Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANDRZEJ HADACZ PERSONA NON GRATA W POLSCE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwaj mężczyźni podający się za funkcjonariuszy ABW zatrzymali Andrzeja Hadacza po powrocie z Miami na Florydzie. Zaprowadzili go do pomieszczenia odosobnienia na lotnisku im. Fryderyka Chopina na Okęciu w Warszawie. Urodę mieli jak poseł Łapiński.

Właśnie dzwoni do mnie Andrzej Hadacz, przyleciał o 10:30 z przesiadkowego lotniska we Frankfurcie nad Menem. Około 11:40 wyszedł z lotniska. Opisuje szczegóły dzisiejszego zatrzymania;

- Wyglądali jak ten żołnierz armii izraelskiej Krzysztof Łapiński, który mnie kopał przy Dudzie, obecnie poseł. Nie mieli słowiańskiej urody. Powiedzieli, ze nie będą ze mną rozmawiac, jest decyzja, żeby pana nie wpuszczać do Polski - mowili. Nie udzielili informacji, kto jest ich dowódcą. Przytrzymywali mnie w zwykłym pokoju, w którym się rewiduje pasażerów. Byli w garniturach koloru czarnego. Koszule białe. Zatrzymanie trwało godzinę. Jeden z nich wyszedł, jakaś kobieta przyniosła mi do wyboru kawę i herbatę - wyglądała na stewardesse, miała kokardkę biało-czerwoną, szaliczek biało-czerwony, koszula biała, spódnica fioletowa, wysoka blondynka, ładna, około 25 lat, raczej niebieskooka - opisuje Andrzej Hadacz. Oczywiście się nie napił, bo się bał otrucia. Tamten jeden powiedział, że nie on decyduje, że się musi z kimś skontaktować w sprawie wpuszczenia mnie do Polski - opowiada zdenerwowany Pan Andrzej zapowiedział, że jak go nie wpuszczą, to zadzwoni do ambasady amerykańskiej z prośbą o interwencję. No i go właśnie wypuscili.

Podziękowałem słynnemu polskiemu celebrycie, obrońcy Krzyża za te informacje i od razu sporządziłem notatkę - dla czytelników NEon24.pl.

Wkrótce, jak się uda spotkać z Panem Andrzejem zrealizujemy materiał TELEWIZJI NARODOWEJ, żeby było swiadectwo dla polskiej opinii publicznej.

Telefon do Andrzeja Hadacza: 726 805 611 (z którego wykonano połączenie)

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • ...
  ...Hadacz wrócił z Florydy? O maj gasz!!!!

  kuźwa, czy to nie Hadacz czasem wysadził w powietrze rakietę falcon firmy space x, która miała wynieść żydowskiego satelitę Amos 6 w celu dostarczenia internetu i pejsbuka murzynom ?

  http://trybeus.blogspot.com/2016/09/wybuch-rakiety-falkon-zniszczy-satelite.html

  Zawsze powtarzałem że Hadacz jest niebezpieczny, w swoich metodologiach działania przebił nawet Leona Zawodowca, ba, nawet samego agenta 007 jego królewskiej mości...nic dziwnego, ze został zatrzymany przez naszą wspaniałą i jakże skuteczną ABWehrę:)))))
 • // Urodę mieli jak poseł Łapiński // (:D
  .
  Relacja "izraelskiego żołnierza" Krzysztofa Łapińskiego, w realu rzecznika PiS, który 2 X tego samego dnia "uspokajał prowokacyjnie" Andrzeja Hadacza >>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/08/relacja-izraelskiego-zonierza.html
  .
  http://m.neon24.pl/9ccb2d9c88d47074a39f59e9fcdb6399,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/fbf900b20e357b22e2bb7acad354ce65,0,0.jpg
  .

  !!! - TU JEST KOLEJNA SENSACJA - !!!
  .
  Czyżby Hilary Clinton korzystała z RUSKICH SERWERÓW ?!?

  >> http://ziut.neon24.pl/post/133627,czyzby-hilary-clinton-korzystala-z-ruskich-serwerow
  .
  NIE!, ... bo "RUSKI SERVER" znajduje się w Tel Avivie !.!.!.!.!.! ! ! MOŻEMY MIEĆ DO CZYNIENIA Z MĘDZYNARODOWYM SKANDALEM STULECIA - HILARY MOGŁA BYĆ MINISTREM AMERYKAŃSKIM (NIE)RZĄDU IZRAELA !

  *** Obawiam się, że rząd Izraela może mieć swoich posłów w (może nie całkiem) polskim Sejmie ?
 • @trybeus 18:20:02
  // nic dziwnego, ze został zatrzymany przez naszą wspaniałą i jakże skuteczną ABWehrę:))))) //

  - TRYBEUS? / To na pewno jest rzymskie imię?

  *** Pytam na wypadek, ... gdyby ta " ABWehra" okazała się MOSSAD-em. :D
 • @Ziut 18:32:31 - PANIE ZIUCIE, NIECH PAN UWAŻA
  Ten Trybeus chwali się, że jest podwładnym Giertycha. Nic dziwnego, że się skłania ku posłowi z wydatnym nosem. Już w latach 70-tych z Watykanu przychodziły dyrektywy, żeby na znaczące stanowiska w KUL-u awansować osoby z takiemy nosy. Ojciec Krąpiec, wybitny tomista i funkcjonariusz Służb Watykańskich mi to opowiadał.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:10:07
  A Pan Eugeniusz to jest jednak mistrzem!

  - Pochlebia Ziutowi (tak trochę) trafności mojej riposty,
  "Nic dziwnego, że się skłania ku posłowi z wydatnym nosem"

  jednocześnie drażniąc moje "Dziedzictwo Narodowe"
  "Już w latach 70-tych z Watykanu przychodziły dyrektywy, żeby na znaczące stanowiska w KUL-u awansować osoby z takiemy nosy. Ojciec Krąpiec,"

  ... Ja się śmieję, i podziwiam "kunszt Mistrza" zarazem. / A ludzie czytają. / Każdy z nich, mam nadzieję, ma swój rozum. :D
 • jakim cudem
  bezrobotny hadacz dostał wizę do usa? podobno nie ma stałych dochodów to jakim cudem stać go na przelot w te i we wte do miami? kto go finansuje?
 • @czerwony baron 00:04:39 - MA PAN TELEFON PRZECIEŻ
  Niech Pan dzwoni. Jest Pan blogerm elitarnego portalu NEon24.pl. Nie może Pan być ciemniakiem. Niech się Pan dodzwoni, porozmawia z Panem Andrzejem i przekaże innym Polakom cenną wiedzę.
  Praca nad polską opinią publiczną wymaga wysiłku intelektualnego i pracy intelektualnej. Proszę Pana.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:31:18
  // Jest Pan blogerm elitarnego portalu NEon24.pl. Praca nad polską opinią publiczną wymaga wysiłku intelektualnego i pracy intelektualnej. Proszę Pana. //

  - MA PAN ABSOLUTNĄ RACJĘ MISTRZU, ... i TELEWIZJA NARODOWA!*

  Właśnie otrzymałem odpowiedź prokuratury w tej sprawie
  >> ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010 >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

  Poszło! "ANEKS" do mega skandali IIIRP już nie jest tajny!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
  .
  Czas aby TELEWIZJA NARODOWA zajęła się sprawą, i zbadała "co w trawie piszczy"? / Już najwyższy czas na "intelektualny wysiłek i intelektualną pracę" Nad-Redaktorze Naczelny,

  Kontakt > "elzbieta.weremczuk" elzbieta.weremczuk@warszawa.po.gov.pl
  .
  http://m.neon24.pl/4fa60e0f5ca65ef5002bd53e6d86a42b,0,0.jpg
 • @Ziut 01:00:23
  BRAWO za... publikację (miejmy nadzieję prawdziwych) DANYCH "kolejnego urzędnika"...

  Zerwać z ANONIMOWOŚCIĄ, "siedzisz na stołku" znają (dane) cię WSZYSCY!

  Jeszcze jakby szczegóły tej osoby "wyciekły w Internecie"... :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej