Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PREMIER BEATA SZYDŁO UŚMIECHA SIĘ W KL AUSCHWITZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Operator kamery TELEWIZJI NARODOWEJ Mirosław Chandrała prosi Panią Beatę o usmiech dla naszych telewidzów. Pani Premier usmiecha się, ale zaznacza - że w takim miejscu jest trudno się uśmiechać.

 14 sierpnia 2016 - Panie Beta Szydło, Premier Rzeczypospolitej Polskiej w KL Auschwitz, po nabożeństwie w 75-tą rocznicę śmierci Maksymiliana Marii Kolbe, który oddał życie za pojedynczego więźnia. Po ucalowaniu relikwii Świętego rozmawia z życzliwymi ludźmi i udaje się pod ochroną BOR, urzędników i kapłanów do wyjścia z obozu. Operator kamery TELEWIZJI NARODOWEJ Mirosław Chandrała prosi Panią Beatę o usmiech dla naszych telewidzów. Pani Premier usmiecha się, ale zaznacza - że w takim miejscu jest trudno się uśmiechać.


 

Tutaj: link do filmu na YT (w związku z ostatnio wydarzającymi się na NEonie zakłóceniami w linkowaniu filmów umieszczam goły link).

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Trzeba przyznać że to niezwykły gest premier B. Szydło - ciekawe czy w pełni świadomy
  Żydowscy religianci będą wściekli na katolickie uroczystości na terenie obozu.
 • A tu znaleziona ciekawostka dot. komuszego wojska:
  Święto Wojska Polskiego w Lublinie 15 sierpnia 1944 r.

  15 sierpnia 1944 roku – w Lublinie w łąkach nad Bystrzycą odbyła się msza polowa z okazji 24. rocznicy bitwy warszawskiej, którą stoczono w czasie w wojny polsko-bolszewickiej. Była to nietypowa msza bo obok żołnierzy Wojska Polskiego, polskich dowódców, przedstawicieli PKWN, uczestniczyli w niej dowódcy Armii Czerwonej, która wówczas przegrała tą bitwę. Była to jedyna w takiej historii msza.

  Wśród radzieckich generałów był m.in. Nikołaj Bułganin, oddelegowany przez Stalina w roli oficjalnego przedstawiciela ZSRR przy PKWN. Obok Bolesław Bieruta siedzieli dowódcy Wojska Polskiego, którzy uczestniczyli w wojnie polsko-bolszewickiej.

  https://historiamniejznanaizapomniana.files.wordpress.com/2015/08/ks-fedorowicz-swieto-wojska-polskiego-lublin-15-sierpnia-1944.jpg

  15 sierpnia 1944 roku, Lublin ks. Tadeusz Fedorowicz jako kapelan 4. Dywizji Piechoty im. Jana Kilińskiego. 1. Armii Wojska Polskiego, odprawił mszę polową

  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/08/15/swieto-wojska-polskiego-w-lublinie-1944/
 • PREMIER BEATA SZYDŁO UŚMIECHA
  Przypuszczam że ten uśmiech adresowany był do
  szefa TVN E.Sendeckiego 8-))))

  ps.
  a może gdzieś w oddali był celebryta A.H
 • Nie można dwom panom służyć...
  no... chyba, że jest to akt nawrócenia

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej