Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

INCYDENT DYPLOMATYCZNY NA LOTNISKU W USA TO "PRZYKRYWKA"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomasz Sakiewicz i Anita Czerwińska nie zostali wpuszczeni na teren USA podczas ostatniej wizyty Prezydenta Dudy w Ameryce. Koczowali na lotnisku, nie przeszli przez bramkę, pomimo tego, że mieli wizę. Obecnie trwa awantura z Ambasadorem USA w RP!

Dzwoni do mnie własnie Andrzej Hadaczi z wielką satysfakcją informuje mnie i blogerów NEon24.pl - że jego "przyjaciółka" spod Krzyża, obecnie posłanka do Sejmu RP Anita Czerwińskaw towarzystwie nie byle jakim, bo samego Tomasza Sakiewicza- padli ofiarą dyplomatycznego incydentu na lotnisku w USA. Nie zostali wpuszczeni na teren USA podczas ostatniej wizyty Prezydenta Dudy w Ameryce. Koczowali na lotnisku, nie przeszli przez bramkę, pomimo tego, że mieli wizę. Obecnie trwa awantura z Ambasadorem USA w RP! Pan Hadacz, pierwotnie lider Obrońców Krzyża został zamieniony na Panią Czerwińską przez Naczelnika Państwa, ponieważ jak podejrzewam - Prezes Kaczyński nie miał bezgranicznego zaufania do prostego człowieka z ludu polskiego. Do Anity Czerwińskiej miał na pewno większe, wystarczy na Panią Poslankę popatrzeć. Dlatego ona dzisiaj jest w Sejmie, a nie Hadacz.

- Żeby dostac się do USA musi Pan mieć wizę, ale to nie znaczy, że Pana wpuszczą - mówi zaaferowany Pan Andrzej. - Bo tam są dwie kontrole na granicy. I oni już na tej pierwszej kontroli nie zostali wpuszczenii, a co dopiero na tej drugiej.

- A dlaczego nie zostali wpuszczeni? - pytam.

- A to dlatego, że minister Antoni Macierewicz poszarpał się z Wywiadem Amerykańskim, który nie pozwolił mu ujawnić tego co się wydarzyło w Smoleńsku. Amerykanie nie chcą z nim współpracować, bo to jest nieodpowiedzialna osoba. Ministra Obrony RP określił słowami "nieodpowiedzialna osoba" sam szef Pentagonu. I teraz tak: Macierewicz powrócił do Warszawy niezadowolony. Spotkał się z Sakiewiczem i sobie wyjasniają sprawy. Media PiS-owskie obecnie mają kosę z Ambasadorem USA, robi się ciekawie. Ja właśnie teraz idę do kiosku i chcę popatrzeć - czy są jakieś artykuły atakujące Ambasadora Amerykańskiego - ciągnie Hadacz.

Tutaj telefon milknie, Pan Andrzej jest w kiosku i kupuje gazetę, po czym znowu telefonuje:

- Co się okazuje - w Gazecie Polskiej jest atyambasadorski artykuł! Dyplomacja amerykańska utrudnia kontakty Slużb Polskich z Służbami USA w wyjasnianiu zamachu smoleńskiego - zaaferowany Hadacz referuje artykuły w Gazecie Polskiej. - Potwierdza się ta informacja, którą dostałem ze Stanów - nie ma współpracy polsko-amerykańskie, a wszystko to przez przez dziwną grę przeciwko Antoniemu Macierewiczowi. Jego dopytywanie się o prawdę "psuje" stosunki polsko-amerykańskie.

Mój komentarz:

Ten telefon Pana Hadacza świadczył by, że się nieźle musi kotłować wokół spraw wojskowych w Polsce. Nie wiem skąd on to wie, co mi powiedział, nawet nie pytam, bo się boję. Ale coś mi mówi, że to się układa w logiczną całość. Czyli rysuje się "przykrywka" szóstej rocznicy Smoleńska - tak jak to mówił Hadacz w lokalu "Czysta Ojczysta" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie (tutaj film).
Warto wiedzieć, że "w tle" jest wielki kontrakt na uzbrojenie dla Wojska Polskiego. Generał Grudniewski, ekspert TELEWIZJI NARODOWEJ do spraw wojskowych - twierdzi, że kluczem do zrozumienia sytuacji jest to, że uzbrojenie to ma być zmagazynowane na szczeblach powiatowych, poza kontrolą społeczeństwa (grupy obywateli polskich w gminach i parafiach nie dostaną broni do ręki, strzelcy w razie wojny pozostaną nieuzbrojeni). Znowu Polacy są pozostawieni sami sobie, osamotnieni, oszukani... Mamy płacić podatki na uzbrojenie, które nigdy do nas nie dotrze, a w razie wojny - elity uciekną przez Zaleszczyki - martwi się Generał.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • nie wpuścili nawet boso i we włosienicy ?
  Pewnie dane ,które posiadali były jeszcze z czasów chazara PO ,PIs nie zaktualizował- Czerwińska miała zakaz 1/2 roczny zakaz wstępu do kne-sejmu, a sakiefka - wymachiwał tryzubem na klepisku i "podburzał" Węgrów.
 • Homoseksualista?
  Hadać? 1 za info... nie ufam ludziom z pedalskich parad...
 • @
  Może to prawda a może i nie prawda.

  "- Żeby dostac się do USA musi Pan mieć wizę, ale to nie znaczy, że Pana wpuszczą -" - to jest prawda i wystarczy aby któryś z urzędasów miał zły dzień bo np. żona mu nie dała i ktoś może do celu nie dotrzeć. Tak to już jest urządzone. Mogą wydać decyzję odmowy wjazdu bez podania powodu.
 • @Stara Baba 01:59:19
  Dlaczego nie zależy im na "sławie" i robią u siebie co chcą najlepiej wyjaśni filmik z budowy najnowszego Apple campus który pomieści 13 tysięcy ludzi
  a oddany będzie w następnym roku. Warto obejrzeć.

  https://www.yahoo.com/tech/introducing-the-idrone-aerial-camera-flies-over-100104308.html?nhp=1
 • @
  http://wps.neon24.pl/post/130856,eugeniusz-sendecki-wielki-inkwizytor-neon24

  życzliwy;)
 • @romanwers 23:31:27
  Daję to samo.
 • a czego Macierewicz się spodziewał
  Dyplomacja amerykańska utrudnia kontakty Slużb Polskich z Służbami USA w wyjasnianiu zamachu smoleńskiego

  naprawdę podejrzewa Ruskich?
 • @ EUGENIUSZ SENDECKI NAD-REDAKTOR TELE-WIZJI NARODOWEJ
  "Prezes Kaczyński nie miał bezgranicznego zaufania do prostego człowieka z ludu polskiego. Do Anity Czerwińskiej miał na pewno większe, wystarczy na Panią Poslankę popatrzeć. Dlatego ona dzisiaj jest w Sejmie, a nie Hadacz."

  - WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU OBJAWIŁ SIĘ GENIUSZ NACZELNIKA PAŃSTWA, ... OBY NAM GO NIE ZASTRZELILI 10 KWIETNIA, ... jak się obawiam >> http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke
 • Pan podpułkownik
  Podpułkownik Grudniewski zaczynął slużbę w 1972 roku, w 1977 ukończył WAT. W 1985 roku rozpoczyna pracę w MON. Czyli doświadczenia wojskowego - liniowego ma osiem lat?. Był prawdopodobnie oficerem d/s uzbrojenia i magazynowania broni i materiałów wybuchowych. Kurcze fachowiec!. Dlatego pisze o tym że uzbrojenie ma być tu czy gdzie indziej. Facet bredzi. Od jego wstąpienia do służby - DOBROWOLNEGO - mamy już trzecią armię - NATOWSKĄ. On zaczynął w LWP, nastepnie była ARMIA POLSKA - po likwidacji UW do wstapienia Polski do NATO-OTAN, a teraz to już inne czasy. Facet błądzi, gdyż uważa że to czasy lat 70-tych, gdy były magazyny broni w poszczególnych wojewodztwach dla OC. Ciekawe czy wie kto stworzył NARODOWY SYSTEM OBRONY CYWILNEJ???????. No dla antykomuchów - JARUZELSKI w 1968 roku. SZOK???????. PRAWDA!.
  PRZYPIS Za Wikipedią. GRUDNIEWSKI w 1977 ukończył studia elektromechaniczne na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie z oceną bardzo dobrą. Był zawodowym żołnierzem. Pełnił służbę w artylerii. W latach 1985–1991 był oficerem sztabowym w Ministerstwie Obrony Narodowej w dziale techniki uzbrojenia. Był wynalazcą, racjonalizatorem, pasjonatem i propagatorem postępu technologicznego. W latach 90. objął funkcję zastępcy dowódcy I Dywizji Zmechanizowanej. Był adiutantem dowódcy partyzanckiego gen. Antoniego Hedy pseudonim "Szary". Służbę wojskową zakończył w stopniu podpułkownika. W stanie spoczynku awansowany na pułkownika. Następnie podjął działalność gospodarczą w zakresie usług medycznych specjalizując się kręgarstwie i chorobach kręgosłupa. W 2004 został komendantem naczelnym Polskich Drużyn Strzeleckich. Według tytulatury tej organizacji nadano[kto?] mu w 2004 stopień generała brygady i generała dywizji w 2008.
 • @Syndrom2 11:31:07
  "W 1985 roku rozpoczyna pracę w MON. Czyli doświadczenia wojskowego - liniowego ma osiem lat?. Był prawdopodobnie oficerem d/s uzbrojenia i magazynowania broni i materiałów wybuchowych. Kurcze fachowiec!."

  He,he ,fa chowiec .Raczej układowiec ,fucha.
  MON nie był i nie jest "liniowy" ... klejenie durnia ,branie udziału w "inspekcjach"-panikach- trepy z jednostek wskakiwały ze strachu do beczek po deszczówce,kryj się "lotnik".
 • @kfakfa 13:23:28 - A JEDNAK NALEŻY SZANOWAĆ POLSKICH WOJSKOWYCH
  Zwłaszcza, że Generał Grudniewski jest zwolennikiem narodowych sił zbrojnych - na poziomi gminy i parafii. I nie tylko że dobrze gardłuje za taką koncepcją, ale i sam ją tworzy, u siebie w środowisku. Kieleckie, dzieki pracy organizacyjnej Pana Generała ZNOWU stało się bastionem autentycznej polskości zbrojnej. Grudniewski kontynuuje dzieło Hedy Szarego.
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej