Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OJCIEC RYDZYK SIĘ SPOTYKA Z AMBASADOREM IZRAELA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy to spotkanie na rozkaz teologa domu papieskiego Wojciecha Giertycha? Czy powtarza się sytuacja z roku 1997-go, kiedy Radio Maryja zmuszone zostało do popierania WASP-owskiego AWS-u? Coś się szykuje, mówi telefonujący do mnie Bartłomiej Kurzeja.

Własnie zadzwonił do mnie zaniepokojony Bartłomiej Kurzeja, który z Radio Maryja się dowiedział o wizycie Ojca Rydzyka w Ambasadzie Izraela w Polsce. Jest to oficjalna wiadomość podawana dzisiaj na antenie rozgłośni toruńskiej, Izrael jest w niej opisywany jako państwo przyjazne Polsce.

W roku 1995-tym, w zamierzchłych czasach przed-AWS-owskich rozmawiałem z osobą, która później została wojewodą lubelskim. Ten niewątpliwie funkcjonariusz służb, ale chyba autentyczny polski patriota zwrócił mi uwagę, że powstanie i rozwoj Radio Maryja odbywa się kosztem dzieła Świętego Maksymiliana Marii Kolbego i że jest obliczone na wrogie przejęcie jego narodowego, świętego dzieła jakim było Radio Niepokalanów, żeby Polacy nie mieli autentycznie swoich mediów, lecz media pro-niemieckie, pro-WASP-owskie, prowadzące polską trzodę do zagłady. Pusciłem te mroczne analizy mimo uszu, ale teraz, z perspektywy lat 21wypada mi przyznać - że tamte analizy były trafne. Radio Maryja wspierało ludobójczy rząd AWS-u, a teraz zdaje się wspierać różne dziwne ruchy obliczone na wojnę światową i zagładę Słowian.

Latem roku 2011, kiedy prezydent Izraela miał nawiedzić Polskę wybieralismy się z Bartłomiejem Kurzeją, Bratem Tadeuszem Wójcikiem, Zbigniewem Jóźków na Okęcie, żeby godnie przywitać tego polityka. Specjalnie sporządziliśmy ponad czterometrowy Krzyż, aby odpędzić Złego Ducha towarzyszącego dyplomacji izraelskiej. Sfilmowalismy jak ów Krzyż powstaje i opublikowaliśmy w internecie, co spowodowało, że prezydent Izraela się w Polsce w owe dni nie pojawił. Po raz pierwszy nasz Krzyż pojawił się w przestrzeni publicznej po kilku tygodniach, w dzień kiedy zabili Leppera. Są o tym filmy w internecie, pisała nawet o tym Krzyżu żydowska gazeta dla Polaków.

No i dzisiaj się dowiadujemy, że Ojciec Rydzyk odwiedza ambasadę izraelską. Zastanowiło nas, że nie towarzyszył chyba Ojcu Rydzykowi nikt z Krzyżem? Zaczęliśmy z Kurzeją się domyslać, że chodzi o zmuszenie Ojca Tadeusza Rydzyka do milczenia, zaprzedania się być może? Może agenci Hagany zdobyli znowu jakieś kompromaty na jakiegoś polskiego księdza i handlują nimi? Może przekupili, albo zastraszyli Wojciech Giertycha i ten został zmuszony do wysłania Ojca Rydzyka do ambasady bliskowschodniego mocarstwa atomowego? Może Stolica Apostolska jest zagrożona zdetonowaniem małej plecakowej bomby atomowej przez rzekomych terrorystów nasłanych przez Sorosa - i dlatego polski zakonnik został zmuszony do upokarzającej wizyty? Może zaraz z anteny mediów toruńskich runie na nas klejny raz zmasowana propaganda WASP-owska? Może to już finalne odliczanie przed wojną z Rosją się zaczyna?

Rozstalismy się z Kurzeją pełni niepokoju i wątpliwości. Ano - przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Przedwojennych.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • -----rebe został zmuszony ???
  ---- a to ci historia ..

  https://marucha.wordpress.com/2010/10/13/czy-o-rydzyk-przystapil-do-zydowskiej-lozy-b%E2%80%99nai-b%E2%80%99rith/
 • Może żydziszcze się nawróci?
  Ojciec Rydzyk przede wszystkim jest kapłanem, musi więc się ewangelizacją, misjonarstwem i prozelityzmem zajmować. Czemu ma więc do pogan nie pójść i w murach sprośnej ambasady Słowa Bożego nie głosić? Toż to jego job.
 • @Pan podporucznik 21:53:57 - O, I TO SĄ SŁOWA OTUCHY
  Nie ma to jak nadzieja chrześcijańska. Daj Boże, żeby się owo jak Pan Porucznik ładnie napisał "żydziszcze" - nawróciło. Żeby nie zdetonowało atomowej bomby plecakowej w Stolicy Apostolskiej.
  + Amen
 • Późno Pan się zorientował co do roli mediów Rydzyka. 10 lat temu napisałem:
  Puzzle z obrazkiem Radia Maryja – na 23 urodziny Bogobojnego dzieła -
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/10/puzzle-z-obrazkiem-radia-maryja-na-23-urodziny-bogobojnego-radyjka/
 • @Rzeczpospolita 23:41:18
  Nie pomyliłem się jak widać.

  Tak samo nie mylę się co roli Kościoła w Polsce.
 • @Rzeczpospolita 23:43:05 - ALE JEDNAK ZATAJA PAN ROLĘ GIERTYCHÓW
  Czy coś pominąłem? Odnoszę wrażenie, że nie ma w Pańskich analizach za wielu informacji o roli Wojciecha Giertycha w tym co się dzieje w Kosciele Katolickim. Owszem, atakuje Pan Kościół jako taki, nie przyjmując do wiadomosci informacji - że wewnątrz Kościoła działaja konkretne osoby, winne sytuacji i osoby niewinne, dobre, prawdziwi polscy patrioci wierni Ewangelii, Krzyżowi, Matce Bożej i Chrystusowi. Kilka razy zamanifestował Pan alergię na Krzyż, oskarżył Pan niewinnych i dobrych ludzi, że jesteśmy podlegli Giertychowi. I nie przeprosił Pan za te pomówienie.
  Dlaczego Pan tak kocha Giertycha? Panie Dariuszu?
 • @Rzeczpospolita 23:43:05
  // żeby .. "żydziszcze" - nawróciło. Żeby nie zdetonowało atomowej bomby plecakowej w Stolicy Apostolskiej. //

  - SŁYSZAŁEM, ŻE RYDZYK BYŁ TAM RAZEM Z KSIĘDZEM EGZORCYSTĄ

  Tylko szatan i jedo poplecznicy walczy o swoje :D
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133663,kingdoms-will-burn
 • Szanowny Panie Eugeniuszu...
  My Polacy, utraciliśmy Wiarę... Nie chodzi mi o tą płytką wiarę moherowo-odpustową (chociaż niebagatelną jest ta codzienna modlitwa tych Polaków), ale tą prawdziwą Wiarę w rzeczywistą obecność Jezusa Chrystusa na Mszy Św, rzeczywistą troskę Matki Boskiej Królowej Polski o Swoje Królestwo. Gdyby ludzie wierzyli w realna obecność Jezusa Chrystusa na każdej Mszy św, to inaczej by wyglądała ich obecność na Mszy Św, inaczej by wyglądała frekwencja w opustoszałych kościołach, gdzie zdarza się że oprócz księdza w kościele siedzi parę osób.
  Panie Eugeniuszu, to tutaj należy skupić aktywność, na tym od podstaw przywróceniu Wiary Polaków. Siłą Polaków jest ich Siła Wiary. Nie chcę się powtarzać, bo wiele razy już pisałem o bezpośrednim ratowaniu Polski przez wstawiennictwo Matki Boskiej u Pana Boga. Ale wtedy, Polacy mieli tą prawdziwą Wiarę i do swojej Królowej o tą pomoc się zwracali. Kto ma się dzisiaj zwrócić do Niej o pomoc? skoro mohery, są jedyną grupą która jeszcze wierzy i chodzi do kościoła, ale oni na emeryturze, przekonani są o słuszności obalenia komuny i dobrym kierunku obecnej polityki.
 • @Jan Paweł 00:39:20 - NIE WSZYSCY UTRACILI WIARĘ ŚWIĘTĄ
  Pan bardzo mądrze napisał. Brak Wiary i Ofiary - to jest problem. Jak będzie Pan w Warszawie - proszę się zaangażować w miasteczko Adama Słomki pod sądami - w obronie Zygmunta Miernika.
 • @Jan Paweł 00:39:20
  Problem w tym, że w obecnych czasach posoborowych, nie wiadomo czy uczestnictwo we Mszy św. jest bluźnierstwem, z tego powodu od kilku miesięcy nie uczęszczam na Mszę Świętą.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-judeochrzescijanski-chrzest-posoborowy-jest-wazny-2016-01

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/i-co-teraz-jak-byc-prawdziwym-katolikiem-kiedy-zacmiony-jest-kosciol-2016-05

  Te wątpliwości pojawiły się po przeczytaniu powyższych artykułów.

  A co do Rydzyka. Podpisał cyrograf z diabłem. Choć mogłem się domyśleć, że coś jest z nim nie tak, kiedy zbudował tą kaplicę poświęconą Polakom ratującym żydów. To taka sama schizofrenia, gdybym nienawidził zbrodni germańskiego narodowego socjalizmu, a jednocześnie stawiałbym mu pomniki.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:26:12
  Nawet w zdezelowanym aucie znajdą się całkiem dobre, sprawne podzespoły, czy elementy, co jednak nie zmienia faktu konieczności złomowania, ponieważ jako całość auto jest niesprawne i niebezpieczne.

  Identycznie jest z Kościołem.
  Podobnie IIIRzesza - znakomita większość Niemców to przyzwoici ludzie, ale IIIRzesza była organizacją zbrodniczą, itd., itp.
 • @Sukarno 10:28:11
  Poprawka: "To taka sama schizofrenia, gdybym nienawidził zbrodni germańskiego narodowego socjalizmu, a jednocześnie stawiałbym Hitlerowi pomniki."
 • @Sukarno 10:28:11 - KOLEGO, NAWRÓĆCIE SIĘ. PROSZĘ.
  NIECH KOLEGA NIE GUBI DUSZY SWOJEJ POLSKIEJ!
  Uczestnictwo w Eucharystii jest bardzo ważne, nawet, jeżeli sprawują ją kapłani zaangażowani w niedobrą dla Polski pracę, zniewoleni przez sorosystów, WASP-ów, czy inne diabelskie sprawy. Pan Jezus pojawiający się w swoim Ciele i Krwi nie jest inny dlatego, że Mszę Świętą odprawia Życiński, Sowa, Lemański czy inny zdrajca, antypolak, czy homoseksualista. Bóg jest ponad grzechy swoich kapłanów.
  Oczywiście, naszym zadaniem jest tych dobrych, polskich kapłanów honorować, sowicie opłacać, polecać sobie, a tych antypolskich - odsuwać, demaskować, wykopywać z lepszych posad najlepiej na Madagaskar. I to jest Pańskie zadanie, Drogi Sukarno. Oddalanie się od Boga Ciała i Krwi jest błędem.
  Prosze Was, pójdźcie w najbliższą niedzielę do swojego parafialnego kościoła, zobaczcie kto z księży wyglada na Chazara, a kto na naszego, z ludźmi pogadajcie, i jak znajdziecie porządnego księdza - to z nim porozmawiajcie, dajcie mu 50zł, żeby się modlił w Waszej Sukarna intencji, zamówcie Mszę Świętą w intencji Waszej i Waszej Sukarna Małżonki.
  Warto też się dowiedzieć - skąd była mama tego księdza? Jeżeli porządny i szczery, to się szybko przyzna, że matkę miał Polkę, dobrą kobietę, a nie jakąś Żydowicę podłą i wredną. I fotografię niech pokaże. Na fotografii dobrze widać - czy matka nasza, czy nie-nasza.
  No, to teraz odmaszerować, Kolego i - do pracy! Do kościoła!
  +
  No i Boga przeproście, żeście się dali zwieść, od Ciała i Krwi Pańskiej, i od Krzyża Świętego odwieść.
  +
  A plusa u mnie macie, żeście się na elitarnym portalu polskim, gdzie bywają prawdziwi narodowcy, przyznali do swoich rozterek duchowych. Nieźle Was wk***wiać musiało to szatańskie i pedlaskie chazarstwo, pleniące się po Kościele Swiętym Matce Naszej.
 • @Sukarno 10:28:11
  Sukarno... ta nasza Msza Św jest chora, ale tam nadal jeszcze przychodzi nasz Pan Jezus Chrystus, więc zacznij znowu chodzić na Msze Św, bo szkoda tego braku Twojej duszy w kościele.
  Trzeba pilnować naszych księży, modląc się za nich, żeby nie zrobili czegoś takiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=S2Lb4_t7wkI
  Bo na takie msze, to już chyba Jezus Chrystus nie przychodzi
 • @Eugeniusz Sendecki 10:53:49
  Drogi panie Eugeniuszu.
  Tu wcale nie chodzi mi o to, czy ksiądz jest propolski czy antypolski (choć znaczenie też ma), tylko czy Msza jest odprawiana prawidłowo. Czytam bardzo dużo, stąd te rozterki. Ogółem to często chodzę do Kościoła, ale żeby pomodlić się w ciszy i skupieniu.

  Po za tym Pan ma 100 % racji.
 • @Jan Paweł 11:22:41 - A ZAUWAŻYŁ PAN, JAK KOSIUR JUDZI?
  Czyż nie jest to podła napaść na Kościół Swięty Matkę Naszą, owe odwodzenie przez blogera Kosiura od Wiary Świętej duszy Sukarna biednej i skołatanej?
  Porównuje Kosiur Dariusz Kosciół Nasz do sowieckiego i masońskiego wykwitu na ciele narodu niemieckiego - III Rzeszy. A przecież my tu na elitarnym portalu polskim NEon24 dobrze wiemy, że reżym Hitlera i stalinowskiego agenta Bormana był formą zniewolenia Europy przez WASP-ówi i Sowietów. Że Stalin kręcił Hitlerem jak chciał i kiedy chciał. Dziwne, że taki mądry Kosiur tego nie wie? I namawia Sukarno do apostazji, wykorzystując jego zagubienie i rozpacz. Co za perfidia w działaniu, ech!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:36:15
  Spokojnie, Panie, żaden Kosiur nie namawia mnie do apostazji! Wielokrotnie występowałem przeciwko jego tekstom, jeżeli rzeczywiście miały wydźwięk mocno antykatolicki. Codziennie staram się odmawiać różaniec. Ale jestem tylko człowiekiem i mam swoje słabości jak każdy z nas.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:53:49
  A nie przeszkadza Panu, że chrześcijaństwo jest żydowskim wynalazkiem, że Kościół wspiera politykę syjonistycznego Zachodu?

  Nawiasem mówiąc cała Biblia jest zbiorem zapożyczeń (zmartwychwstanie, dziewica matka Boga, itp., itd.) od znacznie wcześniejszych (3 - 4 tys. lat p.n.e.) religii istniejących na Bliskim Wschodzie.
 • @Rzeczpospolita 12:59:17 - NIE ZAUWAŻA PAN BOGA? PANIE DARIUSZU?
  Panie Dariuszu, martwię się o Pana, że Pan nie wie i nie zauważa, że Kosciół nie pochodzi od Żydów, lecz od Boga. I to pochodzi częściej "wbrew Żydom", niż "przez Żydów". Właśnie, ja się martwię, że Pan nie spostrzega roli szatańskiego agenta Martina Bormana w powstaniu III Rzeszy Niemieckiej. Czy Pan tego nie wie, że Hitler z Bormanem zanim się stali nazistami - byli komunistami z niemieckiej partii komunistycznej, podporządkowanej Leninowi, Trockiemu i Stalinowi?
  Pan nie spostrzega Boga i Diabła w polityce i to mnie martwi. Ta ślepota Pańska.
  [załamuje dłonie nad niewiarą Dariusza Kosiura w Boga i niewiarą jego w Diabła]
 • @Eugeniusz Sendecki 13:40:16
  Niepotrzebnie się Pan zamartwia, a poza tym po pierwsze - ani Pan, ani ja niczego o Bogu nie wiemy, po drugie - ja nie piszę nigdzie o Bogu z racji braku wiedzy w temacie, piszę wyłącznie o ludziach.

  Co do wiedzy o Bogu.
  Jeśli nie potrafimy wyjaśnić powstania Wszechświata, a nawet nie znamy wszystkich cząstek elementarnych atomu - a to wszystko ponoć dzieło Boga, to co dopiero można powiedzieć o samym Bogu - zupełnie nic.
  Zatem Panie Eugeniuszu, więcej powagi i skromności zarazem, jeśli nie wobec Wszechświata, to przynajmniej wobec Boga.
 • @AnnaP 15:03:48
  http://m.neon24.pl/da264430f1853d58756ccc4070fcf396,0,0.jpg
  .
  "Kongres Gabinetu Cieni & Soros Party" /// Na "Kongresie Gabinetu Cieni" Europejski Trybunał Sprawiedliwości reprezentował "Siwy", jak widzimy, "Cień Marszałka", ... TK bezpartyjny Prezes, ... a "Szarą Eminencją" Kongresu był "Cień Prezydenta", współtwórca PKW z czasów gen. Jaruzelskiego (dobrze nam znanej), ... a zarazem pierwszy szef tej prze-poczciwej instytucji. - Ogólnie w Kongresie udział wzięło około 1000 Pań i Dżentelmenów, ... wielu z nich to zapewne członkowie "Klubu Starszych Panów".

  >> http://ziut.neon24.pl/post/133592,kongres-gabinetu-cieni-soros-party
  .
  http://m.neon24.pl/09db27fd9986d65e6da38eb5a0d6b8b6,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/7901d4d55c3c44f94b82a12b5478b1bb,0,0.jpg
  .
  Zaiste, prorocze były słowa Ojca Rydzyka z 2007 roku:

  "To są pionki. Wiecie co sobie coraz częściej myślę? Wybory. Kto? Ten? Ten? Jaka partia? A wiecie coraz częściej co myślę? Kto w Polsce rządzi? To są konie tylko różne i wyścigi są. Ale te wszystkie konie do jednego należą. Czasem te konie się gryzą miedzy sobą. Ale to jest jedna siła. Nie uwierzycie, ale obserwujcie. Jaka to jest siła? Nie możemy patrzeć na świat tylko przez pryzmat Polski. To jest w świecie. Tak widzę, jak tak... Czy to nie Soros? W Polsce jaką on rolę odgrywa? Jak tak patrzę pan prezydent. Kto, jacy doradcy. Premier. Ta partia, ta partia. Wszyscy to Sorosa. W Polsce ładnie nazwano to fundacją Batorego. W każdym kraju nazwano to inaczej, ładnie.Tak patriotycznie, historycznie, po polsku: Batory. Tak jak wódka Chopin. (...)

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=17W7jeycNok
 • @Rzeczpospolita 15:27:57
  // Niepotrzebnie się Pan zamartwia, a poza tym po pierwsze - ani Pan, ani ja niczego o Bogu nie wiemy, //

  - TO DLACZEGO GŁUPIE i PROWOKUJĄCE NOTKI PISZESZ?

  06.09.2016 19:52 Stowarzyszenie WPS / Rzeczpospolita: Czy judeokatolicki Kościół służy narodowi i państwu Polaków? - Kościół po stronie Polskiego Narodu, czy po stronie syjonistycznej międzynarodówki?
  >> http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133637,czy-judeokatolicki-kosciol-sluzy-narodowi-i-panstwu-polakow

  JAK O BOGU NIC NIE WIESZ, SKĄD TWOJA WIEDZ O KOŚCIELE?
 • @e-misjonarz 15:57:20
  FAKT.PL: "Zdaniem jednych jest wybitnym, oddanym swojej misji księdzem i prawdziwym duchowym przewodnikiem. W ocenie innych kumuluje w sobie wszystkie największe przewinienia polskiego Kościoła. Bogactwo, zaangażowanie w politykę i antysemityzm."

  To z Twojego linku >> http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajemnice-i-sekrety-ojca-tadeusza-rydzyka/dmsvvdy

  // Bogactwo, zaangażowanie w politykę i antysemityzm //

  - Ja się cały czas zastanawiam nad tym, co się stało z prywatnym majątkiem Jana Pawła II?

  PRZECIEŻ PISAŁ KSIĄŻKI WIERSZE. ... TO KTOŚ WYDAJE, i TO ZARABIA, ... JAK MUZYKA MICHAE'A JACKSONA.
 • @
  Dariusz Kosiur jest walczącym kardynałem wiary w ATEIZM. Po kolejnej banicji z NEon'u, powrócił tu z taką kwintesencją wymiotów na Kościół, że nawet z łopatą i beczką soli podjeść się nie da.
  Z jego błędnego, lecz celowego utożsamiania (jak pisze Kosiur) "katolickich bydlaków" z Żydami wychodzi na jaw kosiurowa esencja przekazów wzniesiona na - jak napisał Kosiur dn. 02.04.2016 15:42: "bajkach o Jezusie z Nazaretu który zaistniał w chorej wyobraźni fałszerzy naszej historii." (Rzeczpospolita).

  Zatem, Kosiurowi (byłemu kandydacie na Prezydenta PRL BIS) nie chodzi o żadną religię. Jemu chodzi o likwidację Polaków!

  Wynika to choćby z danych statystycznych GUS'u:
  "Ochrzczonych w Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji Polaków."
  A Polacy, tacy jak my, to wg Kosiura "żydzi", którzy chodzą do Kościoła. I teraz tylko:
  "Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00 Kosiur chce dokończyć rzeź.
  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - wykrzykuje Kosiur w swoich komentarzach.
  Wtóruje mu do tego "ninanonimowa": "KULA w ŁEB za chodzenie do Kościoła"! - ninanonimowa 06.04.2016 15:26:55
  "Świetny komentarz Pani "ninanonimowa"" - woła Rzeczpospolita 07.09.2016 16:34:48 dodając wody na młyn anonimowej, która podpiera swoją nienawiść bajką o "lokalnym księdzu proboszczu, który to na czele grupy lokalnych Katolików obrabował jej matkę."

  Wyglada mi na to, że NEon jest jedynym "forum Polaków", w którym maniakalni psychopaci, czyli bandyci typu Golberg "Różański", "Krwawa Luna" Brystygier, Grzegorz Piotrowki, i im podobni mogą uzasadniać swoją nienawiść do Polaków za to, że wierzą w Boga.
 • @Ziut 15:36:01
  Czyli według Ziutka-juedokatolika stado owiec z pasterzami jest Bogiem?

  To grzech pychy, czy tylko głupota?
 • @Eugeniusz Sendecki 11:36:15
  O takich ludziach jak Pan Kosiur, Matka Boska mówi, że niestety, nie poznali jeszcze miłości Pana Boga i zaleca się modlić w ich intencjach do Pana Boga.
 • @Sukarno 12:54:54
  To niech Pan dołącza, jako intencję, do tego Różańca naszą Ojczyznę. W taki właśnie sposób można przyłączyć się do Krucjaty Różańcowej za naszą Ojczyznę.
  Pozdrawiam
 • ----------- BUTY CZYŚCIĆ
  najgłupszy sort Polaka to NAWIEDZONY KATOLIK !!. Taki pozwoli wymordować ,zamordować , nie zawaha się zadać ból emocjonalny innemu Polakowi w imię ??? i tu jest problem !. W czyim imieniu walczy nawiedzony katolik ??.

  Jeżeli jest Polakiem i walczy z drugim Polakiem o/ prawdy/ WATYKANU ...to !? KIM JEST ?. ----ZDRAJCĄ WŁASNEGO NARODU a za to są wyroki !!
  ----------------------WIECIE JAKIE !!!

  https://www.wprost.pl/498564/Zabijcie-wszystkich-Bog-rozpozna-swoich-Koniec-kataryzmu-we-Francji

  http://www.proroctwa.com/glowny-wrog-chrzescijanstwa.htm
 • @Jan Paweł 20:15:22
  Już od dawna to robię, nie codziennie ale dosyć często. Nie mniej dziękuje Panu za przypomnienie.
  Bóg z Panem!
 • zamiast do Torunia
  Powinien ją raczej zaprosić do katedry w Sandomierzu
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bc/Sandomierz_katedra_-_mord_rytualny.jpg
 • Wizyta jest znakime współpracy ?
  Być może, że ta wizyta jest znakiem owocnej współpracy, bowiem od zarania papiestwa, bowim "jako pierwszy podarunek otrzymał jedyny papież torę" od miejscowej gminy żydoskiej.

  - http://marucha.wordpress.com/2014/07/29/rozmowa-z-dr-janem-przybylem-cz-i-nt-wschodniego-chrzescijanstwa/#comment-401639

  współpracy, która ma tylko jeden cel

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  Aby zrabować cudzą własność, trzeba przynajmniej wprowadzić pojęcie własności, kościół odegrał w tym cywilizacyjnym procesie neimałą rolę, został jednak stopniowy wyparty, dziś ogranicza się do działalności usługowej

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  jak nasz św. Globalus.
 • @Zdzich 18:19:05 - ANO NIESTETY...
  Zauważa Pan ciekawą zbieżność zachowań medialnych. To zastanawiające, że jesteśmy doprowadzani przez niektórych blogerów do anty-koscielnego wniosku (Kosciół Zły) ale owi Państwo unikają konkretów typu agentura sowiecka i masońska w Kościele. A przecież Kościół jest w tych czasach nie sprawcą nieszczęść, lecz ofiarą napaści. Zastraszony papież coraz bardziej się opodabnia do patriarchy Konstantynopola, otoczonego przez wrogie pańśtwo. Dziwne, że Ninanonimowa i Kosiur WSPÓLNIE milczą na temat Giertycha i Bertone. Bardzo dziwne. Nigdy nie opowiedzieli się za wykopaniem Geremka, nigdy nie pochwalili Adama Czeczetkowicza za opór jaki stawił antypolskiej akcji nasiedleńczej w Białymstoku w roku 2013-tym. Nigdy nie zainteresowali się kim są owi młodzieńcy, którzy 01-go maja 2012 kazali Sendeckiemu "wypierdalać z tym Krzyżem" spod pomnika Dmowskiego. I nie chcą przyjść się poczestować pieczonym świniakiem od Witaszka. To wszystko się układa w dość spójna całość.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:40:00
  Panie Eugeniuszu,
  zamiast argumentu, zamiast rzeczowej polemiki wypisuje Pan brednie niczym niejaki niefrasobliwy Zdzichu - żydo-katolik. Może lepiej wrócić do pisania recept - w tym rzemiośle czułby się Pan znacznie pewniej i nie narażał na śmieszność przynajmniej ze strony nie-medyków.

  Sowiecka, czyli ZSRR, agentura w Kościele - oczywiście istniała. Ale niech Pan sam sobie odpowie, czy ta "sowiecka agentura" Kościoła wspierała demontaż Bloku Wschodniego i kolonizacje tych państw przez syjonistyczny Zachód? - A Kościół jak wspierał, tak i wspiera nadal żydowski imperializm.
 • @Rzeczpospolita 11:57:12 - SOWIECKA AGENTURA W KOŚCIELE
  A nie wie Pan, Dariuszu o dziwnym życiu i przypadkach Zbigniewa Gertycha, tego profesora z Kórnika? To również był potomek tego zdrajcy Martina Gerticha. AK-owiec, który dwukrotnie siedział w kazamatch Gestapo, z których uciekł niby za pomocą telepatii. Podczas okupacji sowieckiej obdarowany profesurą leśnictwa w Kórniku został specjalnym wysłannikiem sowieckim do kontaktów z masonerią brytyjską. Czy Pan może się domyśla - jakie były związki tego profesora z innym słynnym profesorem leśnictwa z Kórnika? Albo - jakie były wpływy tej wpływowej postaci na karierę dominikanina Wojciecha Giertycha?
  Nooo, nnno, nnnooo? Domyślajcie się, Kolego prędzej! Nie ma co spowalniać procesu myslowego!
  [dźga paluchem swoim endeckim wątłą pierś Kosiura!]
 • @Eugeniusz Sendecki 12:19:31
  Widzę, że zna Pan tę żelazną zasadę agenturalną, że nigdy nie należy odpowiadać na pytanie.
  Proszę sobie wyobrazić, że ja także ją znam.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:40:00
  Panie Eugeniuszu,
  Napisał Pan dobry argument i rzeczową polemikę, ktorą Kosiur - oczywiście - skrytykował. Skrytykował w sposób naturalny, jak na maniakalnego psychopatę przystało, czyli bez zastanowienia. W ten sam sposób uzasadniał swoje czyny Grzegorz Piotrowski!
  Przy okazji i również bez zastanowienia palnął parę słów prawdy o sobie. Oto one: "Widzę, że zna Pan tę żelazną zasadę agenturalną, że nigdy nie należy odpowiadać na pytanie. Proszę sobie wyobrazić, że ja także ją znam!" - Rzeczpospolita 09.09.2016 12:30:16

  Osobiście nie znałem tej "zasady agenturalnej", chociaż zauważyłem jej częste zastosowanie przez żydo-komunistów. W przypadku moich relacji z Kosiurem, on NIGDY nie odpowiedział na moje pytania:

  1. Skoro, jak Pan pisze, "Kościół w latach 1970. podjął współpracę z żydowską V kolumną" (i Departamentem IV MSW), dlaczego urzędnicy MSW mordowali księży? - Zdzich 20.08.2015 00:19:48

  2. W jakim celu i interesie miałby Kościół współpracować z jakimkolwiek rzędem? - Zdzich 20.08.2015 00:19:48

  A na dzisiaj mam takie pytanie:
  3. Czy to Dariusz Kosiur działający jako agent umiłowanego PRLu otrzymał paszport WRON/MSW i wyjechał do USA wspierać demontaż Bloku Wschodniego i dywersję tych państw przez żydo-komunę Zachodu? Czy w innym celu? (Kukliński? JPII?)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej