Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

AH - ANDRZEJ HADACZ. NARODZINY MARKI POLITYCZNEJ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska informacyjna wojna obronna (P.I.W.O.) przyspiesza. Do Andrzeja Hadacza podchody robi Gazeta Wyborcza. Adam Michnik proponuje mu wywiad w żydowskiej gazecie dla Polaków. Czy treści prezentowane na NEon24.pl wypłyną do "głównego nurtu"?

Wczoraj dzwonił do mnie Andrzej Hadacz (AH) i opowiedział mi parę ciekawych szczegółów o ostatniej manifie KOD-owców. Pojawił się tam, bo od czasu obrony Krzyża pod pałacem prezydenckim zwykł bywać w miejscach gdzie się coś dzieje, ale - co podkreśla od początku - nie jest zwolennikiem KOD-u i Trybunału Konstytucyjnego, lecz dokładnie odwrotnie. AH usadawia się na prawo od PiS, a to dlatego, że ma pretensje do Rządu, Prezydenta i Naczelnika Państwa nie o krzywe zaprzysięganie paru sedziów, lecz o to, że nie rozpędzili całego Trybunału. AH dość dawno się zorientował o wpływach armii izraelskiej wsród polityków PiS, był pobity przez żołnierza izraelskiego Krzysztofa łapińskiego w gmachu Telewizji Polskiej, zdemaskował Roberta Satanowskiego, oficera tej armii w grze operacyjnej wokół prezydentów Komorowskiego i Dudy.

 AH ostatnio na zaproszenie moje, Sendeckiego przybył do miasteczka pod Sądem Najwyższym na Placu Krasińskich w Warszawie i poparł uwolnienie Zygmunta Miernika. Pozwolił sobie na uwagę w filmie TELEWIZJI NARODOWEJ, że on by nie rzucił w niegodziwą sędzię tortem, lecz dwoma. Jednoznacznie poparł wyczyszczenie tej stajni Augiasza, jaką są polskie sądy. W tydzień później obecność AH w miasteczku usiłowała oprotestować Ewa Stankiewicz, znana pro-PiS-owska dziennikarka biorąca onegdaj udział w nagonce na AH, jednak już nie użyła w stosunku do naszego bohatera określenia "agent" lecz o wiele łagodniejszego "prowokator". To bardzo ważny moment, bo Pani Redaktor Ewa jest osobą inteligentną i się bodaj druga (tuż po Sendeckim) zorientowała jaka jest prowadzona akcja pod Krzyżem przeciwko Narodowi Polskiemu, z użyciem AH jako parawanu i podnóżka, za którym i po którym do władzy doszła Anita Czerwińska i Samuel Pereira, osoby o charakterystycznej urodzie. Oni tam w Sejmie i w mediach opłacanych z kasy publicznej śmietankę spijają, a Redaktor Stankiewicz się musi tułać z Telewizją Republika po miasteczkach i nie ma dostępu do kasy publicznej, bidulka.

No i się nasz AH pojawił wczoraj na manifie KOD-u i od razu się nim zainteresowali. Oni tam wiążą wielkie nadzieje z AH, bo się spodziwają, że się po nim wespną na szczyty jak Czerwińska i Pereira, dlatego są dlań życzliwi. Poza tym mają bzika na punkcie inicjałów AH, bo się im kojarzą z Adolfem Hitlerem (też AH). Dobroduszni polscy katolicy mało wiedzą, że ONI tam w KOD-zie w sporym odsetku są kabalistami, lub krypto-kabalistami, a często satanistami. Dlatego pokazują sobie diabołki, wieszają odwrócone Krzyże i mają nabożną cześć do Adolfa Hitlera. Jak ktoś jest ochrzczony, bierzmowany i chodzi do spowiedzi - ten tego nie rozumie, bo jest na szatańskie oddziaływanie odporny i się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści - że się można fascynować ludobójcami. Niestety, osoba pozostająca pod wpływem diabła bardzo lubi takie mroczne klimaty.

No i na ostatniej manifie nie wytrzymał i podszedł do Andrzeja Hadacza czołowy cadyk warszawski z Czerskiej Adam Michnik, grający rolę redaktora naczelnego żydowskiej gazety dla Polaków i mu zaproponował wywiad. Oto jak po sześciu latach pracy z Andrzejem Hadaczem przyszło nam święcić tryumfy. Prawda opowiadana przez nas wytrwale o Krzyżu i o pieniądach WSI - przebiła w końcu okowy michnikizmu i wlewa się ożywczym strumieniem do zatęchłego "głównego nurtu". Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo NowyEkran/NEon24! Brawo MY!

Przed Michnikiem pierwszym cadykiem, który się do AH pofatygował był Jerzy Urban, goebels stanu wojennego. Jednak jego żydowski brukowiec dla Polaków nie ma takiego znaczenia jak żydowska gazeta dla Polaków. W związku z zainteresowaniem strony żydowskiej sprawami AH podsunąłem pomysł Panu Andrzejowi, żeby oglosić znak polityczny AH - Andrzej Hadacz jako brand i sztandar, żeby na maksa czosnkojadów sprowokować i doprowadzić do białej gorączki, demaskując ich bzika na punkcie wszystkiego co Antypolskie i Złe.

I tak oto narodził się znak firmowy, który wkrótce na koszulkach i czapeczkach będzie można nabyć podcza manif KOD-u.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • Marka Polityczna?
  Zabawniej byłoby ACH

  (1.1, 2.1) Forma pisowni pzez samo "H" dopuszczana jest przez Oficjalny słownik polskiego scrabblisty https://pl.wiktionary.org/wiki/chuj
 • Panie Eugeniuszu
  Czy doczekamy się Pańskiego poważnego stanowiska, jako juedokatolickiego narodowca ew. nacjonalisty, n/t wypowiedzi prymasa Polaka i jego współpracowników w sutannach?

  Przyzna Pan, że w świetle wypowiedzi prymasa wielu judeokatolików może mieć poważny problem z opowiedzeniem się po stronie polskiego narodu (?).
 • @Rzeczpospolita 20:01:44 - NIE TERAZ
  Nie w tym miejscu. Pańskie pytanie jest źle postawione.
 • Z tym Hadaczem
  to wstydu nie masz Pan nawet za grosz, Panie Sendecki. Sądzi Pan, że Polacy są aż tak głupi, że tego nie dostrzegą?
 • @Henryk Kreuz 21:05:02 - OTÓŻ TO, DROGI PANIE...
  Problem z Polakami jest wieloraki. Na przykład - mało kto sobie zadał pytanie - że skoro AH jest agentem, to po dojściu PiS do władzy, po jednym telefonie Ministra Błaszczaka ta teczka powinna wylądować na biurku Naczelnika Państwa. Naczelnik Państwa na pierwszej miesięcznicy smoleńskiej zmiażdżył by agenta AH za pomocą kompromatów z tej teczki, nazajutrz rano przypadkowy przechodzień znalazł by ciało AH dyndające na filarach pobliskiego Mostu Poniatowskiego. Agent AH powiesił by się ze wstydu.
  A tymczasem - co? A no właśnie. A tymczasem nic. Prawicowe media już nie nazywają AH agentem, lecz prowokatorem, bloger Kreuz i inni zieją emocjami w sprawie AH, a prawda dalej jest nieznana. Prawda jest pierwszą ofiarą kazdej wojny. Również tej domowej.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:11:03
  Panie Sendecki, doktorze Sendecki. Panie Szanowny.
  Pan żeś się oparów C2H5OH za dużo w życiu nawdychał.
  Stąd nawet na trzeźwo - a zresztą licho tam Pana wie, czy aby na pewno - pogrążony żeś pan jest wciąż w oparach absurdu.
  W kwestii technicznej, to nie wypada aby tak wytrawny bloger i redaktor telewizji nie wiedział, że w poprawnej Polszczyźnie formy osobowe w trybie przypuszczającym zawsze pisze się razem.
  Podaję przykład poprawnej pisowni:
  "Znalazłby ciało dyndające na filarach (po tym jak) agent AH powiesiłby się ze wstydu".
  Wtedy na pewno tak, ale na razie nie ma chętnych na jego wieszanie.
  Żeby być powieszonym trzeba sobie zasłużyć, jak to kiedyś w dowcipie mówił portret Lenina.
  Na koniec mały dowód logiczny.
  PiS-owscy dziennikarze mówią dziś o AH-u - prowokator.
  To pomyśl Pan teraz, że mówią - agent.
  Wtedy by wyszło, że albo agent Jarosława, albo Jarosław nad agentami w naszym kraju nie panuje.
  Zdrówka!
 • @alek.san 00:09:46 - PANIE ALEKSANDRZE KOCHANIEŃKI SANIE
  Bardzo dziękuję Szanownemu Panu za istotną poprawkę ortograficzną i nieistotną logiczną. Nie ma to jak komentatorzy z elitarnego portalu polskiego. Błyskotliwi i komentować potrafiący. Brawo MY!
 • @Eugeniusz Sendecki 23:11:03
  Szanowny Panie Sendecki, ja Henryk Kreuz nie mogę ziać czymkolwiek wobec Pana H. ponieważ ja takich H. olewam równo, a tylko usiłuję Pana zawstydzić licząc przez to "na uratowanie Pańskiej skołatanej i zagubionej duszy", ale to tylko z wrodzonej dobroci serca.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:50:39
  .
  http://m.neon24.pl/68d2dd2cd06f9086dc04f74e6898d95a,0,0.jpg
  .
  .. No i na ostatniej manifie nie wytrzymał i podszedł do Andrzeja Hadacza czołowy cadyk warszawski z Czerskiej Adam Michnik, grający rolę redaktora naczelnego żydowskiej gazety dla Polaków i mu zaproponował wywiad. Oto jak po sześciu latach pracy z Andrzejem Hadaczem przyszło nam święcić tryumfy. Prawda opowiadana przez nas wytrwale o Krzyżu i o pieniądach WSI - przebiła w końcu okowy michnikizmu i wlewa się ożywczym strumieniem do zatęchłego "głównego nurtu". Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo NowyEkran/NEon24! Brawo MY!

  // Nie ma to jak komentatorzy z elitarnego portalu polskiego //

  Czy "AH" da swoją twarz prowokacji na Marszu 11 Listopada? >> http://ziut.neon24.pl/post/133991,czy-ah-da-swoja-twarz-prowokacji-na-marszu-11-listopada

  I NIE OBAWIA SIĘ PAN, ŻE TO WSZYSTKO DO SZMBA Z TYM NURTEM SPŁYNIE? / CHADACZA BYM NIE ŻAŁOWAŁ, ALE PANA? , ... SZKODA BY BYŁO. :D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej