Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MICHNIK DOTYKA SATANOWSKIEGO! HADACZ RZĄDZI WYBORCZĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz agent służb watykańskich Trybeus winien przeprosić AH, za przykrości z powodu wkręcenia w klimaty gejowskie przez Naczelnika Państwa, a raczej przez środowisko, które się przy Panu Naczelniku kłębi - m.in. Anitę Czerwińską i Samuela Pereirę.

No i bomba została odpalona. Wieloletnia praca TELEWIZJI NARODOWEJ ukierunkowana na zdemaskowanie wpływów WASP-owskich w Polsce przynosi efekty.  Doprowadziliśmy do niezłego zamieszania na szczytach władzy, być może spowoduje to opamiętanie elit warszawskich i odejście od niekorzystnej dla Polski linii proizraelskiej?W internecie się pojawiła fotografia Andrzeja Hadacza (AH) pokazującego Redaktorowi Michnikowi z żydowskiej gazety dla Polaków fotografię Roberta G. vel Roberta S. oficera armi izraelskiej znanego jako Robert Satanowski, syn PRL-owskiego dyrygenta. Michnik na fotografii dotyka palcem wizerunku tego mężczyzny. Teraz będzie mu trudno się wyłgać. Hadacz miał udzielić wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym obiecywaliśmy sobie, że wygarnie prawdę o żołnierzach izraelskich kręcących lody przy Prezydencie Komorowskim i Prezydencie Dudzie - to jest Robercie Satanowskim i Krzysztofie Łapińskim. No i mamy niezłą prowokację intelektualną. AH jako prowokator jest mistrzem.

Jak zwykle Blogerzy i Komentatorzy elitarnego portalu NEon24.pl są najlepiej i najszybciej poinformowani. Kiedyś obiecałem Przesowi Oparze, że ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ nigdy nie zawiedzie jego ukochanego dziecka, naszego portalu. Panie Prezesie - redakcja TN dotrzymała słowa :)

Teraz agent służb watykańskich Trybeus winien przeprosić AH, za przykrości z powodu wkręcenie w klimaty gejowskie przez Naczelnika Państwa, a raczej przez środowisko, które się przy Panu Naczelniku kłębi - m.in. Anitę Czerwińską i Samuela Pereirę. Nie trzeba być ślepym, żeby spostrzec charakterystyczne i etniczne podobieństwo na linii Czerwińska - Łapiński - Pereira - Satanowski vel Górny.
Mam nadzieję, że w końcu ogół odkryje - jakie znaczenie miała od samego początku działalność narodowo-demokratyczna AH, piszącego te słowa oraz wielu innych narodowców pod Krzyżem na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. Niech na nic się zdadzą kręcenia Wikły i Pyzy!

Pan Andrzej Hadacz, po udzieleniu wywiadu Michnikowi autoryzuje tekst, żeby nie było przekłamań. Panie AH! Nasze modliwtwy wieczorne tego wieczora będą z Panem!

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • :))mowy nie ma:))!!
  dopóki nie dowiem się jaki wpływ na konklawe miał wyżej wymieniony agent AH007...

  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_yykrx5YFYdfB4yFw4BXpoSVJVlKI5TwI.jpg

  ...nie ma mowy o przeprosinach:))
 • @trybeus 22:38:45 - MIARĄ KLASY CZLOWIEKA, DROGI PANIE...
  ...jest umiejętność zachowania się w sytuacjach trudnych i zaskakujących. Panu się zrobiło łyso, bo zachował się Pan niesłusznie i powierzchownie w pewnych sytuacjach, niewłaściwie się dając sprowokować, nabrać, wprowadzić w błąd. I trzeba się do tego przyznać, a nie brnąć.
  Proszę Pana. Dzisiaj jest wielki dzień, doprowadziliśmy Michnika do dotknięcia sedna problemu. Nie pogratuluje nam Pan? Nie rozumie Pan jeszcze, co jest celem naszej pracy? Dobro Polski.
  Li i jedynie.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:54:26
  ojej 20 minut i 800 odsłon:))

  gratuluję...ktoś nieźle pompuje...

  a do Michnika nie zbliżyłbym się na kilometr, widocznie jesteście ognioodporni:)))

  https://www.youtube.com/watch?v=8oj3oI_Mr50
 • @trybeus 23:01:37 - PROSZĘ PANA...
  Niechże Pan popatrzy na to z miłością. Ludzie się starają, pracują dla Polski, celebytują się, a Pan z taką pogardą... jeb! Nieładnie. Proszę zweryfikować swoje surowe oceny i pełne wzgardy ataki personalne. Co by na to powiedziała Pana Matka?
 • Proszę zrezygnować z przymiotnika "narodowa" - nie przystoi on żydo-katolikowi
  Panie Eugeniuszu,
  obawiam się, że uwieszanie się krzyża nie wychodzi na zdrowie ani Panu, ani Telewizji Narodowej - było nie było heretyckiej i sprzecznej z patriotyzmem - zgodnie z opiniami najwyższych pasterzy Kościoła.
 • @Rzeczpospolita 01:07:09 - PROSZĘ NIE OSKARŻAĆ FAŁSZYWIE
  Pańskie ataki są niesłuszne i krzywdzące. Prymas Kościoła Katolickiego w Polsce, zniewolony i naciskany zewnątrz, został zmuszony do zachowań dyplomatycznych, czyli do oficjalnego atakowania nacjonalizmu jako ideologii. Nie jest to oznaką zdrady, lecz sprytu. Kto mądry to to rozumie. Pan się dziwnie zachowuje, domagając się pochwalania nacjonalizmu przez Księdza Polaka teraz, w przededniu wojny z Rosją i kolejnej rzezi Słowian. To tak jakby się Pan domagał pochwalania nacjonalizmu polskiego przez Kardynała Sapiehę na obiedzie u Hansa Franka w roku 1942-gim. Skończyło by się to rychłym zgonem w pobliskim KL Auschwitz, Drogi Panie. Pański antykatolicyzm jest sporym problemem dla Prezesa Ziemińskiego, ostrzegam Pana. Żeby rozwijać Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej - Pan Ziemińśki się będzie musiał pozbyć Pana, bo Pan szkodzi intelektualnie na polu religijnym.
 • @Rzeczpospolita 01:07:09
  Proszę zrezygnować z żydojebana = rzeczpospolita..
 • @Eugeniusz Sendecki 22:54:26
  Jeśli "kumanie się" z Adamem Michnikiem / bratem Stefana / jest patriotyczną zasługą to AVE! Coś się komuś po ... , i to na poważnie. :D

  CYTAT Z EUGENIUSZA sENDECKIEGO: "Nichcący odkryłem nowe określenie, obok "michnikowszczyzna". Jest to określenie działań hasbarowskich - "nichcikowszczyzna". Michnikowszczyzna i nichcikowszczyzna idą w parze..." >> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121779,nichcikowszczyzna-jak-michnikowszczyzna

  NICHCIKOWSZCZYZNĄ się Waćpan brzydził, ... a tu proszę! Pan Sendecki z AH z "oryginałem za Pan brat" :D , ... Sendeczczyzna to czy jak?


  *** Na zakończenie powielę swój komentarz spod Pana przedostatniej notki.

  http://m.neon24.pl/68d2dd2cd06f9086dc04f74e6898d95a,0,0.jpg

  .. No i na ostatniej manifie nie wytrzymał i podszedł do Andrzeja Hadacza czołowy cadyk warszawski z Czerskiej Adam Michnik, grający rolę redaktora naczelnego żydowskiej gazety dla Polaków i mu zaproponował wywiad. Oto jak po sześciu latach pracy z Andrzejem Hadaczem przyszło nam święcić tryumfy. Prawda opowiadana przez nas wytrwale o Krzyżu i o pieniądach WSI - przebiła w końcu okowy michnikizmu i wlewa się ożywczym strumieniem do zatęchłego "głównego nurtu". Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo NowyEkran/NEon24! Brawo MY!

  // Nie ma to jak komentatorzy z elitarnego portalu polskiego //

  Czy "AH" da swoją twarz prowokacji na Marszu 11 Listopada? >> http://ziut.neon24.pl/post/133991,czy-ah-da-swoja-twarz-prowokacji-na-marszu-11-listopada

  I NIE OBAWIA SIĘ PAN, ŻE TO WSZYSTKO DO SZMBA Z TYM NURTEM SPŁYNIE? / CHADACZA BYM NIE ŻAŁOWAŁ, ALE PANA? , ... SZKODA BY BYŁO. :D
 • @andrzej461 09:14:56 - MA PAN NA MYSLI CHARTA, TRYBEUSA I RUSZKIEWICZA?
  Owszem, to jest smutne, że owi czołowi blogerzy NEonu24 tak słabo potrafią dobrze pisać o Polakach, propagować sylwetki zasłużonych działaczy, przyznać się do błędu, nienieść autokorektę. Mało koleżeńscy są, mało spostrzegawczy, mało polscy, płytcy oni niestety.
  Mało jest w ich postawie polskiego pana, bardziej są prostymi oraczami, jeżeli chodzi o postawę intelektualną. A nawet, bardziej niż prostymi oraczami, bardziej są prostymi babami, zbierającymi kłóski na polu. Oczywiście mam na mysli niwę intelektualną. AH ze swoim i-padem, pchający się wszędy przed kamery jest jak orzeł nad nimi, osobami zwykłymi zbierać jeno intelektualne kłóski, ale nie umiejącymi ustawić intelektualnej kopy snopków.
  To nawet nie są baby wiejskie, lecz dzieciaki, o oczęty wodniste, mało myślą zmącone, raczej zadziwione światem, niż myślące.
  Ta powszechność wadliwych postaw wśród czołowych polskich blogerów na NEon24 jest miarą - jak bardzo podlegliśmy Katyniowi, Palmirom i PW44. Prawdziwych dziedziców, panów pełną gębą - na NEonie24 mało jest, tak jak i w życiu. Wymordowali ich naziści i sowieci - za WASP-owskim przyzwoleniem. A jeżeli się gdzie jakiś dziedzic uchował - to otoczon masami parobków, oraczy, bab i dzieciaków - nijak się nie może przebić spod magmy ludzkiej tej, ech!
  [tu westchnął głęboko nad losem dziedzica - ostańca, prawdziwego pana polskiego grzęznącego wśród ludu]
  Ech!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej