Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WSPÓŁPRACOWAŁEM Z MATEUSZEM PISKORSKIM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Blogerzy mojego ukochanego portalu NEon24.pl jak zwykle będą najlepiej poinformowani. Postanowiłem przez ten elitarny i prawdziwie polski portal opowiedzieć narodowi o mojej współpracy z Partią Zmiana. Niech się ludzie dowiadują. A zatem...

Mateusza Piskorskiego poznałem w roku 2007-mym, kiedy był zwijany rząd Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Leppera i Romana Giertycha. Powstało wtedy biało-czerwone miasteczko pod URM-em (dzisiaj siedzą tam KOD-owcy i Radzio Siedlecki przychodzi ich filmować). No i na tym miasteczku koledzy z MW pokazali mi młodzieńca o szczerej słowiańskiej twarzy - to jest prawa ręka Leppera do polityki zagranicznej. Pamiętam, że jak go pierwszy raz zobaczyłem - stał razem z Giertychem i rozmawiali.

(tekst w przygotowaniu, wkrótce dalsze szczegóły, proszę pilnie śledzić co piszę. PROSZĘ O WYBACZENIE, że nie odłożyłem w czasie publikacji całego tekstu, ale po prostu się boję aresztowania i uniemożliwienia mi kontaktu z moją ukochaną bracią blogerów polskich przez internet) 

6-go września 2013-go roku brałem udział w zgromadzeniu publicznym zorganizowanym przez Mateusza Piskorskiego w obronie Syrii - przed Ambasadą Amerykańską w Warszawie. Na filmie widać Piskorskiego jak stoi wsród Polaków sprzyjająych Syrii i Syryjczyków, na piersi jego jest widoczny idenyfikator organizatora zgromadzenia z fotografią. Atmosfera jest poważna, ale też pełna ciepła, życzliwości, bez emocjonalnego napięcia, jakże częstego na tego typu imprezach. Na tą imprezę przynioslem Krzyż i Piskorski nie miał nic przeciwko. To był ten sam Krzyż, ktory w lipcu 2011 sporządziliśmy na przywitanie Prezydenta Izraela w Polsce (przestraszony odwołał wizytę) i który 5-go sierpnia 2011 postawilismy przed kamienicą na Alejach Jerozolimskich 30, gdzie zamordowali Leppera nieznani sprawcy. Na filmie widać jak niespokojnie, niepewnie zachowuje się bloger polski Jan Bodakowski - znany z forum Frondy, z księgarni katolickiej Antyk i z katolickiego portalu Prawy.pl, sprzyjający Ukrainie w konflikcie z Rosją. Zachowanie Bodakowskiego można interpretowwać jako sygnał, że zapadł już wyrok wśód WASP-ów na Piskorskiego (a był rok 2013) i że bywanie w towarzystwie Piskorskiego jest trefiące, niepożądane - w pewnych kręgach. Redaktor Bodakowski miewa liczne kontakty w Warszawie i sporo wie. Zapewne już wtedy coś wiedział o przyszłym męczeństwie Piskorskiego? Wielką życzliwość dla Piskorskiego okazuje Sławimir Zakrzewski, slynny trybun ludowy, znany z popierania Syrii i Rosji pod wzglęem politycznym i moralnym. Na filmie widać jak się emocjonalnie angazuje w manifestację zgloszoną przez Piskorskiego. Wśród popierających Posła Mateusza widzimy Pana Pułkownika Andrzeja Wicika, zasłuzonego propagatora prasy i książek endeckich. Wśród pań muzułmanek monitorujących wydarzenie i funkcjonariuszy policji stoi Anna Orzechowska, zasłużona sekretarka Janusza Korwina-Mikkego (JKM), współorganizatorka miasteczka SIO Mikołaja Rajzera i Pawłą Kukiza pod Sejmem w roku 2014-tym.

Panowie! (zwracam się do funkcjonariuszy ABW i wszelkich innych Służb RP czytujących NEon24.pl) mam do Was wielką prosbę. Jak przyjdziecie po mnie, albo mnie zawezwiecie do składania szczegółowych wyjaśnień - proszę o wyznaczenie do czynności sluzbowych wobec Sendeckiego ludzi narodowosci polskiej, wyznania rzymsko-katolickiego, względnie prawosławnego. Albowiem sprawa Wiary Świętej jest mi droższa nad życie.
+ Amen!

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "proszę o wyznaczenie do czynności sluzbowych wobec Sendeckiego ludzi narodowości polskiej, wyznania rzymsko-katolickiego, względnie prawosławnego"
  Pan nie będzie taki wybredny panie Sendecki.Niech pan się lepiej modli żeby jeśli już, to ktokolwiek byle teraz.Bo jak nam amerykany wzmocnią wschodnią flankę to możesz pan nie obronić tyłów. http://swiat.newsweek.pl/eric-fanning-gej-szefem-amerykanskiej-armii,artykuly,385904,1.html
 • E.Sendecki ofiara.....
  Jako ten drugi już więzień sumienia w IV RP, ofiara Kaczotyrani, warto aby i pan zapoznał się z podręcznikiem więźnia politycznego. Przyda się panu jak nic.
  Tu kilka podstawowych informacji:

  1. Testy inicjacyjne

  W wielu zamkniętych społecznościach nowych członków witają rytuały inicjacyjne. Wejście do instytucji totalnej o silnej subkulturze może być szczególnie traumatycznym przeżyciem. Nowy może zostać poddany próbom sprytu, odporności na ból, pewności siebie, refleksu, siły fizycznej i wytrzymałości, a także poczucia humoru. Oczekuje się, że po przejściu szeregu testów, czasem upokarzających lub w inny sposób nieprzyjemnych, szybko pozna on obowiązujące normy i zwyczaje lokalne.

  Kiedy nowy więzień wkraczający do celi polskiego aresztu odpowie na fundamentalne pytanie „Grypsujesz?”, rusza skomplikowany proces przypisania go do odpowiedniej kasty. Nowy, którego deklaracja przynależności kastowej musi tylko zostać zweryfikowana, zadamawia się szybko. Sprawdzanie kończy się zazwyczaj w parę godzin. Droga świeżaka jest zazwyczaj dłuższa i zabiera od kilku tygodni do kilku miesięcy. Czas trwania prób jest funkcją wyników osiąganych przez świeżaka, a także jego ogólnej sprawności, inteligencji, umiejętności radzenia sobie z sytuacją, paragrafu, z którego został aresztowany, a także posiadanych znajomości i reputacji wolnościowej. Niemal każdy świeżak ma prawo zostać grypsującym i niemal każdy deklaruje taką chęć. Do wyjątków należą pedofile, narkomani, członkowie PZPR, członkowie parti ZMIANA, a także funkcjonariusze systemu penitencjarnego i aparatu ścigania, tacy jak strażnicy więzienni, sędziowie, prokuratorzy, TW czy milicjanci.

  W polskich Kacz-aresztach dwa wstępne testy to przecwelanie i chrzest.

  Celem przecwelania jest zidentyfikowanie świeżaków szczególnie nie pasujących do roli grypsującego. Chrzest jest częsty w dużych celach, gdzie jest więcej miejsca na jego przygotowanie. Kolejne etapy, gierki i testy niejawne, dostarczają bardziej precyzyjnej oceny słabości i atutów świeżaka. Jeśli wyniki tych testów są wyjątkowo dobre, świeżak szybko przechodzi do ostatniej fazy. W przeciwnym przypadku stosowane są coraz to nowe testy. Ostatnim etapem jest wszechstronne szkolenie omawiające tajną część bajery, gierki językowe, kod zachowania, a także znaczenie niektórych gierek z poprzedniej fazy. Dla każdego, kto dotrze do tego poziomu, warunkiem koniecznym i dostatecznym przyjęcia do grona grypsujących jest bezbłędne opanowanie całej tej wiedzy

  2. Pierwsza selekcja: Przecwelanie i chrzest

  Młody, fizycznie i psychicznie słaby świeżak, bez uprzednich doświadczeń więziennych, ma największą szansę stanąć przed różnymi testami wstępnymi. Niepowodzenie w takim teście zamyka przed nim drogę do grypsowania. Zależnie od skali porażki zostaje frajerem lub cwelem.
  Przecwelanie jest podstawowym testem siły charakteru. Ofiary tego testu często relacjonują brutalny gwałt. Materiał zebrany przeze mnie sugeruje jednoznacznie, iż gwałty mają miejsce znacznie rzadziej, niż wynika to z opisów, a także, że wiele ofiar przedstawia błędną interpretację wydarzeń. „Gwałt” oznacza często jedynie zgodę ofiary na wykonanie pasywnych usług homoseksualnych w zamian za ochronę i inne korzyści. Interpretację taką podają często ci, którzy gwałtu uniknęli [5].
  Przecwelanie poprzedzają intensywne represje fizyczne i psychologiczne. Dzień wypełniają małe upokorzenia: nagłe pierdnięcie w twarz, drobne kradzieże, poszturchiwanie i racjonowanie jedzenia. Jeśli nieopatrznie przyznał się, że ma dziewczynę, zszokowany i zawstydzony świeżak niechybnie zostanie przepytany ze swojego życia seksualnego:

  Chrzest jest częstym testem na stodołach. Ci, którzy go nie zaliczą, zostają frajerami, nie cwelami. Do czterdziesto- lub pięćdziesięcioosobowych stodół stale napływają nowi więźniowie w tempie rzędu dziesięciu na miesiąc. Co kilka tygodni starszyzna przygotowuje „bolesny” i „krwawy” rytuał mający ocenić wytrzymałość świeżaków na ból. Czas oczekiwania wypełniają okrutne opowieści o tych, którzy utracili kończyny lub nawet życie. Nie przejmujcie się bólem, mówi starszyzna, każdy prawdziwy grypsujący musi przejść tę próbę. Kto nie przejdzie testu nie zasługuje na przywilej dołączenia do kasty. Ci którzy przetrwają zostają grypsującymi.
  Późną nocą, przy świetle pochodni zrobionych z masła i prześcieradeł, mała armia świeżaków z zawiązanymi oczami zostaje rozciągnięta na stołkach. Kat, wykonawca testu, przygotowuje marchewę, specjalnie spreparowany mokry ręcznik, którym można ponoć łamać kości bez pozostawienia zewnętrznych śladów bicia. Przerażony świeżak otoczony przez krąg złaknionych krwi, półnagich więźniów oczekuje na mordercze razy. Tuż przed rozpoczęciem kaźni kat oferuje mu możliwość przerwania ceremonii w zamian za rezygnację z przywileju dołączenia do grypsujących. Ten, kto przestraszony groźną scenerią przyjmie propozycję, natychmiast otrzymuje symboliczny cios w twarz od kata. Pod jego adresem pada rytualny bluzg „Idź do wora frajerze jebany! Chuj ci w dupę!” Otrzymuje, co chciał. Zostaje frajerem.
  Ci, którzy przezwyciężą pokusę wyłamania się z testu, przechodzą do kolejnego etapu inicjacji. Razy zadawane podczas chrztu są symboliczne, jest on bowiem niegroźną maskaradą. Okrutne bicie, opisywane plastycznie w przeddzień chrztu, grozi»oby karami i dodatkowymi wyrokami dla organizatorów. Zorganizowanie prawdziwej próby by»oby więc zbyt kosztowne dla starszyzny. W rzeczywistym chrzcie „bicie” świeżaka ograniczone jest do lekkiego pacnięcia mokrym ręcznikiem po zadku


  http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/anthropos_i_sophia/kaminski_marek_gry_wiezienne1.htm

  http://dd.neon24.pl/post/131792,mordowanie-demokracji-czyli-zwyczajny-kaczyzm
 • @Husky 16:19:19
  "Nowy może zostać poddany próbom sprytu, odporności na ból, pewności siebie, refleksu, siły fizycznej i wytrzymałości, a także poczucia humoru."

  - próbę "POCZUCIA HUMORO" redaktor Sendecki właśnie zaliczył (:
 • @Ziut 16:23:51
  czas na reszte 8-)))

  wytrzyma ???
 • @Husky 16:26:47
  Pęknie przy "próbie łamania kołem" (:

  >> https://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo
 • @Ziut 17:26:46
  Nasz doktor z niejednego pieca chleb już jadł. Jego lata walki o wolność i demokrację utwierdziły mnie w przekonaniu że to twardy człowiek. Nie jedna "Bereze Kartuską" mu żydy i WPS-y zgotowały, przejdzie i to. Przejdzie wszystkie test i będzie GIT.
  Bo to "Człowiek"
 • @Husky 17:35:54
  Eeee...e! Pęknie na 100%, ... z gwarancją.
 • @Ziut 17:28:46
  https://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo
  Z barbarzyńską tradycją wschodu zerwaliśmy bezpowrotnie,szanowny Ziut.
  I z tego co wiem,obecnie wyłącznie humanitaryzm.Oczywiście zgodny z prawem http://www.hizb.org.uk/wp-content/uploads/2014/12/389537_CIA-torture-620x340.jpg
  więc proszę nie robić z siebie idioty.Nie ma takiej potrzeby.Żeby robić.
 • @ikulalibal 15:28:44 http://swiat.newsweek.pl/eric-fanning-gej-szefem-amerykanskiej-armii,artykuly,385904,1.html
  -Gej doktorowi niestraszny. -Ma się te koneksje! -Niezawodny przyjaciel doktora Sell-ebryta http://i.iplsc.com/andrzej-hadacz-drugi-z-prawej-na-paradzie-rownosci/0002CY8C3H7I1M3I-C116-F4.jpg https://youtu.be/Kf22JzVLMxI
 • -U KODowców też chyba ma się niezłą markę.
  https://youtu.be/XZ4sDPqrbH8
 • Więc proponuję doktorowi by na obrońcę wziął Skaczącego Chrześcijanina Romka;
  -Jest wszechstronny! https://youtu.be/R4tsEW53VgE
 • @fabi 19:07:02
  Fabi, masz chyba fobie na mój nick. Który z moich zamieszczonych komentarzy klasyfikuje się do miana "ohydnych"
  pozdr.
 • PiS kierowany przez J. Kaczyńskiego prowadząc proWASPowską politykę popełnia poważne błędy
  Nie podąża drogą Wyszehradu, odległy jest od polityki zagranicznej V. Orbana. Realna polityka heksagonale, którą planowaliśmy w latach 90-tych, co pokrzyżowała wojna domowa w Jugosławii, zastępowana jest wizją odtworzenia mocarstwowej Polski Jagiellońskiej, fantasmagoryjna koncepcja Giedroycia. Ostatnie się z tego może unia z przyszłą banderladią, tj kilkoma regionami zachodniej Ukrainy. Za co jeszcze będziemy musieli tłumaczyć się Niemcom, bo oni powiedzą że za Lwów im należy się Wrocław. To i tak najkorzystniejszy wariant. Największym zagrożeniem jest planowana wyraźnie konfrontacja z Rosją, która jest marzeniem zachodniej finansjery. Tak jak każda dotychczasowa konfrontacja z tym krajem będzie dla nas szkodliwa.
 • @fabi 20:47:53
  // jednak tu stanął w obronie już w brutalny sposób łamanych podstawowych swobód obywatelskich .//

  kogo
 • @fabi 22:03:40
  to ohydne jest 8-))
 • @Husky 22:13:34
  wyczyściłem wpisy ,więcej nie oczekuj
 • @ikulalibal 23.05.2016 18:14:56 Re: Azja na pal wbijany / Pan Wołodyjowski
  - Jeśli się nie mylę to nie "barbarzyńską tradycją wschodu" tylko Henryk Sienkiewicz, pradziad ministra >>> http://ziut.neon24.pl/post/131802,mordowanie-demokracji-czyli-zwyczajny-kaczyzm

  - TO RACZEJ ikulalibal JAKIEŚ WSCHODNIE ISIS POKAZUJE - OCHYDA / Sugeruję skasować to zdjęcie
 • @Husky 16:26:47WSPÓŁPRACOWAŁEM Z MATEUSZEM PISKORSKIM"
  -Przyznanie się do winy to chyba okoliczność łagodząca? :)))
 • PAN REDAKTOR EUGENIUSZ WZIĄŁ DO SERCA MOJE PRZEWIDYWANIA!?
  ZATRZYMANO PISKORSKIEGO, ZATRZYMAJĄ EUGENIUSZA SENDECKIEGO
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYMEDYTUJ WPIS

  a następnie Kontradmirała Sławomira Ziembińskiego a pózniej Generała Jana Grudniewskiego itd.ABW na dziś szuka nowych AGENTÓW i musi wykazywać swoją efektywność i skuteczność!?
  Sendecki podobno pił piwo z rosyjskim agentem , jak donosił www.neon24.pl!?

  Redaktor Sławomir Ziembiński świętował 9 maja 2016 r. w Rosji DZIEŃ ZWYCIĘSTWA - POBIEDY uznając je za wspólne ZWYCIĘSTWO wtenczas ROSJI I POLSKI!?

  Generał Jan Grudniewski znany jest z sympatii do SŁOWIAN i nie gani polityki PUTINA!?

  ABW na tej podstawie może nas uznać za rosyjskich AGENTÓW i zamknąć!?Sądy Polskie przez 2 lata znając ich opieszałe działanie będą badać ten temat ....W dzisiejszych niespokojnych czasach NIE WOLNO MIEĆ PRZYJACIÓŁ W ROSJI !?

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl

  Tagi: polska patriotyzm bezrobocie gdańsk świat
  Odsłon: 613 | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.plGoogle BookmarksSitehoover

  Wpisz adresy email oddzielając spacją

  Czerwony Korsarz z Gdańska
  Poleć znajomym
  skomentuj
  1
  2
  3
  4
  5
  Średnia ocena: 5.0 (3 głosy)
  PRZECZYTAJ TAKŻE
  Inwazja Islamu na Polskę (dr Jan Przybył)
  czytaj więcejPOLSKA ewinia23.05.20160
  Kochamy wolność, to kochamy i prawdę, i życie.
  czytaj więcejPOLSKA miarka23.05.20160
  15 DEMONSTRACJI W GDAŃSKU I POLICYJNA PROWOKACJA
  czytaj więcejPOLITYKA Czerwony Korsarz z Gdańska23.05.20160
  KOMENTARZE
  skomentuj
  PANIE KONTRADMIRALE... WEŹCIE SIĘ POPRAWCIE...
  Z przykrością informuję, żeście znowu byka strzelili w tytule. Ja nie jestem żaden Eugieniusz, ale Eugeniusz. Owszem, w środowiskach kresowych, wypowiadających się z litewska, których pełno w Gdańsku, miejscu stacjonowania floty Pana Admirała, na Eugeniusza się mówi per Eugieniusz, ale się pisze po polsku, literacką polszczyzną bez tego cholernego "i"! Weźcie się z-de-lituanizujcie!
  Tak w ogóle - to bardzo mnie cieszy, że Was jeszcze nie aresztowali wraz z Waszą Asystentką Marihuaną, ale naprawdę - proszę o naniesienie poprawki w tytule.
  Co do innych dezinformacji rozsiewanych przez Pana Admirała, to jak zwykle celujecie w nich. Bardzo dobra robota. Jesteście jak maszyna szyfrująca enigma niezwyciężonej Armady Admirała Nelsona.
  Wasza dezinformacja zawiera mnóstwo nieprawdy - i chwała Wam za to!
  Otóż: piliśmy nie z agentem rosyjskim, lecz z dziennikarzem z Obwodu Kaliningradzkiego Andriejem Wypołzowem. I - nie piwo żeśmy pili, lecz wino. I - prawie wcale nic nie piłem, lecz asystowałem przy degustacji, bo jestem rycerzem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka (KWC) a poza tym byłem autem. A asystowałem w piciu nie byle komu, bo ekspertowi do spraw Gazpromu w Polsce Witoldowi Michałowskiemu i Naszemu Nieodżałowanemu Redaktorowi Ruszkiewiczowi. Butelkę różowego wina żeśmy Michałowskiemu wypili.
  A zatem - łżecie jak Książę Bogusław, Panie Kontradmirale!
  +
  P.S. Właśnie. Trzeba się będzie z Michałowskim skontaktować, zobaczyć, czy jego też nie aresztowali. Bo to nigdy nic nie wiadomo, czy się ABW-era nie pomyli znowu.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Eugeniusz Sendecki 20.05.2016 10:14:22
  MARIHUANA , TO MOJA ADIUTANTKA W NIE ....ASYSTENTKA!?
  Panie Sendecki , co do imienia no to ewentualnie mogę to poprawić , ale jak sami widzicie w tym temacie jest wiele odmian!?
  Natomiast co do PANA tłumaczenia z picia piwa , czy wina z AGENTEM , to ewidentnie to pan jest WINIEN , bo się pan tłumaczy!?
  Pan Generał Grudniewski , jak widać milczy jak grób!!!

  KONTRADMIRAŁ
  KORSARSKIEJ FLOTY
  CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA
  Sławomir Ziembiński
  nadużycie link skomentuj usuń
  Czerwony Korsarz z Gdańska 20.05.2016 10:39:17
  "wtenczas ROSJI i POLSKI"
  Redaktor Sławomir Ziembiński świętował 9 maja 2016 r. w Rosji DZIEŃ ZWYCIĘSTWA - POBIEDY uznając je za wspólne ZWYCIĘSTWO wtenczas ROSJI I POLSKI!?

  UŚCIŚLIJMY

  Redaktor Sławomir Ziembiński świętował 9 maja 2016 r. w Rosji DZIEŃ ZWYCIĘSTWA - POBIEDY uznając je za wspólne ZWYCIĘSTWO wtenczas (okupowanej przez syjonistów) ROSJI i POLSKI(ego wojska)!?

  - Gdyby obecne władze Rosji uznały lata od rewolucji 1917 do 1953 r., czyli daty odbicia Łubianki przez Rosjanina, marszałka Żukowa, z rąk Żyda Berii, za okupację żydosyjonistyczną, uporządkowało by to nie tylko historię Rosji, ale i Polski. / Mamy wspólną bardzo podobną historię, różniącą się tylko tym, że Polska wciąż walczy z gnębiącymi nas pozostałościami Radzieckiego Sowietu. - Może o tym będą kiedyś uczyć w polskich i rosyjskich szkołach. Powinni. >>> USZKUJNIK / PARADOKSY HISTORII >>> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

  *** A jeśli o możliwość "zatrzymania Eu geniusza Sendeckiego" chodzi. / Proponowałbym mu zaprzyjaźnić się z Ziobrą, ... choćby przez pilotowanie przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ tej sprawy >>> http://ziut.neon24.pl/post/131731,ivrp-odpowiada-na-pismo-jozefa-pisuckiego-ws-wyborow-2010
  nadużycie link skomentuj usuń
  Ziut 20.05.2016 18:52:49
  jak zwykle
  marihuana to Pana adiutantka?
  nadużycie link skomentuj usuń
  laluś 20.05.2016 21:02:54
  administracjo !!!
  Korsarz to sztandarowy kierunek neonu ?
  znów przekroczył limit dzienny (a właściwie każdy limit)
  nadużycie link skomentuj usuń
  laluś 20.05.2016 21:07:02
  LALUŚ TY SIĘ ODE MNIE ODPIER......TEN TO TEGO!!!
  Ja mam w dupie twoje uwagi szczurze lądowy.Wpadniesz w ręce Bractwa Pirackiego to na naszym okręcie będziesz czyścił zęzy i mył pokład do usranej śmierci gamoniu!?Limity kablu jeden to tylko u takich gamoni jak ty są!Z bastuj , bo wkręcę cię w kabestan i i już niczego nie skomentujesz!!!

  RED KAPER KING
  SŁAWOMIR
  nadużycie link skomentuj usuń
  Czerwony Korsarz z Gdańska 20.05.2016 21:39:39
  @Czerwony Korsarz z Gdańska 21:39:39 - PANIE ADMIRALE...
  Błagam... proszę się nie denerwować. Proszę nie pogarszać sytuacji.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Eugeniusz Sendecki 20.05.2016 21:49:06
  @Eugeniusz Sendecki 21:49:06
  Mam nadzieje panie doktorze że Endrju H. będąc w Brukseli czuje się być bezpieczny.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej