Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PREMIER BEATA SZYDŁO UŚMIECHA SIĘ W KL AUSCHWITZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Operator kamery TELEWIZJI NARODOWEJ Mirosław Chandrała prosi Panią Beatę o usmiech dla naszych telewidzów. Pani Premier usmiecha się, ale zaznacza - że w takim miejscu jest trudno się uśmiechać.

 14 sierpnia 2016 - Panie Beta Szydło, Premier Rzeczypospolitej Polskiej w KL Auschwitz, po nabożeństwie w 75-tą rocznicę śmierci Maksymiliana Marii Kolbe, który oddał życie za pojedynczego więźnia. Po ucalowaniu relikwii Świętego rozmawia z życzliwymi ludźmi i udaje się pod ochroną BOR, urzędników i kapłanów do wyjścia z obozu. Operator kamery TELEWIZJI NARODOWEJ Mirosław Chandrała prosi Panią Beatę o usmiech dla naszych telewidzów. Pani Premier usmiecha się, ale zaznacza - że w takim miejscu jest trudno się uśmiechać.


 

Tutaj: link do filmu na YT (w związku z ostatnio wydarzającymi się na NEonie zakłóceniami w linkowaniu filmów umieszczam goły link).

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Trzeba przyznać że to niezwykły gest premier B. Szydło - ciekawe czy w pełni świadomy
  Żydowscy religianci będą wściekli na katolickie uroczystości na terenie obozu.
 • A tu znaleziona ciekawostka dot. komuszego wojska:
  Święto Wojska Polskiego w Lublinie 15 sierpnia 1944 r.

  15 sierpnia 1944 roku – w Lublinie w łąkach nad Bystrzycą odbyła się msza polowa z okazji 24. rocznicy bitwy warszawskiej, którą stoczono w czasie w wojny polsko-bolszewickiej. Była to nietypowa msza bo obok żołnierzy Wojska Polskiego, polskich dowódców, przedstawicieli PKWN, uczestniczyli w niej dowódcy Armii Czerwonej, która wówczas przegrała tą bitwę. Była to jedyna w takiej historii msza.

  Wśród radzieckich generałów był m.in. Nikołaj Bułganin, oddelegowany przez Stalina w roli oficjalnego przedstawiciela ZSRR przy PKWN. Obok Bolesław Bieruta siedzieli dowódcy Wojska Polskiego, którzy uczestniczyli w wojnie polsko-bolszewickiej.

  https://historiamniejznanaizapomniana.files.wordpress.com/2015/08/ks-fedorowicz-swieto-wojska-polskiego-lublin-15-sierpnia-1944.jpg

  15 sierpnia 1944 roku, Lublin ks. Tadeusz Fedorowicz jako kapelan 4. Dywizji Piechoty im. Jana Kilińskiego. 1. Armii Wojska Polskiego, odprawił mszę polową

  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/08/15/swieto-wojska-polskiego-w-lublinie-1944/
 • PREMIER BEATA SZYDŁO UŚMIECHA
  Przypuszczam że ten uśmiech adresowany był do
  szefa TVN E.Sendeckiego 8-))))

  ps.
  a może gdzieś w oddali był celebryta A.H
 • Nie można dwom panom służyć...
  no... chyba, że jest to akt nawrócenia

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej