Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

INCYDENT DYPLOMATYCZNY NA LOTNISKU W USA TO "PRZYKRYWKA"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomasz Sakiewicz i Anita Czerwińska nie zostali wpuszczeni na teren USA podczas ostatniej wizyty Prezydenta Dudy w Ameryce. Koczowali na lotnisku, nie przeszli przez bramkę, pomimo tego, że mieli wizę. Obecnie trwa awantura z Ambasadorem USA w RP!

Dzwoni do mnie własnie Andrzej Hadaczi z wielką satysfakcją informuje mnie i blogerów NEon24.pl - że jego "przyjaciółka" spod Krzyża, obecnie posłanka do Sejmu RP Anita Czerwińskaw towarzystwie nie byle jakim, bo samego Tomasza Sakiewicza- padli ofiarą dyplomatycznego incydentu na lotnisku w USA. Nie zostali wpuszczeni na teren USA podczas ostatniej wizyty Prezydenta Dudy w Ameryce. Koczowali na lotnisku, nie przeszli przez bramkę, pomimo tego, że mieli wizę. Obecnie trwa awantura z Ambasadorem USA w RP! Pan Hadacz, pierwotnie lider Obrońców Krzyża został zamieniony na Panią Czerwińską przez Naczelnika Państwa, ponieważ jak podejrzewam - Prezes Kaczyński nie miał bezgranicznego zaufania do prostego człowieka z ludu polskiego. Do Anity Czerwińskiej miał na pewno większe, wystarczy na Panią Poslankę popatrzeć. Dlatego ona dzisiaj jest w Sejmie, a nie Hadacz.

- Żeby dostac się do USA musi Pan mieć wizę, ale to nie znaczy, że Pana wpuszczą - mówi zaaferowany Pan Andrzej. - Bo tam są dwie kontrole na granicy. I oni już na tej pierwszej kontroli nie zostali wpuszczenii, a co dopiero na tej drugiej.

- A dlaczego nie zostali wpuszczeni? - pytam.

- A to dlatego, że minister Antoni Macierewicz poszarpał się z Wywiadem Amerykańskim, który nie pozwolił mu ujawnić tego co się wydarzyło w Smoleńsku. Amerykanie nie chcą z nim współpracować, bo to jest nieodpowiedzialna osoba. Ministra Obrony RP określił słowami "nieodpowiedzialna osoba" sam szef Pentagonu. I teraz tak: Macierewicz powrócił do Warszawy niezadowolony. Spotkał się z Sakiewiczem i sobie wyjasniają sprawy. Media PiS-owskie obecnie mają kosę z Ambasadorem USA, robi się ciekawie. Ja właśnie teraz idę do kiosku i chcę popatrzeć - czy są jakieś artykuły atakujące Ambasadora Amerykańskiego - ciągnie Hadacz.

Tutaj telefon milknie, Pan Andrzej jest w kiosku i kupuje gazetę, po czym znowu telefonuje:

- Co się okazuje - w Gazecie Polskiej jest atyambasadorski artykuł! Dyplomacja amerykańska utrudnia kontakty Slużb Polskich z Służbami USA w wyjasnianiu zamachu smoleńskiego - zaaferowany Hadacz referuje artykuły w Gazecie Polskiej. - Potwierdza się ta informacja, którą dostałem ze Stanów - nie ma współpracy polsko-amerykańskie, a wszystko to przez przez dziwną grę przeciwko Antoniemu Macierewiczowi. Jego dopytywanie się o prawdę "psuje" stosunki polsko-amerykańskie.

Mój komentarz:

Ten telefon Pana Hadacza świadczył by, że się nieźle musi kotłować wokół spraw wojskowych w Polsce. Nie wiem skąd on to wie, co mi powiedział, nawet nie pytam, bo się boję. Ale coś mi mówi, że to się układa w logiczną całość. Czyli rysuje się "przykrywka" szóstej rocznicy Smoleńska - tak jak to mówił Hadacz w lokalu "Czysta Ojczysta" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie (tutaj film).
Warto wiedzieć, że "w tle" jest wielki kontrakt na uzbrojenie dla Wojska Polskiego. Generał Grudniewski, ekspert TELEWIZJI NARODOWEJ do spraw wojskowych - twierdzi, że kluczem do zrozumienia sytuacji jest to, że uzbrojenie to ma być zmagazynowane na szczeblach powiatowych, poza kontrolą społeczeństwa (grupy obywateli polskich w gminach i parafiach nie dostaną broni do ręki, strzelcy w razie wojny pozostaną nieuzbrojeni). Znowu Polacy są pozostawieni sami sobie, osamotnieni, oszukani... Mamy płacić podatki na uzbrojenie, które nigdy do nas nie dotrze, a w razie wojny - elity uciekną przez Zaleszczyki - martwi się Generał.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • nie wpuścili nawet boso i we włosienicy ?
  Pewnie dane ,które posiadali były jeszcze z czasów chazara PO ,PIs nie zaktualizował- Czerwińska miała zakaz 1/2 roczny zakaz wstępu do kne-sejmu, a sakiefka - wymachiwał tryzubem na klepisku i "podburzał" Węgrów.
 • Homoseksualista?
  Hadać? 1 za info... nie ufam ludziom z pedalskich parad...
 • @
  Może to prawda a może i nie prawda.

  "- Żeby dostac się do USA musi Pan mieć wizę, ale to nie znaczy, że Pana wpuszczą -" - to jest prawda i wystarczy aby któryś z urzędasów miał zły dzień bo np. żona mu nie dała i ktoś może do celu nie dotrzeć. Tak to już jest urządzone. Mogą wydać decyzję odmowy wjazdu bez podania powodu.
 • @Stara Baba 01:59:19
  Dlaczego nie zależy im na "sławie" i robią u siebie co chcą najlepiej wyjaśni filmik z budowy najnowszego Apple campus który pomieści 13 tysięcy ludzi
  a oddany będzie w następnym roku. Warto obejrzeć.

  https://www.yahoo.com/tech/introducing-the-idrone-aerial-camera-flies-over-100104308.html?nhp=1
 • @
  http://wps.neon24.pl/post/130856,eugeniusz-sendecki-wielki-inkwizytor-neon24

  życzliwy;)
 • @romanwers 23:31:27
  Daję to samo.
 • a czego Macierewicz się spodziewał
  Dyplomacja amerykańska utrudnia kontakty Slużb Polskich z Służbami USA w wyjasnianiu zamachu smoleńskiego

  naprawdę podejrzewa Ruskich?
 • @ EUGENIUSZ SENDECKI NAD-REDAKTOR TELE-WIZJI NARODOWEJ
  "Prezes Kaczyński nie miał bezgranicznego zaufania do prostego człowieka z ludu polskiego. Do Anity Czerwińskiej miał na pewno większe, wystarczy na Panią Poslankę popatrzeć. Dlatego ona dzisiaj jest w Sejmie, a nie Hadacz."

  - WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU OBJAWIŁ SIĘ GENIUSZ NACZELNIKA PAŃSTWA, ... OBY NAM GO NIE ZASTRZELILI 10 KWIETNIA, ... jak się obawiam >> http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke
 • Pan podpułkownik
  Podpułkownik Grudniewski zaczynął slużbę w 1972 roku, w 1977 ukończył WAT. W 1985 roku rozpoczyna pracę w MON. Czyli doświadczenia wojskowego - liniowego ma osiem lat?. Był prawdopodobnie oficerem d/s uzbrojenia i magazynowania broni i materiałów wybuchowych. Kurcze fachowiec!. Dlatego pisze o tym że uzbrojenie ma być tu czy gdzie indziej. Facet bredzi. Od jego wstąpienia do służby - DOBROWOLNEGO - mamy już trzecią armię - NATOWSKĄ. On zaczynął w LWP, nastepnie była ARMIA POLSKA - po likwidacji UW do wstapienia Polski do NATO-OTAN, a teraz to już inne czasy. Facet błądzi, gdyż uważa że to czasy lat 70-tych, gdy były magazyny broni w poszczególnych wojewodztwach dla OC. Ciekawe czy wie kto stworzył NARODOWY SYSTEM OBRONY CYWILNEJ???????. No dla antykomuchów - JARUZELSKI w 1968 roku. SZOK???????. PRAWDA!.
  PRZYPIS Za Wikipedią. GRUDNIEWSKI w 1977 ukończył studia elektromechaniczne na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie z oceną bardzo dobrą. Był zawodowym żołnierzem. Pełnił służbę w artylerii. W latach 1985–1991 był oficerem sztabowym w Ministerstwie Obrony Narodowej w dziale techniki uzbrojenia. Był wynalazcą, racjonalizatorem, pasjonatem i propagatorem postępu technologicznego. W latach 90. objął funkcję zastępcy dowódcy I Dywizji Zmechanizowanej. Był adiutantem dowódcy partyzanckiego gen. Antoniego Hedy pseudonim "Szary". Służbę wojskową zakończył w stopniu podpułkownika. W stanie spoczynku awansowany na pułkownika. Następnie podjął działalność gospodarczą w zakresie usług medycznych specjalizując się kręgarstwie i chorobach kręgosłupa. W 2004 został komendantem naczelnym Polskich Drużyn Strzeleckich. Według tytulatury tej organizacji nadano[kto?] mu w 2004 stopień generała brygady i generała dywizji w 2008.
 • @Syndrom2 11:31:07
  "W 1985 roku rozpoczyna pracę w MON. Czyli doświadczenia wojskowego - liniowego ma osiem lat?. Był prawdopodobnie oficerem d/s uzbrojenia i magazynowania broni i materiałów wybuchowych. Kurcze fachowiec!."

  He,he ,fa chowiec .Raczej układowiec ,fucha.
  MON nie był i nie jest "liniowy" ... klejenie durnia ,branie udziału w "inspekcjach"-panikach- trepy z jednostek wskakiwały ze strachu do beczek po deszczówce,kryj się "lotnik".
 • @kfakfa 13:23:28 - A JEDNAK NALEŻY SZANOWAĆ POLSKICH WOJSKOWYCH
  Zwłaszcza, że Generał Grudniewski jest zwolennikiem narodowych sił zbrojnych - na poziomi gminy i parafii. I nie tylko że dobrze gardłuje za taką koncepcją, ale i sam ją tworzy, u siebie w środowisku. Kieleckie, dzieki pracy organizacyjnej Pana Generała ZNOWU stało się bastionem autentycznej polskości zbrojnej. Grudniewski kontynuuje dzieło Hedy Szarego.
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej