsce, że my nie wstydzimy się własnej historii... wystarczyłoby w kluczowym momencie odesłać roszczenia żydowskie do Berlina i Moskwy... i wytrzymać presję. Ale to musi być przygotowane perfekcyjną pracą historyków co do najmniejszego szczegółu. To się już raz wydarzyło... w temacie tych nieszczęsnych jeńców rosyjskich, gdy rosyjscy koledzy mogli się zapoznać z czym chcieli... i wnioski były oczywiste. Wydano nawet zbiór tych dokumentów z dokumentacją badań, tyle, że w Rosji wszystko można podważyć zawsze... jeśli to jest potrzebne polityce. Pozdrawiam i dobrej nocy Ci życzę.
 • Kiedyś było tak:
  przyjechał papież Jan Paweł II do Ojczyzny.
  Wygłosił w sejmie przemówienie, bardzo mądre i dające do myślenia przemówienie. Przypomnijcie sobie kościelniki co mówił:
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/przemowienia/warszawa_1_11061999.html
  I wideo
  https://youtu.be/hSklMMZoFDU jest 5 części, oglądajcie.
  Co papież mówił? Po trzech dniach kościelniki zapomniały już.
  I tu Dariusz Kosiur ma rację jeśli chodzi o kontekst, lecz to nie papież jest symbolem upadku Polski i jej dalszego zażydzenia. Winne są kościelniki, ci klaskacze co mówią "umiłowany Ojcze Święty", o mało by się nie posrali, żeby pokazać jacy bogobojni są!
  Wyjechał papież a kościelniki po trzech dniach powróciły do dawnego.
  Do dewocji, czyli fałszywej pobożności, wykorzystywania ludzi prawdziwie religijnych w swojej polityce. Tak jest do dziś.
  Faryzeuszy można tu znaleźć na Neonie i pod tą notką i nie jest to Kosiur.
 • @lorenco 03:33:32, 'Po trzech dniach kościelniki zapomniały już.'
  Ks. Kaczkowski nazywał to kucanym katolicyzmem, będącym kwintesencją katolicyzmu powszechnego, masowego.

  Typowy katolik kucany – według opisu księdza – „drapie się po klacie, czyli robi znak krzyża; dyga, czyli markuje przyklęknięcie przed Najświętszym Sakramentem, który nazywa opłatkiem; wypina się, czyli podczas podniesienia tak dba o spodnie czy sukienkę, że zamiast uklęknąć, na wpół przykucnięty wypina tyłek, co na myśl przywodzi tylko pozycję, w której robi się zgoła coś innego…”. Zdaniem Kaczkowskiego katolicyzm kucany ma też swoje konsekwencje społeczne – tymi samymi motywacjami kierujemy się bowiem w swoim życiu codziennym: „Nie kradnie, nic z tych rzeczy, ale gdy przyjdzie moment, że będzie mógł w pracy coś pokombinować, że będzie mógł ominąć prawo, nie zapłacić podatku, to mu nawet ręka nie zadrży. Nie jeździ autem po pijaku, ale jak pijany szwagier wsiądzie za kółko, to go nie zatrzyma ani nie zadzwoni na policję, żeby unieszkodliwić ewentualnego zabójcę. To wszystko jest kucaniem”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Grzegorz-Wysocki-Od-katotaliba-do-pluszowego-ksiedza-i-onkocelebryty-O-ks-Janie-Kaczkowskim,wid,18248118,wiadomosc.html?ticaid=116c70&_ticrsn=3
 • @kimur 23:31:21
  ---- posłuchaj gostek !! żyd jako taki nie interesuje mnie !! ALE ŻYD WŁAŚCICIEL : PRODUKCJA ROLEK DO KAS FISKALNYCH w Polsce !
  PRODUKCJA KAS FISKALNYCH w Polsce
  PRODUKCJA ANTY polskich PRZEPISÓW FISKALNYCH
  -----"--------- WŁAŚCICIEL WSZYSTKICH HIPER MARKETÓW
  -----"-------- WŁAŚCICIEL połowy Wrocławia ,Krakowa ,W-wy , Łodzi itd.
  -----"-------- WŁAŚCICIEL wszystkich ogólnopolskich FIRM WINDYKACYJNYCH
  WŁAŚCICIEL BANKÓW

  ----------------ŻYDZI WŁAŚCICIELE Polaków !!!!!! dalej nie chce mi się wyliczać.
  ----------------------a Ty gostek o jakim ? antysemityzmie mówisz ??
 • @ Eugeniusz Sendecki, Astra
  Obaj członkowie dwuosobowego towarzystwa WPS, Paweł Ziemiński i Dariusz Kosiur, reprezentują na wzdłuż i wszerz MIĘDZYNARODÓWKE żydo-komunistyczną, mieniąc się jednocześnie chlubnym określeniem "narodowcy".
  Charakteryzuje ich wściekła nienawiść do osób, które, wg nich, wierzą "w bajki o Jezusie z Nazaretu który zaistniał w chorej wyobraźni fałszerzy naszej historii".
  Ostrzegam: W normalnej rzeczywistości, dla takich groźnych dla otoczenia półgłówków (jednym z nich był Grzegorz Piotrowski) są instytuty dla osób "specjalnych". W NEon'ie, w jakiś przedziwny sposób, są pod ochroną.

  Zgłaszam jako NADUŻYCIE tolerancji na chamstwo i arogancję wszystkich powyższych wypowiedzi "Rzeczypospolitej" i "ninanonimowej".
 • rusy-filistrom na pohybel
  http://sosenkowski.neon24.pl/post/130137,rusy-filistrom-na-pohybel
 • @lorenco 03:33:32
  "Wyjechał papież a kościelniki po trzech dniach powróciły do dawnego.
  Do dewocji, czyli fałszywej pobożności, wykorzystywania ludzi prawdziwie religijnych w swojej polityce. Tak jest do dziś.
  Faryzeuszy można tu znaleźć na Neonie i pod tą notką i nie jest to Kosiur."

  Masz sporo racji, ale...
  Tematem notki Pana Kosiura było coś wręcz przeciwnego.
  W rocznicę Jego śmierci stwierdził, że był żydem... gnojem w ogóle... a wszystko zło Polski wzięło się właśnie z tego, że Go ponoć Polacy posłuchali.
  Chcesz szukać Faryzeuszy? Twoja sprawa, ja nie znam ludzi tutaj piszących na tyle, żeby ich oceniać, Ciebie też :) napisać można wszystko a kim się jest? nie moja sprawa oceniać... jednak słowa ważyć trzeba, tak uważam.

  pozdrawiam
 • @lorenco 03:33:32
  Przyjechał papież Jan Paweł II do Ojczyzny.

  Winne są kościelniki, ci klaskacze co mówią "umiłowany Ojcze Święty", o mało by się nie posrali, żeby pokazać jacy bogobojni są!
  Wyjechał papież a kościelniki po trzech dniach powróciły do dawnego.

  Niestety, będzie gorzej, bo wolność to możliwość wykonywania wyboru a trójpołówki są mniejsze o zera:)

  Trójpołówka - to nowe słowo na Neon24.pl autor kimur

  @Eugeniusz Sendecki 21:31:58
  I dziwisz się dottore, że ten czy ów postanowił kanalii odpór dać? Dziwne... to jak wy tam w tych waszych hermetyzmach traktujecie ludzi bez zdolności honorowej, nawet jeśli wyglądają na trójpolówkę?... swoją drogą komiczna systematyka, może bredzić, byleby był Słowianinem. Tyle, że jak widzisz dottore, Słowianina można tak wypytać, że się chałatem nakryje... jak ten tu nie przymierzając "Słowianin":))))
  nadużycie link skomentuj
  kimur 04.04.2016 21:46:08
 • Naśmiewaniu się z Kościoła mówię NIE!!!! Poszanowanie uczuć religijnych innych ludzi , miejsc kultu,zostawienie Bogu oceny
  życia i intencji człowieka ,to miara człowieczeństwa i przyzwoitości.
  Natomiast fałsz i maskowanie się, pod pozorem obrony tych wartości jest równie wredne jak opluwanie czyichś uczuć religijnych.
  ta...hm....

  Jakiś czas temu podczas dyskusji na jednym z blogów ,dwóm aktywnym osobom tutaj na blogu,"obrońcom wiary katolickiej", zupełnie nie przeszkadzało, ba nawet śmieszyło i skłoniło do żartów,ohydne bezczeszczenie świątyni w Paryżu, rozróby w Brazylii przed kościołem przez idiotki z Femen i Pussy Riot,są to również są to panienki nie ciężkich obyczajów/można sprawdzić/
  Tak obrzydliwe ,że aż szkoda o tym mówić.
  Wtedy to było śmieszne dla nich!
  Teraz rozwinęli sztandary "obrońców wiary chrześcijańskiej".....litości fałszywe szczury i kundle!!
  Przynajmniej byście siedzieli cicho!!
  Tak cwani mogą być tylko......
 • --------------------- Polacy trzej
  -----KOMUCH Kosiur

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y

  ----PATRIOTA Sendecki

  https://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg

  ----CELEBRYTA Sendeckiego

  https://www.youtube.com/watch?v=MFC8QgNgikE&ebc=ANyPxKplzZrzaC2to6sXv8o5aUAn-nBMjMgC8HNNhHoWisr6kd7TeR9R8ByQB-9IoK3HnFKXg49CL4UKjZJqr1andggo6KexrQ
 • Skad te oburzenie przeciez Kosiur pisze prawde
  ,, O Konstantynie jakzes sie stal wrogi nie przez chrzest lecz darowizne ktora sie pasterz wzbogacil ubogi,, pisze Dante . Dostojewski zas tak to widzi,, Kosciól Rzymski zdradzil Chrystusa,ulegl pokusa szatana,zamiast wzorem Jezusa odrzucic wladze i bogactwo wybral je we istocie Jezus niejest mu potrzebny najwazniejsze dla niego jest posiadanie wladzy papiez zagarnol tron ziemski i ujol miecz w reke ,od tego czasu wszystko tak idzie do miecza dodano klamstwo ,matactwo przesady lotrostwo ,grano na majswietszych uczuciach ludu wszystko sprzedano za pieniadze ,za podla wladze swiecka,czy niejest to nauka antychrysta.,, w braciach Karamazow wielki inkwizytor mowi do Jezusa po co przyszedles oni [masy] maja przeciez swoj kosciól , po co burzysz ich spokój,, Jest cos takiego jak prawda,faktem jest ze dla wiekszosci to co funkcjonuje wiek lub dwa staje sie jedyna prawda dwa blisko tysiaclecia kosciola dla wiekszosci sila zeczy staje sie jedyna niepodwarzalna prawda bez wzgledu na argumenty.Pomijajac historie kosciola i historie jego doktryny. sprowadzajac problem do polskiej transformacji ustrojowej trzeba postawic pytanie czy kosciól katolicki i jego hierarchowie nie widzieli z kim wchodza w uklady i jakie beda tego konsekwencje ,przeciez cala nowozytana historia swiata to jeden wielki podbój[Homsky,,Rok 501 podbój trwa,,] tylko glupcy mogli nie wiedziec do czego doprowadzi wrzucenie polski w objecia ,,zachodu,, Papiez Wojtyla wiec swiadomie,pertraktowal z diablem watykan znal sytuacje narodow ktore po wojnie doswiadczyly dobrodziejstw demokracji ,skad wiec to oburzeni
 • @AgnieszkaS 10:24:05 - DZIĘKI...
  ...za to, że nie wnioskuje Szanowna Pani o spalenie mnie na stosie. Niech zgadnę? Pani też jest z Redakcji Racja Słowiańska?
  Proszę o kilka słów dla TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Bardzo mi przykro.
  Sendecki
  ==========
  Czy ten pański wpis jest takim symbolicznym spaleniem Dariusza Kosiura na Neon24? // Oceniam ten tekst na -1.
 • @Katana 11:23:45 - OWSZEM, WYSTĄPIŁ PAN PUBLICZNIE PRZECIWKO PAPIEŻOWI
  Pozwolę sobie w całości zacytować Pański tekst. Publicznie pochwalił Pan antykatolicką wypowiedź Pana Dariusza Kosiura stawiając jej najwyższą notę (pięć gwiazdek na pięć możliwych) i się do tego przyznając publicznie - na portalu NEon24.pl.
  Proszę - oto Pański tekst:
  ==========
  Autor // Ja dałem 5 ale proszę o wyjaśnienie. // //zbrodniczej sekty rybaków z nad Morza Martwego propagatorów bajki o Jezusie z Nazaretu który zaistniał w chorej wyobraźni fałszerzy naszej historii.//
  Na czym polega zbrodnia tej "sekty rybaków z nad Morza Martwego"? // //propagatorów bajki o Jezusie z Nazaretu// // Wszystko jest iluzją... Myślę, że autor tych słów nie był jednak tego świadomy w czasie ich wypowiadania. // nadużycie link skomentuj // Katana 02.04.2016 17:58:33
 • @goodness 09:23:06
  Drogi goodness... nie użyłem żadnego "nowego słowa na Neonie 24", ani w ogóle żadnego nowego, a wprost przeciwnie. Użyłem słowa "trójpolówka" jako alegorii archaizmu w ogóle, a archaicznych zachowań "narodowych" w szczególe. Teksty, których istotę rozważamy, a akurat ja tę istotę uważam za nieistotną i ją podważam, przewijają się przez historię Polski od kilkuset lat i skutek ich działania jest taki oto, że, jak piszą niektórzy, jesteśmy jako naród w "czarnej dupie", na dodatek żydowskiej. Skuteczność jamotania "łapaj Żyda" uznać należałoby za ujemną, korzystając z wystarczająco bogatej próby reprezentacyjnej i ewentualnie okularów. Rozpisywanie się w wielu miejscach jaką to strukturę majątkową ma nasza i cudze gospodarki, nie doprowadziło, jak dotąd, do zapaści "czynnika" niechcianego, a wprost jakby przeciwnie, być może dlatego, że zbyt wielu z nas pisze, a mało kto czyta. Słowiańska fanfaronada byłaby być może jakimś sposobem na wyjście z niedogodnej i ambarasującej sytuacji, gdyby za folklor chciał ktoś płacić tyle ile za szwajcarskie zegarki... zakładając oczywiście, że parytet słowiańskości zostanie rozłożony równo i nie będzie Megasłowian, Słowian i słowian, co jak rozumiesz, jest ułudą brzmiącą pięknie przy brzęku bałałajek. Trzeba umieć się uczyć żyć w świecie takim jaki on jest, a nie takim jaki on jest w marzeniach. Naprawdę bardzo trudno jest zmienić mentalność króla, dużo łatwiej jest ją wykorzystać do swoich celów, a ostatecznie przeciw niemu. Hałas środowisk "narodowych", wystawia polską gołą dupę na kolejne razy, gdyż sami informujemy zainteresowaną stronę o pozycji naszej świadomości, dając stronie nieograniczone możliwości dostosowawcze. To mniej więcej tak, jak siadając do pokera poinformować stół o stanie portfela. Mózgiem zacznijmy Rodacy wymachiwać, a nie szablą, bo jakakolwiek rewolucyjna przemiana typu nacjonalizacja banków, czy "przemysłu" nie wchodzi w grę. Możecie natomiast te banki wykupić, bo teraz są stosunkowo tanie i to radzę Ninie , gdy na chwilę przerwie reklamę kapitału żydowskiego, dość zniechęcającą, przyznam, nawet jeśli jest nieprawdziwa.... jak to reklama.
 • @kimur 12:10:21
  -tywnej oczywiście:))) bardzo Cię przepraszam.
 • @ninanonimowa 09:33:52
  ...procesja idzie a poganie atakuja....../bramke/.
  Fantastyczne.
 • @Astra 21:36:41 - no, ale gdzie jest ten komentarz, zniknął razem komentarzem adwersarza
  "z takimi ścierwami w niebiesiech"

  Może Pani odszukać komentarz niejakiego "Husky", który użył słowa "kanalie", a ja je zastąpiłem słowem "ścierwa" - to wszystko.

  Otóż "Husky" napisał coś mniej więcej takiego:

  "Jak trwoga, to do Boga. Nawet kanalie, Jaruzelski i Kiszczak, nawrócili się na łożu śmierci."
  I moja odpowiedź:
  "A nawet jeśli tak było, to popatrz synu, będziesz razem z takimi ścierwami w niebiesiech - ale nie martw się, pasujecie do siebie."

  Może po wieczornych modlitwach będzie Pani w stanie połączyć kontekst w całość i zrozumieć.
 • @AgnieszkaS 10:24:05
  No, tak, ale przeciez wpisy komentuja glöwnie inni blogerzy.
  Pan Sendecki ma prawo do swoich pogladöw ale czemu odbiera to prawo p.Kosiurowi?
 • @Husky 21:43:25
  No, jestem pod wrażeniem pracy twojego katolickiego intelektu, paskudo.
 • @matterhorn 22:18:20
  Nie chcę modłów od żydo-katolików, są paskudnie nieszczere.
 • @Rzeczpospolita 12:27:32
  Panie Kosiur a kto twierdzi, że inni są aniołami? tyle, że Pan tutaj prowokuje i przoduje na pewno w tego typu komentach..

  "Może po wieczornych modlitwach będzie Pani w stanie połączyć kontekst w całość i zrozumieć."

  Właśnie.. tylko tyle? a gdzie "szumowiny" "ściek" i inne komplementy którymi obraża Pan portal?

  Jeszcze raz powtórzę, po co Pan w ogóle zamieszcza swoje "przemyślenia" na tym "ścieku"?
  Proponuję się przenieść na inne portale "bez cenzury" może na 3Obieg T.Parola? "Nizależną" albo "Niepoprawni"??

  pozdrawiam
 • kult wojtyły niczym kult stalina
  tych co mają wątpliwości co do "zasług" natychmiast do łagrów lub oddać w parchate łapy czekistów tj husky, trybeus i inne nocne szczury.
 • @Katana 13:22:24 - NIE MA SPRAWY, DOPISZĘ, ŻE PAN ZASTRZEGŁ SWOJE POPARCIE
  Już dopisuję - że Pan dał "piątkę" tylko za przypomnienie faktów, ale że się Pan z Kosiurem nie zgadza w zakresie atakowania Papieża.
 • @Astra 12:36:50
  Szczerze Pani współczuję, Pani przepojonej duchem katolickiej etyki oraz Jej intelektowi, że z taką wytrwałością znosi Pani moje okropne szalbierstwa.

  Pojąć tylko nie mogę, że ten sam Pani duch oraz intelekt z łatwością łyka komentarze katolika trybeus jak poniżej:

  @Marx 8888 19:40:11
  zerkłem na szczujnię…no i dowiedziałem się, ze komunistka i banderówa niejaka @nana napisała, że „Ulmowie ratując żydów uratowali swoje człowieczeństwo”…to ja się pytam kim jest ta kurwa @ nana, którą osobiście z satysfakcją zbanowałem?
  komunistka, banderówa i żydówa, czyli kurwa pospolita…partyzant zanotować i zameldować posłusznie na szczujnię u Białasa…wykonać!!!teraz dopiero do mnie dotarło jakie kurestwo tutaj się panoszyło..ja pierdolę…

  widziałem, że kosiur dostał koszulkę banik ostrava:))…dobrze, że ktoś się wziął za deratyzację…
  nadużycie link skomentuj
  trybeus 29.03.2016 19:47:56
  http://brukowiec.neon24.pl/post/130676,bez-komentarza-2#comment_1293457
  ___________________________________

  Obawiam się, że tu i wieczorne modlitwy nie są w stanie pomóc.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:49:36
  Przekonał mnie Pan co do siebie.
  Podejrzewałem, a teraz jestem już pewien. Pan ze swoją katolicką mentalnością i intelektualną uczciwością, gdyby nadarzyła się okazja, znalazłby się z pewnością w tłumie tych, co żądali ukrzyżowania Jezusa.
 • @Rzeczpospolita 14:52:18 - RZECZYWIŚCIE, BLOGER TRYBEUS...
  ...miewa czasem fazy niespójnego, wybujałego zachowania, odstajacego od zasad etyki katolickiej. Nie znam czlowieka osobiscie, nie był dotąd pod pomnikiem Dmowskiego, nie poczęstował się pieczonym prosiakiem, nie wystąpił przed kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Obawiam się, że jest to osoba zniewolona przez klątwę Cadyka Horovitza. Proszę o wybaczenie dla Niego.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:37
  Nie chodzi o jakiegoś chama.
  Chodzi o Pański sposób "polemizowania".
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:37
  Przykładowo: "Katolicki gnoju - a prawdopodobnie syjonistyczna zgnilizno zważ, że ty jesteś u mnie gościem, a nie ja u ciebie. Spuszczam cię do kloacznego dołu, do właściwego dla ciebie miejsca." (Rzeczpospolita 18.08.2015 23:30:48).
  Przecież tego typu "umiejętność polemizowania" Kosiura i Ziemińskiego to graficzny żargon chuliganów małych mieścin. W przypadku WPS'u zebrałem kilka stron tych "umiejętności".

  Przypomnę też, że w czasach wykwitu PRL'u, w których mordowano księży oraz które Kosiur nie może odżalowac, gdyż "żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce" (Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00), "zacietrzewiony głupiec" z Otwocka, Kosiur, przebywał na uchodźctwie w ... USA. Nie przeszkadza mu to w krytyce Papieża JPII, który tylko zalecał "otwarcie na Zachód" celem przewietrzenia Polski ze smrodu "awangardy postępu" Kraju Rad.
 • @kimur 12:10:21
  .
  Dziękuję za ożywienie słowa 'trójpołówka" przez Szanownego Pana, to aktualny znak alegorii i wcale nie archaiczny bo idealnie pasuje w czasie...:)

  Pisze Pan - Drogi goodness... nie użyłem żadnego "nowego słowa na Neonie 24", ani w ogóle żadnego nowego, a wprost przeciwnie. Użyłem słowa "trójpolówka" jako alegorii archaizmu w ogóle, a archaicznych zachowań "narodowych" w szczególe. Teksty, których istotę rozważamy, a akurat ja tę istotę uważam za nieistotną i ją podważam, przewijają się przez historię Polski od kilkuset lat i skutek ich działania jest taki oto, że, jak piszą niektórzy, jesteśmy jako naród w "czarnej dupie", na dodatek żydowskiej...
  Słowiańska fanfaronada byłaby być może jakimś sposobem na wyjście z niedogodnej i ambarasującej sytuacji, gdyby za folklor chciał ktoś płacić tyle ile za szwajcarskie zegarki... zakładając oczywiście, że parytet słowiańskości zostanie rozłożony równo i nie będzie Megasłowian, Słowian i słowian, co jak rozumiesz, jest ułudą brzmiącą pięknie przy brzęku bałałajek. Trzeba umieć się uczyć żyć w świecie takim jaki on jest, a nie takim jaki on jest w marzeniach. Naprawdę bardzo trudno jest zmienić mentalność króla, dużo łatwiej jest ją wykorzystać do swoich celów, a ostatecznie przeciw niemu. Hałas środowisk "narodowych", wystawia polską gołą dupę na kolejne razy, gdyż sami informujemy zainteresowaną stronę o pozycji naszej świadomości, dając stronie nieograniczone możliwości dostosowawcze.

  Ma pan rację co do folkloru średniowiecza, bo My Polacy jesteśmy łatwowiernym narodem i musimy koniecznie zmienić "Wagę szalkową Temidy" za którą jako trójpołowicze płacimy drakońskie podatki.

  Mózgiem zacznijmy Rodacy wymachiwać, a nie szablą, bo jakakolwiek rewolucyjna przemiana typu nacjonalizacja banków, czy "przemysłu" nie wchodzi w grę.

  Przez setki lat trwa folklorystyczne podchodzenie do sprawiedliwości, mimo wyparcia wyparcia (znaku alegorycznego) Wagi Temidy przez wagę cyfrową.

  Cisza w eterze o zmianie wagi przez Temidę na nowoczesną wagę cyfrową XXI wieku. Więc nic się nie zmieni a trójpołowicze zgodnie z art. 10 Konstytucji mogą dalej tylko protestować:))
 • @AgnieszkaS 18:51:53 - NIESTETY, ALE PANI WSTRĘT DO BAROKU...
  ...daje nam, porządnym ludziom, prawdziwym Polakom - wiele do myślenia, oj wiele.
  [zadumał się nad wstrętem feministek do baroku, do czasu kiedy Polska była wolna i ludziom żyło sie dostatnio, a kobiety pracowały po dworach i chatach, wychowując kolejne pokolenie obrońców Europy, które ocaliło kontynent przed bisurmanami, dziczą tatarsko-schozmatycką i zwyrodnialacami heretyckimi ze Szwecji, sługami tego plugawca Cromwella]
  Pani chce, żeby apologii Kościoła Świętego nikt nie czynił? Z diabelstwem - żeby nikt nie walczył? Złego Ducha po imieniu nie nazywał? Niedoczekanie!
 • @Zdzich 17:12:41
  Panie Zdzich,
  i wyłazi z Pana, nie po raz pierwszy zresztą, nie, nie katolicki duch, ale mała szuja, zwyczajna, obrzydliwa, załgana szuja, która nie mając żadnych argumentów dokonuje bezczelnych manipulacji.

  Przytocz Pan najpierw komentarz autora, który został obdarzony epitetem "katolickiego gnoja" - to pański katolicki pobratymiec, który nie przebierał w słowach, więc otrzymał to, na co zasłużył.
 • @Rzeczpospolita 19:34:37 - PANIE DARIUSZU?
  Pan naprawdę nie widzi niczego niewłaściwego w swojej akcji medialej z dnia 02 kwietnia 2016 na NEonie24?
 • @Eugeniusz Sendecki 19:14:22
  Znaczy się, to Pan jest tym dobrym duchem Kościoła św., a już myślałem, że synagogi - zresztą nie są to odległe byty, bo i struktura hierarchiczna ta sama i religia z jednego pnia się wywodzi.

  No i widzi Pan, Eugeniuszu, uwieszenie się krzyża, nie oznacza wcale, że uwieszony jest uczciwym człowiekiem.
  Nieuczciwy Judasz miał przynajmniej tyle w sobie uczciwości, że sam się obwiesił.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:46:52
  Powiem więcej, nie tylko ja nie widzę, nie widzi także i Pan, ponieważ niczego takiego nie był Pan w stanie wypunktować - pomogę: nie odniósł się Pan do żadnego podanego przeze faktu z działalności JPII i w związku z tym spłodził Pan nędzny paszkwil - na tym polega pańska "katolicka uczciwość".
 • @Rzeczpospolita 20:02:28 - OWSZEM, PAN SIĘ MYLI
  Odniosłem się do wszystkich wypunktowanych przez Pana faktów, wskazując na to, że "Kościół Święty przed i podczas pontyfikatu Polaka-Papieża był przede wszystkim ofiarą prześladowań, że nie miał wyjścia, lecz w wielu miejscach musiał dogadywać się z władzą i że tą władzą byli komuniści i/lub masoni (sataniści)". Pan wykazał się bardzo dużym stopniem niezrozumienia sytuacji Kościoła Swiętego Matki Naszej podczas pontyfikatu Jana Pawła II-go. O to się możemy spierać, bo to są tematy polityczne, wielo-wariantowe i wieloczynnikowe.
  Natomiast Pan ucieka od faktu, że zamieścił Pan antykatolicki tekst "Redakcji Racji Słowiańskiej" jako wprowadzenie do swojego tekstu. Powaga sytuacji polega na tym, że popełnił Pan trzy przestępstwa - w sferze - co? - kiedy? i - jak?.
  (1)
  CO Pan zamieścił - ano liczne fakty świadczące o daleko idącym dialogu Jana Pawła II-go z możnymi tego świata, najczęściej ludźmi złymi, lub bardzo złymi, z mafiami, ludobójcami, złodziejami, satanistami etc. W tej sferze akurat mam do Pana te pretensje, że nie zauważa Pan, jak wiele razy Ojciec Święty spotykał się z ludźmi porządnymi, takimi jak my, blogerzy NEonu24, Polacy prawdziwi i katolicy, jak wiele razy nas pokrzepiał dobrym slowem i wspierał organizacyjnie, duchowo, sakramentalnie. W sferze "CO" Pan o wielu dobrych rzeczach nie opowiedział, i to jest minus. No, ale to jeszcze nie grzech śmiertelny. To drobne przestępstwo, za to się nie idzie do Piekła.
  (2)
  KIEDY? Ano naruszył Pan Oktawę Wielkiej Nocy, kiedy wiekszość z porządnych ludzi świętuje rocznicę Zmartwychwstania. Dokonał Pan swojego czynu w Sobotę Wielkanocną, w przeddzień Święta Miłosierdza Bożego. Rozdrażnił Pan rzeszę katolików polskich. Niektórzy zaczęli przeciwko Panu myśleć tzw. "złe myśli" i zostali wybici z nirwany świątecznej, która się nam, udręczonym i zapracowanym nalezy jak psu zupa! No, za to się jeszcze do Piekła nie idzie, ale to już jest grzech przeciwko Kościołowi Świętującemu.
  (3)
  JAK? Ano swój tekst antypapieski, zamieszczony w czasie świętowania rocznicy Zmartwychwstania, zaczął Pan od antyfony satanistycznej rodem z piekielnej Redakcji Racji Słowiańskiej, od zacytowania absolutnych antykatolickich oszczerstw, od zaprzeczenia Boskości Jezusa, od oskarżenia nas, Jego Uczniów o to, że nie mówimy prawdy, lecz jakąś bajkę o Jezusie. No i tutaj Szanowny Pan, Drogi Panie Dariuszu - popełnił wielki błąd i wielki grzech! Za takie coś się idzie do Piekła! Ja nie mogę milczeć, lecz muszę Pańską duszę omamioną przez Redakcję Racji Słowiańskiej z Piekła uratować! Wszyscy porządni ludzie, bierzmowani katolicy - modlimy się za Pana, żeby Pana uwolnić ze szpon Szatana! Niech Pan nie idzie tą drogą! Niech się Pan nawróci!
  + Amen!
 • @Rzeczpospolita 12:28:37
  A ty potomku frankensteina, masz jeszcze coś do powiedzenia
  Won
 • @Husky 20:56:24
  Zbóju. Tu dyskutują Kosiur i Sandecki. Jeśli Autor blogu będzie chciał wyrzucić Kosiura, to to zrobi i zaprzestanie dyskusji, co byłoby ze stratą dla czytelników.
  Won to Ty se pisz pod swoimi wklejkami.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:36:35
  podrzućże pan golono kosiurowi od witaszka, a potem pan biadol...zakąsi wieprza, to nie żyd, jak nie zakąsi, to kombinuje...wtedy trza mu bezwzględnie do rozporka zajrzeć, czy aby ten "słowianin"ma napletek na swoim miejscu...

  modły pan zostaw na koniec, bo jeśli się okaże, że bez napletka i z tzw narodu wybranego jest, to trza bezwzględnie egzorcyzmy na tym portalu odprawić...sól egzorcyzmowaną rozsypać po kątach...zwłaszcza w dziale "religie"...czy ja muszę uczyć ojca dzieci robić???
 • @lorenco 21:19:43
  spadaj
 • @Rzeczpospolita 20:02:28 "...obwiesił" :))
  Ja tak znowu, z innej beczki... pozornie.
  Gdyby był Pan tak łaskaw i przetłumaczył mi na nasze ten kawałek:

  Did you know? Czy wiecie, że:
  "Pope John (dwudziesty trzeci) uwould leave the Vatican to walk the streets of Rome to be with the people.
  As a boy, Karol would offer to be in goal for the Jewish football side if a group of Catholics and a group of Jewish boys wanted to take each other on".
  Powyższe, wzięte z tabelki porównawczej zamieszczonej na tej "stronnicy":
  http://www.thetablet.co.uk/other/two-popes-made-saints
  Tytuł zdaje mi się, że rozumiem, "Dwaj popesi zrobieni świętymi." A może źle rozumiem... łacinę międzynarodową.
  Przyznam, że jestem samoukiem, miewam braki, i w tym "footballu" to się pogubiłam, a translator wujka jakoś mętnie to tłumaczy.

  PS. Dziękuję za zaproszenie. :)
 • -------------mądrej głowie dość ?? słowie
  https://www.youtube.com/watch?v=0rQlTW0JQxs&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=9
 • @AgnieszkaS 21:24:51 - OJ TAM FANATYZM OD RAZU.
  Ale za to bardzo sympatyczny. :)
  A w ogóle - to co Pani chce od średniowiecza i baroku? Szanowna Pani ma jakieś dziwne podejście do historii ojczystej. Akurat w średniowieczu Polska się mocarstwem stała, akurat w baroku się przed Pierwszym Rozbiorem obroniła. Kto Panią historii uczył? Masoni z ZNP w szkole frankfurckiej? By się Pani wstydziła między ludźmi pokazać z taką niewiedzą. Nie, no naprawdę... Panią ktoś musi douczyć. Korepetycje jakieś. Jakieś kursy proponuję. Wieczorowe najlepiej. Wieczorem się najlepiej o Przeszłości rozmawia.
 • @Husky 21:43:25
  „Posłowie Prawa i Sprawiedliwości na łamach „Super Expressu” bronili pomysłu by w Polsce miałby obowiązywać całkowity zakaz aborcji.

  „W czasie II Wojny Światowej, w wyniku masowych gwałtów Niemców, urodziło się wiele dzieci. Ci ludzie byli dobrymi Polakami, wspaniałymi ludźmi, naukowcami. Więc jaka jest to różnica, czy dziecko było poczęte w wyniku gwałtu, czy nie?” – pytał poseł Arkadiusz Czartoryski.”
  http://www.wprost.pl/ar/535231/Posel-PiS-W-wyniku-wojennych-gwaltow-Niemcow-urodzilo-sie-wielu-dobrych-Polakow/
  http://www.wprost.pl/G/cache/2/2/9/229f346938670b1d18fb49ddc8ed61310aac72d8.jpg
 • @lorenco 22:17:14
  Tu dyskutują Kosiur i Sandecki.
 • @Husky 22:48:31
  Inni też, jednak nikt do nikogo nie pisze WON!
 • Co do Kosiura
  To jest śmierdziel... i tyle
 • @lorenco 23:11:03
  Nauka Kosiura nie idzie w las 8-)))
  pazdrawlaju
 • @AgnieszkaS 02:02:11
  "W popularnej opinii członków tej partii, to głównie Rosjanie gwałcili."
  To widocznie zależy od sytuacji Pani Agnieszko: na gwałty na Polkach będą mieć przyzwolenie wspaniali obywatele niemieccy, z których to gwałtów zrodzą się obywatele lepszej kategorii, wspaniali ludzie, naukowcy.
  Natomiast z założenia wynika, że Rosjanie nie mają PISiego przyzwolenia na gwałty na Polkach, bo jak wiadomo z takiego gwałtu zrodzą się obywatele gorszej kategorii, kacapy i debile.
  Z tym, że Rosjanie mają u siebie, swoje śliczne Słowianki, także i kruczowłose skośnookie piękności i nie potrzebują gwałcić Polek, natomiast Niemcy i obecni obywatele Niemiec z ostatniego "nabytku" mają dużo mniejszy wybór:)
 • @Rzeczpospolita 19:34:37
  Widzę, że na finiszu pańskiej walki z "bajkami o Jezusie z Nazaretu" już nic innego Pan nie potrafi jak tylko rzucać najobrzydliwszymi wyzwiskami ze słownika członków synagogi.
  Zwolnij Pan, gdyż nie nadążam kopiować.
 • @Zdzich 08:39:12
  „Sowieciarze” na NEon24.pl

  http://wps.neon24.pl/post/130693,sowieciarze-na-neon24-pl
 • Otwock HiStory
  Strajk w sanatorjum „Zofjówka”. Kilkuset umysłowo chorych pod opieką policji.

  W sanatorjum dla umysłowo chorych w Otwocku „Zofjówka” wynikł zatarg pomiędzy pracownikami fizycznymi w liczbie 45, a dyrekcją. Otrzymują oni mieszkanie z utrzymaniem i wynagrodzenie pieniężne. Większość z nich, czyli 36 dostaje po 89 zł miesięcznie. Dziewięciu zaś pozostałych tylko po 55 złotych.

  Robotnicy twierdzą, że są przeciążeni pracą i źle odżywiani. Żądali więc, aby dyrekcja sanatorjum powiększyła personel i dawała nieco lepszy wikt. Prócz tego zażądali wyrównania płac wszystkich pracowników do 89 zł miesięcznie.

  Ponieważ dyrektor sanatorjum, dr Frustig nie zgodził się na te warunki, sprawa oparła się o inspektora pracy. Kilkakrotnie jednak konferencje i pertraktacje nie dały wyniku. W końcu dr Frustig zaproponował arbitraż rządowy, na co znów nie zgodzili się pracownicy.

  Zatarg zaostrzał się z dnia na dzień, aż wreszcie wczoraj o g. 5 po południu wybuchł strajk w sanatorjum. Dyrekcja odpowiedziała na to wstrzymaniem wydawania wiktu. Wobec tego założono doraźny fundusz strajkowy.

  W obawie przed następstwami, dyrekcja prosiła władze bezpieczeństwa o pomoc, wobec czego teren sanatorjum obstawiono posterunkami policji.

  Jest to konieczne również z tego względu, iż w sanatorjum przebywa kilkuset umysłowo chorych, którzy pozostając bez dozoru mogą stanowić groźne niebezpieczeństwo dla otoczenia, a w razie wydostania się z zakładu, dla całego Otwocka.

  Nastrój wśród strajkujących jest stanowczy. Są przekonani, że wysunęli słuszne żądania.


  http://otwock-history.blog.pl/2013/06/05/strajk-w-sanatorjum-zofjowka-kilkuset-umyslowo-chorych-pod-opieka-policji/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej