Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZABILI LEPPERA... V ROCZNICA MORDU POLITYCZNEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Media pro-WASP-owskie rzuciły się tłumaczyć skołowanym gojom, że to było samobjstwo. Ale myśmy wzięli ten Krzyż, akurat sporządzony na przyjazd prezydenta Izraela do Polski, który go zmusił do odłożenia wizyty i żeśmy go postawili w miejscu mordu...

Głośny film "Służby" pokazuje jak to się stało - że weszli po rusztowaniu stojącym przy kamienicy, że polityk przypominający Leppera sam wpuścił ich przez okno, że ogłuszyli go gazem i powiesili na haku od żyrandola w WC. Na rusztowanie pierwszy zwrócił uwagę Adam Czeczetkowicz, słynny narodowiec z Białegostoku*. Że stoi przy budynku niewiadomo po co, że żaden remont się tam nie odbywał. Lekarka stwierdzająca zgon została potem opisana przez Stonogę - że zataiła istotne szczegóły procesowe, obecność jakiejś substancji zabójczej.

A ja myslę, że owe rusztowanie to jest pułapka intelektualna, żebyśmy myśleli, że to przez nie weszli mordercy. Jestem wewnętrznie przekonany, że Pan Premier Lepper został zabity przez agenta WASP-owskiego spośród najbliższych współprcowników, kórzy po żadnym rusztowaniu wchodzić nie musieli. Poszlaką jest seria morderstw wśród osób dysponujących słynnymi hakami Leppera, które zdobył podczas swojego krótkiego premierowania. Lepper przed sądem zeznawał - że Premier Kaczyński pokazywał mu materiały pedofilskie na lidera lewicy. Ten lider się potem wycofał z życia publicznego. To daje do myślenia.

Pamietam, jak filmowałem nazajutrz rano po śmierci i prowadzłem narrację - że po rusztowaniu weszli mordercy. I wtedy zakrakał kruk. Jest to na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ. W tym krakaniu kruka ja usłyszałem głos Pana Andrzeja (a znałem go osobiście, on miał właśnie taki skrzekliwy nieco głos), jakby chciał się mi wtrącić do narracji. Wtedy pomyslałem, że potwierdza wersję z rusztowaniem, ten głos z zaświatów, niby kruka. A teraz myslę, że niekoniecznie. To jest trudna sprawa. W kazdym razie - nie udostępniono do dzisiaj materiałów z monitoringu (z kamer) owej feralnej kamienicy na Jerozolimskich 30 z dnia 05 sierpnia 2011...

OBCHODY V-TEJ ROCZNICY ŚMIERCI ANDRZEJA LEPPERA W WARSZAWIE;
(zorganizowane przez Samoobronę RP, zapraszają i zapowiadają udział w uroczystości; Partia Zmiana, Narodowa Wolna Polska, SFORA - młodzieżowa organizacja paramilitarna, TELEWIZJA NARODOWA, Polskie Drużyny Strzeleckie)

5 VIII 2016 - godziny popoludniowe - czuwanie przy tablicy na Jerozolimskich 30, przy Krzyżu;

6 VIII 2016
- godz.12:00 - zgromadzenie pod Sejmem, potem przemarsz na Plac Trzech Krzyży;
- godz.13:00 - Msza Święta za duszę Premiera Andrzeja Leppera - kościół p.w. Świętego Aleksandra, Plac Trzech Krzyży, po mszy przemarsz pod kamienicę, gdzie zabili Leppera;
- godz.14:00 - okolicznościowe zgromadzenie pod płytą na kamienicy upamietniającą polityczny mord na Premierze Lepperze;

Materiał filmowy z obchodów opublikuJe TELEWIZJA NARODOWA, blogerzy i komentatorzy NEon24.pl dowiedzą się pierwsi.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 ==========

* Adam Czeczetkowicz, muzyk polski, heppener TELEWIZJI NARODOWEJ, zalożyciel ugrupowania Podlasia XXI-go wieku, w roku 2005-tym, po epizodzie współpracy politycznej z Leszkiem Bublem, zorganizował sukces medialny Krzysztofa Kononowicza. Pobity przez nieznanych sprawów przed Ambasadą Rosji na zgromadzeniu pro-gruzińskim zorganizowanym przez Jana Pospieszalskiego, Gazetę Polską, Frondę i inne środowiska pro-WASP-owskie - za to, że przypomniał, że ludobójca Stalin był Gruzinem. Obrońca Krzyża na Krakowskim Przedniesciu. W roku 2013-tym zidentyfikował i ostrzegł przed zorganizowaną przez żydowską gazetę dla Polaków i władze Białegostoku akcję nasiedleńczą elementem nie-polskim i nie-chrzescijańskim. Napadnięty medialnie przez Janusza Korwina-Mikke, fałszywie oskarżony o pobicie jedynego na Podlasiu Hindusa. Więziony i szykanowany. Ofiara działań operacyjnych bertonowców-giertychowców, którzy zakazują narodowcom mówienia o nim. Twierdzi, że bratanek Wojciecha Giertycha rzekomo aż do tej pory sprawuje kontrolę nad środowiskiem Młodzieży Wszechpolskiej.

TUTAJ; film "Piąta Rocznica Śmierci Andrzeja Leppera", Marian Adamczyk - na YouTube;

KOMENTARZE

 • PROSZĘ O PROMOWANIE WYDARZENIA NA FEJSBUKU
  Tutaj proszę klikać i podawać dalej:
  https://www.facebook.com/events/182287892184530/
 • @
  tu akurat pełna zgoda między nami, Panie Eugeniuszu. Wybitny polityk, wielki patriota i plugawa zbrodnia.
  Cześć Jego Pamięci!

  O rusztowaniu huczał internet kilka dni po zabójstwie. Fakty są takie, że Januszek, najbliższy kumpel i współpracownik, pilnował drzwi, żeby nikt nie przeszkadzał - a fachowcy załatwili sprawę przez rusztowanie i okno od łazienki

  To było pokazane w filmie "Służby Specjalne" tyle, że lata później i bez kontekstu politycznego
 • @Andrzej Tokarski 11:16:26 - ANO NIESTETY...
  Myśmy Lepperowi sugerowali, żeby się oparł o zespół TELEWIZJI NARODOWEJ i swoje haki eksplodował, zanim będzie za późno. Ale on wolał grać tematami, liczył na to, że go sytuacja wyniesie "w górę". No i jego wynieśli. Zaryzykował, przegapił moment, kiedy wymordowali mu zespół, nie poszerzył w porę grupy dysponentów archiwaliów. Może to i dobrze dla TELEWIZJI NARODOWEJ, że nam nic nie dał w depozyt? Może my byśmy też byli wyniesieni?
  Szkoda Pana Andrzeja. Załatwilismy jemu z Generałem Grudniewskim posłuchanie u samego Jana Kobylańskiego. Szkoda, że się nad nim bardziej Pan Prezes bardziej nie pochylił. Może by Pan Andrzej jeszcze żył...? Ano cóż. Taka to polityka w Polsce, Panie Andrzeju!
 • Zamordowali Leppera
  Zamordowano jednego z najbardziej patriotycznie nastawionych polityków. Polityka który bronił interesów zwykłych Polaków.

  To jest temat na komisję śledczą.
  I co ? Żaden solidaruch nawet nie bąknie o komisji śledczej w sprawie tej ewidentnej zbrodni politycznej.

  A Macierewicz na wmawia Polakom że Kaczyński został zamordowany.

  Te dwie sprawy pokazują czym dla narodu Polskiego jest PIS i PO czyli post solidaruchy.

  Polska będzie wolna dopiero wtedy gdy zbrodnia na Lepperze zostanie do końca wyjaśniona a zbrodniarze czyli wykonawcy, zleceniodawcy, tuszujący, dezinformujący, kłamliwie zeznający zostaną za tę zbrodnię surowo ukarani.

  Na razie Polska jest pod całkowitą kontrolą zbrodniarzy, nie ma tematu.
  Całkiem jak na Ukrainie sprawa wymordowania Niebiańskiej sotni i spalenia żywcem kilkudziesięciu osób w Odessie.
  Nie ma tematu, likwidowane są dowody.
 • @Ex admin 14:20:35 - DZIĘKUJĘ
  W imieniu Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ. :)
 • @
  Jabłonowski: "Śmierć Leppera to dowód na to, że nikt go nie kupił"

  https://www.youtube.com/watch?v=_5dzcDZU7Qw
 • Cześć Pamięci Andrzeja Leppera!
  Twierdzenie śledczych i kliki politycznej, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo, jest po prostu bulwersujące.
 • @
  5 rocznica śmierci Leppera

  https://www.youtube.com/watch?v=vNUNNUq0DoU
 • @ewinia 21:49:45
  Całość wystąpienia A. Leppera w Parlamencie Europejskim:
  https://youtu.be/d40PZK72K2M
 • @e-misjonarz 20:00:35
  Ciu.lu bosy! Krawczykowa laskę ci robi?
  A Łyżwiński cię nie zgwałcił, choć tego pragnąłeś?
 • @Oscar 13:31:32
  Koalicja PiS, Samoobrona, LPR, była najlepszą koalicją dla Polski.
  Jednak z powodów, że zawsze jednak musi być POPIS, raz ci, raz drudzy plus przestawki, ta koalicja musiała być zniszczona.
  Kaczyński śpiewa jak mu Usrael zagra, Giertych zgłupiał do reszty bojąc się pewnie piątkowego samobójcy a Lepper z tym samobójcą spotkał się twarz w twarz.
  Wcześniejsze "samobójstwa" nie działały i nie miały większego wydźwięku, zatem trzeba było wykonać "samobójstwo" na Lepperze.
  Ku przestrodze, jakby ktoś chciał fikać jak Lepper.
  A teraz jest z górki, no jeszcze trzeba było zamknąć Mateusza Piskorskiego, współpracownika Leppera, rzecznika Samoobrony, obecnie przewodniczącego partii Zmiana, partii, która jest kontynuacją poglądów i działalności Ś. P. byłego Marszałka Sejmu i byłego Wicepremiera, Andrzeja Leppera!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:56:44
  "Andrzej Lepper - TEGO JESZCZE NIE SŁYSZAŁEŚ - historia prawdziwa..."
  O i prorok: już za Kwacha przewidział, że Kwach rozbije lewicę...
  Naprawdę warto posłuchać, wystąpienie A. Leppera w sejmie.
  https://youtu.be/nNOO1TUKC1A
 • @Andrzej Tokarski 11:16:26
  Jedna z wersji zamordowania Andrzeja Leppera
  https://youtu.be/EqUqPItzfMA
 • @Oscar 13:31:32
  Dodam jeszcze, że jeslli chodzi o rządy w Polsce, co będzie kontrowersyjne, też dobrym rządem był Rząd Józefa Oleksego. Zaczął wstrzymywać dziką prywatyzację.
  Załatwili Oleksego:
  Po wygranych przez postkomunistów przedterminowych wyborach w 1993 roku znaczenie Józefa Oleksego zaczęło stale rosnąć - polityk został marszałkiem Sejmu. Wywołane działaniami prezydenta Lecha Wałęsy (zagroził rozwiązaniem Sejmu) perturbacje w łonie koalicji lewicy i ludowców spowodowały, że Oleksy stał się nieoczekiwanym kandydatem na premiera.
  Rzucając kandydaturę Oleksego PSL liczyło na to, że zostanie ona z miejsca odrzucona. Liderem SLD był bowiem Aleksander Kwaśniewski i z tego powodu miał być predestynowany do stanowiska premiera. Ludowcy przeliczyli się jednak, bo SLD zgodził się na osobę Oleksego.
  W nowym rządzie znaleźli się również m.in. Roman Jagieliński (wicepremier i minister rolnictwa), Grzegorz Kołodko (wicepremier i minister finansów) czy Marek Borowski (minister szef Urzędu Rady Ministrów) oraz Aleksander Łuczak, Barbara Blida, Wiesław Kaczmarek, Leszek Miller czy Dariusz Rosati.
  W sumie w nowym rządzie było 11 ministrów z SLD i 7 z PSL - w porównaniu ze składem rządu Waldemara Pawlaka, przewaga znacząco przesunęła się w stronę postkomunistów.
  Współpraca i relacje Oleksego z Wałęsą od początku były nie najlepsze, a zdecydowanie popsuły się po wizycie premiera w Moskwie z okazji 50. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Oleksy pojechał do Rosji wbrew woli Wałęsy. Po tym jak w 1994 roku Borys Jelcyn nie pojawił się na obchodach z okazji 50-lecia Powstania Warszawskiego, Wałęsa nie chciał, by Polskę w Moskwie reprezentował polityk tak wysokiego szczebla.
  Dodatkowo, relacje polsko-rosyjskie były napięte z powodu trwającej agresji Moskwy na Czeczenię oraz ostrego sprzeciwowi rosyjskich polityków przeciwko wejście Polski do NATO.
  Rządy Oleksego zbiegły się z kampanią prezydencką i walką urzędującego prezydenta Wałęsy z kandydatem lewicy Kwaśniewskim. Wybory ostatecznie wygrał lider SLD, ale tuż przed jego zaprzysiężeniem popierający Wałęsę minister spraw zagranicznych Andrzej Milczanowski poinformował Sejm o współpracy premiera Oleksego z radzieckimi i rosyjskimi służbami specjalnymi, i złożył w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa szpiegostwa.
  Wywołany zarzutem kryzys polityczny spowodował ustąpienie premiera. Po wszczęciu przez prokuraturę wojskową śledztwa w tej sprawie Oleksy podał się do dymisji 24 stycznia 1996 roku.
  W kwietniu tego roku prokuratura umorzyła śledztwo, nie widząc podstaw do postawienia Oleksemu zarzutów. Afera poważnie nadszarpnęła jednak dalszą karierę polityczną Józefa Oleksego.


  http://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-6-marca-1995-r-powolanie-rzadu-jozefa-oleksego,nId,1683097
 • jedruś
  to kolejna ofiara maciarewicza, ,który za pomocą sprzedawczyków z wsi eliminuje osoby, które mogą zagrozić popularności pis. petelicki też został zamordowany na polecenie maciarewicza.
 • Pan Lepper to byl moj bohater jak Ross Perot w USA.
  Ross Perot lecial na prezydenta, ludzie go kochali, tworzyli samodzielnie biura po miastach dla Ross Perot, zbierali sie i radzili jak dobrze bedzie.Perot mial 1 corke a ta miala miec slub.Dali mu wiadomosc: zabijemy Ci corke w dzien slubu jesli nie wycofasz sie z wyscigu na prezydenta.
 • @e-misjonarz 20:00:35
  Widać, że to twoje e-misjonarstwo całkowicie na mózg rzuciło ci się i coś z główką jest nie tak.
 • @
  Na "seryjnego samobójcę" jest JEDNA metoda, znana z czasów "zimnej wojny" i stosowana na kolei:
  - mechanizm "martwej ręki",

  Czyli "po polsku" - jeśli nasza (potencjalna) ofiara NIE zrobi czegoś w Internecie co określony czas... "szambo wybija SAMO"...
  Chyba Assange to stosuje (4 miejsca co max 2 tyg). I jak widać nie ustrzelił go "szaleniec"...

  A co do Leppera:
  - GDYBY przegrał z kretesem wybory i do tego był zadłużony, może i by coś takiego zrobił (nie znałem go),
  - ale nie PRZED wyborami!
  - no i fakt, że miał charyzmę wśród "chłopów" i MÓGŁ ich poprowadzić.
 • Zabijanie się sprawdza...
  Oni zabili Lepera i w ten sposób spacyfikowali skutecznie odradzający się ruch chłopski. Widać, że zabójstwo skuteczne jest. Seryjny samobójca skutecznie steruje polską sceną polityczną.

  Skoro tak, to pewnie należy zabić paru z nich, tych "onych", którzy opłacają seryjnego mordercę. U nas, na jednostce to łatwo znalazło by się dobrego kilera czy tam egzekutora. Z naszych chłopaków każdy dałby radę gołą ręką ubić polityka na przynajmniej osiem rozmaitych sposobów bez pozostawienia śladów. Tylko, od którego zdrajcy by tu zacząć? Wszelkie konstruktywne propozycje są mile widziane...
 • @Pan podporucznik 03:09:44
  Lista byłaby na pewno długa, jednak normalnie zabija się tylko wtedy i w takim celu, aby mieć co jeść.
 • @lorenco 04:33:05
  Mylisz się chłopie, w samoobronie i obronie koniecznej tez to się robi, a nawet jest wskazane.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej