Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZGROMADZENIE PRZECIWKO KŁAMSTWU NATO W WARSZAWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jako zagajenie dyskusji Mikołaj Rajzer wyeksponował fotografię Pentagonu, w który rzekomo uderzył samolot boeing w zamachu terrorystycznym, a po którym nie ma śladów. Jest to wskazanie - że NATO kłamie tak jak Rosjanie o Smoleńsku.

Mikołaj Rajzer organizuje w Parku Skaryszewskim zgromadzenie przeciwników NATO (Sojuszu Północnoatlantyckiego). Można przychodzić i się wypowiadać oraz dowiadywać - jak to jest z tym NATO, jak w USA kłamią ludzie, którzy siedzą w Pentagonie, czyli w samym centrum militarnym NATO.
Zgromadzenie wspiera Fundacja "Bez Kitu" Anny Orzechowskiej, Mikołaja Rajzera i Marcina Czarkowskiego "Molesty".

Jako zagajenie dyskusji Mikołaj Rajzer wyeksponował fotografię Pentagonu, w który rzekomo uderzył samolot boeing w zamachu terrorystycznym, a po którym nie ma śladów. Jest to wskazanie - że NATO kłamie tak jak Rosjanie o Smoleńsku.

Eugeniusz Sendecki proponuje, aby do Polski obok baz NATO zaprosić dzielne wojsko Chińskiej Republiki Ludowej, aby kontrolowało sytuację i nie pozwoliło NATO i Rosji oszukiwać Polaków, czyli wprowadzać państwa polskiego w wojnę.

Zgromadzenie jest zarejestrowane do północy z soboty na niedzielę (09/10 VII 2016).

TUTAJ:
link do tekstu na www.NEon24.pl o obecnosci wojsk mocarstwa dalekowschodniego w Polsce;
http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/132558,dmowski-tez-wystepowal-przeciwko-nato-dlatego-go-zabili

Sendecki w swoich analizach powiela i rozwija treści prezentowane przez genialnego politologa polskiego Pitonia - w internetowej telewizji PITON.TV o jedwabnym szlaku i końcu dominacji WASP-owskiej w świecie.


  

KOMENTARZE

 • Znowu Chiny?
  Przesłanie dla świata

  https://treborok.files.wordpress.com/2016/07/01-zc.png?w=640&h=387


  https://treborok.wordpress.com/znowu-chiny/?preview_id=15264&preview_nonce=ab2db8f9e2&preview=true
 • Panie Eugeniuszu ...
  Baz chińskich nie potrzebujemy, amerykańskich też nie.

  - Polska potrzebuje, w ramach swego członkostwa w UE, silnego NATO. Tak abyśmy tu w Europie mogli obronić się sami, bez bycia amerykańską agenturą.

  Dlatego to co się dzieje, jeśli będzie się rozwijać jak wyżej, nie można oceniać jednoznacznie. Europejskie NATO, i Polska (same, bo USA tak naprawdę to ma NATO w du*ie), powinniśmy się sami zbroić (bez wciskania nam broni atomowej / o czym słychać), ... i jak "dzielny wojak Szwejk" rozmawiać z Rosją z "pozycji siły" - na tyle, na ile jej sami będziemy mieć. - NIKT NAS NIE OBRONI JEŚLI SAMI NIE BĘDZIEMY DO TEGO ZDOLNI.

  - A to czego jesteśmy świadkami to jest tylko "międzynarodowy targ broni", ... na którym amerykanie zrobią (chcą zrobić) dobry interes, ... naszym kosztem.
 • A tytuł ...
  "ZGROMADZENIE PRZECIWKO KŁAMSTWU NATO W WARSZAWIE"

  ... zmieniłbym na:

  "ZGROMADZENIE PRZECIWKO KŁAMSTWU USA W WARSZAWIE"
 • @Ziut 16:25:56 - TUTAJ NIE DA RADY OKŁAMAĆ POLAKÓW
  Ludzie wiedzą, kto rządzi w USA i w Wielkiej Brytanni. Potomkowie tych samych oszustów, którzy nas w roku 1939-tym popchneli do przegranej wojny z Hitlerem i Stalinem.
  Kłamali, kłamią, będą kłamać.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:49:20
  NIKT NAS NIE OBRONI JEŚLI SAMI NIE BĘDZIEMY DO TEGO ZDOLNI.

  - Czy to jest kłamstwem?
  .
  http://m.neon24.pl/03bf534fdde46327bdc701119574ceb5,0,0.jpg
  .
  Kaczyński: https://www.youtube.com/watch?v=sqXow1-ak48

  Za tym ruchem, za tą szeroką koalicją, która przeciwko nam jest tworzona, stoją siły, które chcą po prostu utrzymać Polskę jak najniżej. Po to by służyła innym, by Polacy na innych pracowali. By Polska była swego rodzaju kolonią. Nie będziemy kolonią! I niech nikt się nie spodziewa od tej władzy, od władzy Prawa i Sprawiedliwości, że się na taki status zgodzi.

  Powtarzam jeszcze raz, i chciałbym żeby to było słyszane we wszelkiego rodzaju instytucjach, także tych zagranicznych, które są w Warszawie. Polska pod naszymi rządami na to się nie zgodzi! Nie zgodzimy się na upokarzanie Polaków!

  Sami będziemy rozwiązywali polskie sprawy, i polskie spory. potrafimy to zrobić, chcemy to zrobić! - ALE BEZ OBCEJ INTERWENCJI!, ... i NIECH NIKT NIE POWOŁUJE SIĘ TUTAJ NA PRZYJAŹŃ. - Bo czasem niektórzy się na tę przyjaźń powołują.

  Otóż kiedy, ... a dobrze to pamiętam, i niemała część ludzi siedzących na tej sali to pamięta, ... Leonid Breżniew na każdym zjeździe Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej byśmy zmienili polskie rolnictwo w socjalistyczne, czyli żeby zwyciężyły kołchozy, byśmy zlikwidowali wpływy Kościoła, by marksizm ostatecznie zwyciężał w polskiej nauce, to zawsze zaczynał od takich słów >>> "Prawem przyjaciół zwracam się do Was." - Prawem przyjaciół!

  Otóż szanowni Państwo przypomnijcie sobie. Nawet te komunistyczne władze całkowicie podporządkowane Związkowi Sowieckiemu tych zaleceń nie wykonywały! Nawet one [tu machnął pięścią]. - I niech powtarzam, nikt nie liczy na to, że my się cofniemy, będziemy Polskę zmieniać! [oklaski]

  Będziemy Polskę zmieniać, bo chcemy by Polacy mogli być rzeczywiście Europejczykami, ale godnymi, mającymi poczucie równości pod każdym względem. I w sferze duchowej, i w sferze materialnej. Bo będziemy bronili polskiej historii przed nieustannymi pomówieniami, bo będziemy bronili się przed antypolonizmem, który dzisiaj w wielu miejscach na świecie oddziałuje na opinię publiczną. ... Bo tylko wtedy będziemy mogli zrealizować ten cel, cel każdego Polskiego Patrioty,. Cel który można określić krótko, Polska silna, dostatnia, sprawiedliwa, godna. Polska licząca się w Europie, i w świecie. - Do takiej polski dojdziemy. / KONIEC CYTATU /

  Zobacz całość >>> http://ziut.neon24.pl/post/132585,kaczynski-juz-odpowiedzial-na-petycje-obamy-ws-trybunalu
  .
  http://m.neon24.pl/69962199ae83f2434f1d05979015e26e,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/6d0e94e629b1be964c414d2c190ab51a,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/f14772b8fedbd0341d8fe4f2cf373e6a,0,0.jpg
  .

  Lis o okrzykach które słyszy na marszach KOD:
  - Jak właśnie słyszę: świnie, złodzieje, bandyci, ...

  Ktoś z tłumu: A nie są?

  Lis: Nie, nie są złodziejami. Dlatego że nie są ... [komentarze zebranych]. /
  Lis: Spokojnie, mamy demokrację. Ale odpowiem Pani ...
  Piękna Polka: Mamy demokrację! Warto zapamiętać ... [grozi Lisowi palcem] Szkodniki! Warto zapamiętać ...

  Dobre! >> https://www.youtube.com/watch?v=LBJ5_knbGmk
  .
  http://m.neon24.pl/c6c52101a09122f44aa9572b1d5b77d5,0,0.jpg
 • To o Was Wyborcza pisze?
  "Hazarowie"? ;) http://wyborcza.pl/1,75248,20376498,szczyt-nato-w-warszawie-pikieta-szyitow-w-parku-skaruszewskim.html
 • @Naczelny 17:49:25
  od Węgier przez Ukrainę, Kazachstan do Afganistanu

  http://archeowiesci.pl/2008/09/21/stolica-zydowskich-chazarow-odkryta/
 • No i koniec szczytowania
  Kulminacyjnym szczytem szczytowania były dwie a właściwie trzy potężne antynatowskie demonstracje w centrum W-wy.
  Na tej od Ikonowicza Pod hasłem "Pieniądze dla głodnych, nie na czołgi"
  było 150-160 demonstrantów.
  Drugą manifestacja pod hasłem "Food not bombs" organizowaną przez Warszawską Federację Anarchistyczną oraz Poznańską Koalicję Antywojenną to prawie 20 osób.
  No i ta na która z zaciekawieniem czekał cały (wschodni) świat zakończyła się wielkim sukcesem.
  Naliczono 40-45 osób łącznie z gapiami.
  Czekamy czy WPS-y zamieszczą jakaś relacje filmową.
 • @Husky 19:27:36
  Alaskański czworonogu, skąd ty masz takie szybkie i dokładne dane? Z ambasady USA, czy Izraela w Warszawie? A może robisz na dwie ręce i tylko żeby jakoś uzupełnić "emeryturę"?!
 • @stanislav 20:03:37
  Z Kremla
  Ryjanowostji 8-))
 • ZGROMADZENIE PRZECIWKO - KOMU ??
  Szanowny Panie E.Sendecki.
  Zadał Pan pytanie Panu Rajzerowi skąd takie zainteresowanie tą pikietą. Właśnie, skąd ?
  W dniu dzisiejszym odbyło się szereg demonstracji antynatowski, antywojennych etc. Łącznie wzięło w nich udział 250-300 osób czyli tyle ile na przeciętnym wiejskim weselu. Czy nie zastanawia Was jak to się dzieje że skala tych "manifestacji" z roku na rok maleje.Czy aby w latach następnych nie przeczytamy o tym w Wikipedii że takie cuś się kiedyś odbywało.
  Serdecznie pozdrawiam
  i wytrwałości w tym co Pan robi życzę.
 • @Husky 19:27:36 - PROSZĘ UŚCIŚLIĆ INFORMACJE
  Bardzo dziękuję Panu za informcje o dwóch lewackich demonstracjach, które sie tego dnia odbyły w Warszawie - ikonowiczowskiej i anarchistycznej.
  Natomiast spieszę poinformować Pana, że nacjonaliści zrobili tego dnia również dwie manifestacje. Jedną - Partia Zmiana pod Kolumną Zygmunta, a drugą - Mikołaj Rajzer w Parku Skaryszewskim. Poczekajmy na materiały filmowe traktujące o tych zgromadzeniach.
  Daje mi do myślenia Pańskie kwaśne odnoszenie się do tych zgromadzeń. Przecież Pan nie jest zwolennikiem sprawy narodowej, nie wspiera Pan naszych ugrupowań, nie sponsoruje, ani nawet nie pisze ładnie na nasz temat.
  Skąd zatem te krokodyle łzy?
 • @Eugeniusz Sendecki 20:47:44
  //Pan nie jest zwolennikiem sprawy narodowej, nie wspiera Pan naszych ugrupowań, nie sponsoruje, ani nawet nie pisze ładnie na nasz temat.//

  nie sponsoruje (sic)

  Czy przekonania polityczne potrzebują sponsorów.Bo jak to miałoby niby wyglądać?
  Komu należałoby "dać kasę".

  Pozdrawiam
 • @stanislav 20:03: - PANIE DOKTORZE, NIECH PAN UWAŻA
  Pan napisze o jedno słowo za dużo i wsadzą Pana jak Piskorskiego. Z nimi trzeba ostrżnie. To są AOFI - anonimowi oficerowie frontu ideologicznego.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:35:01
  Piszesz:
  "To są AOFI - anonimowi oficerowie frontu ideologicznego."

  To nie AOFI, jacy oficerowie, jaka ideologia ? To debile bez ideologii, tacy sami patrioci, jak ci co zniszczyli Ukrainę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej