Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ROCZNICA VIII ŚMIERCI BRONISŁAWA GEREMKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z archiwum walki duchowej dziejącej się nad Polską, której kulminacyjnym punktem, przed katastrofą (zamachem) w Smoleńsku była śmierć Bronisława Geremka. Trzy miesiące wcześniej 14IV2008 Bartłomiej Kurzeja przepowiedział zabicie króla za zdradę...

Koniec Bronisława Geremka spotkał na drodze koło Nowego Tomyśla. Spotkałem późnej załogę ratowników, którzy byli na miejscu, którzy zdementowali plotkę, że król polskiej dyplomacji zginął podczas szczytowania z przydrożne prostytutką, a takowa owszem, była rozpowszechniana. 

Tego dnia byliśmy na Jasnej Górze z ekipą TELEWIZJI NARODOWEJ na pielgrzymce Rodziny Radio Maryja i właśnie tam zastała nas ta radosna wiadomość - że ludobójca okrągłostołowy współ-odpowiedzialny za wyludnienie Polski, szykujący wraz z Urbanem, Kiszczakiem i Michnikiem grunt pod zasiedlenie Polski przez Żydów, Ukraińców i Arabów - zginął jak zwykły śmiertelnik. Bo w drugą niedzielę lipca słuchaczom i odbiorcom mediów Ojca Rydzyka organizowana jest własnie pielgrzymka na Jasną Górę - do Tronu Maryi. Jednak patrząc oczyma wiary natychmiast my, ludzie wierzący wyczuliśmy, że się dzieje coś niezwykłego, transcendentnego. Obok wielkiej radości i Dziękczynienia za Łaskę Od Boga odczuliśmy też niepokój, i strach przed Gniewem Szatańskim. Odczuliśmy niepokój - co teraz będzie z Polską?

Oto mój tekst z tamtych dni zamieszczony na forum Frondy, dość szybo stamtąd skasowany:

UWAGA !!!
Poniższy tekst lepiej, żeby czytały jedynie osoby wierzące, zaprawione w bojach duchowych z diabelstwem. Nie ręczę za skutki, gdy słowa moje opacznie zinterpretują ludzie źli, niebierzmowani, duchowej walki w sercach ludzkich nieświadomi.
#
Po uroczystościach pielgrzynkowych, gdy rozeszła się wśród tłumów pielgrzymów wieść o nagłej i niespodziewanej śmierci Bronisława Geremka dawała się odczuć doniosłość wydarzenia. Był to mniej więcej moment, kiedy włączyłem kamerę i o Geremku wypowiedział się Brat Tadeusz. Film jest znany - zamieściłem go na forum Frondy. Ale opowiem, co było dalej.

Rozpoczęła się piekielna nawałnica - tuż po tym jak zaczęliśmy kończyć naszą narodową herbatę przy okazji pielgrzymki. Pioruny biły w nas i siekły wściekłe potoki piekielnej ulewy. Jakby ponura dusza owego piekielnika (Brat Tadeusz zaliczył go do Dziesięciu największych Wrogów Polskości!) skumulowała się i uzewnętrzniła w nawałnicy. To było tak jakby oba legiony Złych Duchów spod Nowego Tomyśla, co się z wnętrza Geremka wydobyły na świat - nie weszły w przygodne stado świń - ale w burzę! Ponure błyski piorunów świeciły się jak jego kędzierzawa broda i wilcze oczy pełne zamiarów wy-holokaustowania naszego biednego narodu. Wielkie drzewa rosnące naopodal Alei Najświętszej Maryi Panny trzeszczały złowróżbnie. W pośpiechu zwinęliśmy nasz namiot, stół i krzesła, zapakowaliśmy czajnik, butlę z gazem i pospieszyliśmy do auta. Palec Boży chciał, żebym zapomniał parasola, który pozostał wbity w ziemię. Wrócił się poń Brat Tadeusz i ta zwłoka ocaliła nas od śmierci z ręki Piekłoszczyka Bronisława (oby Go Pan Jezus zachować raczył w najdalszej celi piekielnej i nie pozwalał już więcej krzywdzić spokojnych Polaków).

Bo w minutę przed naszym przejazdem ulicą - wichura, niechybnie kręcona złośliwą kopytną dłonią Starego Capa - zwaliła drzewo na naszej linii przejazdu. Jak zobaczyłem to drzewo zwalone i oczyma wyobraźni zobaczyęłm moje auto i nas trzech w aucie zmiażdżonych - zadrżałem. Zacząłem się bać i poczułęm, że tylko Bóg może nas obronić przed Złem - Geremkiem. Bo miało zamiar zabić i zabiłoby chętnie nas to geremkowskie atakowanie Jasnej Góry i maluczkich słuchaczy Radia, jakby nie palec Boży ! Tak, ów Bronisław Geremek nie był li tylko jakąś profesorzyną, lichym ...............specjalistą od życia kurtyzan przed rewolucją francuską.

To był mocny w złem, mistrz wprost, zaprzedaniec diabelski, wielki Boga, Maryi i Polski Przeciwnik. Błahy wypadek samochodowy sprawił (a był w tym Palec Boży jak w tej kwestii parasola !) że Polska się uwolniła ode Złego. Moce piekielne jeszcze atakowały nas, niebogi jak jechaliśmy z Częstochowy do Warszawy, ale słabły widocznie. Coraz mocniej pętane mieczem Archanioła Michała...

Taka to się była rozegrała walka duchowa na częstochowskim niebie nad półmilionową rzeszą słuchaczy i odbiorców maryjnego koncernu medialnego Ojców Redemptorystów. Oby Im tylko Tarcisio Bertone - ów ............... kardynał sekretarz stanu szyków nie popsuł.

EugeniuszSendecki - endecki@wp.pl

Kto miał oczy zwrócone ku NIEBU, ten mógł się domyslać jak Michał Archanioł do piekła wysłać raczył był Geremka za krzywdy wyrządzone POLSKIEJ SOLIDARNOŚCI i NARODOWI. 

KOMENTARZE

 • Epitafium chazara dla chazara
  https://www.youtube.com/watch?v=C9rqR9z0lmQ
 • @ E.Sendecki
  Każdy kiedyś umrzeć musi prędzej czy później i dobrze ,że na tego szkodnika padło wcześniej.Wielkim skur......twem było pochowanie go w obrządku katolickim i na poświęconej ziemi.
  Dlatego też zorganizowana przez Pana i kolegów akcja "wykopiemy Geremka" to był strzał w dziesiątkę.Wściekłość i wrzask towarzystwa syjonistyczno-lewackiego z Czerskiej rozległ się w całej Europie,a Pan został okrzyknięty najpodlejszym antysemitą na świecie.
 • Eugenisz Sendecki- ku pokrzepieniu serc
  Panie Sendecki,

  Stopniowo staję się wielbicielką pańskiej twórczości satyrycznej. Dałam 5*, a chyba był w tym Palec Boży, bo miałam zamiar dać cztery gwiazdki, a tu myszka wymkneła się z mojej ręki i zachwiała się filiżanka z herbatą i już było pięć gwiazdek.

  Największe wątpliwości miałam z jednym zdaniem. A było to stwierdzenie, że Piekłoszczyk Bronisław "zginął jak zwykły śmiertelnik". Gdyby tak w istocie było, to nie szalałyby nad Częstochową piekielne mocy, a i Pan nie zapomniałby parasola. Nie wspomnę tutaj o pewnych opowieściach, które nawet do mnie dotarły.

  Jan Chryzostom Pasek takiego pamiętnika by się nie powstydził. Oczekujemy na dalszy ciąg przypadków z pańskiego życia z wielką niecierpliwością.
 • Roman K
  znalezione w necie/ 2008-07-20 13:01:49/
  Lament rozpaczy po utracie Skarbu!


  Placz o Jerozolimo!
  Zakryjcie twarze cory Israela
  Zatrzescie sie pagorki Hebronu,
  Posypcie popiolem wlosy synowie Judy

  Placz Kahale Warszawy
  Stracony wasz Skarb Norodowy
  Mozg Polinu Syjonskiego
  I Gwiazda Dawida Masona…

  O Berle, Berle Lewartow
  Karmiony piersia, ssacy
  Znienawidzone mleko.
  Opluwajac ja w zamian jadem.

  Kto zastapi cie o Berle?
  Kto poprowdzi wyroslych z popiolu
  I wyniesionych do potegi,
  Aby panowac wbitym w ziemie.

  Ta ziemie , ktora przymuje
  Kazdego niegodziwca
  Przyjmie teraz i twoje scierwo
  I zamieni go w nowe pokolenie robactwa?

  Idz Berle Drogi Bronislawie ..idz odbierz
  Swoja nagrode, jaka ci sie nalezy
  Za caloksztal! Malych i wielkich
  Swinstw i podlosci - w sluzbie- Lucyfera!
 • @kfakfa 09:01:00
  Dokładnie tak. Pozdrawiam. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a20.jpg
 • @AgnieszkaS 08:56:45 - PROBLEM Z TYM GEREMKIEM JEST TAKI...
  ...że Polacy przyjmują kilka odmiennych postaw wobec naszej chęci wykopania Geremka z Powązek Wojskowych, oddania ciała rodzinie celem pochowania go w odpowiednim, czyli w miejscu nie-zaszczytnym - w polskim rozumieniu tego słowa.
  (1)
  Niektórzy uważają Zmarłego za prawdziwego Polaka, autentycznie dobrego i zasłużonego dla Polski i Polaków. Powtarzają plotkę rozsiewaną onegdaj przez solidaruchów - że Geremek to prawdziwe polska szlachta z dziada-pradziada.
  (2)
  Niektórzy uważają Zmarłego za co prawda Żyda, ale raczej dobrego dla Polski, zasłużonego tym, że wprowadził Polskę w "wielki świat" tak jak Papież Jan Paweł II. Zaprzeczają, że odpowiada za napływ Żydów do Polski. Uważają że takiego napływu w ogóle nie ma.
  (3)
  Niektórzy co prawda przyjmują do wiadomości, że 600 tysięcy osób narodowości żydowskiej dzięki Geremkowi dostało paszporty polskie, ale bagatelizują ten fakt, uważają że nie szkodzi to Polakom.
  (4)
  Niektórzy myslą, że głównym powodem naszego sprzeciwu wobec gloryfikacji Geremka są obyczajowe okoliczności jego śmierci (towarzystwo prostytutki podczas wypadku). A to akurat jest powód drugorzędny i raczej wątpliwy. Spotkałem się z ratownikami z Nowego Tomyśla obecnymi podczas akcji ratowniczej przy tym wypadku i oni twierdzili że Zmarły spodnie miał zapięte jak go znaleźli nieżywego wtedy w aucie i że kobieta, która jemu towarzyszyła była jego współpracowniczką z Warszawy, że była nieatrakcyjna. To jest nawet logiczne, bo przydrożna prostytutka by z miejsca wypadku raczej uciekła.
  (5)
  Polacy myslący w sposób narodowo-demokratyczny (endecy) są świadomi, że działania polityczne Bronisława Geremka były działaniami ludobójczymi, świadomie powodującymi depopulację Polski - wyludnienie z Polaków. Rządy Geremka to wmawianie nam, że jesteśmy w Polsce niepotrzebni, zachęcanie i przymuszanie ekonomiczne polskich rodzin do antykoncepcji, aborcji i emigracji. Geremek to przygotowywanie do inwazji Żydów, Ukraińców, Turków i Saracenów na Polskę. W dyplomacji rządy Geremka to walka z diasporą polską (Polonią) i wspieranie diaspory żydowskiej. Na koniec działanie Bronisława Geremka to destrukcja Kościoła Katolickiego, której twarzą jest Arcybiskup Życiński i Ksiądz Charamsa.
  Dlatego chcemy wykopać Geremka z Powązek i przenieść jego doczesne szczątki w miejsce należne, czyli mniej zaszczytne.
 • Ładny tekst.
  Panie Eugeniuszu! Gratuluję wyśmienitego natchnienia literackiego, po załamaniu pogody i news'ie o zjeździe z szosy, na autostradę do piekła, holokałstownika narodu. Ode mnie piąta gwiazdka.
 • @Mufinek Sposypkom 10:21:10 - PROBLEM POLEGA NA TYM, ŻE...
  Wielu ludzi myśli, że nasza ekipa kierowała się jakąś młodzieńczą pozą, czy chęcią zrobienia sobie jaj. A prawda jest taka, że myśmy to bardzo wszystko przeżyli głeboko, duchowo. Byliśmy wtedy w Świętym Miejscu, byliśmy wyciszeni od spraw przyziemnych, kiedy się dowiedzieliśmy - zapałaliśmy entuzjazmem. A potem byliśmy przestraszeni naprawdę - bo zjawisko atmosferyczne dawało do myślenia. Niby ot, zwykła burza jakie w lipcu się w Polsce zdarzają, a jednak - niezwykła. Niby ot, kolejne drzewo przez burzę zwalone, ale jednak - to drzewo moglo zabić NAS, konkretnie. Przywalić w aucie. Jechaliśmy wtedy nissanem primerą kombi, autem dość solidnym, ale pień tamtego drzewa, jak by trafił w środek kabiny - nie dał by szans na przeżycie. Każdemu się zdarza zapomnieć parasola. Ale TAMTO zapomnienie parasola - opóźniło nasz przejazd pod TAMTYM drzewem o minutę, może pięć. Niech Pan dobrze zrozumie. Ja nie piszę o faktach zmyślonych, które sobie aranżuję na klawiaturze, żeby było smiesznie i anty-geremkowsko. Ja piszę o faktach, które mają znaczenie, obiektywnie. Emocje odkładam na bok.
  A ludzie myślą, że to taki kabaret, na niby.

  Tutaj:
  Reportaż z tego dnia, ukazujący moment, kiedy się żeśmy dowiedzieli o śmierci Geremka; częstowaliśmy się herbatą i omawialiśmy temat;
  https://www.youtube.com/watch?v=L4pCI1O6J0k
 • Nekro-spęd przy grobie Geremka.
  KOD urządził nekro-spęd przy grobie Geremka.
  Przyszło 12 osób. Nie wiadomo co jest większe:
  popularność KOD-u czy Geremka

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej