Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZYGMUNT POZIOMKA REJESTRUJE WŁASNE ZGROMADZENIE POD URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawy pod względem endeckim (narodowo-demokratycznym) rozwój sytuacji, przygotowania do spontanicznych zamieszek planowanych na "Dzień Konfidenta" 4-go czerwca 2016 weszły w fazę decyduącą...

 Pan Zygmunt pikietuje, obserwuje i inwigiluje w czynie społecznym KOD-owców.
19 maja 2016 - koło miasteczek KOD i KOD-PP spotkaliśmy Zygmunta Poziomkę. Powstał film TELEWIZJI NARODOWEJ wykonany przez Radosława Siedleckiego.
Oto narodowa demokracja (endecja) w działaniu praktycznym. Pod Urzędem Rady Ministrów (URM-em) pikietuje od wielu dni KOD. Dość szybko radykalniejsi z aktywistów tej organizacji - odłączyli się i utworzyli KOD-PP. Skrót "PP" jest tłumaczony dwojako - jako "ponad podziałami" albo/i jako "przeciwko PiS-owi". KOD-owcy Kijowskiego mają duży pomarańczowy namiot i licznik, na którym pokazują ilość dni, przez które Premier Szydło nie opublikowała słynnego spornego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego (TK). KOD-owcy kijowcy stoją od strony Placu Na Rozdrożu (gdzie stoi pomnik Dmowskiego). KOD-owcy pepowcy pikietują od strony Belwederu (gdzie stoi pomnik Piłsudskiego z buławą) i mają mniejsze namioty, bardziej niepozorni są.
Wszystkiemu przygląda się patriotycznie nastawiona, prawicowa i pro-PiS-owska część społeczeństwa, która jest reprezentowana przez Zygmunta Poziomkę. Pan Zygmunt pierwszy zauważył, że wśród KOD-owców jest podział na kijowczyków i pepowców, i doniósł polskiej opinii publicznej. Powiadomił redaktorów Jaworowskiego i Bodakowskiego, którzy za pośrednictwem YouTube i portalu Prawy.pl powiedzieli społeczeństwu o co chodzi. Ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ też się pod URM-em często pojawia, wpuszczając swoich najlepszych celebrytów, nawet legendarnego Hadacza, co to z niejednego pieca wygartywał, niedawno podobno się całował z samą Premierką Kopacz, budząc emocje, jakże potrzebne do kształtowania świadomości społecznej. Ostatnio pod URM-em zaistniał jako prezenter TN Radosław Siedlecki z Tłuszcza, który pokazał pracę polityczną Pana Poziomki, w czynie społecznym obserwującego, analizującego i inwigilującego poczynania KOD-wców kijowców i pepowców.
Z racji, że Poziomka był przeganiany i źle traktowany - postanowił formalnie zarejestrować się jako oddzialne zgromadzenie pod URM-em. Czyli - mamy ciekawy pod względem endeckim (narodowo-demokratycznym) rozwój sytuacji, przygotowania do spontanicznych zamieszek planowanych na "Dzień Konfidenta" 4-go czerwca 2016 weszły w fazę decyduącą. Trzeba będzie Panu Zygmuntowi podesłać namiot, generator prądu, trochę jedzenia i kocy - żeby skutecznie pikietował, inwigilował i analizował, czyli tworzył podwaliny pod nową rzeczywistość, kiedy się zakończy spór o Trybunał. Należy się spodziewać, że temat będzie "grillowany" conajmniej do 28-go czerwca, czyli do Rocznicy Odzyskania Niepodległości (Traktat Wersalski 1919). Czyli - do opadnięcia pyłu po referendun brejksitowym w Wielkiej Brytanii.
Ano zobaczymy. Czas pokaże.
TELEWIZJA NARODOWA prezentuje film z rozmową Siedleckiego z Poziomką. Oto sól ziemi - dzielni Polacy nie dowierzający mainstreamowym mediom, na własną rękę kształtujący polską rzeczywistość. Pan Poziomka prezentuje Krzyż z Etiopii, o niezwykłej mocy duchowej;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • "Oto sól ziemi ...
  - dzielni Polacy nie dowierzający mainstreamowym mediom, na własną rękę kształtujący polską rzeczywistość. Pan Poziomka prezentuje Krzyż z Etiopii, o niezwykłej mocy duchowej;"

  - A MY JAK ZWYKLE, PNANIE EU GENIUSZU SENDECKI, PO PRZECIWNEJ STRONIE MOCY / ... i PAN JAK ZWYKLE PO TEJ BRUDNIEJSZEJ (:

  Moje hasło brzmi tak: "Nie pozwólmy się sprowokować. / Siedźmy w domu, pijmy piwo i oglądajmy w telewizji jak po ulicach biegają Żydzi, ... "jak Żyd po pustym sklepie" - "BÓG - HONOR - OJCZYZNA /// MĄDROŚĆ WŁADZA i POTĘGA" - Ave Cezar!" (:

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131900,uczucia-nasze-wzgledem-zydow-nie-ulegaja-zmianie
  .
 • Andrzejkowi podoba sie pensja Rzeplinskiego
  https://pbs.twimg.com/media/CjaZnRrUYAAWVF7.jpg
 • @Husky 22:42:25
  Foto by "Eugeniusz Sendecki & Przyjaciele"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej