Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ADAM CZECZETKOWICZ NA POGRZEBIE INKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Danuta Siedzikówna ps. "Inka" pochodziła z Podlasia i dlatego lider Podlasia XXI-go wieku odprowadza ją w jej ostatniej drodze. Osoby najbardziej godne będą mogły sobie zrobić fotografię z Adamem nad grobem tej młodej bohaterki polskiej.

W roku 2008-mym narodowcy warszawscy oprotestowali wystawny pogrzeb masona Geremka i jego pochówek w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Obwiniali masonerię francuską, do której Geremek nalezał o knucie planów ludobójstwa Słowian i chrześcijan europejskich. Zatakowali wtedy Gazetę Wyborczą za bronienie Bronisława Geremka. W roku 2013-tym narodowcy z Podlasia zauważyli początek planowej akcji nasiedleńczej prowadzonej w Białymstoku przez władze miasta zbliżone do Gazety Wyborczej, której ofiarą mieli paść nie-kolorowi chrześcijanie miejscowi. Najmocniej i najwymowniej w Białymstoku się wypowiadał Adam Czeczetkowicz, lider ugrupowania nacjonalistycznego Podlasie XXI-go wieku. Nakręcił dla TELEWIZJI NARODOWEJ film, w którym napiętnował antypolską akcję nasiedleńczą prowadzoną pod ukradzionym jemu hasłem "Białystok jest moim miastem". Policja, prokuratura i sądy sponiewierały go w odwecie, zastraszając resztę środowiska narodowego - żeby się nie ważyło oponować przeciwko inwazji muzułmańskiej prowadzonej przez ukryte siły WASP-owskie i masońskie zbliżone do Sorosa. Jednak w roku 2015-tym, kiedy inwazja zaczeła się dokonywać pełną parą - ludziom masowo się pootwierały oczy i Adam Czeczetkowicz, obok narodowców warszawskich wykopujących Geremka stał się pionierem oporu białego człowieka w Polsce i Europie przeciwko ludobójstwu masonów na białych narodach.

Obecnie nasz bohater udaje się na pogrzeb Inki, swojej krajanki - aby oddać jej cześć, pochować ją po katolicku i nabrać sił do dalszej walki i pracy dla Polski. Tak jak mówił bojowa pieśń - o ojców grób bagnetów poostrz stal!

Kto by chciał się spotkać po pogrzebie z Adamem - prosimy o kontakt z Redakcją TELEWIZJI NARODOWEJ. Osoby najbardziej godne będą mogły sobie zrobić fotografię z Adamem nad grobem Danuty Siedzikównej. W spotkaniu przwidziany jest udział Czerwonego Korsarza z Gdańska (Kontradmirał PDS Sławomir Ziembiński).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Eugeniusz Sendecki
  Pozdrawiam . :)
 • @Repsol 22:50:18
  ----- może i alkoholik ale posiada wewnętrzną moralność, w przeciwieństwie do was ŻERUJĄCYCH na ludzkich słabościach.. RZYGAĆ się chce ! czytając powyższe komentarze.
 • @ninanonimowa 23:04:39 - FAŁSZYWA PRZYJAŹŃ WASZA...
  ...Donikąd nie doprowadzi. Nigdy się nie spotkaliście ze zniewolonym człowiekiem, żeby jemu podać pomocną rękę, paczkę papierosów, stówkę litościwie wsunąć w spracowaną dłoń, w tę słynną dłoń działacza narodowego sponiewieranego klątwą Waszego Cadyka. Wasze krokodyle łzy wylewane nad naszymi kolegami, Wasze przymilanie się przez zamieszczanie tekstów z pomieszanym Dobrem i Złem, Wasz jawny i ukryty antykatoliczm, ta wrogość wobec Kościoła Świętego Matki Naszej - na nic to wszystko. Przejrzeliśmy Was, waszą misję anty-katolicką. Mene-Tekel-Fares!
  + Amen!
  [dźga książką do nabożeństwa w sam środek serca Niny-Anodiny zamieszkałego przez Złego Ducha Antypolonizmu]
 • @Eugeniusz Sendecki 23:29:12
  Genek, jak wiadomo na wojnę idzie. Wojna dla żołnierza zawodnika zwyczajna sprawa, wszyscy się tu na jednostce bardzo już cieszymy. Ale fakt jest też, że wielu z nas polegnie. Z dobrze wyszkolonego plutonu nie zostanie zwykle nawet jedna drużyna. Takie są, jak dotąd, statystyki walki pieszej zebrane z krajów ogarniętych walkami.

  My naprawdę chétnie polegniemy za was, choć sporo wśród was, cywilów, okropnych jest kretynów. Jedna prośba jest od jednostki, Genek. Na naszych pochówkach nie róbcie sobie jaj i nie sprowadzajcie na mogiły nasze debili.
 • @Pan podporucznik 00:18:33 - A ZATEM CHCECIE LEŻEĆ KOŁO GEREMKA?
  No i tuście się wydali Pąpodporucznik! Wasza pro-geremkowska postawa Was ostatecznie zdemaskowała. Was i Waszych kolegów z kibucu. Wstydźcie się!
 • Czas skończyć z amnezją historyczną
  Inspirująca, bohaterska historia, piękna uroczystość godna prawdziwych Polaków, piękny artykuł!
  (Komentarze, jak mówią pracownicy zakładów monopolowych: "jak z łyżką do doopy".

  Żegnamy bohaterów ZAMORDOWANYCH PRZEZ KOMUNISTÓW!

  (Socjalistom Jeznachowi, Białasowi, Tiamat, WPS, itp. przez gardło nie przejdzie.)
 • @Jarek Ruszkiewicz @ Eugeniusz Sendecki
  Przedkładam do Państwa analizy krotką dotychczasową historię mojego "Ostrzeżenia przed prowokacją CIA/Mossad wobec Narodu Polskiego i Prezydenta Rosji Władymira Putina " w mediach wraz z toczącą się
  tam dyskusją : :


  https://cont.ws/post/351223

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/22/ostrzezenie-przed-prowokacja-ciamossad-na-terenie-polski-przeciw-rosji/

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133398,ostrzezenie-przed-prowokacja-cia-mossad-przeciw-rosji

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp/

  http://wps.neon24.pl/post/133421,pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp  Łódź, dnia 27 sierpnia 2016 r. Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 04:36:48 - O, I TO SĄ NAPRAWDĘ WARTOŚCIOWE TEKSTY
  Bardzo dobrze, że są ludzie z głową, zatroskani o Kraj. Co do Rosji, to jak najbardziej ma Pan rację. Putin powinien nam, do Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ podesłać zeskanowane archiwalia UPA, te przejęte za Stalina w latach 1943-1947. Chodzi mi szczególnie o personalia, dane osobowe i przebieg służby owych 70-ciu tysięcy funkcjonariuszy UPA-OUN, kórzy zostali przez ZSRR obdarowani obywatelstwem PRL-owskim i których dzieci i wnuki stanowią współczesną ukro-komunę, obok żydo-komuny i gestapo-komuny w Polsce.
  Tutaj ma Pan moje rozwinięcie tematu przed Sądem Apelacyjnym, kiedy żeśmy Miernika bronili:
  https://www.youtube.com/watch?v=URy1pEyLE_U
 • @
  Z całym należytym szacunkiem dla ś.p Inki i Zagończyka, ale uważam że tego typu uroczystości nie są najważniejszą sprawą. Pan jest ponoć mądrym człowiekiem i powinien Pan wiedzieć, że ostatnio Maliniak zwany Dudą upokorzył totalnie Polskę będąc na Ukrainie a właściwie w oligarchacie Patroszenki.

  Nie wiem czy jesteśmy godni oddawać hołd tym wspaniałym patriotom, którzy woleli walczyć na śmierć i życie niż żyć w upokorzeniu, skoro sami pozwalamy, aby Duda upokarzał Polskę.

  Gloryfikacja Inki, Pileckiego itp nie powinna być priorytetem na chwilę obecną. Najpierw trzeba uchronić siebie przed zagładą.
 • @Sukarno 10:40:26 - PAN TEŻ JEST BARDZO MĄDRYM BLOGEREM
  Zawsze cenię Pańskie wpisy. Co do Dudy - to zapowiedział, że bedzie rozmwiał z silnymi grupami społecznymi. A zatem proszę Pana o zaangazowanie w akcję w obronie Miernika przed Sądem Apelacyjnym. Dogadałem się ze Słomką, że sprawę narodowcy poprą i że się będziemy szanować i wspierać.
 • @herbu Grabie 12:45:31 - PANIE DOKTORZE, PAN NIESKUTECZNIE PROPONOWAŁ, NIESTETY
  Pan owszem, proponował podporządkowanie się Posłowi Słomce na zasadach piłsudczykowskich. I to była słabość koncepcji Pana Doktora. A my teraz mamy akcję narodowo-demokratyczną - bronimy Miernika kazdy pod swoim szyldem, a Słomka stał się szyldem wszystkich szyldów. Czyli zasady narodowo-demokratyczne mamy pod Sądem Apelacyjnym. I potrwa to jeszcze z dziewięć miesięcy, mam nadzieję. Taki trochę majdan, ale nie majdan jak w Kijowie, lecz jak nasze czarne miasteczko pod-sejmowe rajzerowskie z roku 2014-go, albo miasteczko rolnicze z roku 2015-go spod URM-u. Można się spodziewać, że jak się WASP-y ogarną i jak się za nas wezmą - to rozpirzą miasteczko pro-Miernikowskie w godzinę. Ale zanim nas rozpirzą, to nasze szeregi okrzepną, ludzie się opatrzą z nowymi twarzami, wiele się odkręci spraw sądowych, w kórych żydo-komuna, ukro-komuna i gestapo-komuna nękają Polaków.
 • Tela Wizja Polin Info
  Chazarejczyk Antek z MON-A drze mordę na pogrzebie...
  Dowiedziałem ,że chazarej-czycy są "z nami" od chrztu Polski.

  "Jak fajnie być razem" .Fioletowi też.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:50:15
  " bronimy Miernika kazdy pod swoim szyldem,"

  I to jest największa tragedia dla Polski "każdy sobie rzepkę skrobie"W ten sposób nigdy nie odniesie się zwycięstwa.W Polsce ambicje przywódcze górują nad rozumem.Tylko zjednoczony Ruch Narodowy z Prawicą ma szansę pokonać tego raka który toczy Polskę.A wy panowie,którzy tworzycie setki partyjek i ugrupowań myślicie tylko o sobie a nie o Polsce.
  Dlaczego inne narody w kryzysie potrafią się dogadać ,a Polacy nie ?My Polacy potrafimy tylko pluć się nawzajem i szukać między sobą żydów ,Ukraińców,Niemców czy Ruskich.Jak tak dalej będzie i Polacy się nie opamiętają Polska szczeznie i zniknie z mapy Europy
 • @matterhorn 18:25:34 - ALEŻ MY SIĘ WŁASNIE JEDNOCZYMY
  Oddolnie i uczciwie się jednoczymy. Ja współpracuję bardzo blisko z trzema partiami, dwiema organizacjami paramilitarnymi, piecioma stowarzyszeniami, dwiema fundacjami i sporą nieformalną grupą młodzieżową. W dodatku finansuję polskie prawdomówne media.
  Nie wiem z kim się Pan do tej pory zjednoczył w Ruchu Narodowym Roberta Winnickiego, ale mnie nikt - ani Pan Poseł, ani w ogóle nikt z RN nie zaprosił ani razu do Sejmu w tej kadencji, żebym sobie zrobił z RN-em choćby słit-focię. Wietrzę w tym rękę Giertycha. Pańskie anonimowe pisanie o Ruchu Narodowym jest niekonkretne jakieś takie. Można się jednoczyć oddolnie i uczciwie, albo odgórnie i nieuczciwie. Ja i moi koledzy - jesteśmy oddolni i uczciwi. Proponuję żeby się Pan dołączył. Przestał anonimowo pisać. Wsparł TELEWIZJĘ NARODOWĄ modlitwą i ofiarą.
  + Amen
 • @Zdzich 03:14:38
  :))
  //(Socjalistom Jeznachowi, Białasowi, Tiamat, WPS, itp. przez gardło nie przejdzie.)//

  ano nie przejdzie...bo przecież "wujek stalin" to wspaniały człowiek był...litościwy, dobroduszny i nigdy nie mordował...bo przecież miał od tego ludzi:)))

  no i jeszcze dodać o tych ustach, co były słodsze od malin:))

  ech zagościła tutaj stalinowska jaczejka na dobre...ciekawe kiedy wróci pani Nana? Najważniejsza diva tego jakże "szacownego"gremium?:))

  rzygać się chce widząc co się stało z neonem ...pozdr
 • @trybeus 21:13:42
  A jakie jest przeciwieństwo socjalisty?
 • @trybeus 21:13:42
  Pamiętam oryginalne założenia p. Opary, który stworzył Nowy Ekran jako pierwsze w kraju forum dla Prawicy polskiej. Dlatego właśnie lewica wlazła tutaj i czuje się dobrze (sic).
  Obecnie jedynie egzorcysta może to uzdrowić.
 • @roux 21:56:37
  niech zgadnę...świadek jehowy?:-D
 • PANIE EUGENIUSZU, a PAN śpisz!, Za miecz NIE CHWYTASZ?
  POSZŁO! "Niezależna - Prawda - w - Polityce" / ... i Fu dalej!
  .
  "GEOMETRIA PANCERNEJ BRZOZY", ... czyli teraz WSZYSTKO GRA!
  .
  Wygląda na to, że ZAGADKA SMOLEŃSKA" została właśnie rozwiązana! - Wrak tupolewa, którym śp. Prezydent prof. Lech Kaczyński wraz z żoną i 94 innymi osobami miał być "pomnikiem geometrycznej doskonałej katastrofy", tak aby, .. "Na zawsze przypominał nam o tej straszliwej tragedi", ... i pomysłodawcy PO-mnika. : /

  Jak MSZ" pomagał" Prezydentowi śp. Lechowi Kaczyńskiemu, w budowie pomnika >>
  http://zonacezara.salon24.pl/725782,geometria-pancernej-brzozy-czyli-teraz-wszystko-gra
  .
  .
  GDZIE TA TELEWIZJA NARODOWA Z POLSKĄ KAMERĄ, i POLSKIM REŻYSEREM?
  >> Drugiego "Pana Poręby" tu trza!
 • @trybeus 08:55:58
  Obracasz w żart :-D., czy to znaczy, że bezrefleksyjnie powtarzales za hejterem?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej