Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZYGMUNT POZIOMKA REJESTRUJE WŁASNE ZGROMADZENIE POD URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawy pod względem endeckim (narodowo-demokratycznym) rozwój sytuacji, przygotowania do spontanicznych zamieszek planowanych na "Dzień Konfidenta" 4-go czerwca 2016 weszły w fazę decyduącą...

 Pan Zygmunt pikietuje, obserwuje i inwigiluje w czynie społecznym KOD-owców.
19 maja 2016 - koło miasteczek KOD i KOD-PP spotkaliśmy Zygmunta Poziomkę. Powstał film TELEWIZJI NARODOWEJ wykonany przez Radosława Siedleckiego.
Oto narodowa demokracja (endecja) w działaniu praktycznym. Pod Urzędem Rady Ministrów (URM-em) pikietuje od wielu dni KOD. Dość szybko radykalniejsi z aktywistów tej organizacji - odłączyli się i utworzyli KOD-PP. Skrót "PP" jest tłumaczony dwojako - jako "ponad podziałami" albo/i jako "przeciwko PiS-owi". KOD-owcy Kijowskiego mają duży pomarańczowy namiot i licznik, na którym pokazują ilość dni, przez które Premier Szydło nie opublikowała słynnego spornego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego (TK). KOD-owcy kijowcy stoją od strony Placu Na Rozdrożu (gdzie stoi pomnik Dmowskiego). KOD-owcy pepowcy pikietują od strony Belwederu (gdzie stoi pomnik Piłsudskiego z buławą) i mają mniejsze namioty, bardziej niepozorni są.
Wszystkiemu przygląda się patriotycznie nastawiona, prawicowa i pro-PiS-owska część społeczeństwa, która jest reprezentowana przez Zygmunta Poziomkę. Pan Zygmunt pierwszy zauważył, że wśród KOD-owców jest podział na kijowczyków i pepowców, i doniósł polskiej opinii publicznej. Powiadomił redaktorów Jaworowskiego i Bodakowskiego, którzy za pośrednictwem YouTube i portalu Prawy.pl powiedzieli społeczeństwu o co chodzi. Ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ też się pod URM-em często pojawia, wpuszczając swoich najlepszych celebrytów, nawet legendarnego Hadacza, co to z niejednego pieca wygartywał, niedawno podobno się całował z samą Premierką Kopacz, budząc emocje, jakże potrzebne do kształtowania świadomości społecznej. Ostatnio pod URM-em zaistniał jako prezenter TN Radosław Siedlecki z Tłuszcza, który pokazał pracę polityczną Pana Poziomki, w czynie społecznym obserwującego, analizującego i inwigilującego poczynania KOD-wców kijowców i pepowców.
Z racji, że Poziomka był przeganiany i źle traktowany - postanowił formalnie zarejestrować się jako oddzialne zgromadzenie pod URM-em. Czyli - mamy ciekawy pod względem endeckim (narodowo-demokratycznym) rozwój sytuacji, przygotowania do spontanicznych zamieszek planowanych na "Dzień Konfidenta" 4-go czerwca 2016 weszły w fazę decyduącą. Trzeba będzie Panu Zygmuntowi podesłać namiot, generator prądu, trochę jedzenia i kocy - żeby skutecznie pikietował, inwigilował i analizował, czyli tworzył podwaliny pod nową rzeczywistość, kiedy się zakończy spór o Trybunał. Należy się spodziewać, że temat będzie "grillowany" conajmniej do 28-go czerwca, czyli do Rocznicy Odzyskania Niepodległości (Traktat Wersalski 1919). Czyli - do opadnięcia pyłu po referendun brejksitowym w Wielkiej Brytanii.
Ano zobaczymy. Czas pokaże.
TELEWIZJA NARODOWA prezentuje film z rozmową Siedleckiego z Poziomką. Oto sól ziemi - dzielni Polacy nie dowierzający mainstreamowym mediom, na własną rękę kształtujący polską rzeczywistość. Pan Poziomka prezentuje Krzyż z Etiopii, o niezwykłej mocy duchowej;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • "Oto sól ziemi ...
  - dzielni Polacy nie dowierzający mainstreamowym mediom, na własną rękę kształtujący polską rzeczywistość. Pan Poziomka prezentuje Krzyż z Etiopii, o niezwykłej mocy duchowej;"

  - A MY JAK ZWYKLE, PNANIE EU GENIUSZU SENDECKI, PO PRZECIWNEJ STRONIE MOCY / ... i PAN JAK ZWYKLE PO TEJ BRUDNIEJSZEJ (:

  Moje hasło brzmi tak: "Nie pozwólmy się sprowokować. / Siedźmy w domu, pijmy piwo i oglądajmy w telewizji jak po ulicach biegają Żydzi, ... "jak Żyd po pustym sklepie" - "BÓG - HONOR - OJCZYZNA /// MĄDROŚĆ WŁADZA i POTĘGA" - Ave Cezar!" (:

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131900,uczucia-nasze-wzgledem-zydow-nie-ulegaja-zmianie
  .
 • Andrzejkowi podoba sie pensja Rzeplinskiego
  https://pbs.twimg.com/media/CjaZnRrUYAAWVF7.jpg
 • @Husky 22:42:25
  Foto by "Eugeniusz Sendecki & Przyjaciele"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej