Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KSIĄDZ MIĘDLAR ZDRADZONY PRZEZ GIERTYCHA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najpierw kuria białostocka podlegająca Giertychowi aranżuje imprezę ONR-owską, pełną wątków narodowych, zawierającą słuszny opór przeciwko dominacji WASP-owskiej, a potem inni ważni dostojnicy kościelni, również działający na polecenie (...)!

Adam Czeczetkowicz, główny narodowiec Białegostoku, lider inicjatywy Podlasie XXI-go Wieku wskazuje na rolę Giertychów w aferze, której ofiarą padł mlody polski ksiądz katolicki Jacek Międlar i miasto Białystok.
Pan Adam od samego początku przyglądał się z uwagą, jak młodzi i niewinni narodowcy z MW, RN i ONR bez konsultacji z nim zostali wysłani na trudny teren, jemu podlegający.
Czeczetkowicz podczas audycji TELEWIZJI NARODOWEJ zauważa grę na dwóch fortepianach - najpierw kuria białostocka podlegająca Giertychowi aranżuje imprezę ONR-owską, pełną wątków narodowych, zawierającą słuszny opór przeciwko dominacji WASP-owskiej, a potem inni ważni dostojnicy kościelni, również działający na polecenie tego samego zleceniodawcy - uderzają w polskiego młodego księdza o gorącym katolickim sercu, który podczas tej imprezy zachowuje się tak jak katolickiemu ksiedzu wypada!
Czeczetkowicz wzywa narodowców do okazania wsparcia zdradzonemu Księdzu Międlarowi. Temu bohaterowi zadedykujemy nasz Krzyż z Giewontu, który postawimy przy pomniku Romana Dmowskiego w rocznicę Odzyskania Niepodległości 28-go czerwca 2016 - zapowiada Pan Adam.
Odpowiednie wydarzenie zostało już utworzone na fejsbuku. Wpisujcie miasta :)

Tutaj - film TELEWIZJI NARODOWEJ:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Podstawowy problem ONR
  To w szeregach ONR są chazarscy ajwaje ,na kluczowych stanowiskach. Tak jak w Solidarności.Co potem się stało ,nie muszę przypominać.Jednego z nich można było zobaczyć wczoraj w TVP arch 1 u Pospieszalskiego.Jedne chazary atakowały ONR,inne "broniły". Stara metoda.
 • @kfakfa 10:20:15 - SPRAWA HOLOCHERA I KOWALSKIEGO SPORO OBNAŻA...
  Właśnie? Kto stał za tym, że z-de-kapitowano Holochera z szefostwa ONR?
  Kto wziął Kowalskiego na rzecznika ONR, a potem go z-de-kapitował politycznie?
  Pastor z Lublina?
  Mecenas z Warszawy?
  Profesor z Kórnika?
  Monsigniore z Watykanu?
  [nad wszystkim unosi się mroczna postać Zbigniewa Gertycha, co to z gestapowskiego więzienia uciekł niby dzięki telepatii...]
 • @Ex admin 11:41:41 - JAK TO? HISTORII NIE ZNACIE?
  Była żona owego Zbigniewa Gertycha, który w latach 1946 - 1952 był profesorem w Kórniku i jeździł w imię PRL nawiązywać kontakty z masonerią WASP-owską twierdziła, że za okupacji uciekł był z gestapowskiego więzienia dzięki telepatii. Przynajmniej tak jej opowiadał. W internecie o tym piszą.
  Taka to, Panie historyja...
  [zadumał się nad meandrami losów AK-owców, którzy z Sowietami na współ-pracę poszli, a wcześniej się z gestapowskich więzień wydostali dzięki hm, telepatii...]

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej