Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LUDWIK WASIAK XCVII ROCZNICA TRAKTATU WERSALSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezes Stronnictwa Narodowego, kultywującego mundury organizacyjne odkrywał wazne tematy na wiele lat przed modnym obecnie Wojciechem Olszańskim vel Aleksandrem Jabłonowskim, aktorem również występującym w polskim uniformie.

 Warto wiedzieć jaka jest kolejność przekazu patriotycznego idącego obecnie ku młodemu pokoleniu. W naszym państwie, będącym bardziej enklawą urządzoną dla Polaków niż terytorium państwowym zarządzanym przez suwerena, czyli naród polski- toczy się szczególny rodzaj wojny informacyjnej - antypolska okupacja informacyjna. Bronimy się przed okupantem na wiele sposobów, jednym z nich jest dorobek średniego pokolenia narodowców, które nie poddało się manipulacjom ZChN-owskim, ROP-owskim, AWS-owskim, LPR-owskim, wszechpolskim i przetrwało rok 2007-my, który miał być końcem endecji w polityce. I właśnie o postaci sztandarowej tego średniego pokolenia narodowców będzie ten tekst.
Będzie on o Ludwiku Wasiaku.

Ludwik Wasiak jest wojskowym, podoficerem który zakończył służbę w Wosjku Polskim w randze chorążego*. Od lat młodzieńczych fascynował się polskim ruchem narodowym w aspekcie militarnym. Po odejściu z wojska postanowił reaktywować umundurowaną formację nacjonalistyczną polską - i tak powstało Stronnictwo Narodowe im. Dmowskiego Romana (Nazwa SN była zajęta formalnie przez Leszka Bubla, też ciekawą postać obracającą się w sferach endeckich). Równolegle z SN-em zaczął współpracę z Generałem Grudniewskim budującym formację strzelecką Polskie Drużyny Strzeleckie. Obaj panowie opierają się na tradycji endeckiej oraz na wojsku post-PRL-owskim, z tym że warto odnotować, że Kolega Wasiak jest czystym endekiem, stroniącym od piłsudczyzny, a Generał Grudniewski chętnie czerpie z dorobku piłsudczykowskiego, ostatnio dostałem kubek z podobizną Generała Grudniewskiego z jednej i Marszałka Piłsudskiego z drugiej strony.

Ludwik Wasiak zasłużył się narodowcom tym, że około roku 2005* został zauważony i zaproszony do Urugwaju przez Jana Kobylańskiego, wonczas króla Polaków na Wychodźstwie. Pan Jan, polski miliarder słynny na całą Amerykę Łacińską i Państwo Watykan, ale otoczony przez liczne zastępy oszukańców i agentów, ludzi Okrągłego Stołu i geremkowców - pochodził z rodziny endeckiej. Ojciec Pana Jana był endekiem przedwojennym, umundurowanym jak nasz Ludwik Wasiak.No i Pan Jan wziął sobie Ludwika Wasiaka jako talizman - żeby przynosił szczęście i żeby doprwadzał do furii masonów, syjonistów i ubeków kłębiących się przy Panu Janie, czyhających na jego fortunę. 

W roku 2010 Prezes Wasiak kandydował na prezydenta. Świadczy to o jego wielkiej przenikliwości, ponieważ w tamtym czasie wśród elektoratu prawicowego i narodowego były rozsiewane plotki, że na pewno wygra Jarosław Kaczyński i że nie ma co próbować. Ludwik Wasiak przedarł się przez barierę medialną, towarzyszyliśmy mu z kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ w studio TVN-u, redaktor tej stacji telewizyjenj zarzekał się, że rozmowa z Ludwikiem Wasiakiem nie będzie cenzurowana, po czym się okazało, że YouTube poinformował mnie, że TVN zablokował mój film wykonany przeze mnie pod obecność Wasiaka w studio TVN-u i że nie można go oglądać na YouTube. W ten oto sposób Ludwik Wasiak wykazał powiązania TVN z YouTubem.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========

* szczegóły do uscislenia

KOMENTARZE

 • * szczegóły do uscislenia / Panie Eugeniuszu ...
  Dlaczego nie wstrzyma się z publikacją do jutra? ... gdy tekst będzie gotowy. / Tak jak to było w przypadku "Monika Jaruzelska na świniaku pod pomnikiem Dmowskiego"?

  - NAS TU ZŻERA CIEKAWOŚĆ. / KOSTECZKI JUŻ SWOJE WIDZĘ, ... CHOĆ CHUDZINĄ (JAK i PAN) NIE JESTEM. (:
 • @Ziut 20:51:06 - NALEŻY BYĆ CZUJNYM I CZYTAĆ WSZYSTKO
  Niech Pan śledzi z zapartym tchem opowieść o Ludwiku Wasiaku. Warto.
 • zauważona zasługa
  //Ludwik Wasiak zasłużył się narodowcom tym, że około roku 2005* został zauważony//
  faktycznie
  lista zasług więcej niż długa
  ps.
  a jakie ma jeszcze zasługi poza "zauważeniem" przez Kobylańskiego
 • @Eugeniusz Sendecki 21:01:54
  10 - 15 minut można na to "śledzenie" poświęcić. / Ale w poprzedniej notce Pan "delikatnie przegiął. / Czekaliśmy zbyt dłuuuugo, ... mistrzu. (:
 • @Eugeniusz Sendecki 21:01:54
  // No i Pan Jan wziął sobie Ludwika Wasiaka jako talizman - żeby przynosił szczęście i żeby doprwadzał do furii masonów, syjonistów i ubeków kłębiących się przy Panu Janie, czyhających na jego fortunę. /-/ Eugeniusz Sendecki //

  - No i co się z tą fortuną stało Panie Eugeniuszu. / Pan podobno był w tym Urugwaju? (:
 • @Husky 21:09:17
  // a jakie ma jeszcze zasługi poza "zauważeniem" przez Kobylańskiego //

  - MOŻE USZCZKNĄŁ COŚ Z TEJ FORTUNY KOBYLAŃSKIEGO? (:
 • @Ex admin 22:21:45
  Marxx-ie
  Napisałem jeden komentarz, i czy był on sarkastyczny. Raczej nie.
  Odniosłem się do dość mało zrozumiałego zdania z wpisu Pana Sendeckiego.
  Pozdrawiam
 • @Ex admin 22:21:45
  Jako "przed ... komentator" wyjaśniam.

  Pan Eugeniusz pisze bardzo ciekawym językiem, ... i ja takim samym ciekawie zapytowywuję - Nic w tym, poza ciekawością, sarkastycznego nie ma. / Boleję nad tym, że Autor unika rozmowy, w której mógłby uchylić większą część swojej, niedostępnej nam maluczkim, wiedzy.
 • @ Autor
  // Ludwik Wasiak przedarł się przez barierę medialną, towarzyszyliśmy mu z kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ w studio TVN-u //

  - To należy nazwać OSIĄGNIĘCIEM. / Coś więcej na ten temat by się przydało Panie Eugeniuszu, ... np. stenogram rozmowy, jeśli nagranie nie przechodzi.
 • @Ex admin 23:58:17 - Drogi Zitku jeśli myślisz że ...
  // Rzeczywiście dostosowałeś się formą do autora wpisu //

  TO SUBIEKTYWNA OPINIA

  - Jaka forma, ... takie i komentarze. (:
 • @Ex admin 00:00:26
  Mój komentarz do tego komentarza uważam za "zbyteczny" gdyż trafiłeś mnie w sam środek 8-)))
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej