Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZACZĘŁO SIĘ? W NIEMCZECH BIALI ZACZĘLI STRZELAĆ DO CZARNYCH?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według doniesień medialnych z paska - napastnicy nie krzyczeli "Allah akbar!" lecz "jestem Niemcem!". Nie działali w pojedynkę. Nie mieli ciemnej skóry. Żaden nie rozwerwał się bombą, jeden podobno sie zabił sam. Służby pozwoliły trzem uciec...

No to pieknie. Znaczyło by - że w końcu WASP-owska masoneria okupujaca Niemcy doprowadziła do odrodzenia się "autentycznie niemieckiej siły", jak w roku 1923-cim. Teraz tylko patrzeć jak po "uprzątnięciu" Niemiec z imigrantów ta "autentycznie niemiecka siła" sięgnie po nasze Ziemie Północne i Zachodnie.

Warto uprzytomnić sobie - gdzie będą imigranci wiali z Niemiec? Czyż nie za Odrę i Nysę? Warszawskie władze "uzasadnią" przyjęcie nieproszonych gości "robieniem na złość" Niemcom, polskiemu "odwiecznemu worgowi". i w ten oto sposób WASP-owska masoneria posunie się w realizowaniu planów "Polin", czyli "Pol-Ukr-u".

Brrr!

Powyższy wpis jest zapisem moch przemyśleń z wieczora 22 VII 2016, kiedy wedlug niepełnych informacji podawanch w TVP-INFO tożsamość morderców wydawał się - tożsamoscią białych Niemców. Co ciekawe - wedlu tych (dez)informacji odniosłem wrażenie, że trzej uciekający mordercy są kryci przez służby niemieckie, domyśliłem się - że mogą to być po prostu biali i że policjantom niemieckim się żal zrobiło ich zabijać albo chwytać. No, po prostu trzech brejwików, tyle że z Niemiec.
Ano prawda jest taka, że w TVP-INFO nie podawali tego wieczora podstawowej informacji - jakiego pochodzenia są zabici i zabijający. I to było bardzo nie w porządku, dawało pole do rozmaitych spekulacji. Warto sie zastanowić, dlaczego Służby i Media ZATAIŁY tożsamość morderców? Przecież m
ają skanery twarzy, mają wszędobylski monitoring, identyfikują ludzi po wzroście, sylwetce, odciskach palców i twarzach z szybkością komputera? Weź no wejdź do supermarketu i ukradnij batonika, ewentualnie butelkę wódki na stoisku alkoholowym. Namierzą, złapią i wtrącą do więzienia z szybkoscią iście stalinowską. A tu proszę. Niby Monachium, niby centrum Europy, niby kultura, a takie chamstwo, kłamstwo i w ogóle. Daje to do myślenia. Nie zdziwię się, jak się okaże, że zapis monitoringu "zginie" tak jak "zginął" ten opisujący wylot polskiej delegacji do Smoleńska.
(dopisek z 23 VII 2016 z godz. 11:40).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Brrr!
  Brrr!

  5+
 • ZACZĘŁO SIĘ.
  Intencje miał Pan jak najlepsze, ale oparte głównie na przypuszczeniach policji. Irańczyków można wziąć za Niemców i mają białą skórę. Prasa podała, że 18-latek mieszkał od dwóch lat w Monachium. A co do odrodzenia "autentycznej niemieckiej siły", to tylko kwestia czasu - nie lat ale miesięcy kilka.

  Jest to bardzo interesująca notka z morałem.
  Brrr! Brrr! Brrr! 5*
 • To nie był atak terrorystyczny
  Niemiec kłócił się z drugim "Niemcem" pochodzenia pakistańskiego - może jeden potrącił w sklepie drugiego.
  Ten niemiecki Niemiec krzyczał do Pakistańczyka "jesteś ch** nie Niemiec, na co Pakistańczyk odkrzyknął "ja się tu urodziłem", po czym wyciągnął giwerę i zaczął strzelać.
 • ...
  Mniej lewackich źródeł informacji, panie Sendecki polecam, bo kolportuje pan nieprawdziwe informacje. Pozdrawiam
 • @romanwers 09:55:21 - NALEŻY UMIEĆ CZYTAĆ
  Teaz - że dojdzie do masowego eksportu imigrantów nie-europejskich z Niemiec do Polski - jest bardzo głęboka. Angela Merkel chciała ten pomysł realizować już rok temu.
  Teza, że w końcu jakiś biały Niemiec spontanicznie weźmie kałacha i wymorduje jakąś ilość nie-niemców - jest bardzo prawdopodobna. Mnie nie było wczoraj w Monachium, ale potrafię sobie wyobrazić co czują monachijczycy o białej skórze, którzy czują się zagrożeni.
 • ???
  Nacjonaliści Niemieccy nie mordowali by Niemców, tylko po to by zaognić sytuację. Owszem zaatakować dom azylantów, obóz dla uchodźców, a nawet dzielnicę muzułmańską. Ale nie strzelali by do Niemieckich dzieci. Ostatnie trzy zamachy są co najmniej dziwne i odbiegają od doktryny muzułmańskiego Dżichadu. Wyglądają raczej na akcje losowo wybranych ofiar pod wpływem psychotropów. Dzichadzista musi zginąć w samobójczym ataku, tylko wtedy trafi do muzułmańskiego raju. Inaczej jest postrzegany tylko jako morderca. Kierowca ciężarówki w Nicei nie maił pewności że zginę, to samo tyczy szaleńca z siekierą. Zamach w Monachium w ogóle ma tyle znaków zapytania, że na tą chwilę trudno wyrokować.
 • @Autor
  Już O 22:43 pisze Pan jakby już wiedział, że to ekstremiści niemieccy przeprowadzili atak. Ciekawe. A przecież na podstawie tych materiałów, które do nas dochodzą nie możemy być niczego pewni. Zwykły filmik z komórki niczego nie dowodzi.
 • @Amarant 11:01:58 - EKSTREMIŚCI NIEMIECCY...
  To tylko kwestia czasu. Kiedyś jakiś imigrant zgwałci o jedną Niemkę za dużo i będzie to siostra ekstremisty. Wtedy dla wyrównania rachunków - SIĘ ZACZNIE akcja opisana przeze mnie powyżej.
 • Panie Eugeniuszu...
  Ja myślę, że my Polacy i ci prawdziwi Niemcy, mamy ten sam poważny problem: jesteśmy spychani za swoich ojczyzn i manipuluje się nami, właśnie po to by rodowitych Niemców skłócić z rodowitymi Polakami. Nie zauważył Pan tego jeszcze?
  Proszę posłuchać Dr Ratha:
  https://www.youtube.com/watch?v=s5qZhovPFyQ
  Zachęcam do wysłuchania tekże innych jego wykładów.
  Tak samo skłóca się nas teraz z Rosjanami.
  Panie Eugeniuszu, normalny np bauer z Bawarii, ma swój interes i nie obchodzi go jakiś najazd na sąsiada i to zarówno tego bliskiego jak i tego dalekiego w Polsce. Dokładnie tak sam wygląda sytuacja z normalnymi Rosjanami. Oni wszyscy mogą się najwyżej spotkać na np tych swoich oktoberfestach, by przy piwie i dobrej zbawie, pogadać o swoich gospodarkach, wymienić się nasionami, czy rasami krów mlecznych. Komu z nich, chciało by się rozpętywać jakieś waśnie, konflikty, wojny. Oni chcą żyć w pokoju, pracować i korzystać z owoców swojej pracy.
  Panie Eugeniuszu, słyszał Pan o tym, że ci starzy Niemcy uczą się języka polskiego by wyspowiadać się u polskiego księdza katolickiego, bo oni kiedyś tam nie byli na tyle uważni i pozwoli sobie na sprotestantyzowanie swojej Wiary i teraz widzą jakie są tego skutki. Ci ludzie widzą w Polsce w Polakach, nadzieję na uratowanie tego takze ich świata.
 • @Jan Paweł 09:36:52
  Panie Eugeniuszu, to w Polsce są chyba silniejsze ruchy separatystyczne, inspirowane i finansowane oczywiście przez tych samych wywrotowców którzy podburzają na nas Niemców. Im bardziej Polacy, Niemcy, Rosjanie, Czesi itd będą sobie skakać do gardeł, tym dla tych wywrotowców, lepiej.
  Najlepszy dowód na tą teriorę, jest taki, że podobno z Gorzelika jest taki Ślązak jak ze mnie koza wysoko górska. Są to ludzie nasłani i grubo opłacani przez tych mącicieli, bo te pieniądze zainwestowane w to mącenie między narodami, zwrócą się im z nawiązką.
  Więc, Panie Eugeniuszu, zachęcam do większej ostrożności w opisywaniu zjawisk, by nie okazało się, że są one po linii tych wywrotowców.
 • @Jan Paweł 09:57:18
  A zdjęcie Brejvika, którego chyba Pan zamieścił, nie jest tutaj na miejscu, bo jest on jednym z tych debili-pożytecznych idiotów, wykorzystywanych właśnie przez tych mącicieli, by narodom obrzydzić, zohydzić a w końcu złamać ich tożsamość, więzi narodowe bo pojedynczymi, bez tożsamości singlami (najlepiej multikulti) łatwo się rządzi i ich niszczy. Proszę zwróić uwagę jak trzymają się razem właśnie te społeczności innych kultur sprowadzone do europy. W ich genach zostały chyba jeszcze te atawistyczne, ale bardzo zbawienne geny poczucia wspólnoty.
  Nam rdzennym, białym europejczykom wmówili, że musimy być mobilni, musimy być europejscy itd, itp różne tam dyrdymały, właśnie po to by rozbić poczucie narodowej wspólnoty a więc i dumy i związanych z tym WIĘZI SPOŁECZNYCH, groźnych dla tej miedzynarodowej, okradającej poszczególne narody, szumowiny.
 • @Jan Paweł 11:27:28
  Brejvik nie ma nic wspólnego z normalnymi, zdrowymi (nie szowinistycznymi, jak faszyzm) ruchami narodowymi.
  Panie Eugeniuszu, chyba trochę poleciał Pan po bandzie:-)
  Pozdrawiam
 • "Niemiec" nazywa się Ali i krzyczy Allach Akbar
  nie dajmy się zwariować
 • Panie Eugeniuszu...
  zupełnie Pana ostatnio nie rozumiem...
  Jak Pan może porównywać tych zdesperowanych Niemców, do zbrodniarza Brejvika. Ale Pan strzela ostatnio gafy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej