Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KONIEC KARY ADAMA CZECZETKOWICZA 22 LIPCA 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam Czeczetkowicz dostał pismo z sądu, w którym poinformowali, że kończą karę przymusowych prac, na które go skazali za stawianie oporu przeciwko nasiedlaniu imigrantów. Adam pierwszy (rok 2013) ostrzegł, że Władze knują inwazję przeciwko Narodowi.

Dzisiaj, w roku 2016 wszyscy porządni ludzie zauważają, że inwazja na Europę jest nieprzypadkowa, że stoi za tym masoneria WASP-owska i służby izraelskie. Ale nie zawsze tak było. Bardzo długo trwał błogostan nieświadomości. Ludzie niechętnie i z niedowierzaniem słuchali o ludobójstwie okrągłostołowym, o planach wyludnienia Polski z białych chrzescijan knutych przez profesora Geremka, ministra Kuronia, esbeka Wałęsę i innych masonów czy esbeków pełnych złych intencji antypolskich.Ocknęli się dopiero w roku 2015, kiedy w telewizorach i w internecie zobaczyli hordy nie-europejczyków na małych okrągłych stateczkach, o których wieszczył Ojciec Klimuszko.

Jednak nie wszyscy spali. Elita narodowa, endecy i gorący patrioci szkoleni przez starych narodowców czujnie analizowali ruchy Wroga. W roku 2013-tym dzielny narodowiec z Białegostoku zaalarmował za pomocą filmu na YouTube, że Władze sprowadzaja i opłacają nie-Polaków i nie-Europejczyków, żeby zajęli miejsce Polaków, że realizowany jest plan demograficznego ludobójstwa antypolskiego - pod kryptonimem "Białystok jest moim miastem". Tym dzielnym czlowiekiem był Adam Czeczetkowicz, nasz kolega z TELEWIZJI NARODOWEJ i portalu www.NEon24.pl.

Władze brutalnie uderzyły w redaktora TELEWIZJI NARODOWEJ za to, że spostrzegł i zaprotestował przeciwko realizowanemu metodami administracyjnymi wyludnianiu Polski z białych chrzescijan i nasiedlaniu osób nie-białych wyznania nie-chrześcijańskiego. Po sukciesie filmu Czeczetkowicza na YouTube media michnikowskie i geremkowskie zawyły oburzone i okrzyknęły niewinnego białostocczanina rasistą. Policja zastraszona przez spec-służby izraelskie rzuciła się aresztować, a sąd skwapliwie nękał  Adama podłym traktowaniem na rozprawach. Nasz narodowy bohater został skazany na karę upokarzających prac społecznych. Podziałało to zastraszająco na licznych słabeuszy, ludzi małej wiary i rachitycznego ducha. Władze testowały wtedy, w roku 2013 jak wiele osób zorientuje się co jest szykowane i chciały ustalić - kto stanie w obronie Czeczetkowicza. Test wypadł bardzo korzystnie dla ludobójców okrąglostolowych, ponieważ mało kto zrozumiał co znaczy film Adama. Obecnie, w roku 2016, kiedy się okazało, że opór społeczny wobec tego draństwa jest bardzo silny - Sąd Rzeczypospolitej Polskiej rakiem wycofuje się z hańbiącego wyroku.

Dzisiaj o Adamie Czeczetkowiczu mało się mówi. Odnoszę wrażenie, że zarówno kukizowcy, jak erenowcy (bosakowcy-tumanowiczowcy) czy nowo założeni endecy (ziemkiewiczowcy-andruszkiewiczowcy) zmówili się, żeby o Adamie nie mówić, nie śpiewać pieśni, nie rozsławiać jego imienia. Bardzo nieładnie, Koledzy! To pachnie giertychizmem. Jakąś formą zniewalania autentycznej myśli i czynu polskiego oddolenego. Bardzo mi przykro.

Zastanawia, że udział w skoordynowanym ataku i zastraszaniu Adama wziął słynny polityk prawicowy Janusz Korwin-Mikke. Powtórzył on w swoim czasopiśmie masońskie i ubeckie kłamstwo - że Adam pobił jedynego na Podlasiu Hindusa. Po tym podłym zachowaniu nastąpiła seria sukcesów medialnych JKM-a, co jest bardzo zastanawiające.

Tutaj - materiał TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Adama:


/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Jak za PRL-u
  22 Lipca czyli amnestia
  pozdrowienia dla magistra
 • @Husky 22:01:15 - TEŻ O TYM POMYSLAŁEM
  Nieznani Sprawcy decydujący o życiu, smierci i uwięzieniu Adama - pokazali w swojej pysze swoje pochodzenie. Żeby nas jeszcze bardziej zastraszyć.
 • CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA GRATULUJĘ....
  Gratuluję !
  Ja natomiast nadal odbywam wyrok w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ......jeszcze mam 4 miesiące....PRAC SPOŁECZNYCH na rzecz miasta GDAŃSKA
  Sławomir Ziembiński
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 23:53:39
  Dziękuję i życzę cierpliwości w odbywaniu NIESŁUSZNYCH !!! kar.
  Głowa do góry będziemy uparcie walczyć aż do ostatecznego zwycięstwa.
  Pozdrawiam uciśnionych przez ANTYPOLSKI system panoszący się w naszej ojczyźnie.
 • ta sprawa to symbol liberalizmu PO GW
  autostrada wolności jest (40,- za jeden przejazd Wwa-Poz), plebiscyty na 'ludzi wolnści", tylko gdzie ta wolność?
  jest dla partyjnych kolesi a dla nas palec uniesiony w górę,
  dziś aparat systemwy (B'nB'r) poucza nas żeby nie 'nadużywać znaku Polski Walcącej
  niszczą wlność, tożsamość narodowość
  robią syf i smród z lewa i prawa
  Wszyskiego dobrego Adam, los się musi odmienić, trzeba walczyć

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej