Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

AMBASADOR ZAPRASZA HADACZA NA PARADĘ RÓWNOSCI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Organizator Parady Równości 11VI2016 przekazał Andrzejowi Hadaczowi telefonicznie, że Ambasador Królestwa Norwegii pragnie, aby był razem z nim i pozostałymi 12-toma ambasadorami na platformie parady.

Ostatnio Pan Andrzej przebywał w Brukseli, gdzie rozmawiał z licznymi urzędnikami unijnymi. Dowiedział się, że hasłem do przewrotu antyrządowego ma być ekstradycja do USA Romana Polańskiego za przestępstwo pedofilii. Hadacz przestrzega przed popieraniem Nowoczesnej Ryszarda Petru i Platformy Grzegorza Schetyny. Ciepło wypowiadał się za to o powrocie do Kraju Donalda Tuska i ponownym przejęciu przez niego wladzy.

W rozmowie z Hadaczem zwróciłem uwagę na następującą frazę: "w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego są księża, ale nie z Watykanu".

Wkrótce Pan Andrzej wybiera się do Watykanu, gdzie weźmie udział w dużym projekcie, obejmującym ruchy kadr elity europejskiej. Ja namawiam Pana Andrzeja, aby opowiedział w Watykanie o moim wniosku o rychłą dymisję dominikanina z Krakowa Ojca Wojciecha Giertycha - teologa domu papieskiego odpowiedzialnego za nieprzygotowanie pod względem teologicznym wypowiedzi, deklaracji i medialnych ruchów papieskich, szczególnie tych raniących katolików polskich w temacie imigratów.

Andrzej Hadacz rozważa prośbę Ambasadora Norwegii, ale raczej z powodu zasad bezpieczeństwa - nie stawi się na tegorocznej Paradzie Równości. Ja go gorąco namawiam, żeby w ogóle tam nie chadzał. Swoją drogą, to niesłychane, że ambasadorowie obcych państw ośmielają się wtrącać w wewnętrzne sprawy Naszego Kraju w zakresie tak delikatnym jak obyczajowość, kiedy stanowisko polksiej opinii publicznej wobec promocji homoseksualizmu jest zdecydowanie negatywne.

Andrzej Hadacz spodziewa się, że tegoroczna Parada Równości zostanie rozbita, w celu podgrzania atmosfery przed planowanym przewrotem rządowym, do którego hasłem ma być ekstradycja żydowskiego reżysera Romana Polańskiego.

Honorowym patronem Parady w ty mroku miał być były prezydent Bronisław Komorowski, ale również zrezygnował, nie podając powodu, co by znaczyło, że nie jest zwolennikiem podgrzewania sytuacji, przewrotu antyrządowego i powortu do Polski Donalda Tuska jako oczekiwanego rozjemcy.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @ Eugeniusz Sendecki
  "Hadacz przestrzega przed popieraniem Nowoczesnej Ryszarda Petru i Platformy Grzegorza Schetyny. Ciepło wypowiadał się za to o powrocie do Kraju Donalda Tuska i ponownym przejęciu przez niego wladzy."

  Moje dwa pytania do wywiadu (Pan swoje sfiksował):

  1. Czyżby szemrane elity byłej IIIRP, po wizycie Kijowskiego w Brukseli, powzięły wspólną decyzję, o powrocie Tuska do Polski pod flagą KOD?
  2. Czy TELEWIZJA NARODOWA, i redaktor Sendecki, po nieudacznym wsparciu medialnym dla kandydatury najpierw Komorowskiego (przy asyście Hadacza), potem JKMać, nie wstydzi się teraz wprowadzać na polski rynek polityczny zgranego do kości polityka jakim Donald Tusk?

  ... liczę na szczerą odpowiedź, a nie unik w postaci: "Kiedy wspierałem medialnie Komorowskiego?"
 • @ Eugeniusz Sendecki
  Pan Sendecki "wisi" ze swoją notką na jedynce?, .... chyba tylko z uwagi na moje celne pytania.

  Będzie wywiadu ciąg dalszy? >>> http://ziut.neon24.pl/post/132037,niesamowite-naczelnik-panstwa-zaatakowal-george-a-sorosa

  Zapraszam do zadania swoich dwóch pytań, ... bo zaraz kończę na dzisiaj.
 • @ Eugeniusz Sendecki
  Zadam jeszcze trzecie pytanie:

  3. Jak się mają przeczucia celebryty >> "Andrzej Hadacz spodziewa się, że tegoroczna Parada Równości zostanie rozbita," ,.... do planów Ryszarda Petru >>> http://wpolityce.pl/polityka/295612-petru-idzie-na-zderzenie-z-rzadem-byle-po-drodze-nie-zderzyl-sie-bolesnie-z-kodeksem-karnym

  Jarosław Kaczyński powiedział, że się nie cofnie, ja też się nie cofnę. Idziemy na starcie, na zwarcie, na zderzenie - powiedział w „Jeden na jeden” lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

  Zabrzmiało groźnie. Petru jednak potrafi nastraszyć. Lider partii z kropką twierdzi, że być może

  "będzie potrzebna, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, rewolucja, żeby obalić rządy „dobrej zmiany”."

  Wspomnę tutaj Sorosa / Soros:Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, reżimy, jakie zamierzają ustanowić są bardzo podobne.Jak sugeruję, starają się wykorzystać mieszankę nacjonalizmu etnicznego i religijnego w celu utrwalenia się przy władzy.W pewnym sensie, starają się przywrócić ten rodzaj demokracji pozornej, jaka panowała w okresie między pierwszą a drugą wojną światową za czasów admirała Horthyego z Węgier i marszałka Piłsudskiego w Polsce.Gdy są u władzy, są one w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny. Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz. - Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć. >>> http://ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla
 • Pytanie
  //Ostatnio Pan Andrzej przebywał w Brukseli, gdzie rozmawiał z licznymi urzędnikami unijnymi.//

  Szanowny panie E.Sendecki, za wpis 5+ bo i temat (jak też nasz celebryta) jest ważny.
  Mam tylko jedno pytanie.
  W jakim języku toczyła się rozmowa A.Hadacza z urzędnikami UE.Czy była to rozmowa w cztery oczy ?
  Pozdrawiam
 • @Husky 16:54:27
  BArdzo dobre pytanie. / Do "lizania d*py" potrzebny jest język / Czy to był język Andrzeja Hadacza, .... czy raczej któregoś z agentów prowadzących? (:

  - Niech Pan Eugeniusz odpowie na to pytanie.
 • @Nathanel 17:51:16 - ALEŻ SZANOWNY PANIE...
  +
  Jestem pewien, że NEon24 wyjdzie obronną ręką z opresji, na którą Pan nas naraża.
  To co Pan napisał - to jest atak na Naczelnika Państwa. Po co ciągnie Pan ten wątek w ten sposób? Hadacz padł ofiarą intrygi, został wyeliminowany przez to, że KTOŚ podsunął Naczelnikowi Państwa szatański pomysł wysłania go na Paradę Równości za wykorzystaniem kontaktu Pana Naczelnika z Ryszardem Kaliszem, grubaśnym mecenasem warszawskim. Wszystko to działo się po to, żeby Anita Czerwińska, Ewa Stankiewicz i Samuel Pereira bez przeszkód mogli zdyskontować ciśnienie polityczne jakie się wytworzyło na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego wokół Krzyża. I oni to ciśnienie wykorzystali. Istnieje niebezpieczeństwo, że zostaną następcami i przejmą schedę po starzejącym się Prezesie. I wtedy - Pan będzie moralnie współ-winien.
  Swoją drogą to ta manipulacja nie należy do plusów na koncie Jarosława Kaczyńskiego, lecz do minusów. Jakkolwiek była sprytnie pomyślana. Ofiara tej intrygi winna mieć ludzkie traktowanie. I będzie miała takie traktowanie od każdego Polaka, również ofiary Systemu. Prawda o Krzyżu i wszystkim co się pod nim działo - nigdy nie zostanie wyeliminowana z dyskursu publicznego. Niech Pan nawet nie usiłuje tematu umniejszać, bo jest wielki. Kimże Pan jest przy Hadaczu? Bezimiennym blogerem, szantażystą manipulującym polską opinię publiczną, rojącym sobie - że jest wielki. Ma Pan miliony wejść na swoją publicystykę? A Hadacz ma. Znaj proporcjum Mociumpanie!
  +
  A Pański szantaż - że Pan się usunie, jeśli jakiś temat nie zniknie - to jest czworaki problem. (1) Przede wszystkim szantażyści sami się wykluczają z grona ludzi, z którymi współpracują. (2) Dalej - Pan cenzuruje emocjonalnie ważne dla Polakó tamaty około-przewrotowe, a to jest forma antypolonizmu. (3) Dalej - zaszkodził Pan swojej karierze blogera i publicysty, bo (4) zostanie Pan zastąpiony przez Czerwonego Korsarza, który z powodzeniem rozwija tematykę wakacyjną.
 • @Autor
  A fuj panie Sendecki.Tego się po Panu nie spodziewałem,że będzie Pan reklamował tutaj paradę zboków,pedziów i lesbijek.Jak Panu nie wstyd?Hadacz niech łazi gdzie chce i nic to nas nie obchodzi więc informowanie gdzie się on wybiera uważam za zbyteczne.
 • @Ziut 16:18:52 - JUŻ ODPOWIADAM...
  1. Czyżby szemrane elity byłej IIIRP, po wizycie Kijowskiego w Brukseli, powzięły wspólną decyzję, o powrocie Tuska do Polski pod flagą KOD?

  E.S. - WŁAŚNIE NA TO SIĘ ZANOSI. Ciekawe, że Komorowskiemu to nie jest widzocznie w smak. Warto zwracać uwagę na niuanse w szeregach PO. Dobrze Pan analizuje sytuację.

  2. Czy TELEWIZJA NARODOWA, i redaktor Sendecki, po nieudacznym wsparciu medialnym dla kandydatury najpierw Komorowskiego (przy asyście Hadacza), potem JKMać, nie wstydzi się teraz wprowadzać na polski rynek polityczny zgranego do kości polityka jakim Donald Tusk?

  E.S. - WSTYDZIMY SIĘ. Ale niech Pan zauważy, że właściwie wszystko obecnie staje się powodem do zażenowania. Historia się powtarza jako farsa. Coś tu czosnekiem i zdradą śmierdzi. Nawet nasz (Pana i mój!) ukochany Naczelnik Państwa zwleka z rozwinięciem wniosków i celnej pointy do tzw. "audytu rządowego". Przecież my powinniśmy widzieć dzisiaj zastępy ludzi Tuska i Kopaczowej ciągniętych na powrozach, wzdłuż szpalerów plującej z nienawiści gawiedzi polskiej. Sam się bym w tym szpalerze ustawił z kamerą. A jednak żadnemu zbrodniarzowi-złodziejowi-antypolakowi NA RAZIE żaden włos z glowy nie spada. WSTYD!
 • @matterhorn 18:37:40 - ALEŻ DROGI PANIE MATTERHORN...
  E.S. - Pan niewłaściwie odczytał mój tekst. Pan Andrzej, skarbnica wiedzy o Establishmencie, ofiara rozgrywek przed-pałacowych i autentycznie polski celebryta dzielny dostarcza nam mnóstwa ważnych informacji. Nie radzę bagatelizować informacji o ekstradycji rzekomego pedofila do USA jako o sygnale do przewrotu, ani o rzekomych księżach kręcacych się przy Naczelniku Państwa. Naszą rolą, rolą dzielnych blogerów i komentatorów jest rozeznawanie sprawy.
  Emocjonalne ofukiwanie mnie jest bez sensu. Niech je Pan zostawi Nathanelowi, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał i że Naród czeka na jego wypowiedzi z tchem bardziej zapartym niż na wypowiedzi Hadacza.

  @Autor // A fuj panie Sendecki.Tego się po Panu nie spodziewałem,że będzie Pan reklamował tutaj paradę zboków,pedziów i lesbijek.Jak Panu nie wstyd?Hadacz niech łazi gdzie chce i nic to nas nie obchodzi więc informowanie gdzie się on wybiera uważam za zbyteczne. // nadużycie link skomentuj usuń // matterhorn 07.06.2016 18:37:40
 • Autor!
  Paradne!! Idiotyzm sięga zenitu!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Nathanel 18:41:15 - PANIE NATHANELU, NIECH PAN NIE OBRAŻA
  Zarzucanie Andrzejowi Hadaczowi, że jest "sodomitą" i "zboczkiem" - to jest oszczerstwo. Pan naraża się na odpowiedzialność karną i cywilną.
  Redakcja NEonu24 pozwala publikowac różnym osobom, a Pan to robi anonimowo, czym obciąża Pan Redakcję. Ja piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem, więc nie obciążam Redakcji.
  W sytuacji procesowej - Redakcja będzie musiała dostarczyć Pański adres IP i realny do Prokuratury i Adwokatury. Niech się Pan zatem opamięta.
  Jak Pan przeprosi, to ja usunę niniejszy wpis i skan strony - żeby Pan nie miał kiedyś nieprzyjemności.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 18:31:39 // Niech pan przestanie robić z siebie idiotę, bo przecież pan nim nie jest. // Tym bardziej proszę w końcu przestać robić, razem ze swoimi portalowymi mocodawcami, idiotów z uczestników portalu. // Propagowanie sodomitów to w Polsce już przeszłość. // Co do pańskich "stosunków" z wiadomym osobnikiem o którym mowa nie zamierzam marnować ani słowa więcej. Wszystko już wcześniej pisałem. // Redakcji zostało jeszcze 22 minuty na naprawienie idiotycznej pomyłki. // Jeśli osobie która ją popełniła rozum do głowy nie powróci zrobię co zapowiedziałem. // Ja słowa dotrzymuję. W towarzystwie zboczków nie zwykłem przebywać // nadużycie link skomentuj usuń // Nathanel 07.06.2016 18:41:15
 • @klementyna 18:50:33 - PANI KLEMENTYNKO...
  Cała sytuacja, w której jesteśmy pogrążani jako Naród i Państwo - jest tragikomiczna. Hadacz nie jest wyjątkiem, lecz odkrywczym sprawdzianem idiotycznej rzeczywistości.
  Idiotysmus pan-europeismus jest gorszy niż euro-faszysmus.
  ==========
  Autor! // Paradne!! Idiotyzm sięga zenitu!!!!!!!!!!!!!!!!! // nadużycie link skomentuj usuń // klementyna 07.06.2016 18:50:33
 • @Nathanel 18:48:05 - SZARA EMINENCJA? SENDECKI?
  Nie, proszę Pana. Ja jestem po prostu uczciwym człowiekiem. Obywatelem, który zamieszcza swoje przemyślenia i SWOJE informacje, za podaniem źródeł - w przestrzeni publicznej. Jestem za swoje słowa odpowiedzialny.
  Z niecierpliwością oczekuję na to jak Redakcja przyjmie Pański szantaż. Ja niniejszym bardzo P.T. Redakcję proszę o nie zdejmowanie tematu o czas odpowiednio dłuższy, niż ten, o kóry Pan Nathanel szantażuje. Żeby było jasne - że NEon24 nie ulega szantażystom. Ktoś się może śmiać z Sendeckiego, czy Hadacza - to jest jego święte prawo. Ale cenzura - to nie jest już Polska, to jest inna cywilizacja.
  Swoją drogą - ciekawe, kim jest osoba, ośmielająca się narzucać NEonowi24 swoją wolę pod groźbą szantażu? Czy poznamy personalia tego Pana/tej Pani?
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 18:31:39 // Aha! // Zapomniałem podziękować za to: // :"zostanie Pan zastąpiony przez Czerwonego Korsarza, który z powodzeniem rozwija tematykę wakacyjną "... // To wyjaśnia resztki moich wątpliwości o pańskiej roli szarej eminencji na tym portalu. // A wie pan gdzie mam pańskie wynurzenia na mój temat? Tam gdzie sodomici szukają satysfakcji - tyle że w mojej nigdy się żadnemu nie uda. // Jako ktoś kto podobno ma dyplom medyczny wie pan o czym mówię. // Aha. W takim razie już nie czekam. Żegnam. // nadużycie link skomentuj usuń // Nathanel 07.06.2016 18:48:05
 • @Eugeniusz Sendecki 18:38:37
  @Eugeniusz Sendecki 18:38:37
  2. Czy TELEWIZJA NARODOWA, i redaktor Sendecki, po nieudacznym wsparciu medialnym dla kandydatury najpierw Komorowskiego (przy asyście Hadacza), potem JKMać, nie wstydzi się teraz wprowadzać na polski rynek polityczny zgranego do kości polityka jakim Donald Tusk?

  E.S. - WSTYDZIMY SIĘ. Ale niech Pan zauważy, że właściwie wszystko obecnie staje się powodem do zażenowania. Historia się powtarza jako farsa. Coś tu czosnekiem i zdradą śmierdzi. Nawet nasz (Pana i mój!) ukochany Naczelnik Państwa zwleka z rozwinięciem wniosków i celnej pointy do tzw. "audytu rządowego". Przecież my powinniśmy widzieć dzisiaj zastępy ludzi Tuska i Kopaczowej ciągniętych na powrozach, wzdłuż szpalerów plującej z nienawiści gawiedzi polskiej. Sam się bym w tym szpalerze ustawił z kamerą. A jednak żadnemu zbrodniarzowi-złodziejowi-antypolakowi NA RAZIE żaden włos z glowy nie spada. WSTYD!

  TAM BYŁO JESZCZE TRZECIE PYTANIE, NA KTÓRE PAN "TAKTOWNIE" NIE ODPOWIEDZIAŁ, ... ALE NIECH TAM.

  Rozumiem, że wstydzi się Pan nie tylko za Tuska, lecz także, a może przede wszystkim, za "nieudaczne wsparcie medialne dla kandydatury ... Komorowskiego" - który wydaje się być w zażyłych stosunkach z Sorosem? / Jeśli tak, to jak to się stało, że Pan się w ten antynarodowy projekt zaangażował? / "Endeckim" jest Pan tylko z pozoru?
 • @Ziut 20:43:54
  Nie było jeszcze na świecie takiego zdarzenia ,a tym bardziej w PO-lin ,aby chazar chazara wystawił na pośmiewisko i wydał w ręce gawiedzi goim.
  Tym bardziej jakiś Naczelnik WC.
 • @kfakfa 20:55:02
  Odpowiedź >> http://ziut.neon24.pl/post/132095,ziutyzm-czyli-wszystko-wedlug-eugeniusza-sendeckiego
 • Znalazłem Hadacza!
  https://www.youtube.com/watch?v=IFcG3xeblGA
 • @Nibiru 22:14:52
  "czy na przykład nazwisko Hadacz to nie spolszczony angielski wyraz "Headache" -znaczy ból głowy."

  BINGO!!!! :-))))))
 • @Nathanel 17:51:16 - CZYŻBY KONIEC AOFI-EGO "NATHANEL"?
  Bardzo dziękuję Redakcji, że się nie ugięła pod szantażem blogera o pseudonimie "Nathanel". Przypomnę, że ów bloger i komentator usiłował wymusić wyrzucenie niniejszej notki z "jedynki" na stronie głównej (SG). Owszem, sprawa Hadacza odsłania wiele wątków, bardzo brzydkich często na polskiej scenie politycznej. Owszem, Hadacz jest przez wiele osób źle postrzegany, i budzi emocje. Owszem, ja nie odstąpiłem Hadacza mimo próśb od wielu osób. Owszem, Redakcja nieraz była zakłopotana naciskami - żeby Hadacza cenzurować. Ale jednak się miarka przebrała. Nie można zaprzeczać oczywistym faktom, udokumentowanym przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Nie można się dołączać do "chóru wujów" lżących nieszczęsnego Hadacza za to, że się dał wysłać na złą paradę, a milczących - kto i dlaczego go tam wysłał! W imię polskiej publicystyki - NIE WOLNO TAK KŁAMAĆ! No i dzisiaj bloger, który aktywnie w tym "chórze wujów" wystepował, zarzekł się, że ustąpi z NEonu24, jeżeli Redakcja się do tego "chóru wujów" nie dopisze. A Redakcja się nie dopisała. I ja za to Redakcji pragnę podziękować. Bo to jest świadectwo wysokiej klasy publicystyki polskiej. My zawsze tacy byliśmy, jesteśmy i będziemy.
  + DZIĘKUJĘ
  ==========
  Co takie hadaczowe łajno znowu robi na JEDYNCE // Jeśli ten pean o sodomickim agenciku nie zniknie będę zmuszony usunąc ze strony głównej wszystkie swoje notki aby czasem przez przypadek nikt nie posaził mnie i jakiekolwiek związki ze zboczkami. // Ostrzegałem już Redakcję że nie pozwolę na tarzanie moich publikacji w pedalskim gnoju. // nadużycie link skomentuj usuń // Nathanel 07.06.2016 17:51:16
 • @Ziut 16:51:07 - ODPOWIADAM NA TRZECIE PYTANIE "ZIUTA";
  3. Jak się mają przeczucia celebryty >> "Andrzej Hadacz spodziewa się, że tegoroczna Parada Równości zostanie rozbita," ,.... do planów Ryszarda Petru >>>

  E.S. - Nie wiem. Nie jestem aż takim hadaczologiem. Jest mi trudno oddzialić, co jest przeczuciem Pana Andrzeja, a co jest informacją (dezinformacją?) powziętą od jakichś ludzi establishmentu. Bo to, że Hadacz ma kontakt z jakimiś ludźmi "z wierchuszki" nie ulega dla mnie wątpliwości.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:08:11
  a co z moim pytaniem
 • @Eugeniusz Sendecki 23:02:19
  admin ma zawsze rację, a jeżeli nie ma, to znaczy........
  że admin i tak ma rację 8-)))))
 • @Husky 16:54:27 - ODPOWIADAM NA PYTANIE;
  W jakim języku toczyła się rozmowa A.Hadacza z urzędnikami UE.Czy była to rozmowa w cztery oczy ?

  E.S. - W języku polskim. Hadacz rozmawiał z unijnymi urzędnikami z Polski.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:47:50
  Ależ drogi Panie Sendecki ,mnie się rozchodziło tylko o to ,że być może nieświadomie reklamuje Pan pedalskie zgromadzenie podając nazwę i datę.Wiele osób nie wiedziało,ze takie coś ma się odbyć .Teraz dzięki Panu już wiedzą i zapewne taki Husky czy Talbot zapierniczają na piechotę zza granicy aby zdążyć na czas Ta impreza to w sam raz dla takich jak oni.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:16:36
  "W jakim języku toczyła się rozmowa A.Hadacza z urzędnikami UE.Czy była to rozmowa w cztery oczy ?" - E.S. - W języku polskim. Hadacz rozmawiał z unijnymi urzędnikami z Polski.

  - ZNACZY SIĘ UŻYWAŁ WŁASNEGO JĘZYKA (:
 • @Eugeniusz Sendecki 23:08:11
  3. Jak się mają przeczucia celebryty >> "Andrzej Hadacz spodziewa się, że tegoroczna Parada Równości zostanie rozbita," ,.... do planów Ryszarda Petru >>>

  E.S. - Nie wiem. Nie jestem aż takim hadaczologiem. Jest mi trudno oddzialić, co jest przeczuciem Pana Andrzeja, a co jest informacją (dezinformacją?) powziętą od jakichś ludzi establishmentu. Bo to, że Hadacz ma kontakt z jakimiś ludźmi "z wierchuszki" nie ulega dla mnie wątpliwości.

  - TAK, TO PRAWDA ŻE MA, ... TO JEST NA TAŚMACH TVN* YT

  * Czy skrót TELEWIZJI NARODOWEJ to TVN?
 • @matterhorn 08:57:08 - WŁAŚNIE... TO JEST DZIWNA DYSPROPORCJA?
  Każdy logicznie myślący internauta winien zadać pytanie i wyrazić oburzenie - że ambasador obcego pańśtwa, potentata ropy naftowej i gazu ziemnego ośmiela się ingerować w polską obyczajowość i namawiać Hadacza do wzięcia udziału w tej imprezie pro-gejowskiej. Organizator powiedział Hadaczowi - że ma w niej wziąć udział 12-tu ambasadorów - m.in. Norwegii i Szwecji. Wiemy, że ambasador USA brał udział w tej warszawskiej gej-paradzie rok temu. I co? Nikt sie nie oburza? Nie ma pikiet działaczy anty-LGBT przed ambasadami tych państw? Przypomnę - te państwa dokonują inwazji moralnej i obyczajowej na Polskę. I naraz - cała złość jest skierowana przeciwko Hadaczowi, nieco naiwnemu (powiedzmy!) celebrycie, który nie ma wyższego wykształcenia, który nie mówi składną polszczyzną czesto, który jest prostym człowiekiem z ludu, bez krawata i garnituru.
  Skąd ta skumulowana nienawiść anty-hadaczowa i taka wielka tolerancja na rzecz USA, Norwegii i Szwecji? Coś tu śmierdzi. Wybiórczość godna Gazety Wyborczej. Czy znani z anty-hadaczyzmu blogerzy Trybeus i Nathanel są z GazWyb-u? Czy są agentami?
  Czyim agentem jest Nathanel? Trybeus się przynajmniej publicznie przyznaje że jest agentem Giertycha, i chwała mu za tę szczerość. Prosty agent z polskich gór, szczery, przaśny, lejący na odlew - jak góralska muzyka.
  [tutaj zamyslił się nad losem górali polskich w różne agentury wprowadzonych]
 • @Ziut 09:35:05 - TELEWIZJA NARODOWA (TN)
  Mam prośbę, żeby uzywać calej nazwy napisanej wielkimi literami. Z powodów promocyjnych, ale również z powodu tego, że pomysł utworzenia naprawdę narodowej, podległej jedynie narodowi polskiemu telewizji - to wielka idea. Początkowo (w latach 2001-2007, kiedy LPR miał kasę z dotacji) spodziewaliśmy się, że Giertych odda nam część pieniędzy, należących się dzielnym ludziom wykopującym Geremka. Kiedy się w roku 2007-mym zorientowalismy, że Giertych uciekł, a kasa się skończyła - w listopadzie założyliśmy TELEWIZJĘ NARODOWĄ i tak to trwa.
  Żeby się odróżniać od TVN-u używamy skrótu "TN". Jednak o ile Pan może - proszę nie skracać. Niech ta nazwa w oczy bije.
  Jest pomysł na logo - w takim kształcie, że litera "T" ma kształt krzyża i litera "N" pod Krzyżem. Przesłanie jest czytelne: TELEWZJA NARODOWA to narodowcy pod Krzyżem. Zawsze wierni Bogu. Jak Maryja, Nasza Królowa.
  Po skompromitowaniu się pro-bertonowskiego Radio Maryja i TV Trwam oraz po wyjsciu szydła z wora - że media Kurskiego są nie za bardzo polskie - nasza TN zaczyna nabierać wagi.
  Mam do Pana prośbę, żeby się Pan włączył o ile to możliwe w to słuszne dzieło TN. Sukces narodowców przy Krzyżu jest pewny. Wszystko upadnie, ale Bóg nie. A Polska winna trwac wiecznie (Witos). Skoro winna - to trwajmy. Na pewno zawojujemy Świat.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki 11:12:46
  Mam do Pana prośbę, żeby się Pan włączył o ile to możliwe w to słuszne dzieło TN. Sukces narodowców przy Krzyżu jest pewny. Wszystko upadnie, ale Bóg nie. A Polska winna trwac wiecznie (Witos). Skoro winna - to trwajmy. Na pewno zawojujemy Świat.

  - NO NIE WIEM PANIE EUGENIUSZU, TN TO CIEKAWY PROJEKT,

  ... tylko nie jestem pewien, czy ten "Sukces narodowców przy Krzyżu jest pewny.", ... gdy tak się zawsze składa, że kopia Krzyża z Giewontu, tak jak i Żyd z Wrocławia, mają złą "międzynarodową prasę". / To mne martwi.
 • @Ziut 11:34:41 - A KIEDY PAN BÓG MIAŁ DOBRĄ PRASĘ?
  ONE zawsze mówią i piszą źle przeciwko nam i Naszemu Bogu. Jak przestają kłamać, wtedy przestają być ONYMI, a stają się nami, normalnymi ludźmi. A zatem niech się Pan nie przejmuje. Chwila nieuwagi ONYCH i się cały system im sypie, System Zła. Tak jak to było podczas afery na Kolskiej, kiedy nieopatrznie zezwolili na wprowadzenie kamer, albo wtedy kiedy za szybko Dyrektor Jolanta Borowiecka - Tenus oddała dokumentację medyczną Szpitala Wolskiego do prokuratury i nie powiedziała im żeby gumką myszką wytarli numerację pisaną ołówkiem, i się wydało po roku, że Minister Balicki ma cały system fałszowania dokumentacji i zastraszania, i szantażowania lekarzy polskich.
  Pan nie docenia tej prawdy, że Zło, czyli ONE - jest zawsze jakoś niedorobione, niedoskonałe, nosi w sobie zarodek upadku, jakieś pęknięcie.
  Właśnie po tym idzie TELEWIZJA NARODOWA - po tych pęknięciach Systemu. Wykopywaliśmy Geremka, sfilmowaliśmy przepowiednię Bartłomieja Kurzeji i opowiedzieliśmy o misji TN nad grobem Dmowskiego. Słyszy Pan to delikatne trzeszczenie w filmach TELEWIZJI NARODOWEJ? To pęka System.
  Widział Pan jak Prezydent Duda robił sobie fotkę z naszym celebrytą? Czy Pan wie - co to oznacza? Czy Pan sobie zdaje sprawę, jak się musi Kurski gimnastykowac, żeby zaaranżować to czy tamto? A my nic z tych rzeczy. Wszystko się samo dzieje na planie TN. Niearanżowane.
  Jest do Pana wielka prośba. Żeby Pan wyszedł z cienia, i zaczął publikować pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. To jest prosty patent TN.
  Że Polak się wypowiada na polskie tematy, Polak rządzi na planie, polski jest scenariusz i Polak trzyma kamerę.
  Nikt tego nie przeskoczy. Kurski, czy Braun z Pereirą i Stankiewicz - połamią skrzydła, ale nie uda im się.
  Nam się uda.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki 12:08:07
  RE: Jest do Pana wielka prośba. Żeby Pan wyszedł z cienia, i zaczął publikować pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

  - Pisząc to Pan zapomina że 26.04.15 r., w przededniu historycznych wydarzeń, zniknął nieodżałowany red. Nichcik. / ... i ślad po nim zaginął. >>> http://ziut.neon24.pl/post/132095,ziutyzm-czyli-wszystko-wedlug-eugeniusza-sendeckiego

  Co Pan na to?
 • @matterhorn 08:57:08
  ty jako number one in the gay parade zawsze masz świeże wiadomości, kto z kim,kto ona a kto on.
  Jak zapraszasz na tą swoją platformę to podaj miejsce tych waszych schadzek.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:16:36
  No to po jaką cholerę on tam jechał, mógł zadzwonić.
  A tak znów stracił pieniądze które tak skrzętnie na własne M-1 zbiera.
  Rozrzutny

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej