Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GOLDBERG UMARŁ, A CHRAPAN OSKARŻA... TELEWIZJĘ NARODOWĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sprawie Holochera do dzisiaj sporo jest niejasności - kto pozyskał dane z jego laptopa? Mógł za tym stać wysoki urzędnik państwowy, czyli przedstawiciel MSZ-etu do spraw dialogu z diasporą żydowską Roman Giertych, mający dostęp do danych tajnych?

Drogi Marku
(odpowiedź Sendeckiego na zarzuty Marka Chrapana stawiane TELEWIZJI NARODOWEJ przy okazji śmierci Abrahama Goldberga)

Skrzywdziłeś TELEWIZJĘ NARODOWĄ swoim niefortunnym tekstem - obarczając mnie i moich Kolegów odpowiedzialnością za "wykluczenie m.inn. P. Holochera z Ruchu Narodowego, rozbicie jedność próbującego się wyzwolić spod kurateli żydokomuszych służb nowo powstałego Ruchu Narodowego, itp...itd..."
Przypomne Ci fakty, a są one ważne. W roku 2013-tym bylismy razem, na zaproszenie Jana Kobylańskiego na Teneryfie i widzieliśmy z jaką pychą się noszą liderzy tzw. Ruchu Narodowego, jak olewają innych patriotów - na przykład Wojciecha Podjackiego z "LOS-u", Reżysera Porębę i Generała Grudniewskiego, jak zaprzeczają swojemu dobrodziejowi Ryszardowi Oparze - że kiedykolwiek byli przez niego finansowani. Okazali wtedy zwykłą, niepolską niewdzięczność. Myśmy myśleli, że są po prostu młodzi i głupi, a oni tylko pozowali na młodych i głupich, będąc w istocie chytrymi graczami - kręconymi, jak się wydaje przez Mecenasa Giertycha i Prokuratora Blajerskiego. Teraz, po latach to kręcenie na nic się zdało, bo zarówno Mecenas, jak i Prokurator - ze swoimi totumfackimi są w głębokiej defensywie. Tylko patrzeć jak obaony zostanie Wojciech Giertych i się to ich panowanie na prawicy skończy, zacznie się sprzątanie i wyjdą na jaw liczne śmierdzące dmuchy antypolskie. Na Teneryfie owi młodzi liderzy byli promowani przez profesora KUL Ryszarda Bendera, forsującego ich nadmiernie, kosztem sprawiedliwej oceny innych narodowców. Wtedy jeszcze nie wiedzielismy, że młode wilczki rozstały się z Oparą już w roku 2012-tym jesienią, że wcześniej owszem - były jakieś układy polityczne i finansowe z nim, ale okazały się one nietrwałe. Młode wilczki czerpały z kasy Opary pełną paszczą i liczyły na to, że zanurzą również dzioby w melasie Pana Prezesa z Urugwaju. Pan Prezes jednak, jak tylko rozszyfrował ich pozerstwo - wzgardził nimi i opowiedział się za Przemysławem Holocherem, bodajże jedynym sprawiedliwym w gronie owych "młodych wilczków".
Właśnie - sprawa Holochera, czyli nielegalnego pozyskania z jego laptopa (bądź smartfona) jego politycznej fejsbukowej korespondencji i opublikowania jej, sprawa skomromitowania przez to młodego lidera ONR-u. Środowisko TELEWIZJI NARODOWEJ nie jest sprawcą tego haniebnego czynu, zapewniam Cię. Raczej jesteśmy ofiarami tego przestępstwa, ponieważ my też liczylismy, że Holocher dobrze poprowadzi, wraz z Winnickim, Zawiszą, Bosakiem i Tumanowiczem narodowców, że my się w tym nurcie znajdziemy jako starsi narodowcy, odbierający należny starszym szacunek, że Ty też z nami tam będziesz, że razem zawojujemy Polskę, odzyskując ją z rąk "żydokomuszych służb". Otóż w tej sprawie Holochera do dzisiaj sporo jest niejasności - kto pozyskał dane z jego laptopa? Mógł za tym stać wysoki urzędnik pańśtwowy, czyli przedstawiciel MSZ-etu do spraw dialogu z diasporą żydowską Roman Giertych, mający dostęp do danych tajnych? Ano mógł. Mógł to być Tumanowicz, albo inny z Kolegów biesiadujących z Holocherem na Teneryfie w hotelu? Ano mógł. Mogłeś to też być Ty, Drogi Marku, mogłem to być ja, mógł to być Wojciech Podjacki, a nawet urocze sekretarki Prezesa Kobylańskiego - wszyscy jesteśmy podejrzani. Ty nawet jesteś podejrzny najszczególniej (wybacz tę złosliwostkę staremu kumplowi) bo się znasz na komputerach najlepiej z nas, starszych endeków goszczonych przez Pana Prezesa Kobylańskiego na Teneryfie.
Taka to, Panie kombinacja.
+
A teraz sprawa najważniejsza - sprawa Abe Goldberga. Piszesz, że Opara miał z nim jakieś konszachty. A zapytałeś się Opary - jak było naprawdę? Bo ja to zrobię wkrótce. Powstanie film TELEWIZJI NARODOWEJ na ten temat. Mam wrażenie, że pospieszyłeś się z udzieleniem nagany Prezesowi Oparze i niesłusznie uderzyłeś w portal NowyEkran.pl, który obecnie jest kontynuowany jako NEon24.
Bardzo mi przykro.
/-/ Eugeniusz Sendecki


==========


Dnia Czwartek, 11 Sierpnia 2016 05:46 Marek Chrapan <chrapan.marek8@gmail.com> napisał(a)

A z Abe Goldbergiem związany swego czasu słynny właściciel portalu "Nowy Ekran" - Ryszard Opara - do którego garnęli się narodowcy wszelakich opcji poczynając od "Telewizji Narodowej", a kończąc na szefie Ruchu Narodowego R. Winnickim. Prawda o R. Oparze i Goldbergu tu:
https://costerin.wordpress.com/2011/12/04/parol-opary-od-kbw-do-goldberga-czesc-2/
Nigdy nie zaakceptowałem Nowego Ekranu jako "patriotycznego" portalu wyczuwając fałsz. To to towarzystwo wykluczyło m.inn. P. Holochera z Ruchu Narodowego, rozbiło jedność próbującego wyzwolić się spod kurateli żydokomuszych służb nowo powstałego Ruchu Narodowego, itp...itd...

Marek Chrapan

 

"Podobno zmarł w licu tego roku jeden z rzeczywiście zarządzających trzecią erpe, Abe Goldberg, warto więc przypomnieć tekst o nim i o całej złowieszczej szajce demontującej Polskę.
Tu tylko kilka fragmentów: "Latem 1991 roku w budynku firmy Z.Rolata Oxford Polska w centrum Warszawy odbywa się narada właścicieli Polski.
Naradzie przewodzi Zigmunt Rolat, udział w naradzie biorą
Abraham Goldberg ,K.Skase , John Elliot,Alan Bond,Barbara Lundberg oraz kilka innych mniej znaczących postaci.
Kawę podaje i czyści popielniczki prawdopodobnie R.Opara,nie ma stenogramu z tej narady ale wątpię aby zatrudniano sprzątaczko kelnerkę, gdyż fakt ze Goldberg jest w Polsce zostanie ujawniony dopiero w roku 2005.
PRL-bis zostaje podzielony na rejony wpływów .Bond otrzymuje pod kontrole Polskę północną. Goldberg wraz z Rolatem Warszawę .Elliot południe wraz ze Skasem oraz wolna rękę inwestowania w całej Polsce. Pani Lundberg jest przewidziana do zarządzania dużymi firmami które powstają . Największe dotychczas przedsiębiorstwa w Polsce zajmujące się energia, paliwami, surowcami zostają oddane pod wspólna opiekę. Szybko powstające fikcyjne spółki Zajma się wykupem"
akcji.

Nie żyje jeden z najsłynniejszych australijskich dłużników. Po 25 latach od ucieczki z Australii Abraham "Abe" Goldberg zmarł w Polsce - pisze "Sydney Morning Herald". Goldberg był pochodzącym z Polsk...
BIZNES.ONET.PL
================================================================
A z nim związany swego czasu słynny właściciel portalu "Nowy Ekran" - Ryszard Opara - do którego garnęli się narodowcy wszelakich opcji poczynając od "Telewizji Narodowej", a kończąc na szefie Ruchu Narodowego R. Winnickim. Prawda o R. Oparze i Goldbergu tu:
https://costerin.wordpress.com/2011/12/04/parol-opary-od-kbw-do-goldberga-czesc-2/
Nigdy nie zaakceptowałem Nowy Ekran jako "patriotyczny" portal wyczuwając fałsz. To to towarzystwo wykluczyło np P. Holochera z Ruchu Narodowego, rozbiło jedność próbującego wyzwolić się spod kurateli żydokomuszych służb nowo powstałego Ruchu Narodowego, itp...itd...

Marek Chrapan

==========

 LISTA ADRESOWA MARKA CHRAPANA
(do tych osób wysłał tekst niesłusznie obciążający TELEWIZJĘ NARODOWĄ odpowiedzialnością za załatwienie Holochera);

22kdh@hme.zhp.pl <22kdh@hme.zhp.pl>, a.paluch@federacja-metalowcy.org.pl <a.paluch@federacja-metalowcy.org.pl>, abaj@onet.eu <abaj@onet.eu>, Adam Kotucha <kontakt@db.org.pl>, adamgaj@yahoo.com <adamgaj@yahoo.com>, Adamska Teresa <czr1@poczta.onet.pl>, adela_nita@hotmail.com <adela_nita@hotmail.com>, administrator@raciazek.pl <administrator@raciazek.pl>, adr.pr <sznycel44@gmail.com>, adr.pr <boguchwala@go.o2.pl>, adr.pr <jerzy.tatol@radom.home.pl>, adr.pr <krzysztofwyszkowski@gmail.com>, adr.pr <skonka.leszek@gmail.com>, adr.pr <ks.egrzesik@wp.pl>, adr.pr <ksysu@poczta.wp.pl>, aferch@interia.pl <aferch@interia.pl>, agnieszka.korenkiewicz@nzs.bialystok.pl <agnieszka.korenkiewicz@nzs.bialystok.pl>, agnieszka.wasilczyk@afera.com.pl <agnieszka.wasilczyk@afera.com.pl>, agnieszka@mtodd.pl <agnieszka@mtodd.pl>, akozlowska@sympatico.ca <akozlowska@sympatico.ca>, Aleksandra Karwat <aakarwat@o2.pl>, alex_mat@wp.pl <alex_mat@wp.pl>, Alicja Rembiszewska <alicjare@gazeta.pl>, andre.dziewolski@orange.fr <andre.dziewolski@orange.fr>, anita.gargas@gmail.com <anita.gargas@gmail.com>, Anna Nikodem <hankaanka@wp.pl>, Anna Orłowska <anna.orlowska@solidarni2010.pl>, annakorch <annakorch@o2.pl>, antoni.macierewicz@sejm.pl <antoni.macierewicz@sejm.pl>, antykapitalista@o2.pl <antykapitalista@o2.pl>, archiwum@mw.mil.pl <archiwum@mw.mil.pl>, arturzawisza@arturzawisza.pl <arturzawisza@arturzawisza.pl>, aspektpolski@aspektpolski.pl <aspektpolski@aspektpolski.pl>, aturek.upw@gmail.com <aturek.upw@gmail.com>, aurelius.antoninus@wp.pl <aurelius.antoninus@wp.pl>, Ava <avakpolansky@yahoo.com>, azwalinska <azwalinska@yahoo.com>, barbaradziuk@poczta.onet.pl <barbaradziuk@poczta.onet.pl>, Bezrobocie <bezrobocie@solidarnosc.org.pl>, bhomicki@yahoo.com <bhomicki@yahoo.com>, bibliotekarzepl@gmail.com <bibliotekarzepl@gmail.com>, bilgoraj@nowagazeta.pl <bilgoraj@nowagazeta.pl>, bis@ckm.am.lodz.pl <bis@ckm.am.lodz.pl>, biuro-elblag@wp.pl <biuro-elblag@wp.pl>, biuro.prasowe@pis.org.pl <biuro.prasowe@pis.org.pl>, biuro.prezydialne@pis.gov.pl <biuro.prezydialne@pis.gov.pl>, biuro.rdlp@wroclaw.lasy.gov.pl <biuro.rdlp@wroclaw.lasy.gov.pl>, biuro@narodowcy2014.pl <biuro@narodowcy2014.pl>, biuro@ojcowizna-stronnictwoludowe.pl <biuro@ojcowizna-stronnictwoludowe.pl>, biuro@ozzgnig.pl <biuro@ozzgnig.pl>, biuro@rozz.org.pl <biuro@rozz.org.pl>, biuro@solidarnoscri.pl <biuro@solidarnoscri.pl>, biuroprasowe@ohp.pl <biuroprasowe@ohp.pl>, biuroprasowepjn@gmail.com <biuroprasowepjn@gmail.com>, bm@ms.gov.pl <bm@ms.gov.pl>, Bobrowo <bobrowo@samorzad.org.pl>, boguchwala@go2.pl <boguchwala@go2.pl>, Bożenna Jędrzejczak <bo.jed@wp.pl>, br@powiat.elblag.pl <br@powiat.elblag.pl>, bszewczyk@yahoo.com <bszewczyk@yahoo.com>, burmistrz@paslek.pl <burmistrz@paslek.pl>, Centrum Polonii w Brniu <centrum.polonii@gmail.com>, chrapan.marek@hotmail.com <chrapan.marek@hotmail.com>, chybowskimarek56@wp.pl <chybowskimarek56@wp.pl>, czestochowa@pzd.pl <czestochowa@pzd.pl>, dabrowagornicza@naszemiasto.pl <dabrowagornicza@naszemiasto.pl>, damian90@wp.pl <damian90@wp.pl>, Danuta Czernielewska <pobrzeze@poczta.onet.pl>, Danuta Kielak <danuta_kielak@wp.pl>, danuta.oln@wp.pl <danuta.oln@wp.pl>, Darekludwik@poczta.fm <Darekludwik@poczta.fm>, dariusz.porebski@o2.pl <dariusz.porebski@o2.pl>, dialogspoleczny@powiat.elblag.pl <dialogspoleczny@powiat.elblag.pl>, dominikjafra@o2.pl <dominikjafra@o2.pl>, druzyna@90tdh.cbo.pl <druzyna@90tdh.cbo.pl>, dukiele@op.pl <dukiele@op.pl>, dyrektor@poznan.lasy.gov.pl <dyrektor@poznan.lasy.gov.pl>, ebarys@tlen.pl <ebarys@tlen.pl>, echoserca.bjainta@gmail.com <echoserca.bjainta@gmail.com>, ecwm@ecwm.org.pl <ecwm@ecwm.org.pl>, edward54@interia.pl <edward54@interia.pl>, edwardmaciejczyk@gmail.com <edwardmaciejczyk@gmail.com>, elblag@pis.org.pl <elblag@pis.org.pl>, elblag@pzd.pl <elblag@pzd.pl>, elszka@hotmail.com <elszka@hotmail.com>, endecki@wp.pl <endecki@wp.pl>, es.boryczko@gmail.com <es.boryczko@gmail.com>, EU <EPPGroup-chairman@europarl.europa.eu>, EU <rodi.kratsa-tsagoropoulau@europarl.europa.eu>, EU <roberta.angelilli@europarl.europa.eu>, EUR <marie.christine@europarl.europa.eu>, EUR <georgios.toussas@europarl.europa.eu>, EUR <eva-britt.svensson@europarl.europa.eu>, ewa.drausowska@wp.pl <ewa.drausowska@wp.pl>, ewaszary@o2.pl <ewaszary@o2.pl>, forum.polonijne@wp.pl <forum.polonijne@wp.pl>, G.Warszawska <redakcja@warszawskagazeta.pl>, gabramowski@gmail.com <gabramowski@gmail.com>, galeriaplus@epf.pl <galeriaplus@epf.pl>, george.krasulak@gspprint.com.au <george.krasulak@gspprint.com.au>, gienek15@o2.pl <gienek15@o2.pl>, graban63@op.pl <graban63@op.pl>, Grzegorz Piątek <romualdpiatek@gmail.com>, grzegorz.tobiszewski@sejm.pl <grzegorz.tobiszewski@sejm.pl>, h.walendowski@nowykamieniarz.pl <h.walendowski@nowykamieniarz.pl>, Halina Spasowska <spasowska.halina@gmail.com>, helendggn@gmail.com <helendggn@gmail.com>, helpPolandnow@gmail.com <helpPolandnow@gmail.com>, Henryk Pawelec <turobinpawelec@gmail.com>, Henryk Swół <biuro@kursy.com.pl>, henryk@dsl.ca <henryk@dsl.ca>, hkreuz@o2.pl <hkreuz@o2.pl>, hs421 <hs421@wp.pl>, husarz33@wp.pl <husarz33@wp.pl>, IHNPAN <ihn@ihnpan.waw.pl>, info.sp@jaki.pl <info.sp@jaki.pl>, info@integracja-opole.pl <info@integracja-opole.pl>, Info@nop.org.pl <Info@nop.org.pl>, info@podkanski.pl <info@podkanski.pl>, info@ruchnarodowy.net <info@ruchnarodowy.net>, info@ukw.edu.pl <info@ukw.edu.pl>, info@uni.opole.pl <info@uni.opole.pl>, info@us.edu.pl <info@us.edu.pl>, info@zielonasiec.pl <info@zielonasiec.pl>, informacja@milanowek.ap.gov.pl <informacja@milanowek.ap.gov.pl>, internet@gazetaolsztynska.pl <internet@gazetaolsztynska.pl>, INZ <zwiazki@pl.hjheinz.com>, ip@post.pl <ip@post.pl>, IPE Informator Polskiej Emigracji <ipemigracji@gmail.com>, iplublin@gmail.com <iplublin@gmail.com>, IWO CYPRIAN Pogonowski <cyprian3@gmail.com>, izydorska_m@tlen.pl <izydorska_m@tlen.pl>, j.domanski@przeglad-tygodnik.pl <j.domanski@przeglad-tygodnik.pl>, j.jachnik@aferyibezprawie.org <j.jachnik@aferyibezprawie.org>, jacek.karcz@op.pl <jacek.karcz@op.pl>, jacekau@yahoo.com.au <jacekau@yahoo.com.au>, Jan Jączek <praworzadnosc@gmail.com>, Jan Szarliński <janszarlinski@neostrada.pl>, jan.koscielniak@wp.pl <jan.koscielniak@wp.pl>, jan@lopuszanski.pl <jan@lopuszanski.pl>, jankowskizdzislaw@poczta.onet.pl <jankowskizdzislaw@poczta.onet.pl>, jankrzanowski <jankrzanowski@op.pl>, janmichalak@live.com <janmichalak@live.com>, janusz@piechocinski.pl <janusz@piechocinski.pl>, januszmaksymiuk@gmail.com <januszmaksymiuk@gmail.com>, jaroslaw.kaczynski@sejm.pl <jaroslaw.kaczynski@sejm.pl>, jasiekztoronto@rogers.com <jasiekztoronto@rogers.com>, jerzy_malinski@hotmail.com <jerzy_malinski@hotmail.com>, jerzy.rachowski@gmail.com <jerzy.rachowski@gmail.com>, jerzy.tatol@ra.home.pl <jerzy.tatol@ra.home.pl>, jerzyulicki-rek@polskawalczaca.com <jerzyulicki-rek@polskawalczaca.com>, jesko44@hotmail.com <jesko44@hotmail.com>, jjjas@poczta.onet.pl <jjjas@poczta.onet.pl>, jlysiak@gmail.com <jlysiak@gmail.com>, joanna.lichocka@sejm.pl <joanna.lichocka@sejm.pl>, jolanta.szczypinska@sejm.pl <jolanta.szczypinska@sejm.pl>, js2030@interia.pl <js2030@interia.pl>, julian.osiecki@warmia.mazury.pl <julian.osiecki@warmia.mazury.pl>, k.pawlak@gpcodziennie.pl <k.pawlak@gpcodziennie.pl>, Kanada <kongres@kpk.org>, kancelaria.glowna@mswia.gov.pl <kancelaria.glowna@mswia.gov.pl>, kancelaria@uz.zgora.pl <kancelaria@uz.zgora.pl>, karolewski.witold@gmail.com <karolewski.witold@gmail.com>, kasiakgp@o2.pl <kasiakgp@o2.pl>, kbw@onet.eu <kbw@onet.eu>, klubgpgdansk@gmail.com <klubgpgdansk@gmail.com>, konin@radioflash.pl <konin@radioflash.pl>, kontakt@poloniachristiana.pl <kontakt@poloniachristiana.pl>, kordecky@wp.pl <kordecky@wp.pl>, koszalin <koszalin@naszemiasto.pl>, koszalinopzz <koszalin@opzz.org.pl>, kp-pis@sejm.pl <kp-pis@sejm.pl>, kp-pjn@kluby.sejm.pl <kp-pjn@kluby.sejm.pl>, krakowopzz <krakow@opzz.org.pl>, krysia@nowiny.gliwice.pl <krysia@nowiny.gliwice.pl>, krzysztof.jurgiel@sejm.pl <krzysztof.jurgiel@sejm.pl>, ks@warmia.mazury.pl <ks@warmia.mazury.pl>, ksztalcenie@zachpom.zhp.pl <ksztalcenie@zachpom.zhp.pl>, KWMarcel <marcel@kwsa.pl>, lech.luczynski@prawicarzeczypospolitej.org <lech.luczynski@prawicarzeczypospolitej.org>, lospolski@wp.pl <lospolski@wp.pl>, lublin@pzd.pl <lublin@pzd.pl>, M. Wysocki <mwysocki@verizon.net>, magstaszewski@xplornet.com <magstaszewski@xplornet.com>, mailblaster@o2.pl <mailblaster@o2.pl>, malopolski@pzd.pl <malopolski@pzd.pl>, Małgorzata Todd <mtodd@mtodd.pl>, marcin.duma@homohomini.pl <marcin.duma@homohomini.pl>, marcin.gruszka@play.pl <marcin.gruszka@play.pl>, Marek Chrapan <marekc6@gmail.com>, Marek Michalik <marek.michalik@uml.lodz.pl>, marek_chrapan@poczta.onet.pl <marek_chrapan@poczta.onet.pl>, marekchrapan@o2.pl <marekchrapan@o2.pl>, Mariola Świtalska <mariolus58@yahoo.pl>, Mariusz Leszek Olchowik <olchowik@caloia-szoka.com>, mariusz.kaminski@sejm.pl <mariusz.kaminski@sejm.pl>, marusz.blaszczak@sejm.pl <marusz.blaszczak@sejm.pl>, maryla@iinet.net.au <maryla@iinet.net.au>, Marzena Wojciechowska <marzenawojciechowska913@gmail.com>, mazowsze@solidarnosc.org.pl <mazowsze@solidarnosc.org.pl>, mb483464@bahnhof.se <mb483464@bahnhof.se>, Media <bp3@polskieradio.pl>, Media <biuro@stopkorupcji.pl>, Media <redakcja@goniec.net>, Media <info@polpatriot.com>, Media <sekretariat@tv-trwam.pl>, Media <redakcja@rmf.fm>, Media <z.wytrazek@extra.olsztyn.pl>, Media <pamiecnarodu@o2.pl>, Media <info@sylaba.pl>, Media <redakcja@radiocentrum.pl>, Media <redakcja@zycieolsztyna.pl>, Media <sekretariat@kie.tvp.pl>, Media <redakcja@naszapolska.pl>, Media <aczarkowska@radio.bialystok.pl>, Media <pds@bitserwis.pl>, Media <sekretariat@wro.tvp.pl>, Media <sluchacze@polskieradio.pl>, Media <kontakt@radioluz.pwr.wroc.pl>, Media <olsztyn@wama.pl>, Media <kontakt.tvp3@waw.tvp.pl>, Media <supnowosci@pressmedia.com.pl>, Media <wiadomosc@polskieradio.pl>, Media <sekretariat@byd.tvp.pl>, Media <TV.polonia@tvp.pl>, Media <materialy@poznan.pl>, Media <polityka@polityka.com.pl>, Media <sekretariat@lub.tvp.pl>, Media <redakcja@mysl.pl>, Media <poczta@polsat.com.pl>, Media <redrzesz@dziennik.krakow.pl>, Media <info@radiomaryja.pl>, Media <widzowie@tvn.pl>, Media <poczta@naszolsztyniak.pl>, Media <sekretariat@bia.tvp.pl>, Media <polskieradio@artiza.com>, Media <sekretariat.poznan@tvp.pl>, Media <redakcja@gazetapolska.pl>, Media <redakcja@e-fakt.pl>, Media <radio@polskieradiochicago.com>, Media <redakcja@podkarpacie.media.pl>, Media <redakcja@czaszmian.de>, Media <redakcja@mail.goniec.com>, Media <kraj@naszdziennik.pl>, Media <jedynka@polskieradio.pl>, Media <radio@ro.com.pl>, Media <marcin.piosik@afera.com.pl>, Media <sekretariat@gda.tvp.pl>, Media <trojka@polskieradio.pl>, Media <redakcja@lda.tvp.pl>, Media <dziennik@dziennik.pl>, Media <komentarze@tvp.pl>, Media <info@pilishdailynews.com>, Media <info@glospolski.com>, Media <sekretariat@kra.tvp.pl>, Media <medaid@sln.org.pl>, Media <rekrutacja@radiokampus.pl>, Media <serwisinformacyjny@rp.pl>, Media <o.kozlowska@planeta.fm>, Media <wirtualnapolonia@gmail.com>, media@narodowcy2014.pl <media@narodowcy2014.pl>, Mel Fa <fasmelgab@gmail.com>, Michal.Marcinkiewicz@sejm.pl <Michal.Marcinkiewicz@sejm.pl>, michal.wojutynski@prawicarzeczypospolitej.org <michal.wojutynski@prawicarzeczypospolitej.org>, Miejskie <bedzin@naszemiasto.pl>, Miejskie <sosnowiec@naszemiasto.pl>, Miejskie <rada.gmina@wloclawek.pl>, Miejskie <poznan@naszemiasto.pl>, Miejskie <warszawa@naszemiasto.pl>, Miejskie <ug.leoncin@tlen.pl>, Miejskie <tychy@naszemiasto.pl>, Miejskie <opole@naszemiasto.pl>, Miejskie <um@umkd.pl>, Miejskie <gmina@janowiec.pl>, minister@mswia.gov.pl <minister@mswia.gov.pl>, miroslaw@iinet.net.au <miroslaw@iinet.net.au>, mkbazior@gmail.com <mkbazior@gmail.com>, mscislaw@diecezja.bielsko.pl <mscislaw@diecezja.bielsko.pl>, n.ziental@gcnowiny.pl <n.ziental@gcnowiny.pl>, nasz.senator@onet.pl <nasz.senator@onet.pl>, naszapol@medianet.com.pl <naszapol@medianet.com.pl>, naszapolska@onet.pl <naszapolska@onet.pl>, Nauka <bpabic@szkoly.edu.pl>, Nauka <pms@ukonline.co.uk>, newsroom@pap.pl <newsroom@pap.pl>, niesyn-stan@o2.pl <niesyn-stan@o2.pl>, Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu <newsletter@ngopole.pl>, nina.karsov@googlemail.com <nina.karsov@googlemail.com>, no-reply@mojawyspa.co.uk <no-reply@mojawyspa.co.uk>, nowiny@nowiny.jgora.pl <nowiny@nowiny.jgora.pl>, nrzhiu@handel.org.pl <nrzhiu@handel.org.pl>, nszz@univ.gda.pl <nszz@univ.gda.pl>, nto@nto.com.pl <nto@nto.com.pl>, nw@nowiny.pl <nw@nowiny.pl>, obudzsiepolsko@gmail.com <obudzsiepolsko@gmail.com>, olsztyn@pis.org.pl <olsztyn@pis.org.pl>, omek4@o2.pl <omek4@o2.pl>, ona@pseudonin.pl <ona@pseudonin.pl>, opcja-na-prawo@wp.pl <opcja-na-prawo@wp.pl>, opinie@dziennik.pl <opinie@dziennik.pl>, opinie@pap.com.pl <opinie@pap.com.pl>, Organizacje <fundacja@polskiegniazdo.pl>, Organizacje <rpn@rpn.com.pl>, Organizacje <zarzad@sitk.org.pl>, Organizacje <info@pilsudski.org>, Organizacje <los-polski@los-polski.org.pl>, Organizacje <instytut@pilsudski.org.uk>, Organizacje <admin@posk.org>, Organizacje <biuro@porozumienie.pl>, Organizacje <effata2007@sapo.pt>, Organizacje <ratusita@gmail.com>, Organizacje <kresy24@kresy24.pl>, Organizacje <rada@polish.org.au>, Organizacje <lobbypl@wp.pl>, Organizacje <ilo@ilo.org>, Organizacje <office@dompolski.com.au>, Organizacje <mf@sylaba.pl>, Organizacje <etuc@etuc.org>, Organizacje <info@mpips.gov.pl>, Organizacje <polonica@polonica.se>, orzzpp@ol.onet.pl <orzzpp@ol.onet.pl>, Oscar Sztaba <oscarsztaba@gmail.com>, owp@owp.org.pl <owp@owp.org.pl>, ozzsp.upp.lodz@neostrada.pl <ozzsp.upp.lodz@neostrada.pl>, p6345@o2.pl <p6345@o2.pl>, pamiecnarodu@tlen.pl <pamiecnarodu@tlen.pl>, panorama@tvp.pl <panorama@tvp.pl>, partia@samoobrona.org.pl <partia@samoobrona.org.pl>, paslek@paslek.pl <paslek@paslek.pl>, patriaclub@gmail.com <patriaclub@gmail.com>, pawel.pietkun@nowyekran.pl <pawel.pietkun@nowyekran.pl>, pest@o2.pl <pest@o2.pl>, piotr.wiktorowicz@stomil.bydgoszcz.pl <piotr.wiktorowicz@stomil.bydgoszcz.pl>, PiotrRadowski@gmx.at <PiotrRadowski@gmx.at>, pks.@pks.elblag.pl <pks.@pks.elblag.pl>, planowanie@janowiec.pl <planowanie@janowiec.pl>, poczta@nszzfsg.org <poczta@nszzfsg.org>, poczta@nzs.org.pl <poczta@nzs.org.pl>, pokoleniekpn@wp.pl <pokoleniekpn@wp.pl>, poleodbioru@go2.pl <poleodbioru@go2.pl>, polityka.narodowa@op.pl <polityka.narodowa@op.pl>, POLSCE SUWERENNEJ ¬¬¬¬¬-¬-WIERNI <donotreply@wordpress.com>, Polska Misja Katolicka Francja <pmk@club-internet.fr>, Polska Prawda <PolskaPrawda@mail.se>, Polska Racja <PolskaRacja@gmail.com>, portalprawypl <redakcja@prawy.pl>, press@partiawip.pl <press@partiawip.pl>, prug@vp.pl <prug@vp.pl>, publicrelations@poznan.lasy.gov.pl <publicrelations@poznan.lasy.gov.pl>, radek.szczygiel@nzs.org.pl <radek.szczygiel@nzs.org.pl>, radio <radio@radiomaryja.pl>, rdlp@olsztyn.lasy.gov.pl <rdlp@olsztyn.lasy.gov.pl>, rdlp@szczecin.lasy.gov.pl <rdlp@szczecin.lasy.gov.pl>, rebek89@interia.pl <rebek89@interia.pl>, redakcja@glospasleka.pl <redakcja@glospasleka.pl>, redakcja@gpcodziennie.pl <redakcja@gpcodziennie.pl>, redakcja@kworum.com.pl <redakcja@kworum.com.pl>, redakcja@mieszkaniec.pl <redakcja@mieszkaniec.pl>, redakcja@nowagazeta.pl <redakcja@nowagazeta.pl>, redakcja@nowiny.rybnik.pl <redakcja@nowiny.rybnik.pl>, redakcja@nowlow.pl <redakcja@nowlow.pl>, redakcja@nowyczas.co.uk <redakcja@nowyczas.co.uk>, redakcja@polskaniepodlegla.pl <redakcja@polskaniepodlegla.pl>, redakcja@polskieradiosydney.com.au <redakcja@polskieradiosydney.com.au>, redakcja@pulspolonii.com <redakcja@pulspolonii.com>, rezerwacja@skarbnicanarodowa.pl <rezerwacja@skarbnicanarodowa.pl>, richardk@cogeco.ca <richardk@cogeco.ca>, rlesnik@dyplomacy.pl <rlesnik@dyplomacy.pl>, rotaract@unet.pl <rotaract@unet.pl>, ryszard-jarznicki@o2.pl <ryszard-jarznicki@o2.pl>, ryszard.terlecki@sejm.pl <ryszard.terlecki@sejm.pl>, rzecznik@lasy.gov.pl <rzecznik@lasy.gov.pl>, rzecznik@powiat.elblag.pl <rzecznik@powiat.elblag.pl>, s.glica@syndykalista.org <s.glica@syndykalista.org>, sas@sasco.com.pl <sas@sasco.com.pl>, sekcja@pro.onet.pl <sekcja@pro.onet.pl>, sekretariat@federacja-metalowcy.org.pl <sekretariat@federacja-metalowcy.org.pl>, sekretariat@gazetapolska.pl <sekretariat@gazetapolska.pl>, sekretariat@katowice.lasy.gov.pl <sekretariat@katowice.lasy.gov.pl>, sekretariat@lasy.gov.pl <sekretariat@lasy.gov.pl>, sekretariat@lpr.pl <sekretariat@lpr.pl>, sekretarz@powiat.elblag.pl <sekretarz@powiat.elblag.pl>, sierpien80@pzl.swidnik.pl <sierpien80@pzl.swidnik.pl>, skretariat2@katowice.lasy.gov.pl <skretariat2@katowice.lasy.gov.pl>, Sol 80 <admin@solidarnosc80malopolska.pl>, soli80 <biuro@ozzpip.com.pl>, solid@pan.pl <solid@pan.pl>, solidarni.sw@wp.pl <solidarni.sw@wp.pl>, solidarnosc@portnet.pl <solidarnosc@portnet.pl>, solidarnosc@post.pl <solidarnosc@post.pl>, Sololsztyn <solidarnosc_olsztyn@verso.net.pl>, solver@solver.katowice.pl <solver@solver.katowice.pl>, stan@transduction.com <stan@transduction.com>, stanislaw.wrzesien@wp.pl <stanislaw.wrzesien@wp.pl>, stansas@wp.pl <stansas@wp.pl>, starosta.neb@powiatypolskie.pl <starosta.neb@powiatypolskie.pl>, stwola@solidarnosc.org.pl <stwola@solidarnosc.org.pl>, styp@iung.pulawy.pl <styp@iung.pulawy.pl>, swalczaca@gmail.com <swalczaca@gmail.com>, szeja@rogers.com <szeja@rogers.com>, t.mazanek@poczta.onet.pl <t.mazanek@poczta.onet.pl>, t.wilk@federacja-metalowcy.org.pl <t.wilk@federacja-metalowcy.org.pl>, tamat@poczta.onet.pl <tamat@poczta.onet.pl>, tedeusz@isakowicz.pl <tedeusz@isakowicz.pl>, tomasz.czarnik@czar.st <tomasz.czarnik@czar.st>, tu-jest-wrzeszcz@tlen.pl <tu-jest-wrzeszcz@tlen.pl>, twoje@info.pl <twoje@info.pl>, tygodnik@glos.com.pl <tygodnik@glos.com.pl>, UE <president@europarl.europa.eu>, ursusx@op.pl <ursusx@op.pl>, vilanella@o2.pl <vilanella@o2.pl>, vipbob@wp.pl <vipbob@wp.pl>, volni@o2.pl <volni@o2.pl>, w.krajewski@federacja-metalowcy.org.pl <w.krajewski@federacja-metalowcy.org.pl>, wallyize@tpg.com.au <wallyize@tpg.com.au>, wierny.przyjaciel@gmail.com <wierny.przyjaciel@gmail.com>, wieslaw2@optusnet.com.au <wieslaw2@optusnet.com.au>, witold.tomczak@europarl.europa.eu <witold.tomczak@europarl.europa.eu>, wladzarobotnicza@o2.pl <wladzarobotnicza@o2.pl>, właścieciele RP <kontakt@kprm.gov.pl>, właścieciele RP <listy@prezydent.pl>, właścieciele RP <poczta@sld.silesia.pl>, właścieciele RP <poczta@platforma.org>, właścieciele RP <warszawa@platforma.org>, właścieciele RP <listy@sejm.gov.pl>, właścieciele RP <biuro@pis.org.pl>, wodniak@ymail.com <wodniak@ymail.com>, wojewoda@uw.olsztyn.pl <wojewoda@uw.olsztyn.pl>, wroclawopzz <wroclaw@opzz.org.pl>, wrum@zus.pl <wrum@zus.pl>, wwaopzz <warszawa@opzz.org.pl>, xkya001@neostrada.pl <xkya001@neostrada.pl>, yahoo1000@wp.pl <yahoo1000@wp.pl>, ZAC <zac5@wp.pl>, Zbigniew Rutkowski <wolna-polska@wp.pl>, zbigniew.ziobro@sejm.pl <zbigniew.ziobro@sejm.pl>, zbyszeksulsopot@poczta.onet.pl <zbyszeksulsopot@poczta.onet.pl>, Zdziennikarze2 <tadeusz.sznajderski@wp.pl>, Zdziennikarze2 <krzysztof.gurba@gmail.com>, Zdziennikarze2 <gorzow@solidarnosc.org.pl>, Zdziennikarze2 <jan@echo-dnia.com.pl>, Zdziennikarze2 <andrzejstawiarski@gmail.com>, Zdziennikarze2 <bezwierszowki@o2.pl>, Zdziennikarze2 <stroka_kwadrat@onet.pl>, Zdziennikarze2 <j.grzegorczyk@federacja-metalowcy.org.pl>, Zdziennikarze2 <kacki@poczta.gazeta.pl>, Zdziennikarze2 <admin@ratownictwomedyczne.org>, Zdziennikarze2 <marian.maciejewski@wroclaw.agora.pl>, Zdziennikarze2 <sekretariat.lodz@solidarnosc.org.pl>, Zdziennikarze2 <rzeszow@naszemiasto.pl>, Zdziennikarze2 <j.walczak@pap.com.pl>, Zdziennikarze2 <zzgstaszic@zzgstaszic.info.pl>, Zeksa <waldemar.pula@zeksa.koszalin.pl>, ZHP <referatstarszoharcerski@o2.pl>, ZHP <nsh@zhp.pl>, ZHP <mak@mak.zhp.pl>, ZHP <program@gdanska.zhp.pl>, ZHP <hs@zhp.wlkp.pl>, ZHP <paulinka33@op.pl>, ZHP <cwm@zhp.pl>, ZHP <woda@gdanska.zhp.pl>, ZHP <fundusze@bialostocka.zhp.pl>, ZHP <ckr@zhp.pl>, ZHP <rzecznik@zachpom.zhp.pl>, ZHP <zhp.olesnica@gmail.com>, ZHP <finanse@szal.pl>, ZHP <gosia.mach@wp.pl>, zhp.braniewo@gmail.com <zhp.braniewo@gmail.com>, zkm_katowice.wytnij@gazeta.pl <zkm_katowice.wytnij@gazeta.pl>, ZNP <dolnoslaski@znp.edu.pl>, ZNP <krakow@znp.edu.pl>, zoha1@poczta.fm <zoha1@poczta.fm>, ZOSPRP <olsztyn@zosprp.pl>, ZOSPRP <krakow@zosprp.pl>, ZOSPRP <lublin@zosprp.pl>, ZOSPRP <szczecin@zosprp.pl>, ZOSPRP <poznan@zosprp.pl>, zw.liga@vp.pl <zw.liga@vp.pl>, ZZ <darekszewc@wp.pl>, ZZ <zzprczkz@poczta.onet.pl>, ZZ <fzz@fzz.olkusz.pl>, ZZ <zzpetro@interia.pl>, ZZ <bwlosek@ssn.pl>, ZZ <zzprckwb@pro.onet.pl>, ZZ <ipbydgoszcz@gmail.com>, ZZ <akerman@o2.pl>, ZZ <radlinski.g@gazeta.pl>, ZZ <fzks@op.pl>, ZZ <a.jaskiewicz@bz.ruch.com.pl>, ZZ <zarzadkrajowyzzrg@op.pl>, ZZ <atarocinska@zchpolice.com>
Temat:
Fwd: Abraham "Abe" Goldberg nie żyje

KOMENTARZE

 • @
  Tą listę adresów mailowych to należało by usunąć.
 • @Fischer 08:17:52 - A WŁAŚNIE NIE.
  Nalezy sobie uświadomić - jaką krzywdę uczynił Marek Chrapan niewinnym ludziom. Do ilu ludzi wysłał krzywdzące informacje. To jest spora afera. Nie bójmy się powiedzieć prawdę - że weszliśmy w sferę post-internetu. Plaszczyzna dotychczas opisywana jako prywatna stała się publiczna. Chce mi Pan powiedzieć - że ten tlum ludzi z listy adresowej Pana Marka Chrapana to są jego prywatni znajomi?
 • @Eugeniusz Sendecki 08:31:51
  Nie wnikam tu w sprawy personalne, bo ich nie znam. Moja uwaga skierowana była w trosce o bezpieczeństwo adresatów np: przed spamem pocztowym, czy z hakowaniem ich komputerów.
 • A kto to jest ten...
  Marek Chrapan? Pierwszy raz słyszę to nazwisko.
 • Szanowny Panie Doktorze,
  Gryby kiedykolwiek zaszła taka sytuacja, NIE ŻYCZĘ SOBIE publikowania mojego adresu email. A już szczególnie z nazwiskiem/pseudonimem.

  W przypadku tego rodzaju mass-mailingu można korzystać z pola adresu Bcc ("blind carbon copy"), by nie ujawniać każdemu adresatowi całą listę wysyłkową.

  No chyba, że to zamierzone i celowe.
 • @Autor
  ...zanadto żeście się, Panie Eugeniuszu, rozbiesiadowali....
 • @Andrzej Tokarski 12:54:48 - NO CO TEŻ PAN?
  Na Teneryfie ekipa Generałów Grudniewskiego i Wasiaka była trzeźwa zupełnie i przez cały czas. Młode wilczki biesiadowały za to na całego. Do pobliskiego sklepu z alkoholami wysyłały Redaktora Michalkiewicza. Co też ten skwapliwie czynił, duszę całą oddając młodzieńcom, w których cały naród, wszelka endecja przez dłuższy moment pokładalismy wielką nadzieję. Skończyło się szybko ogólnym moralnym kacem i paroma stołkami poselskimi dla wybranych. Większość została nie-wybrana, utonęła w odmętach kukizmu, winnizmu, braunizmu, kowalszczyzny... ostał się nam jeno dziarski aktor Olszański vel Jabłonowski odzian w uniform z UNRRY i furażerkę, podszczypywany przez Bodakowskiego i Żebrowskiego. Kolejna "ostatnia nadzieja".
  [smętnie pomyslał o wielkich nadziejach, żywionych wonczas na Teneryfie, kiedy się już, już, już - miało samego Anioła Polskości chwycić za pióry]
 • Ruchu Narodowego - koniec
  Ponoć ostał się tylko Pan i ......
  A.H
  Tera czas na Zmiane
 • @Jan Paweł 09:54:40
  Deb@ata poprosiła Marka Chrapana, by powiedział naszym czytelnikom o sobie.
  - Obecnie jestem emerytem, byłem żołnierzem zawodowym, po szkole podoficerskiej w Elblągu, po odejściu z wojska pracowałem w wielu różnych firmach, m.in. w sosnowieckiej firmie budowlanej, która zbudowała „klejnoty" polskiej gospodarki, m.in. Fabrykę Obrabiarek Numerycznie Sterowanych w Porębie, Bumar Łabędy. Wszystkie te zakłady zostały doprowadzone do upadku i sprzedane w obce ręce za grosze. Właśnie to sprawiło, że zacząłem walczyć w Internecie z układem Magdalenkowym. Przez ostatnie 10 lat pałętałem się po Anglii, by zarobić na życie – powiedział o sobie Marek Chrapan.


  źródło :http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/region/4068-policja-zabrala-mu-komputer-bo-zniewazyl-narod-polski-kafelek.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej