Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ADAM CZECZETKOWICZ NA POGRZEBIE INKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Danuta Siedzikówna ps. "Inka" pochodziła z Podlasia i dlatego lider Podlasia XXI-go wieku odprowadza ją w jej ostatniej drodze. Osoby najbardziej godne będą mogły sobie zrobić fotografię z Adamem nad grobem tej młodej bohaterki polskiej.

W roku 2008-mym narodowcy warszawscy oprotestowali wystawny pogrzeb masona Geremka i jego pochówek w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Obwiniali masonerię francuską, do której Geremek nalezał o knucie planów ludobójstwa Słowian i chrześcijan europejskich. Zatakowali wtedy Gazetę Wyborczą za bronienie Bronisława Geremka. W roku 2013-tym narodowcy z Podlasia zauważyli początek planowej akcji nasiedleńczej prowadzonej w Białymstoku przez władze miasta zbliżone do Gazety Wyborczej, której ofiarą mieli paść nie-kolorowi chrześcijanie miejscowi. Najmocniej i najwymowniej w Białymstoku się wypowiadał Adam Czeczetkowicz, lider ugrupowania nacjonalistycznego Podlasie XXI-go wieku. Nakręcił dla TELEWIZJI NARODOWEJ film, w którym napiętnował antypolską akcję nasiedleńczą prowadzoną pod ukradzionym jemu hasłem "Białystok jest moim miastem". Policja, prokuratura i sądy sponiewierały go w odwecie, zastraszając resztę środowiska narodowego - żeby się nie ważyło oponować przeciwko inwazji muzułmańskiej prowadzonej przez ukryte siły WASP-owskie i masońskie zbliżone do Sorosa. Jednak w roku 2015-tym, kiedy inwazja zaczeła się dokonywać pełną parą - ludziom masowo się pootwierały oczy i Adam Czeczetkowicz, obok narodowców warszawskich wykopujących Geremka stał się pionierem oporu białego człowieka w Polsce i Europie przeciwko ludobójstwu masonów na białych narodach.

Obecnie nasz bohater udaje się na pogrzeb Inki, swojej krajanki - aby oddać jej cześć, pochować ją po katolicku i nabrać sił do dalszej walki i pracy dla Polski. Tak jak mówił bojowa pieśń - o ojców grób bagnetów poostrz stal!

Kto by chciał się spotkać po pogrzebie z Adamem - prosimy o kontakt z Redakcją TELEWIZJI NARODOWEJ. Osoby najbardziej godne będą mogły sobie zrobić fotografię z Adamem nad grobem Danuty Siedzikównej. W spotkaniu przwidziany jest udział Czerwonego Korsarza z Gdańska (Kontradmirał PDS Sławomir Ziembiński).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Eugeniusz Sendecki
  Pozdrawiam . :)
 • @Repsol 22:50:18
  ----- może i alkoholik ale posiada wewnętrzną moralność, w przeciwieństwie do was ŻERUJĄCYCH na ludzkich słabościach.. RZYGAĆ się chce ! czytając powyższe komentarze.
 • @ninanonimowa 23:04:39 - FAŁSZYWA PRZYJAŹŃ WASZA...
  ...Donikąd nie doprowadzi. Nigdy się nie spotkaliście ze zniewolonym człowiekiem, żeby jemu podać pomocną rękę, paczkę papierosów, stówkę litościwie wsunąć w spracowaną dłoń, w tę słynną dłoń działacza narodowego sponiewieranego klątwą Waszego Cadyka. Wasze krokodyle łzy wylewane nad naszymi kolegami, Wasze przymilanie się przez zamieszczanie tekstów z pomieszanym Dobrem i Złem, Wasz jawny i ukryty antykatoliczm, ta wrogość wobec Kościoła Świętego Matki Naszej - na nic to wszystko. Przejrzeliśmy Was, waszą misję anty-katolicką. Mene-Tekel-Fares!
  + Amen!
  [dźga książką do nabożeństwa w sam środek serca Niny-Anodiny zamieszkałego przez Złego Ducha Antypolonizmu]
 • @Eugeniusz Sendecki 23:29:12
  Genek, jak wiadomo na wojnę idzie. Wojna dla żołnierza zawodnika zwyczajna sprawa, wszyscy się tu na jednostce bardzo już cieszymy. Ale fakt jest też, że wielu z nas polegnie. Z dobrze wyszkolonego plutonu nie zostanie zwykle nawet jedna drużyna. Takie są, jak dotąd, statystyki walki pieszej zebrane z krajów ogarniętych walkami.

  My naprawdę chétnie polegniemy za was, choć sporo wśród was, cywilów, okropnych jest kretynów. Jedna prośba jest od jednostki, Genek. Na naszych pochówkach nie róbcie sobie jaj i nie sprowadzajcie na mogiły nasze debili.
 • @Pan podporucznik 00:18:33 - A ZATEM CHCECIE LEŻEĆ KOŁO GEREMKA?
  No i tuście się wydali Pąpodporucznik! Wasza pro-geremkowska postawa Was ostatecznie zdemaskowała. Was i Waszych kolegów z kibucu. Wstydźcie się!
 • Czas skończyć z amnezją historyczną
  Inspirująca, bohaterska historia, piękna uroczystość godna prawdziwych Polaków, piękny artykuł!
  (Komentarze, jak mówią pracownicy zakładów monopolowych: "jak z łyżką do doopy".

  Żegnamy bohaterów ZAMORDOWANYCH PRZEZ KOMUNISTÓW!

  (Socjalistom Jeznachowi, Białasowi, Tiamat, WPS, itp. przez gardło nie przejdzie.)
 • @Jarek Ruszkiewicz @ Eugeniusz Sendecki
  Przedkładam do Państwa analizy krotką dotychczasową historię mojego "Ostrzeżenia przed prowokacją CIA/Mossad wobec Narodu Polskiego i Prezydenta Rosji Władymira Putina " w mediach wraz z toczącą się
  tam dyskusją : :


  https://cont.ws/post/351223

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/22/ostrzezenie-przed-prowokacja-ciamossad-na-terenie-polski-przeciw-rosji/

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133398,ostrzezenie-przed-prowokacja-cia-mossad-przeciw-rosji

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp/

  http://wps.neon24.pl/post/133421,pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp  Łódź, dnia 27 sierpnia 2016 r. Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 04:36:48 - O, I TO SĄ NAPRAWDĘ WARTOŚCIOWE TEKSTY
  Bardzo dobrze, że są ludzie z głową, zatroskani o Kraj. Co do Rosji, to jak najbardziej ma Pan rację. Putin powinien nam, do Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ podesłać zeskanowane archiwalia UPA, te przejęte za Stalina w latach 1943-1947. Chodzi mi szczególnie o personalia, dane osobowe i przebieg służby owych 70-ciu tysięcy funkcjonariuszy UPA-OUN, kórzy zostali przez ZSRR obdarowani obywatelstwem PRL-owskim i których dzieci i wnuki stanowią współczesną ukro-komunę, obok żydo-komuny i gestapo-komuny w Polsce.
  Tutaj ma Pan moje rozwinięcie tematu przed Sądem Apelacyjnym, kiedy żeśmy Miernika bronili:
  https://www.youtube.com/watch?v=URy1pEyLE_U
 • @
  Z całym należytym szacunkiem dla ś.p Inki i Zagończyka, ale uważam że tego typu uroczystości nie są najważniejszą sprawą. Pan jest ponoć mądrym człowiekiem i powinien Pan wiedzieć, że ostatnio Maliniak zwany Dudą upokorzył totalnie Polskę będąc na Ukrainie a właściwie w oligarchacie Patroszenki.

  Nie wiem czy jesteśmy godni oddawać hołd tym wspaniałym patriotom, którzy woleli walczyć na śmierć i życie niż żyć w upokorzeniu, skoro sami pozwalamy, aby Duda upokarzał Polskę.

  Gloryfikacja Inki, Pileckiego itp nie powinna być priorytetem na chwilę obecną. Najpierw trzeba uchronić siebie przed zagładą.
 • @Sukarno 10:40:26 - PAN TEŻ JEST BARDZO MĄDRYM BLOGEREM
  Zawsze cenię Pańskie wpisy. Co do Dudy - to zapowiedział, że bedzie rozmwiał z silnymi grupami społecznymi. A zatem proszę Pana o zaangazowanie w akcję w obronie Miernika przed Sądem Apelacyjnym. Dogadałem się ze Słomką, że sprawę narodowcy poprą i że się będziemy szanować i wspierać.
 • @herbu Grabie 12:45:31 - PANIE DOKTORZE, PAN NIESKUTECZNIE PROPONOWAŁ, NIESTETY
  Pan owszem, proponował podporządkowanie się Posłowi Słomce na zasadach piłsudczykowskich. I to była słabość koncepcji Pana Doktora. A my teraz mamy akcję narodowo-demokratyczną - bronimy Miernika kazdy pod swoim szyldem, a Słomka stał się szyldem wszystkich szyldów. Czyli zasady narodowo-demokratyczne mamy pod Sądem Apelacyjnym. I potrwa to jeszcze z dziewięć miesięcy, mam nadzieję. Taki trochę majdan, ale nie majdan jak w Kijowie, lecz jak nasze czarne miasteczko pod-sejmowe rajzerowskie z roku 2014-go, albo miasteczko rolnicze z roku 2015-go spod URM-u. Można się spodziewać, że jak się WASP-y ogarną i jak się za nas wezmą - to rozpirzą miasteczko pro-Miernikowskie w godzinę. Ale zanim nas rozpirzą, to nasze szeregi okrzepną, ludzie się opatrzą z nowymi twarzami, wiele się odkręci spraw sądowych, w kórych żydo-komuna, ukro-komuna i gestapo-komuna nękają Polaków.
 • Tela Wizja Polin Info
  Chazarejczyk Antek z MON-A drze mordę na pogrzebie...
  Dowiedziałem ,że chazarej-czycy są "z nami" od chrztu Polski.

  "Jak fajnie być razem" .Fioletowi też.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:50:15
  " bronimy Miernika kazdy pod swoim szyldem,"

  I to jest największa tragedia dla Polski "każdy sobie rzepkę skrobie"W ten sposób nigdy nie odniesie się zwycięstwa.W Polsce ambicje przywódcze górują nad rozumem.Tylko zjednoczony Ruch Narodowy z Prawicą ma szansę pokonać tego raka który toczy Polskę.A wy panowie,którzy tworzycie setki partyjek i ugrupowań myślicie tylko o sobie a nie o Polsce.
  Dlaczego inne narody w kryzysie potrafią się dogadać ,a Polacy nie ?My Polacy potrafimy tylko pluć się nawzajem i szukać między sobą żydów ,Ukraińców,Niemców czy Ruskich.Jak tak dalej będzie i Polacy się nie opamiętają Polska szczeznie i zniknie z mapy Europy
 • @matterhorn 18:25:34 - ALEŻ MY SIĘ WŁASNIE JEDNOCZYMY
  Oddolnie i uczciwie się jednoczymy. Ja współpracuję bardzo blisko z trzema partiami, dwiema organizacjami paramilitarnymi, piecioma stowarzyszeniami, dwiema fundacjami i sporą nieformalną grupą młodzieżową. W dodatku finansuję polskie prawdomówne media.
  Nie wiem z kim się Pan do tej pory zjednoczył w Ruchu Narodowym Roberta Winnickiego, ale mnie nikt - ani Pan Poseł, ani w ogóle nikt z RN nie zaprosił ani razu do Sejmu w tej kadencji, żebym sobie zrobił z RN-em choćby słit-focię. Wietrzę w tym rękę Giertycha. Pańskie anonimowe pisanie o Ruchu Narodowym jest niekonkretne jakieś takie. Można się jednoczyć oddolnie i uczciwie, albo odgórnie i nieuczciwie. Ja i moi koledzy - jesteśmy oddolni i uczciwi. Proponuję żeby się Pan dołączył. Przestał anonimowo pisać. Wsparł TELEWIZJĘ NARODOWĄ modlitwą i ofiarą.
  + Amen
 • @Zdzich 03:14:38
  :))
  //(Socjalistom Jeznachowi, Białasowi, Tiamat, WPS, itp. przez gardło nie przejdzie.)//

  ano nie przejdzie...bo przecież "wujek stalin" to wspaniały człowiek był...litościwy, dobroduszny i nigdy nie mordował...bo przecież miał od tego ludzi:)))

  no i jeszcze dodać o tych ustach, co były słodsze od malin:))

  ech zagościła tutaj stalinowska jaczejka na dobre...ciekawe kiedy wróci pani Nana? Najważniejsza diva tego jakże "szacownego"gremium?:))

  rzygać się chce widząc co się stało z neonem ...pozdr
 • @trybeus 21:13:42
  A jakie jest przeciwieństwo socjalisty?
 • @trybeus 21:13:42
  Pamiętam oryginalne założenia p. Opary, który stworzył Nowy Ekran jako pierwsze w kraju forum dla Prawicy polskiej. Dlatego właśnie lewica wlazła tutaj i czuje się dobrze (sic).
  Obecnie jedynie egzorcysta może to uzdrowić.
 • @roux 21:56:37
  niech zgadnę...świadek jehowy?:-D
 • PANIE EUGENIUSZU, a PAN śpisz!, Za miecz NIE CHWYTASZ?
  POSZŁO! "Niezależna - Prawda - w - Polityce" / ... i Fu dalej!
  .
  "GEOMETRIA PANCERNEJ BRZOZY", ... czyli teraz WSZYSTKO GRA!
  .
  Wygląda na to, że ZAGADKA SMOLEŃSKA" została właśnie rozwiązana! - Wrak tupolewa, którym śp. Prezydent prof. Lech Kaczyński wraz z żoną i 94 innymi osobami miał być "pomnikiem geometrycznej doskonałej katastrofy", tak aby, .. "Na zawsze przypominał nam o tej straszliwej tragedi", ... i pomysłodawcy PO-mnika. : /

  Jak MSZ" pomagał" Prezydentowi śp. Lechowi Kaczyńskiemu, w budowie pomnika >>
  http://zonacezara.salon24.pl/725782,geometria-pancernej-brzozy-czyli-teraz-wszystko-gra
  .
  .
  GDZIE TA TELEWIZJA NARODOWA Z POLSKĄ KAMERĄ, i POLSKIM REŻYSEREM?
  >> Drugiego "Pana Poręby" tu trza!
 • @trybeus 08:55:58
  Obracasz w żart :-D., czy to znaczy, że bezrefleksyjnie powtarzales za hejterem?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej