Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LXXV ROCZNICA CUDU ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A zaraz, o godzinie 10:30 odbędzie się Msza Św. na terenie Muzeum KL Auschwitz - będzie odprawiał Kardynał Dziwisz. Spotkanie przy Bramie "Arbeit Mach Frei" o godzinie 10:00.

Jesteśmy w Oświęcimiu na Żwirowisku - po wschodniej stronie terenu ogrodzonego drutem kolczastym i wieżami strażniczymi. Stawiamy Krzyż (15m wysokości, replika tego z Giewontu). Planujemy go postawić na godzinę 15:00. Konstrukcję jak rok temu wznosi grupa młodzieży polskiej z Narodowej Wolnej Polski (lider - Damian Bieńko zeby upamiętnić Słowian zamordowanych w KL Auschwitz umieścił na Krzyżu kołowrót, znak prastarych wierzeń naszych Przodków).
A zaraz, o godzinie 10:30 odbędzie się Msza Św. na terenie Muzeum KL Auschwitz - będzie odprawiał Kardynał Dziwisz.
Spotkanie przy Bramie "Arbeit Mach Frei" o godzinie 10:00. 

Dzisiaj mija 75 lat od cudownego zachowania ciała Maksymiliana Marii Kolbe, pomimo kilkukrotnego usiłowania spalenia go po smierci w piecu krematoryjnym w niemieckim obozie zagłady KL Auschwitz. Na rozkaz władz niemieckich (prawdopodobnie samego Hitlera i Franka?) ciało zostało zakopane niedaleko krematorum. Wiemy to od obrońcy Krzyża na Żwirowisku Kazimerza Świtonia, który opowiedział o tym na spotkaniu z Janem Kobylańskim w Urugwaju i na Teneryfie.

Dlatego stawiamy Krzyż na Żwirowisku, domagamy się wykopalisk na terenie KL Auschwitz i przerwania milczenia na temat ludobójstwa Słowian podczas Rewolucji Bolszewickiej i II Wojny Światowej.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Szanowny Panie Eugeniuszu...
  Czy nie uważa Pan, że doczepianie do Krzyża, pogańskiego symbolu jest profanacją Krzyża. Przecież Słowianie przyjęłi Chrześcijaństwo i... NIE PRZESTALI BYĆ SŁOWIANAMI...
  Ale od tamtego czasu przestali być poganami, skończyli ze swoimi wierzeniami w różnych swarożów, którym podobno składali także ofiary z ludzi.
  Po to właśnie Pan Bóg posłał na na Ziemię Swojego Syna, byśmy skończyli z pogaństwami.
  Więc chyba zgodzi się Pan ze mną, że doczepianie do Krzyża pogańskiego symbolu, jest NIEDOPUSZCZALNĄ profanacją
 • @Jan Paweł 10:06:28
  Panie Eugeniuszu, gdyby Panu Bogu podobały się te wszystkie pogaństwa Słowian, Buddystów, Żydów itd, itp to nie wysyłałby nam tutaj na Ziemię Swojego Syna Jezusa Chrystusa, no bo po co? i jeszcze na taką Mękę?
  Przecież Pan Jezus umarł za nasze grzechy, których widać było całe mnóstwo, diabły zbierały już aż tak obfite żniwo, że Pan Bóg zaingerował posyłając nam tu na Ziemię Swojego Syna by objawił nam Ewangelię, by umarł za nasze grzechy na Krzyżu i by pozostawił nam tutaj Swój Kościół.
  A Pan wiesza jakieś pogańskie symbole na Krzyżu, symbole tego grzesznego wtedy życia.
  Zachęcam do głębokich refleksji i NIEZWŁOCZNEGO naprawienia tej profanacji, także np wspólną, jak tam wszyscy jesteście, modlitwą różańcową.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 10:28:07 - BARDZO CENNA INTUICJA
  Pan idzie za daleko w tępieniu pogaństwa. Przecież pogańskim znakiem jest nasz biały orzeł polski na czerwonym tle. Damiana Bieńko fascynują czasy słowiańskie z pierwszego tysiąclecia i im poswięca szczególną uwagę. Słusznie robi. Historia Polski jest taka fascynująca.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej