Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POLSKA OBRONA PRZED SĄDAMI TELEWIZJA NARODOWA CZĘSTUJE PIZZĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy się polski Ziobro odważy być jak turecki Erdogan? Konieczne jest masowe zastąpienie sędziów nowym pokoleniem prawników. Miasteczko anty-sądowe staje się polską oddolną odpowiedzią na KOD-owskie usiłowania zdestabilizowania sytuacji w Kraju.

 POLSKA OBRONA PRZED SĄDAMI. TELEWIZJA NARODOWA CZĘSTUJE PIZZĄ.

Postautor: EugeniuszSendecki » 06 wrz 2016 08:57 (tekst najpierw umieszczony na forum strony www.michalkiewicz.pl)
Na Placu Krasińskich w Warszawie, pod gmachem sądów centralnych trwa miasteczko namiotowe - protest w obronie Zygmunta Miernika, tego ze Śląska, który rzucił tortem w sędzię kryjącą generałów w służbie sowieckiej i masońskiej Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sprawę koordynuje Adam Słomka i część narodowców udzieliła jemu w tej sprawie poparcia politycznego i wsparcia logistycznego. Doszło tutaj do sensownej współpracy piłsudczyków i endeków, co się rzadko zdarza. Stronę piłsudczykowską (neo-piłsudczykowską) obok Słomki reprezentuje m.in.Stowarzyszenie Solidarni 2010 z Panią Redaktor Ewą Stankiewicz
+
Na samym początku, od kiedy zaczęliśmy wspierać Słomkę w obronie Miernika - w odpowiednim przemówieniu wykazałem, że obecnie ludobójstwo na Polakach jest prowadzone przez sądy i inne władze - kontynuatorów żydo-komuny, ukro-komuny i gestapo-komuny. Poinformowałem o licznych doniesieniach o planowanej przez masonerię WASP-owską rzezi chrześcijan i Słowian w Europie. Wskazałem na podobieństwo obecnej sytuacji z sytuacją sprzed stu lat, kiedy masoni usiłowali zlikwidować Europę białego człowieka za pomocą hord bolszewickich. Piłsudczycy moje słowa potraktowali jak się wydaje - ze zrozumieniem.
Eugeniusz Sendecki - "UWOLNIĆ MIERNIKA" (6)
Z wybitnych postaci strony endeckiej był obecny Adam Czeczetkowicz, który już w roku 2013, na dwa lata przed wielką sorosowską anty-europejską akcją nasiedleńczą dostrzegł jej symptomy w Białymstoku, zaalarmował polską opinię publiczną i był za to ukarany więzieniem przez prokuraturę i sądy RP. Bardzo aktywnie, oficjalnie udziela się na miasteczku ugrupowanie młodzieżowe Narodowa Wolna Polska (lider Adam Bieńko) oraz inni narodowcy.
CZECZETKOWICZ ZA UWOLNIENIEM MIERNIKA 2 IX 2016 TELEWIZJA NARODOWA W MIASTECZKU POD SĄDEM
Co piątek o godzinie 20:00 TELEWIZJA NARODOWA częstuje uczestników i sympatyków protestu anty-sądowego pizzą w wielu smakach (korzystamy, że w pobliżu jest popularny i niedrogi lokal "tele-pizzy").
+
Zapowiada się na ciekawą wiosnę w Warszawie. Miasteczko anty-sądowe powinno się stać polską oddolną odpowiedzią na KOD-owskie usiłowania zdestabilizowania sytuacji w Kraju. Marzy mi się masowe zastąpienie sędziów nowym pokoleniem prawników. Ciekawe, czy się polski Ziobro odważy być jak turecki Erdogan?
 
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • @herbu Grabie 18:15:42 - TO NIE JEST POLSKIE PRZYSŁOWIE
    To jest typowy szmonces żydowski. Zgrzyta w uszach jak słowo bachor, albo broch. Panie Doktorze, Pan nie powinien tak się mylić. No kto jak kto, ale Pan?
  • Jako lemoże pan zaordynować podwyższoną dawkę Pawulonu wszystkim sędziom a na począrtek Rzeplińskiemu
    Pomogło by to prezesowi i następnym ziobrohakom a nawet banderyzacji nie tylko Ukrainy naszymi miliardami przez Dudę w koalicji z Kuchcińskim, Pawłem Kowalem,a nawet Onyszkiewiczem i Sariuszem Wolskim niż egzotyczne koalicje liderów "narodowców" zwyznawcami kultu zamachokartastrofy smoleńskiej w poparciu dla legislacji wykorzystyqwania prawa przeciwko jego jak to napisali prawnicy cywilni dyktatury proletariatu "ekonomiczno spolecznemu przeznaczeniu".pO TRANSFORMACJI DYKTATURY PROLETARIATU W DEMODYKTATURĘ FAŁSZYWYCH AUTORYTETÓW USUNIĘTO TEN MARTWY PARAGRAF Z kODEKSU I DOPIERO prawnicy superprezesa wynależli od nowa możliwości wykorzystania praw Sejmu przeznaczonych do ułatwienia działania Trybunału Konstytucyjnego w celu jego paraliżu i odebrania "honoru" prezesowi Rzeplińskiemu, ktory na zajęcia studium wojskowego na UW chodził w pierwszej czwórce podczas gdy dwaj tacy co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL chodzili w ostatniej często nosząc pomoce naukowe.
    Biedne matki i lokatorzy dopiero teraz mają szczęście i pożytek z wieloletniej prezesury i ministrantury katastrofalnych bliźniaków z platformą w charakterze fałszywych autorytetów ale nie dominantów fałszywości , ktorymi mogą być dopiero teraz wygryzając mnjej zdolnych i zbyt mało wstydliwych historyków w świetle kultu smoleńskiego..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej