Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PIOTR PAŁKA PODLIZUJE SIĘ ŻYDOM I RYTUALNIE OPLUWA HADACZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Pałka nie jest postacią przypadkową. Był administratorem judeo-chrześcijańskiego portalu Fronda.pl i osobiście wyrzucał Eugeniusza Sendeckiego z forum Frondy (FF) kiedy ten informował o WASP-owskich akcjach antypolskich.

17-go kwietnia 2016 w programie "Magazynek Opinii" w Telewizji Republika Piotr Pałka, administrator judeo-chrześcijańskiego portalu Fronda.pl zniesławił Andrzeja Hadacza. Pałka dokonał tej napaści aby się podlizać współczesnym włodarzom mediów, którzy na plecach PiS doszli do władzy. Bo właśnie Anita Czerwińska, Samuel Pereira, Jacek Kurski i Dawid Wildstein dzisiaj rządzą polskimi mediami dzięki temu, że pokonali Hadacza i innych Polaków broniących Krzyża, oszukali i skołowali Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego, i przejęli władzę medialną! Bardzo się teraz boją, że ludzie sobie przypomną jak kłamali i radykalizowali nastroje pod pałacem prezydenckim, jak na fali tych oszukańczych nastrojów doszli do władzy. Ostatnia, szósta rocznica katastrofy smoleńskiej obnażyła ich manipulacje - bo Rząd PiS-owski do tej pory nie ukarał nikogo odpowiedzialnego za śmierć Lecha Kaczyńskiego. Sendecki twierdzi, że motywem mordu smoleńskiego były pieniądze WSI zagarnięte w roku 2006-tym i przelane na konta izraelskie. Tajemnica tych pieniędzy jest fundamentem obecnego establishmentu. Podły atak Piotra Pałki na Hadacza świadczy, że komuś musi bardzo zależeć na tym aby Polacy nie pytali o pewne rzeczy, żeby nikt się nie dowiedział - kto byl prowokatorem nastrojów pod Krzyżem i jaką role w calej sprawie odegrały pieniądze WSI? Pałka jest spryciarzem, zna media judeo-chrześcijańskie od podszewki i dobrze wie, że Polacy mają całą sprawę Krzyża i zamieszek pod pałacem kojarzyć z obrzydliwym prowokatorem Hadaczem. I dlatego, aby się Żydom podlizać - dokonał rytualnego zdezawuowania niewinnego Polaka, który się ośmielił poznać prawdę i rozszyfrować jak Żydzi kręcący się przy PiS-ie kołują naiwnych gojów. A prawda jest taka, że przy Krzyżu to nie Hadacz, ale kto inny prowokował, że można i trzeba tych "innych" namierzyć, zdemaskować i wskazać ich związki z zagarniętymi pieniędzmi WSI. Panie Pałka! Prosimy zaprzestać kręcenia i przystąpienia do pracy na rzecz prawdy!

Tutaj - film z wypowiedzią Piotra Pałki rytualnie opluwającym Andrzeja Hadacza;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • A zdzielic go
  Panie Eugeniuszu, a trzeba zdzielić tego Pałkę pałką i to raz a porządnie
  5+
 • Obchody 1050 Rocznicy Chrztu Polski komentuje Sławomir Zakrzewski
  https://youtu.be/5yKNXbf2xVc?t=4m55s
 • @Husky 20:28:40 - WYPAŁOWANIE PIOTRA PAŁKI...
  Oczywiście nie ma mowy o pałowaniu literalnym. Chodzi o wypałowanie intelektualne. Ów Admin to FF-stręciuch. Pamiętam jak za jego panowania na FF-orum bylem dezawuowany, oskarżany, że jestem agentem żydowskim, wariatem, agentem ruskim etc. Pełniąc funkcję FF-administratora ów Piotr Pałka wykonywał rozkazy - żeby Sendeckiego tłamsić, nie pozwalać dojść do głosu, zatajać prawdę o WASP-ach jako o jądrze Systemu Zła. Pałka jest osobą wytrenowaną i zaslużoną w nękaniu Polaków. Pojawienie się Pałki w TV Republice i napaść na Hadacza to sygnał z jego strony: "Jestem gotowy, do usług. Potrafię i chcę kontynuować linię anty-sendecką w mediach PiS-owskich".
  Cała nadzieja, że się Naród obudzi i to tałatajstwo kłębiące się przy naszycm Ukochanym Naczelniku Państwa - przepędzi! Co daj Panie Jarosławie, amen!
 • Waltz: Spalono kukłę Żyda (Niezwykłego Żyda / red.)
  .
  Gronkiewicz-Waltz: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy, "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa. - To ten pierwszy od lewej, ... obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego.

  wPOLITYCE.pl: Trudno uwierzyć, że może być milcząca zgoda na takie zachowania. Cała klasa polityczna powinna wyrazić głośny, a nie milczący sprzeciw — mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas swojego przemówienia w trakcie obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Gronkiewicz-Waltz wspominała przy tym postać Władysława Bartoszewskiego:


  Jeszcze w ubiegłym roku był z nami i tutaj, w tym miejscu mówił, że istnieją wartości ponadczasowe, które wywodzą się z przykazań danych Mojżeszowi. (…) To te wartości dotyczące godności i życia człowieka. Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda, a kilka dni temu w ślad za milczącą postawą polityków, odprawiono mszę, w której szkalowano Polaków i Polki o odmiennych poglądach, a niektórym narodowościom odbierano prawo istnienia — donosi wPolityce.pl

  Gronkiewicz - Waltz:"Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy, ... "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa. - To ten Pan pierwszy od lewej obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego.

  Link do notki >> http://ziut.neon24.pl/post/131152,waltz-spalono-kukle-zyda-niezwyklego-zyda-red

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej