Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KIJOWSKI SFILMOWANY PRZEZ CZECZETKOWICZA JAK PROWOKUJE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam Czeczetkowicz pojechał do Gdańska na pogrzeb "Inki" uzbrojony w kamerę i sfilmował prowokacyjne pojawienie się Mateusza Kijowskiego wśród narodowców i osób o poglądach zdecydowanie antykomunistycznych, anty-KOD-owskich.

 Przepowiednie Redaktora Michalkiewicza o "otwarciu na jesień nowych frontów" własnie się spełniają. Sprytna akcja Mateusza Kijowskiego obliczona na wywołanie burd i poniżenie patriotow w oczach polskiej opinii publicznej została przeprowadzona podczas uroczystości państwowej z udziałem wielu narodowców, osób nastawionych anty-KOD-owsko. Dzięki Bogu i patriotom uzbrojonym w kamery - hucpa się nie udała. Kijowski został odgrodzony od Ludu spontanicznym kordonem (ciekawe, że policja nie była tu obecna?) i starannie sfilmowany. Jakaś krewka dłoń polska (a może to był prowokator?) wyrwała jednemu z KOD-owców białą flagę z logo organizacyjnym. Na tym się rękoczyny skończyły, ponieważ Lud biorący udział w pogrzebowej Mszy Świętej nie dał się pokierować ku krwawej jatce.

Istotnym elementem tonującym emocje były kamery i spontaniczne monitorowanie wszystkiego przez co mądrzejszych. Najlepiej się zachował nasz kolega z NEonu24 i TELEWIZJI NARODOWEJ, lider Podlasia XXI-go Wieku - Pan Redaktor Adam Czeczetkowicz. Adam nakręcił wszystko swoją kamerą i oto mamy cenny materiał;

Adam Czeczetkowicz o godzinie 20:00 bedzie w piątek 02-go wrzesnia 2016 pod Sądem Apelacyjnym w Warszawie, gdzie się będzie solidaryzował z manifestacją Adama Słomki w obronie Zygmunta Miernika, który rzucił tortem w komunistyczną sędzię. Weźmie udział w poczęstunku pizzą realizowanym przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ i Stronnictwo Pracy (Prezeska Grażyna Wasilewska-Miernicka zaprasza serdecznie).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Czy spokojnie stojący człowiek może prowokować?
  Czy jeśli ja nie lubię polityka X, to widząc go na ulicy mogę mu dać w buzię, bo jego twarz mnie prowokuje? Tam starsza kobieta zrywa orzełka, bo co tylko PiS ma prawo do orzełka?
  Ciężka praca sił wrogich Polsce, sortowania na sort PiS i sort reszta, na tych: tu stoją Polacy a tam zomowcy. Wielka to praca Kaczyńskiego i Rydzyka.
  Orzeł, flaga biało-czerwona, hymn który śpiewamy na stojąco to symbol Polaka, bez względu na jego poglądy, wykształcenie preferencje religijne, seksualne, teatralne i wakacyjne. To symbol Polaka i wara politykom sięgać po niego. Szczególnie synom prominentów z PRL. Kotwica to symbol tych co walczyli o Polskę w podziemiu, w czasie II wojny światowej nikt inny do tego symbolu używać nie ma prawa. Stylizowana litera "W" to symbol powstańców warszawskich i tylko ich. Krzyż to symbol katolików których przedstawicielem w Polsce jest Episkopat Polski, nie żaden międzynarodowy zakon. Czas wreszcie powiedzieć wyraźnie. Jarku tu ciebie nie było. Nie byłeś w powstaniu, nie byłeś w Stoczni Gdańskiej, Szczecińskiej, nie byłeś wśród górników co ginęli od kul zomowców. W kapcuszkach ze "sfałszowaną lojalką" spędziłeś stan wojenny, byłeś za to w Magdalence, gdzie uzgodniono grubą kreskę. Byłeś gdy rozkradano Polskę, sam prywatyzowałeś się na budynkach RSW Prasa Książka Ruch przy ulicy Srebrnej w Warszawie, to wasz koleś Glapiński umożliwił wam zagarnięcie majątku Polaków - budynków tak, że dziś możesz powiedzieć, działałem zgodnie z prawem.
 • ---- ponoć jest Pan Slowianinem -aby ?
  http://abelikain.blogspot.com/2015/01/sowianszczyzna-bya-pierwsza.html?view=magazine
 • @
  Relacja wydarzeń z prowokacji KOD-u w Gdańsku Robert Bąkiewicz

  https://www.youtube.com/watch?v=-ahmiGgkT8A

  ONR konferencja prasowa o prowokacji KOD i Kijowskiego w Gdańsku

  https://www.youtube.com/watch?v=orF4aI8uxtQ
 • Własnie chciałem o tyn napisać ale mnie ubiegłeś
  A pro po tej prowokacji KOD-owców w Gdańsku. W pierwszej chwili myślałem że to bojówki "ANTIFY" obrzucają Polskich patriotów na pogrzebie ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH "INKI" oraz "ZAGOŃCZYKA" to jest w ich stylu oni naprawdę nienawidzą POLSKI. Gdy jednak podszedłem w miejsce hałasu okazało się że jest to robota KOD-owców czyli nasłanych ludzi panie ANGELI MERKEL. Anty Polacy wraz z liderem KOD dokonali profanacji miejsca i sytułacji samą obecnością na niej. Ohydna prowokacja jednak polegała na tym by stać na mszy świętej pogrzebowej Polskich bohaterów INKI oraz ZAGOŃCZYKA w koszulkach patriotycznych z ryngrafami na piersiach trzymająć flagi anty Polskiej organizacji KOD co bardzo nie podobało się Polakom tam znajdującym się. Pan Kijowski był odgrodzony szpalerem swoich zwolenników w sile około 20 osób 3 kobiety stały murem przed nim następnie starzy byli MILICJANCI jak wnoszę po gębach nadal na służbie postkomunistów z KOD. Bezczelność dodatkowo polegała na tym że niektórzy uczestnicy KOD zapomnieli że sa na pogrzebie i żuli gumę a dziadek lidera KOD walczył (mordował) takich jak INKA i ZAGOŃCZYK czyli POLSKICH ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH ANTYKOMUNISTYCZNYCH PRO POLSKICH!
 • @Adam Czeczetkowicz 00:43:24
  Panie! Wy wszyscy czynicie z Polski drugą Ukrainę!
  Co chwilę rocznice, uroczystości, bez takich tydzień w kalendarzu by nie istniał! Kłótnie, zadymy, nienawiść!
  Weźcie się w końcu do uczciwej pracy!
  Halo, to my Polacy, jeszcze w Polsce trochę nas zostało!
 • Tutaj jest rarytas:
  powrót L.Wałęsy z pogrzebu :
  https://www.youtube.com/watch?v=CDLKpXkZixQ
 • ten kijwski to typowy pętak
  ustrzelony w mistrzwskim stylu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej