Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KONIEC KARY ADAMA CZECZETKOWICZA 22 LIPCA 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam Czeczetkowicz dostał pismo z sądu, w którym poinformowali, że kończą karę przymusowych prac, na które go skazali za stawianie oporu przeciwko nasiedlaniu imigrantów. Adam pierwszy (rok 2013) ostrzegł, że Władze knują inwazję przeciwko Narodowi.

Dzisiaj, w roku 2016 wszyscy porządni ludzie zauważają, że inwazja na Europę jest nieprzypadkowa, że stoi za tym masoneria WASP-owska i służby izraelskie. Ale nie zawsze tak było. Bardzo długo trwał błogostan nieświadomości. Ludzie niechętnie i z niedowierzaniem słuchali o ludobójstwie okrągłostołowym, o planach wyludnienia Polski z białych chrzescijan knutych przez profesora Geremka, ministra Kuronia, esbeka Wałęsę i innych masonów czy esbeków pełnych złych intencji antypolskich.Ocknęli się dopiero w roku 2015, kiedy w telewizorach i w internecie zobaczyli hordy nie-europejczyków na małych okrągłych stateczkach, o których wieszczył Ojciec Klimuszko.

Jednak nie wszyscy spali. Elita narodowa, endecy i gorący patrioci szkoleni przez starych narodowców czujnie analizowali ruchy Wroga. W roku 2013-tym dzielny narodowiec z Białegostoku zaalarmował za pomocą filmu na YouTube, że Władze sprowadzaja i opłacają nie-Polaków i nie-Europejczyków, żeby zajęli miejsce Polaków, że realizowany jest plan demograficznego ludobójstwa antypolskiego - pod kryptonimem "Białystok jest moim miastem". Tym dzielnym czlowiekiem był Adam Czeczetkowicz, nasz kolega z TELEWIZJI NARODOWEJ i portalu www.NEon24.pl.

Władze brutalnie uderzyły w redaktora TELEWIZJI NARODOWEJ za to, że spostrzegł i zaprotestował przeciwko realizowanemu metodami administracyjnymi wyludnianiu Polski z białych chrzescijan i nasiedlaniu osób nie-białych wyznania nie-chrześcijańskiego. Po sukciesie filmu Czeczetkowicza na YouTube media michnikowskie i geremkowskie zawyły oburzone i okrzyknęły niewinnego białostocczanina rasistą. Policja zastraszona przez spec-służby izraelskie rzuciła się aresztować, a sąd skwapliwie nękał  Adama podłym traktowaniem na rozprawach. Nasz narodowy bohater został skazany na karę upokarzających prac społecznych. Podziałało to zastraszająco na licznych słabeuszy, ludzi małej wiary i rachitycznego ducha. Władze testowały wtedy, w roku 2013 jak wiele osób zorientuje się co jest szykowane i chciały ustalić - kto stanie w obronie Czeczetkowicza. Test wypadł bardzo korzystnie dla ludobójców okrąglostolowych, ponieważ mało kto zrozumiał co znaczy film Adama. Obecnie, w roku 2016, kiedy się okazało, że opór społeczny wobec tego draństwa jest bardzo silny - Sąd Rzeczypospolitej Polskiej rakiem wycofuje się z hańbiącego wyroku.

Dzisiaj o Adamie Czeczetkowiczu mało się mówi. Odnoszę wrażenie, że zarówno kukizowcy, jak erenowcy (bosakowcy-tumanowiczowcy) czy nowo założeni endecy (ziemkiewiczowcy-andruszkiewiczowcy) zmówili się, żeby o Adamie nie mówić, nie śpiewać pieśni, nie rozsławiać jego imienia. Bardzo nieładnie, Koledzy! To pachnie giertychizmem. Jakąś formą zniewalania autentycznej myśli i czynu polskiego oddolenego. Bardzo mi przykro.

Zastanawia, że udział w skoordynowanym ataku i zastraszaniu Adama wziął słynny polityk prawicowy Janusz Korwin-Mikke. Powtórzył on w swoim czasopiśmie masońskie i ubeckie kłamstwo - że Adam pobił jedynego na Podlasiu Hindusa. Po tym podłym zachowaniu nastąpiła seria sukcesów medialnych JKM-a, co jest bardzo zastanawiające.

Tutaj - materiał TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Adama:


/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Jak za PRL-u
  22 Lipca czyli amnestia
  pozdrowienia dla magistra
 • @Husky 22:01:15 - TEŻ O TYM POMYSLAŁEM
  Nieznani Sprawcy decydujący o życiu, smierci i uwięzieniu Adama - pokazali w swojej pysze swoje pochodzenie. Żeby nas jeszcze bardziej zastraszyć.
 • CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA GRATULUJĘ....
  Gratuluję !
  Ja natomiast nadal odbywam wyrok w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ......jeszcze mam 4 miesiące....PRAC SPOŁECZNYCH na rzecz miasta GDAŃSKA
  Sławomir Ziembiński
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 23:53:39
  Dziękuję i życzę cierpliwości w odbywaniu NIESŁUSZNYCH !!! kar.
  Głowa do góry będziemy uparcie walczyć aż do ostatecznego zwycięstwa.
  Pozdrawiam uciśnionych przez ANTYPOLSKI system panoszący się w naszej ojczyźnie.
 • ta sprawa to symbol liberalizmu PO GW
  autostrada wolności jest (40,- za jeden przejazd Wwa-Poz), plebiscyty na 'ludzi wolnści", tylko gdzie ta wolność?
  jest dla partyjnych kolesi a dla nas palec uniesiony w górę,
  dziś aparat systemwy (B'nB'r) poucza nas żeby nie 'nadużywać znaku Polski Walcącej
  niszczą wlność, tożsamość narodowość
  robią syf i smród z lewa i prawa
  Wszyskiego dobrego Adam, los się musi odmienić, trzeba walczyć

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej