Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZNOWU LEWACKI ANTYPOLONIZM W BIAŁYMSTOKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ksiądz Międlar jest pokazany jako nieudacznik, narodowiec Rybak jest homoseksualistą, kukła Sorosa jest anonimowa, dialog polsko-żydowski to obcharkiwanie się i oblewanie moczem, Redaktor Bodakowski dostaje łomot - w ramach dialogu homoseksualnego.

Adam Czeczetkowicz alarmuje o kolejnym ataku na Polskę w Białymstoku.

Do antypolskiego dzieła zostali włączeni studenci białostockiej szkoły teatralnej i lalkarskiej. Bilet kosztuje 15zł. Skala antypolonizmu jest przekroczona wielokrotnie. Aktor podpala biało-czerwoną opaskę wymądrzając się, że symbole narodowe są nieważne. Kukła Sorosa gwałci narodowca wybierającego się na Marsz Niepodległości. Przed Marszem Niepodległości odbywa się katolicka wigilia, na której się Polacy kłócą na tematy polityczne.

Sztuka ucieka od tematu rozbioru Polski w roku 1939-tym między Państwo Niemiecki (nazistowskie) i Państwo Radzieckie (Rosję sowiecką, komunistów), zataja że w Białymstoku działali zdrajcy Polski, działający na rzecz obcych mocarstw. Zataj rolę masonerii WASP-owskiej w wystawieniu Polski na rzeź.

Białystok pokazany jest jako miasto żydowskie ukradzione prawowitym właścicielom (Żydom) przez Polaków. Polacy są winni, Żydzi niewinni. Nic nie ma o Białorusinach, Sowietach, Ukraińcach, Rzezi Wołyńskiej, Katyniu - czyli o tym, co kształtowało rzeczywistość podczas okupacji niemieckiej (nazistowskiej) i sowieckiej (żydo-komunistycznej). Zatajana jest rola Państwa Niemieckiego (III Rzeszy) w mordowaniu Żydów po inwazji na Sowiety 22-go czerwca 1941. Zatajana jest prawda, że do tego dnia przez prawie dwa lata Białystok był pod okupacją sowiecką i że sowieci mordowali Polaków i wywozili ich na Sybir przy wielkiej pomocy żydowskich kanalii. Owszem, nie wszyscy Żydzi wtedy zachowywali się antypolsko, ale większość anty-Polaków wonczas rekrutowało sie spośród żydowskiej hołoty. W tamtych czasach się okazało, że Bialorusini są lojalni wobec Polski i Polaków, że nie dają się tak łatwo jak Żydzi wprzęgać w akcje antypolskie. To jest wielka zlota karta w dziejach sąsiedztwa polsko-białoruskiego, ten egzamin Białorusini zdali wzorowo, jako naród chrześcijański, dobry, rozumny, wielce przyjazny Polsce. O tym paszkwilanci ze szkoły lalkarskiej - ani mru-mru!

Jest redaktor mediów narodowych (Jan Bodakowski!) jątrzący, w glanach, któremu rozeźlony endek (Rybak, ten od kukły Sorosa!) z homoseksualnym partnerem Żydem (lekarzem, mężczyzną subtelnym) w końcu robią łomot. To jest ze strony Reżysera tej sztuki bardzo perfidne działanie przeciwko wolnym mediom rozwijającym się dzieki internetowi, przeciwko również TELEWIZJI NARODOWEJ.

Rzygac się chce.

(tekst w uzupełnianiu)

Tutaj się pojawi filmowa wypowiedź Adama Czeczetkowicza o tym co Oni nam kolejny raz uczynili;

A tutaj - druga część rozmowy:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Chcą zniszczyć nasze środowisko
  Choć często podzielone, myślące inaczej niż kosmopolitycznie o sprawach Polski. Coś mi się zdaje że zaciął się od kilkunastu godzin zaciął się licznik na JanJankowTV na yt.
 • Co do pogrzebu Szendzielarza "Łupaszki”
  Ten żołnierz jeszcze przedwojennego WP był ofiarą wojny domowej w Polsce. Ofiarą - w sensie religijnym jako dar składany bogom lub duchom przez grupę ludzi. Trzeba wyciągnąć z tego stosowne wnioski. Wrogowie naszego kraju chcą nas podzielić, skłócić, działać ponad naszymi głowami. Mówił o tym Sławomir Andrzej Zakrzewski na uroczystości pogrzebowej. Zakrzewski dokonał podsumowania z serii „szkoła myślenia” – odkłamywanie historii.
  https://youtu.be/VhE-n0bNF7w

  Pogrzeb Szendzielarza "Łupaszki” Mauzoleum, Łączka, spontaniczne myśli Polaków w rozmowie
  https://youtu.be/j_88DEociew
 • @PontoSarmata 14:11:07 - SZANOWNY PANIE
  Proszę o dyscyplinę wypowiedzi i uporządkowanie dialogu polsko-polskiego.
  Proszę tutaj, w tym blogu pod tą notką wyrażać uznanie i zachwyt dla dzielnego białostocczanina Adama Czeczetkowicza, dzielnie walczącego z lewactwem w swoim rewirze.
  Uznanie i zachwyt dla Sławomira Zakrzewskiego oraz dla Sierżanta Lawiny filmującego wystąpienia Zakrzewskiego - owszem, również się należy. I ja nie mam nic przeciwko temu, żeby Pan jakoś zręcznie nawiązał do kwestii Zakrzewskiego. Ale - do licha! - niechże Pan użyje jakiejś figury retorycznej należnej! Niechże Pan w pierwszych slowach swojego komentarza coś choćby bąknie pozytywnego o Czeczetkowiczu, niechże Pan wydusi choć słówko potępienia wobec eskalacji antypolonizmu w Białymstoku, a dopiero potem się wypowiada o Sierżancie Lawinie i Sławomirze Zakrzewskim - reprezentującym dzielnie sprawy warszawskie oraz Majora Łupaszkę.
  Proszę sobie uświadomić, że wrzucając temat Lawiny, Zakrzewskiego i Łupaszki w sposób niekulturalny, nachalny, rażąco niezręczny retorycznie - szkodzi Pan Sprawie merytorycznie.
  Kiedyś, jak Szanowny Pan umrze, spotka się Pan ze Św. Pam. Majorem Łupaszką i ten Dzielny Mąż wymierzy Panu solidnego kopniaka polską oficerką za karę, za te niezręczne, niestaranne i nieprzygotowane retorycznie wpisy na NEonie24.
  Bardzo mi przykro.
  ============
  Swoją drogą (tu się zwracam do Sierżanta Lawiny i Kolegi Zakrzewskiego): bardzo proszę Koledzy, żebyście zidentyfikowali swojego fana Pontę Sarmatę i zrobili jemu szybkie szkolenie w zakresie taktyki i retoryki, bo Wam ów fan szkodzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:46:55
  Z uwagą przeczytałem ww spostrzeżenia. Obejrzałem także zamieszczone filmy dotyczące plebejskich kpinek wobec działaczy katolików świeckich takich jak Pan czy Adam Czeczetkowicz (jak mniemam). Waszą działalność poznałem jeszcze przed ukraińskim majdanem, kiedy tu trafiłem - na neon, nie godząc się na kolejną wojnę w Europie, bałkanizację i to pod naszą granicą.

  Czemu takie komentarze. W pierwszym starałem się odnieść do tematu w czasie, gdy dzisiejsze filmy TN nie były jeszcze zamieszczone. Lakoniczność wynikała z pospiechu - proszę o wyrozumiałość. Nie sądzę bym szkodził telewizji Lawiny (Jan Jankow). Materiały są bardzo ciekawe. I im więcej odsłon tym lepiej. A na yt dzieją się dziwne rzeczy o czym wspomniałem w komentarzu. Jak widzę teraz już się to naprawiło (samo?) Dużego nietaktu tu nie widzę.

  Co do teatru - dziś ze względu na popkulturę staje się teatr rozrywką dla gawiedzi. Jak w czasach nowożytnych, w Anglii Szekspira. Chcą zakpić. Liczą na żywiołową reakcję plebsu. Głosy krytyków z nieżyczliwych Wam mediów. Oczekują standardowych reakcji obronnych. Pan Adam zasłynął z promowania białostockiego kandydata na prezydenta, z całym dobrodziejstwem tego inwentarza. Podobnie jak Pan. I to ma wpływ na dalszą drogę życiową. Powiem jeszcze że w Rosji rządzonej przez W. Putina, ta sztuka nie mogła by się ukazać. I to nie ze względu na cenzurę, lecz na prawo zabraniające promocji zachowań wulgarnych i prymitywnych - o których i Pan wspomina. To tematy dla marginesu społecznego. Transwestyci odgrywający narodowców. Pseudoartyści i pseudokultura. Wracając do tematu Białegostoku. Może warto uświadomić K. Kononowiczowi że czyni szkodę w naszym sąsiedzkim dialogu. W jednym z jego ostatnich wystąpień internetowych psuł relacje polsko-rosyjskie.

  Co do Szendzielarza "Łupaszki” - docent Józef Kossecki odnosił się do tych spraw wielokrotnie na wykładach Harfor. Zostaliśmy wpędzeni w wojnę domową. I to po takiej hekatombie jaką była II wś. Inaczej toczyły się losy Polaków na wschodzie, inaczej na zachodzie. Inny był stosunek do hitlerowców i sowietów. Polaków z Wielkopolski gilotynowano na rynku w Dreźnie za czytanie konspiracyjnej prasy. To proszę się nie dziwić że tam czerwonoarmistów przyjmowano jak wyzwolicieli. Warszawa z z ciągle obecną mentalnością królestwa kongresowego ma problem z odnalezieniem się na ziemiach zachodnich. A to przecież Wielkopolska i zachód II RP był mocno przeciwko sanacji. Popierano Dmowskiego i ludowców.
 • Pis i dawny ONR to lewica
  Nie oszukujmy się dawny ONR to byli faszyści. Lewicowa zaraza która zainfekowała endecje. Ta zaraza to wynik lewicowej dyktatury pseudo faszysty Piłsudskiego i jego kamaryli. Pseudo faszysty, bo to typowy socjalista udający polskiego patriotę. Może był patriotą, ale nie chodziło mu o dobro Polski i Polaków. A okazało się że, chodziło mu o żer dla siebie, parafrazując hasło wyborcze "by żyło się lepiej" jemu.
  Taką samą partią jest PiS. Może na samym dole, są ludzie chcący coś zrobić dobrego dla Polski i Polaków, lecz góra jest im wroga, otoczona gronem tanich pochlebców i klakierów.
  Wiec porównując ONR do PiS-u, to lepsze jest ONR.
 • @Daro 01:02:31
  Proszę nie zapominać że libertarianizm to polityczne ramię masonerii rytu szkockiego. Czyli WASPów.
 • @PontoSarmata 00:29:38 - O, I TO JEST PRZYKŁAD NA DOBRY POLSKI INTERNET
  Bardzo dobrze Pan napisał. Kto głupi - to by się obraził, albo obrzucił stekiem wyzwisk, że się mu uwagę zwraca. A Pan grzecznie przyznał rację i się poprawił. Czyli postąpił po chrześcijańsku. Brawo ten Pan!
  Rzeczywiście do strumienia świadomości dostaliśmy się w sposób zaskakujący, nowatorski, czego najlepszym przykłądem jest chwyt "na Kononowicza" z roku 2006-go zrealizowany przez Pana Czeczetkowicza.
  Podobnie i Zakrzewski, dzielnie pikietujący w wielu miejscach Warszawy. W ten sposób dociera się do świadomości Polaków.
  Aktorzy z antypolskiej sztuki sięgnęli do najostrzejszych środków wyrazu ostatnio. To świadczy, że w panice szukają jak dojść i zamieszać w świadomości społeczeństwa polskiego. Czyli - że się im arsenał środków kończy. I to może być dobra wiadomość :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej