Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DOROTA CZAJA I ANTYPOLONIZM NA ŻYDOWSKIM PORTALU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Środowisko zbliżone do KOD-u wszczeło awanturę wokół Radosława Siedleckiego, celebryty TELEWIZJI NARODOWEJ. Oczywiście awantura jest wszczęta pod falszywą flagą, ale wpisy niektórych osób są szczere, pełne antypolskiego jadu...

Tej sprawy nie można tak zostawić. Pani (lub Pan?) występująca na portalu społecznościowym fecebook jako Dorota Czajazdradziła się tym, że zupełnie jak bolszewik napadła na godło Polski - wzór 1919. Wcześniej usiłowała jątrzyć inteligentniej, zarzucając mi nieczyste intencje w mojej działalności. Wypowiedzi zeskanowałem - i mamy przegląd jak się robi antypolską operację pod fałszywą flagą.

Zaczeło się od tego, że nasz celebryta Radzio Siedleckipodczas naszej corocznej imprezy 28 VI 2016 dorwał się do mikrofonu i publicznie pochwalił pobicie Mateusza Kijowskiego. Swoją wypowiedź zakończył gromkim: "cześć i chwała bohaterom!". Natychmiast zainterweniowała policja, funkcjonariusze zagrozili, że zamkną imprezę, jeżeli natychmiast nie odbiorę mikrofonu Siedleckiemu. Sporządzili odpowiednią notatkę i poinformowali mnie, że za publiczne pochwalanie pobicia grozi mi, organzatorowi imprezy odpowiedzialność karna. Radosław Siedlecki dostał zakaz wypowiadania się na antenie TELEWIZJI NARODOWEJ dopóki nie przeprosi Kijowskiego osobiście i dopóki nie zrobi filmu ze sceną przeprosin. Sami Państwo rozumieją - że nie mogłem postąpić inaczej, ponieważ gdybym pozwolił jemu dalej się wypowiadać bez przeprosin - sprawa by się zaogniła. A zbliżają się spontaniczne zamieszki, o organizowaniu których Redaktor Michalkiewicz trąbi od roku, rozbiór, anschluss i stan wojenny w jednym. Wróg wykorzysta każdą okazję i pretekst, żeby internować twórców TN. No i Radzio dostał bana.

Po pewnym czasie Wrogie Siły zaczeły krążyć wokół tematu, wietrząc okazję do siania destrukcji w TELEWIZJI NARODOWEJ, umiejętnie podsycając w Radziu wrogie nastawienie i utwierdzając go w fałszywym poczuciu krzywdy. Perfidni Wrodzy postanowili wykorzystać to, że kamera TELEWIZJI NARODOWEJ spoczęła w młodych rękach Damiana Bieńko, lidera Narodowej Wolnej Polski, który od dłuższego czasu apelował do mnie, żebym nie filmował ani Hadacza, ani Siedleckiego - gdyż według niego psują wizerunek mediów pozostających w rękach narodowców.

Na żydowskim portalu społecznosciowym Facebook założyli "KOR" - Komitet Obrony Radzia. Zaczęli hałaśliwie oskarżać mnie fałszywie, opluwać i kłamać. Wśród tych perfidnych osób wybiła się niejaka Dorota Czaja, na początku dość inteligentnie pisząca, zarzucająca mi rzeczy trudne do udowodnienia i do obrony - że niby mam nieczyste intencje, okazująca fałszywą troskę o Radzia. Ale prawdziwa jej dusza okazała się dopiero na widok polskiego orła z roku 1919. Pani Dorota Czaja zastosowała wobec polskiego godła epitet taki sam jakiego używali bolszewicy podczas trzeciego najazdu na Polskę - per "kura" (kurica). I tak po prostu szkatułka się otworzyła.

Jednak słusznie pisze Michalkiewicz - że kolejne pokolenia antypolskich bolszewików nam urosły i walczą z kolejnymi pokoleniami polskich patriotów.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @autor
  napisała nie "gęś" tylko "kura" a pan sam sobie winien jesteś zapraszając do tvn (hehe) takich rarogów jak hadacz czy ów nieszczęsny radzio. zaproś pan jeszcze kononowicza to na 100% pańska tvn będzie traktowana poważnie. co do owej doroty czai. nazwisko kojarzy mi się ze związkiem hitlerowców pokrzywdzonych kopem w dupala przez prl. za komuny niejakim czają straszyli, warto sprawdzić czy jakoś spokrewniona nie jest.
 • @czerwony baron 14:31:03 - TO NIEWIELE ZMIENIA
  Już naniosłem poprawkę. Dziekuję za zwrócenie uwagi.
  Natomiast dziwię się Pańskiemu złemu nastawieniu wobec Hadacza i Siedleckiego. Nie są głupsi niż reszta celebrytów, zapewniam Pana.
  Dziwię się, że Pan powiela stereotypy anty-hadaczowe. Od osoby pisującej na elitarnym portalu polskim się wymaga wyższego poziomu. Hadacz jak buldożer zdarł maskę wielu osobom, które teraz się w panice stroją w maskę patriotyzmu. Dezawuując Hadacza - robi Pan to, czego chce środowisko agenturalne spod pałacu prezydenckiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:53:43
  dla mnie głupi jest głupi i gradacji nie robię (przy czym hadacz jest głupi z wyboru a radzio cierpi na dysfunkcję psychiczną i winy za to nie ponosi bo taki się urodził). proszę wybaczyć ale jeżeli ktoś taki jak hadacz czy radzio ma być twarzą polskich narodowców to cóż... hadacz sam z siebie zrobił pośmiewisko, jak dla mnie promocja takich osób jak wyżej wymienione persony to krecia robota i młyn na wodę kodziarzy i całej reszty. do radzia pretensji oczywiście mieć nie można, intencje być może też ma dobre ale... z nimi jest tak jak z kononowiczem - ogląda ich się dla beki i poprawienia nastroju.
 • @czerwony baron 16:11:10 - NO ZARAZ? NIE PRZESADZA PAN?
  Zrobiłem szybki przegląd stu ostatnich filmów TELEWIZJI NARODOWEJ - z trzech ostatnich miesięcy. Hadacz występuje w dwóch z nich, a Siedlecki - w piętnastu. Więcej filmów niż Siedlecki robił Chandrała, wiecej niż Hadacz wypowiadał się Czeczetkowicz. Hitem tych ostatnich trzech miesięcy jest niezwykle ważna analiza polityczna działań Księdza Międlara.
  W ciągu tego kwartału ożywił swoją obecność w TELEWIZJI NARODOWEJ Damian Bieńko, który zaczął filmować systematycznie działalność Narodowej Wolnej Polski (NWP). Dodatkowo bardzo ciągnie w górę prace TN - Czerwony Korsarz z Pomorskiego Oddziału TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Pan ciągle widzi Radzia i Hadacza? Toz to jest ufiksowanie się!
 • Skoro pan narzeka na antypolonizm
  To może Pan zrobi najpierw czystkę na swoim koncie na facebooku, bo tam w znajomych znajduje się jeden z osobników, zwany Dariusz Wyruch, którego wpisy są antypolskie.
 • Swoją drogą
  Gdzie są ci "patrioci" którzy zadowalają się obiciem mordy Bogu ducha winnego przypadkowego Turka, czy Syryjczyka, albo chcą się lać z Rosjanami nawet jeżeli oznaczałoby to anihilację Polski, ale jakoś nie potrafią zrobić porządku z tego typu osobnikami.

  To tacy jak ta blondyna są problemem. A nie jakiś stetryczały dziad Gross. Kogo to obchodzi na świecie czy Polacy spalili żydów w stodole w jakieś wiosce, czy nie?
 • @Sukarno 19:27:42 - NIE SZTUKA ZABLOKOWAĆ WYRUCHA. PIWO!
  Sztuka zidentyfikować - kto to jest, z jakiego kibucu nadaje, ile szekli bierze, jak się nazywała matka Wyrucha i matka matki, kto jest oficerem prowadzącym Wyrucha, kto jemu teksty pisze.
  Pan sie nie zna na zasadach polskiej informacyjnej wojny obronnej (PIWO) Drogi Panie Sukarno. Pan działa jak Gestapowiec Brunner ze "Stawki większej niż życie". Zamiast podążyć za dzielnym konspiratorem sowieckim i wykurzyć całą piwnicę pełną konspiratorów, z Porucznikiem Klossem włącznie, zabija z emocji dzielnego sowieckiego konspiratora zanim go przesłucha i przez to ratuje reszcie bandy życie. Tak się nie robi. Trzeba oglądać sowieckie filmy wojenne ze zrozumieniem, proszę Pana.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:42:43
  "Pan sie nie zna na zasadach polskiej informacyjnej wojny obronnej (PIWO) Drogi Panie Sukarno. Pan działa jak Gestapowiec Brunner ze "Stawki większej niż życie". Zamiast podążyć za dzielnym konspiratorem sowieckim i wykurzyć całą piwnicę pełną konspiratorów, z Porucznikiem Klossem włącznie, zabija z emocji dzielnego sowieckiego konspiratora zanim go przesłucha i przez to ratuje reszcie bandy życie. Tak się nie robi. Trzeba oglądać sowieckie filmy wojenne ze zrozumieniem, proszę Pana."

  Dziękuję za dobrą radę. Tak się właśnie składa że przed chwilą oglądałem z moim bratem serial, o którym Pan wspomniał w swoim komentarzu.

  Oby Pana strategia była skuteczna! Życzę Panu powodzenia sukcesów w walce z siłami antypolonizmu!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej