Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KSIĄDZ MIĘDLAR ZDRADZONY PRZEZ GIERTYCHA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najpierw kuria białostocka podlegająca Giertychowi aranżuje imprezę ONR-owską, pełną wątków narodowych, zawierającą słuszny opór przeciwko dominacji WASP-owskiej, a potem inni ważni dostojnicy kościelni, również działający na polecenie (...)!

Adam Czeczetkowicz, główny narodowiec Białegostoku, lider inicjatywy Podlasie XXI-go Wieku wskazuje na rolę Giertychów w aferze, której ofiarą padł mlody polski ksiądz katolicki Jacek Międlar i miasto Białystok.
Pan Adam od samego początku przyglądał się z uwagą, jak młodzi i niewinni narodowcy z MW, RN i ONR bez konsultacji z nim zostali wysłani na trudny teren, jemu podlegający.
Czeczetkowicz podczas audycji TELEWIZJI NARODOWEJ zauważa grę na dwóch fortepianach - najpierw kuria białostocka podlegająca Giertychowi aranżuje imprezę ONR-owską, pełną wątków narodowych, zawierającą słuszny opór przeciwko dominacji WASP-owskiej, a potem inni ważni dostojnicy kościelni, również działający na polecenie tego samego zleceniodawcy - uderzają w polskiego młodego księdza o gorącym katolickim sercu, który podczas tej imprezy zachowuje się tak jak katolickiemu ksiedzu wypada!
Czeczetkowicz wzywa narodowców do okazania wsparcia zdradzonemu Księdzu Międlarowi. Temu bohaterowi zadedykujemy nasz Krzyż z Giewontu, który postawimy przy pomniku Romana Dmowskiego w rocznicę Odzyskania Niepodległości 28-go czerwca 2016 - zapowiada Pan Adam.
Odpowiednie wydarzenie zostało już utworzone na fejsbuku. Wpisujcie miasta :)

Tutaj - film TELEWIZJI NARODOWEJ:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Podstawowy problem ONR
  To w szeregach ONR są chazarscy ajwaje ,na kluczowych stanowiskach. Tak jak w Solidarności.Co potem się stało ,nie muszę przypominać.Jednego z nich można było zobaczyć wczoraj w TVP arch 1 u Pospieszalskiego.Jedne chazary atakowały ONR,inne "broniły". Stara metoda.
 • @kfakfa 10:20:15 - SPRAWA HOLOCHERA I KOWALSKIEGO SPORO OBNAŻA...
  Właśnie? Kto stał za tym, że z-de-kapitowano Holochera z szefostwa ONR?
  Kto wziął Kowalskiego na rzecznika ONR, a potem go z-de-kapitował politycznie?
  Pastor z Lublina?
  Mecenas z Warszawy?
  Profesor z Kórnika?
  Monsigniore z Watykanu?
  [nad wszystkim unosi się mroczna postać Zbigniewa Gertycha, co to z gestapowskiego więzienia uciekł niby dzięki telepatii...]
 • @Ex admin 11:41:41 - JAK TO? HISTORII NIE ZNACIE?
  Była żona owego Zbigniewa Gertycha, który w latach 1946 - 1952 był profesorem w Kórniku i jeździł w imię PRL nawiązywać kontakty z masonerią WASP-owską twierdziła, że za okupacji uciekł był z gestapowskiego więzienia dzięki telepatii. Przynajmniej tak jej opowiadał. W internecie o tym piszą.
  Taka to, Panie historyja...
  [zadumał się nad meandrami losów AK-owców, którzy z Sowietami na współ-pracę poszli, a wcześniej się z gestapowskich więzień wydostali dzięki hm, telepatii...]

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej