Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TELEWIZJA NARODOWA O PIKIECIE WPS PRZECIWKO PiS W ŁODZI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mirosław Chandrała filmuje i pokazuje polskiej opinii publicznej jak bloger NEon24.pl Stanisław Ziemiński, łódzki narodowiec, szef Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej (WPS) wraz z gronem zaufanych Kolegów napomina PiS w sprawie sojuszu z USA.

Uwagę zwraca spory ładunek emocjonalny przeciwko PiS-owi. Jeden z pikietujących prezentował.kacze nóżki ułożone w ksztalt swastyki - miało to ostrzegać przeciwko "kaczyzmem" ale wyglądało lewacko. Było to nawiązanie do nazwiska obecnego Naczelnika Państwa, który jest z PiS-u i ocierało się o złamanie konwencji dobrego smaku.

Bardzo elegancko zaprezentowała się flaga Obozu Wielkiej Polski. Pikietujący trzymali również bannery z Mateuszem Piskorskim, twarzą pro-rosyjskiej partii opozycyjnej Zmiana. Nagłośnienie nie szwankowało, Głos Ziemińskiego niósł się na całą Piotrkowską.
Pikieta zdenerwowała i zmusiła do błędu pewną kobietę o urodzie przedwojennej Żydówki kręcącą się przy PiS-ie łódzkim. Nieszczęsna, ale szczera niewiasta wyległa na balkon tuż nad głowami pikietujących Polaków i zaczęła powiewać flagą biało-czerwoną i amerykańską. Ewidentnie flaga amerykanska leżała jej bardziej na sercu, bo polską trzymała jakby od niechcenia, jako tło dodatkowe. Tym samym potwierdziła niejako zarzuty Doktora Ziemińskiego o pro-amerykańskość i pro-żydowskość partii PiS. Ewidentnie specjaliści od spraw wizerunku PiS mają teraz spory kłopot. Ciekawe co na to wszystko powie Pereira, Czerwińska i Stankiewicz?

 Tutaj - film, który dla TELEWIZJI NARODOWEJ zrealizował szef naszego Ośrodka Łódzkiego, Kolega Chandrała. Bardzo ładnie wyłuskał epizody lewackie i USA-ńskie:

KOMENTARZE

 • Oooooo kurna - ALE BŁAZENADA
  Szok,szok,szok
  Tłum 5 osobowy
  gdzie Kosiur,gdzie Wrzodak,gdzie Hadacz

  BŁAZENADA
  ps.
  a Mateo dalej garuje 8-)))
 • @Husky 17:08:24 - PROSZĘ PANA...
  Bronimy Kolegę Mateusza, a Pan się odnosi z sarkazmem, wręcz wrogo. Nie ma miłosci Ojczyzna i Człowieka w Pańskim wpisie. Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:14:54
  A co siedzi za niewinność ??
  Ale gdzie te zapowiadane tłumy, gdzie Ci wielcy Wierni i NieWierni
  Gdzie te paljaki,gdzie
  kompromitacja
 • @Ex admin 17:45:09
  A jak miało wyjść "bogato", jak sam Eugeniusz Sendecki nawalił i nie dojechał. - Pan Sendecki wie gdzie się znaleźć >> Odsłon: 6074 >> http://wrzodakz.neon24.pl/post/132211,zaproszenie

  - Nie wiem, co z tym honorem następnej generacji polskiej szlachty. / Muszę się w tej sprawie skonsultować z PAnem ADamem Czeczetkowiczem >> http://czeczetkowicz.neon24.pl/post/132231,czarno-widztwo-eugeniusza-sendeckiego-sie-nie-sprawdzilo

  Ciekawe co Panu Eugeniuszowi zaleci na jego wczorajszą niedyspozycję. (:
 • @Ex admin 17:45:09 - SZKODA, ŻE NIE BYŁO PREZENTACJI WARIANTU CHIŃSKIEGO
  Właśnie. Nie mogę sobie darować, że nie wysupłałem jakiejś sumki na transport dla Radosława Siedleckiego z Tłuszcza do Łodzi oraz transort z Warszawy słynnego bannera TELEWIZJI NARODOWEJ z ekipą trzymającą. Bo banner się powinno trzymać odpowiedno, zwłaszcza kiedy zawiewa. To by było piękne, doprowadzić do dialogu z Doktorem Ziemińskim - na tel naszego bannera. Po kwiecistej, nieco zawiłej, przeintelektualizowanej i pro-rosyjskiej mowie Dra Ziemińskiego wchodzi Radzio z prostej tekstem:
  - Ależ Doktorze, nie zgodzę się z Panem, jestem za wariantem podobnym do tego który miał Dmowski, znany agent japoński, nestor polskiego ruchu narodowego. Pan Roman również działał w oparciu o współczesne mocarstwo dalekowschodnie. Otruty przez WASP-ów bojących się, że doprowadzi do przypłynięcia do Polski via Gdynia kilkuset tysięcy żołnierzy japońskich i powstrzymania totalitaryzmów europejskich. Panie Doktorze, ja Pana bardzo proszę o publiczne opowiedzenie się za militarną współpracą Polski z Chinami na rzecz bezpieczeństwa. - I w tym miejscu, w sposób wystudiowany Radosław podchodzi do Dra Ziemińskiego i potrząsa jego prawicą. Oklaski. Żydówka z balkonu z flagą USA wypuszcza flagę z dłoni. Tłum wyje. Mirosław Chandrała robi klaps - że dla TN z Łodzi sprzed gmachu PiS materiał realizował Mirosław Chandrała - Ośrodek Łódzki TN. Milion wejść na Jutjubie w trzy doby. Dymisja Waszczykowskiego. Ziemiński ministrem spraw zagranicznych RP. Balujemy na Szucha do upadłego.
  +
  Chciałbym widzieć mnę Doktora Ziemińskiego na takie dictum i na taki obrot wydarzeń. Fani Radzia z Tłuszcza nie posiadali by się ze szcześcia.
  [uśmiecha się promiennie do swoich myśli]
 • @Ziut 18:17:12 - PANIE ZIUT, PAN NIE ROZUMIE
  W naszych działaniach bazą jest spotnaniczność i pełny luz. Jesteśmy wolni ludzie. Prawdziwi Polacy.
  Widział Pan jak ta Żydówka z balkonu się nerwowo ruszała? A widzi Pan. ONE dobrze wiedzą, że się ICHNIE panowanie kończy nad Polską. Doktor Ziemiński nadchodzi, wspomagany logistycznie przez chińskich doradców z chińskiej bazy nad Wisłą. I my z Panem Antonim - z nim razem!
 • @Eugeniusz Sendecki 18:35:30
  Myślę, że to będzie kroplówka, roztwór 45 %, z natychmiastową lewatywą zaraz potem. - Bo aspiryna może dzisiaj przy niedzieli nie pomóc Panie Eugeniuszu.

  - Ale to już Pana Czeczetkowicza sprawa, co on tam przepisze.

  Ukłony. (:
 • @Eugeniusz Sendecki 18:35:30
  //Widział Pan jak ta Żydówka z balkonu się nerwowo ruszała?//

  Panie Gienku , pan mało wie,pan prawie nic nie wie co tam się działo .
  Ta żydówka to machała tą flagą do kontrmanifestantow obok.
  Mam zdjęcie od jednego z WPS-owcow. A ile ich tamm !!!
  Zobacz pan jak drą ryja tam te żydowskie kanalie. Zobacz pan te mordki z megafonami.
  A jakie hasła tam padały,o tym następnym razem.

  https://pbs.twimg.com/media/CkmpkZCWgAE1YQ-.jpg
 • Autor!
  A jednak Polacy to mądry Naród!!
 • WPS-y
  https://pbs.twimg.com/media/ClJNA3FVAAA7YiB.jpg
 • Sorry, już jestem ...
  ... https://www.youtube.com/watch?v=KU_6g8q49b8
  .
  http://imagizer.imageshack.us/a/img921/7225/PqedcA.gif
  .
  @Ziut 18:17:12 - PANIE ZIUT, ... W naszych działaniach bazą jest spotnaniczność i pełny luz. Jesteśmy wolni ludzie. / ... zagadałem się z Netanjahu >>> http://ziut.neon24.pl/post/132248,rosja-i-izrael-przeprowadza-wlasne-manewry-anakonda
 • @Ex admin 17:45:09
  Trzy-osobowy protest WPS odbył się przed kamienicą Lejbusia Lewka Jakubowicza.
  To i tak dużo, gdyż organizacja WPS składa się z dwóch osób: Ziemiński i Kosiur.
 • @Husky 07:01:15
  NO COMMENT
 • Autor
  Na załączonym filmiku zobaczyłem oto "profesora kretyznizmu społecznego", który dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Wiadomo że kretynizm nie jest skorelowany ani z płcią, ani z rasą, ani z wiekiem. Przygłupa można znaleźć wszędzie.
  Ale żeby aż tak
  Do tej definicji "kretynizmu społecznego" można by dodać że ta osoba ma problem z wykorzystaniem wiedzy w życiu, nawet jeśli ją posiada,
  jeśli 8-))
 • @Ziut 07:11:55
  to miało być do autora, poprawiłem
  miłego dzionka
  8-)))
 • @Husky 07:12:34
  Napiszę do ziązku kynologicznego na Alasce, żeby psy husky, zawyły na znak oburzenia, że taki dupek jak ty używa nazwy tej szlachetnej rasy.

  Ty społecznie nawet nie jesteś kundlem, bo to sympatyczny i inteligentny efekt zmieszania ras. U ciebie wszelki podobieństwo kończy się na pomieszaniu rasy, bo inteligencję gdzieś zagubiłeś. Łyknij sobie coś na kaca i paszoł na grilla- tam jest twoje miejsce :)))
 • WPS
  Nie wiem jak wiele wyrzeczeń kosztowało Mirosława Chandrałę zrezygnowanie z weekendowych planów osobistych i stawienie się na manifestacji w Łodzi? Nie wiem czy p. Mirek jest franczyzobircą "wpływowego" znaku firmowego Telewizja Narodowa, czy raczej freekiem "narodowym" nadzorowanym dyskretnie przez Marka Ludwikiewicza, który jak komandos został w 2003 roku zrzucony do rodzinnej Łodzi ( w okresie międzywojennym zamieszkiwało ja 40% ludności żydowskiej, której rodzina Baum była częścią), aby nadzorować środowisko LPR i zainicjowany przeze mnie Kongres Polski Suwerennej.

  Co się rzuca w oczy, to brak efektu "trzęsącej sie reki" , co do tej pory było znakiem rozpoznawczy "filmowców" TN z jej dyrektorem dr Sendeckim na czele.

  Brak odlotowych "dziennikarzy narodowych i heppenerów" w osobach Radzia i Hadacza też dobrze wpłynął na poziom relacji p. Mirka. Dopatruję się tutaj byc może pozagrobowej niestety inspiracji śp. Bohdana Poręby, za którego następce Mirek zwykł się uważac w kregach zbliżonych do TN.

  Dziękujemy TN za zapis telewizyjny, co tym cenniejsze w sytuacji kiedy wymogi trwającej egzaminacyjnej sesji studenckiej wyłączyły realizatorów WPS z możliwości obecności i rejestracji własnymi siłami przebiegu manifestacji w Łodzi.

  Mirek ( to nie poufałość, gdyż z "idącym śladami mistrza Poręby" jak sam siebie nazywa "reżyserem" Chandrałą jesteśmy od ponad 10 lat na ty) jest pojetnym uczniem TVP, TVN i POLSAT i wyciął z relacji te fragmenty mojej wypowiedzi, w których wskazałam na źródła finansowe Kaczystanu ( czyli spółkę Telegraf i Fundację Dziennikarską Solidarność) oraz totalitarny zapał A.Macierewicza i M.Kamińskiego, oraz zapał wojenny ministra obrony, który rozpoczał współczesną epokę wypraw krzyżowych polskiego oręża pod dowództwem USraelskich dowódców.

  Egzegeta Sendecki - który teraz "gra na Chiny" wzorem PiSDudy, dopuszcza się przy okazji przekłamań historii endecji, gdyż wyjazd R.Dmowskiego do Japonii w 1904 roku dla powstrzmania działań antypolskiego agenta wpływu - J.Piłsydskiego, który chciał kolejnej kąpieli w krwi powstańczej Polaków przeciw Rosji, usiłuje hucpiarski dr Sendecki porównać do wasalnych i rozpaczliwych gestów czepiania się PiSDudy rękawa chińskiego na polecenie USraela, co przecież jest jedynie próbą gry chińską kartą przeciw polityce Putina.

  Prezydent Chin ma zapewne wystarczająco dużo własnego i historycznego rozumu żeby wiedziec o co idzie gra i nawet taki sufler jak dr Sendecki nie jest w stanie go zwieść.

  China, tak jak Rosja, Indie, Iran, kraje arabskie powinny być celem naszej polityki gospodarczej i kulturalnej, ale bez antypolskiego pośrednictwa USraelskiego, którego PiSDuda jest jednynie żałosnym agentem.

  Na koniec raz jeszcze powtarzam hasła sobotniej manifestacji w Łodzi:

  NIE – dla wojny atomowej z Rosją na terenie Polski !!!

  NIE – dla udziału Polski w imperialnej polityce USA i NATO !!!

  NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!
 • @stanislav 11:25:12
  NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!

  ... a to skąd wytrzasnąłeś?
 • @Ziut 11:39:29
  Z praktyki parlamentarnej i rządowej PiS

  http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=295

  http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/516_u/$file/516_u.pdf

  https://mswia.gov.pl/pl/aktualnosci/14490,Ustawa-antyterrorystyczna-skuteczne-i-sprawne-dzialanie-sluzb.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ustawa-antyterrorystyczna-pierwszy-taki-akt-prawny-w-polskiej-historii,wid,18347390,wiadomosc.html?ticaid=117394


  http://www.rp.pl/Prawo-karne/305199946-Ustawa-antyterrorystyczna-w-Sejmie---watpliwosci-RPO.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ustawa-antyterrorystyczna-w-Sejmie-PiS-za-szybkimi-pracami-PO-i-Nowoczesna-chca-odrzucenia-w-pierwszym-czytaniu,wid,18338393,wiadomosc.html
 • @stanislav 12:41:43
  Ziutowi do głowy łopatą:

  http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/314_u/$file/314_u.pdf

  http://www.parlamentarny.pl/wydarzenia/sejm-uchwalil-specustawe-w-zwiazku-ze-szczytem-nato,6970.html

  https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/szczyt_nato_2016/ustawa_dotyczaca__szczytu_nato_zostala_podpisana_przez_prezydenta_andrzeja_dude;jsessionid=483ECE5323882F9189430C4321305F6F.cmsap4p


  http://fakty.interia.pl/polska/news-senat-poparl-specustawe-na-szczyt-nato,nId,2215868

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/521333,mon-zakaz-spontanicznych-zgromadzen-na-czas-szczytu-nato-wyjatkowy.html
 • @stanislav 13:12:21 - PAAANIE DOKTORZE!
  Bardzo Pana proszę o postępowanie zgodne z Pańskim statusem naukowym. Co to w ogóle jest - takie zamieszcznaie gołych linków? A nie łaska opisać każdy link? Kilkoma zdaniami? W tym - jedno zdanie złożone? Zacytacił Pan i zamulił tak piękną dyskusję. Weźcie się no ograrnijcie tam w Łodzi. Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:05:39
  Widzę, że doktor Sendecki teraz zgodnie z modą salonu warszawskiego śmiało sięga doj zasobów grypsery młodzieżowej i posługuje się słowem "ogarnąć się". Moja prababcia pochodząca z podłódzkiej wsi znanej jeszcze mnie z dzieciństwa jako Kał, a obecnie Kalinów ( pewnie dlatego że Kał źle się kojarzy i nie pachnie po pańsku :))), używała tego określenia do czynności osobistych względem swej powierzchowności ( znaczyło to pojemne określenie tyle, co umyć się, uczesać wlosy , założyć czysta odzież itd). Ogarnąć w języku bardziiek literackim oznaczało i chyba ciągle oznacza tyle, co objąć umysłem np. ogarnąć zakres wiedzy. Co dla doktora Sendeckiego znaczy słowo "ogarnąć" nie wiem, ale dla ułatwienia polecam kliknąc na wskazany link, a mój komentarz jest zbędny, gdyż staram się odsyłać doźródeł lub do komentarzy innych osób "bardziej ogarniętych" :)))

  Poprawiam linki, które coś niedomagały:


  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=314

  http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/314_u/$file/314_u.pdf
 • @stanislav 16:17:07 - O WIDZI PAN DOKTOR
  A moja Babcia Eugenia ze Szczygłów Krajewska pochodziła ze Lwowa, a właściwie - z miejscowości Czerwienica pod Lwowem, obecnie dzielnicy tego miasta. A Mama Mojej Babci Eugenii była Szczygieł z Delektów, zarządców dóbr szlacheckich w Galicji. Czyli pod względem babć i prababć to stoimy dobrze, po polsku znaczy. I za to Pana lubię. I, pomimo że to Panu Antoniemu historia dzisiaj przyznaje rację, a nie Panu Doktorowi - wyciągam dłoń do zgody.
  [w tym miejscu wyciaga dłoń swoją, dłoń polską]
 • @stanislav WPS
  „….. nadzorowanym dyskretnie przez Marka Ludwikiewicza, który jak komandos został w 2003 roku zrzucony do rodzinnej Łodzi ( w okresie międzywojennym zamieszkiwało ja 40% ludności żydowskiej, której rodzina Baum była częścią), aby nadzorować środowisko LPR i zainicjowany przeze mnie Kongres Polski Suwerennej”.

  Na początek bardzo stary dowcip, ale konieczny do zacytowania, żeby odnieść się z komentarzem do wypowiedzi niejakiego „stanislava”;

  „W pobliżu Kochanówki (łódzki szpital dla wariatów) przechodzień zauważa człowieka, który na sznurku ciągnie szczoteczkę do zębów i woła do niej jak do psa:
  „Azorek do nogi.”
  Przechodzień podchodzi do człowieka, ciągnącego na sznurku szczoteczkę i nie chcąc go urazić pochyla się nad szczoteczką i głaszcząc ją, mówi:
  „O, jaki ładny piesek!”
  Na to człowiek ze szczoteczką, przyglądając się ze zdziwieniem przechodniowi, odpowiada:
  „ Czyś Pan zwariował? Przecież to jest szczoteczka do zębów, a nie żaden pies”.
  Zawstydzony przechodzień odchodzi słysząc jeszcze tylko z oddali słowa człowieka ze
  szczoteczką:
  „Azorek, ale żeśmy go oszukali!”.

  Wdawanie się w dyskusje z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi, może skutkować efektem takim, jak w powyższym dowcipie. Zawstydzeniem, że dało się nabrać wariatowi i wdało się z nim w dyskurs.
  Dlatego nie mam zamiaru komentować urojeń chorego człowieka, zamieszczającego swoje komentarze pod niniejszym postem, a używającego ksywki „stanislav”.
  Mogę jedynie dodać, że w przeciwieństwie do niego, nie wstydzę się występować pod własnym imieniem i nazwiskiem, ani ukrywać swojej tożsamości pod przeróżnymi nickami.
  On widocznie ma ku temu swoje powody.
  I to by było tyle, odnośnie „… komandosa zrzuconego do rodzinnej Łodzi… aby coś tam nadzorować”.
  Natomiast, co do samego filmu Mirosława Chandrały, to po prostu jest to dokumentalna - skrócona z uwagi na wytrzymałość odbiorców - relacja z „wiekopomnego” wydarzenia, jakie zdarzyło się w Łodzi, w sobotę 18 czerwca 2016r.
  Wydarzenia wiekopomnego, bo jakżeby inaczej, skoro organizatorem był zapewne jedyny, prawdziwy łódzki Słowianin (tuszę, że drzewo genealogiczne udokumentowane jeszcze przed Mieszkiem) - doktor nauk ekonomicznych p. Paweł Ziemiński.
  Organizator, jako żywo przypominający pacjenta zasłużonej łódzkiej placówki zdrowia w Kochanówku.
  PS. W wydarzeniu miał wziąć udział pan Zygmunt Wrzodak, którego bardzo poważam. Widocznie jednak ktoś mu wcześniej uświadomił, co wśród łodzian znaczy Kochanówka, bo go w sobotę, na demonstracji nie zauważyłem. A nie zauważyć byłoby trudno, zważywszy na ilość demonstrujących – siedmiu lub ośmiu. W tym czterech wynajętych statystów. Później brali udział w rekonstrukcyjnym wydarzeniu „Rewolucja 1905r”.
 • @Marek Ludwikiewicz 17:13:07
  //Wdawanie się w dyskusje z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi, może skutkować efektem takim, jak w powyższym dowcipie. Zawstydzeniem, że dało się nabrać wariatowi i wdało się z nim w dyskurs.//

  BINGO !!!!!!

  // W wydarzeniu miał wziąć udział pan Zygmunt Wrzodak,//

  Ależ był, obok na kontrmanifestacji
  ktoś go uświadomił 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/CkmpkZCWgAE1YQ-.jpg
 • @Husky 17:36:32
  ...ciebie Husky twoja bezpieka ABW instruuje.
 • @Seth 17:50:28
  MOSSAD
 • @Eugeniusz Sendecki 14:05:39
  Panie doktorze, komu historia przyzna rację, to się wkrótce okaże. Macierewiczowi na razie nie historia, ale syjoniści starają się przyznać rację. Zobaczymy z jakim skutkiem dla niego. To jest jednak mniej ważne, co taką kanalię czeka. Bardziej mnie obchodzi, co takie antypolskie indywiduum może zrobić szkodliwego Polsce i Polakom.
 • @Husky 18:04:50
  ...nie wykluczam - $100 mln na muzeum od Lecha K. + paszporty (17 tys. do tej pory !).
 • @stanislav 18:50:30
  //Bardziej mnie obchodzi, co takie antypolskie indywiduum może zrobić//

  a zamknąć kolejnego sowieckiego szpiona, przekonasz się 8-))
  jeszcze chwila
 • @Seth 18:56:43
  tylko tyle
 • @
  Czy posiada Szanowny Pan bezpośredni link do filmiku? Kiedy kopiowałem id filmu, to pojawił się komunikat "Film jest niedostępny".
 • @Sukarno 20:24:37
  to spisek 8-)))
  WPS-u
 • @Husky 19:18:01
  ...ciebie na pewno nie zamkną - ABW itd. chroni swoich...
 • @Sukarno 20:24:37
  https://www.youtube.com/watch?v=3UYxWapeUTY
 • @Seth 20:44:26
  oczywista sprawa
 • @stanislav 12:41:43 WAS-PO-WSKA DUMA
  - głosowanie na dwie, cztery i wiecej rąk >>> https://www.youtube.com/watch?v=uJvjogGVEGQ

  Jak WSP dorwie się do władzy, wtedy będzie demo-kracja, pełną gębą. / Wzorce są. (:
 • @Ziut 21:38:52
  dobre 8-))
 • @stanislav 21:03:42
  Dziękuje!
  Z tego co widzę niestety było bardzo mało osób. Z tego powodu postanowiłem przetworzyć wraz ze znajomymi forum Wolna-Polska tak, aby służyło ku integracji patriotów.
  http://forum.wolna-polska.pl/
  Nie każdy niestety mógł przyjechać do Łodzi, dużo lepiej byłoby zebrać patriotów z bliskiej okolicy.
 • @Husky 19:18:01
  husky, leżeć!
 • @stanislav 10:40:26 - ALEŻ PANIE DOKTORZE... DOPRAWDY!
  Proszę nie nadużywać wątku psiego. Co prawda trudno nie zadumać się nad osobowością blogera, który sam o sobie pisze że jest WASP-owskim zwierzęciem pociągowym, no ale jadnak.
  [duma]
  Proszę aby Pan Doktor podchodził do zagadnienia cum grano salis.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:54:20
  [duma]
  8-)))
  Pozdr.
 • @Husky 16:07:43
  A ja jestem dumny że taki mały kraj jak nasz,taka kropka na mapie świata ma też swoich "własnych" więźniów politycznych. A tak naprawdę to wszystkich jeden. Uczmy się od najlepszych.Czy tylko Rosja i Białoruś mieć takich może.
  Mam nadzieję że do Mateo doszlusują niebawem inni. 8-)))
 • @Husky 18:14:18
  Słyszałem że lista już jest. / Jest podobno na niej paru doktorów.
  - Nie wiem tylko czy autor maiał na myśli lekarzy, czy tytuły naukowe? (:
 • @Ziut 22:02:27
  8-)))
  więcej nie mogę napisać

  http://www.pssite.com/upload/news/66/66/51/small_666651967.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej