Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KIJOWSKI SFILMOWANY PRZEZ CZECZETKOWICZA JAK PROWOKUJE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam Czeczetkowicz pojechał do Gdańska na pogrzeb "Inki" uzbrojony w kamerę i sfilmował prowokacyjne pojawienie się Mateusza Kijowskiego wśród narodowców i osób o poglądach zdecydowanie antykomunistycznych, anty-KOD-owskich.

 Przepowiednie Redaktora Michalkiewicza o "otwarciu na jesień nowych frontów" własnie się spełniają. Sprytna akcja Mateusza Kijowskiego obliczona na wywołanie burd i poniżenie patriotow w oczach polskiej opinii publicznej została przeprowadzona podczas uroczystości państwowej z udziałem wielu narodowców, osób nastawionych anty-KOD-owsko. Dzięki Bogu i patriotom uzbrojonym w kamery - hucpa się nie udała. Kijowski został odgrodzony od Ludu spontanicznym kordonem (ciekawe, że policja nie była tu obecna?) i starannie sfilmowany. Jakaś krewka dłoń polska (a może to był prowokator?) wyrwała jednemu z KOD-owców białą flagę z logo organizacyjnym. Na tym się rękoczyny skończyły, ponieważ Lud biorący udział w pogrzebowej Mszy Świętej nie dał się pokierować ku krwawej jatce.

Istotnym elementem tonującym emocje były kamery i spontaniczne monitorowanie wszystkiego przez co mądrzejszych. Najlepiej się zachował nasz kolega z NEonu24 i TELEWIZJI NARODOWEJ, lider Podlasia XXI-go Wieku - Pan Redaktor Adam Czeczetkowicz. Adam nakręcił wszystko swoją kamerą i oto mamy cenny materiał;

Adam Czeczetkowicz o godzinie 20:00 bedzie w piątek 02-go wrzesnia 2016 pod Sądem Apelacyjnym w Warszawie, gdzie się będzie solidaryzował z manifestacją Adama Słomki w obronie Zygmunta Miernika, który rzucił tortem w komunistyczną sędzię. Weźmie udział w poczęstunku pizzą realizowanym przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ i Stronnictwo Pracy (Prezeska Grażyna Wasilewska-Miernicka zaprasza serdecznie).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Czy spokojnie stojący człowiek może prowokować?
  Czy jeśli ja nie lubię polityka X, to widząc go na ulicy mogę mu dać w buzię, bo jego twarz mnie prowokuje? Tam starsza kobieta zrywa orzełka, bo co tylko PiS ma prawo do orzełka?
  Ciężka praca sił wrogich Polsce, sortowania na sort PiS i sort reszta, na tych: tu stoją Polacy a tam zomowcy. Wielka to praca Kaczyńskiego i Rydzyka.
  Orzeł, flaga biało-czerwona, hymn który śpiewamy na stojąco to symbol Polaka, bez względu na jego poglądy, wykształcenie preferencje religijne, seksualne, teatralne i wakacyjne. To symbol Polaka i wara politykom sięgać po niego. Szczególnie synom prominentów z PRL. Kotwica to symbol tych co walczyli o Polskę w podziemiu, w czasie II wojny światowej nikt inny do tego symbolu używać nie ma prawa. Stylizowana litera "W" to symbol powstańców warszawskich i tylko ich. Krzyż to symbol katolików których przedstawicielem w Polsce jest Episkopat Polski, nie żaden międzynarodowy zakon. Czas wreszcie powiedzieć wyraźnie. Jarku tu ciebie nie było. Nie byłeś w powstaniu, nie byłeś w Stoczni Gdańskiej, Szczecińskiej, nie byłeś wśród górników co ginęli od kul zomowców. W kapcuszkach ze "sfałszowaną lojalką" spędziłeś stan wojenny, byłeś za to w Magdalence, gdzie uzgodniono grubą kreskę. Byłeś gdy rozkradano Polskę, sam prywatyzowałeś się na budynkach RSW Prasa Książka Ruch przy ulicy Srebrnej w Warszawie, to wasz koleś Glapiński umożliwił wam zagarnięcie majątku Polaków - budynków tak, że dziś możesz powiedzieć, działałem zgodnie z prawem.
 • ---- ponoć jest Pan Slowianinem -aby ?
  http://abelikain.blogspot.com/2015/01/sowianszczyzna-bya-pierwsza.html?view=magazine
 • @
  Relacja wydarzeń z prowokacji KOD-u w Gdańsku Robert Bąkiewicz

  https://www.youtube.com/watch?v=-ahmiGgkT8A

  ONR konferencja prasowa o prowokacji KOD i Kijowskiego w Gdańsku

  https://www.youtube.com/watch?v=orF4aI8uxtQ
 • Własnie chciałem o tyn napisać ale mnie ubiegłeś
  A pro po tej prowokacji KOD-owców w Gdańsku. W pierwszej chwili myślałem że to bojówki "ANTIFY" obrzucają Polskich patriotów na pogrzebie ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH "INKI" oraz "ZAGOŃCZYKA" to jest w ich stylu oni naprawdę nienawidzą POLSKI. Gdy jednak podszedłem w miejsce hałasu okazało się że jest to robota KOD-owców czyli nasłanych ludzi panie ANGELI MERKEL. Anty Polacy wraz z liderem KOD dokonali profanacji miejsca i sytułacji samą obecnością na niej. Ohydna prowokacja jednak polegała na tym by stać na mszy świętej pogrzebowej Polskich bohaterów INKI oraz ZAGOŃCZYKA w koszulkach patriotycznych z ryngrafami na piersiach trzymająć flagi anty Polskiej organizacji KOD co bardzo nie podobało się Polakom tam znajdującym się. Pan Kijowski był odgrodzony szpalerem swoich zwolenników w sile około 20 osób 3 kobiety stały murem przed nim następnie starzy byli MILICJANCI jak wnoszę po gębach nadal na służbie postkomunistów z KOD. Bezczelność dodatkowo polegała na tym że niektórzy uczestnicy KOD zapomnieli że sa na pogrzebie i żuli gumę a dziadek lidera KOD walczył (mordował) takich jak INKA i ZAGOŃCZYK czyli POLSKICH ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH ANTYKOMUNISTYCZNYCH PRO POLSKICH!
 • @Adam Czeczetkowicz 00:43:24
  Panie! Wy wszyscy czynicie z Polski drugą Ukrainę!
  Co chwilę rocznice, uroczystości, bez takich tydzień w kalendarzu by nie istniał! Kłótnie, zadymy, nienawiść!
  Weźcie się w końcu do uczciwej pracy!
  Halo, to my Polacy, jeszcze w Polsce trochę nas zostało!
 • Tutaj jest rarytas:
  powrót L.Wałęsy z pogrzebu :
  https://www.youtube.com/watch?v=CDLKpXkZixQ
 • ten kijwski to typowy pętak
  ustrzelony w mistrzwskim stylu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej