Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NACZELNIK PAŃSTWA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO 11 XI 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezes SND Ludwik Wasiak łamiącym się ze wzruszenia głosem melduje zgromadzenie zwracając się do Pana Prezesa per "Naczelnik Państwa". Eugeniusz Sendecki, też wzruszony do głębi, nazywa Pana Jarosława "niekoronowanym królem polityki polskiej"

11 listopada 2016, godz. 11:15 - Pan Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński, brat prezydencki, lider podwójnie zwycięskiej partii PiS nawiedza pomnik Twórcy Niepodległości Polski w roku 1919 Romana Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu.
Witany jest przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Generała PDS Ludwika Wasiaka, który łamiącym się ze wzruszenia głosem melduje zgromadzenie zwracając się do Pana Prezesa per "Naczelnik Państwa". Podczas składania wiązanki Eugeniusz Sendecki komentując sytuację, też wzruszony do głębi, nazywa Pana Jarosława "niekoronowanym królem polityki polskiej", a potem prosi Pana Naczelnika o krótką wypowiedź dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Silne wzruszenie odbiera również Jarosławowi Kaczyńskiemu mowę, odmawia wypowiedzi i odchodzi wraz ze świtą działaczy PiS.

W tym momencie Stronnictwo Pracy Profesora Wrzesińskiego pragnęło wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego wyrzeźbioną przez Bartłomieja Kurzeję, słynnego polskiego artystę rzeźbiarza, lecz w związku z silnym wzruszeniem i niezwykłością sytuacji ta próba pozostała nieskuteczną. Stronnictwo Pracy pozostaje niepocieszone i szuka sposobnej okazji, aby statuetkę Panu Prezesowi przekazać.

Owego Święta statuetkę Dmowskiego w godzinach rannych Profesor Wrzesiński, nasz drugi Eugeniusz Kwiatkowski - wręczył Prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie, którego pojawienie się też było bardzo wzruszające, ale nie aż tak jak spotkanie z Dmowskim i narodowcami Pana Naczelnika.

Bardzo dziwną okolicznoscią był brak ekipy TVP podczas wizytu Prezydenta RP na Placu Na Rozdrożu oraz bardzo nieprofesjonalnie wyglądająca ekipa TVP podczas wizyty Jarosława Kaczyńsiego. Za te błędy prawdopodobnie osobiście odpowiedzialny jest Jacek Kurski i Dawid Wildstein, reprezentujący lobby WASP-owskie kłębiące się medialnie przy Naczelniku Państwa.

Redakcja TELEWIZJI NARODOWEJ zauważa błąd historyczny serwowany przez środowisko zblizone do Kancelarii Prezydenta RP, które usiłuje wprowadzić nasz naród polski w błąd, organizując w dniu 11 listopada roku 2018 fałszywe obchody rzekomej rocznicy odzyskania Niepodległości.
Istnieje niebezpieczeńśtwo, że głowa państwa i Pan Naczelnik zostaną wmanipulowani w masońskie kłamstwo antypolskie.
Pierwsze strzały już padły. Został podstępnie napadnięty, pobity, zatruty gazem i okradziony lider narodowej młodzieży warszawskiej z NWP Damian Bieńko. Koledzy i Koleżanki Damiana zachęcani przez niego i przekonani angażują się w organizowanie okazałych imprez przy pomniku Dmowskiego i mamy już oto próbę zastraszenia ich, żeby odstąpili. Miejmy nadzieję, że się mlodzi połapią o co chodzi. Szykujmy się na kolejne ataki. Na facebooku ujawnił się hasbarowiec, niejaki Mordechaj Ajwajowicz (prawdopodobnie to kryptonim jakiejś grupy antypolskiej) który atakuje oszczerczo nasze imprezy przy pomniku Dmowskiego i przypominanie dorobku politycznego Pana Romana, szczególnie prawdę o Układzie z Dorotheenstrasse i Traktacie Wersalskim.

Nazywanie dnia 11 listopada "rocznicą odzyskania niepodległości" to powielenie masońskiego i WASP-owskiego kłamstwa z roku 1937-go kiedy agenturalne władze sanacyjne, świadomie i na zlecenie WASP-ów prowadzące Polaków ku zagładzie z rąk sowietów i nazistów, naprędce zorganizowały fałszywe święto i wprowadziły je do kalendarza państwowego, aby zataić datę prawdziwą, to jest 28 czerwca 1919, prawdziwą datę odzyskania Niepodległości - czyli podpisanie Traktatu Wersalskiego przez Polskę i Wrogów Polski. Bo nie jesteśmy niepodlegli kiedy chcemy, ale wtedy, kiedy pokonany Wróg uzna Naszą Niepodległość odpowiednim aktem prawnym. I tym aktem jest Traktat Wersalski, poprzedzony ośmiomiesięczną wojną dyplomatyczną i ekonomiczną, która stoczona została przez nas zwycięsko pod dowództwem genialnego polityka i dyplomaty Pana Dmowskiego.

Pomnik Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu jest unikatem, ponieważ jest jedynym pomnikowym pokazaniem Traktatu Wersalskiego. Dmowski na pomniku trzyma rulon z Traktatem właśnie. Wokół pomnika Dmowskiego toczy się ukryta walka o pamięć Polaków. Będzie to, w kontekście akcji dezinformacyjenj planowanej na rok 2018 punkt narodowego oporu przeciwko masonerii WASP-owskiej usiłującej kolejny raz oszukać i zniewolić Polskę.

Narodowcy na Placu Na Rozdrożu w roku 2016-tym świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami. Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości. Przeciwko temu Krzyzowi są silne ataki sił satanistycznych.

Dodatkowo organizowany jest w poblizu pomnika, w kulturalnych warunkach raut, podczas którego patrioci się częstują pieczonym świniakiem, co doprowadza do paroksyzmów wściekłości wiadome siły, które wieprzowiny nie lubią z powodów religinych.

A oto film zrealizowany dla TELEWIZJI NARODOWEJ przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza słynnym samsungiem z czerwoną klapką;
NACZELNIK PAŃSTWA JAROSŁAW KACZYŃSKI PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO PLAC NA ROZDROŻU 11 XI 2016

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich. Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Panie Sendecki,pańska politpoprawność wręcz bije po oczach.Ja tam dokładnie przyglądając się Kaczyńskiemu na filmie nie widzę żadnego wzruszenia,a znając Kaczyńskiego śmiem twierdzić,że to wyraz pogardy i nienawiści do środowisk narodowych.On nawet brzydzi się statuetki bo jest od narodowców.
  Co do TVP to mów Pan otwarcie.Nie jakieś tam WASP,ale dwaj żydzi,którzy reprezentują telewizję żydowską dla Polaków.Przecież nawet transmisję z MN okroili do minimum.Jedynie krytykowana i nielubiana przez was TV TRWAM pokazała w całości MN
 • Tylu chłopa tam było
  i nikt tego karalucha nie rozdeptał? Oj Panie Eugeniusza, była szansa na uwolnienie narodu od parchatego zaprzańca a wy jak te ostatnie... Za garść pazłotek normalnie za garść pazłotek... Wstyd Panie Eugeniuszu, po prostu wstyd.
 • Panie Eugeniuszu, Panie Eugeniuszu ... to kpina z Dmowskiego, z walki Polaków o niepodległość
  "Narodowcy na Placu Na Rozdrożu świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami.

  Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości."

  Tak, duch niepodległości wziął się z kultywowania żydowskiej religii dla gojów.

  I jaki, kurza twarz, naczelnik państwa, jakiego państwa?
  Żydowska, syjonistyczna kreatura - naczelnik państwa -? - i Wy przy krzyżu reprezentanci "ducha niepodległości" ...
 • @Rzeczpospolita 18:52:39
  Dej pan spokoj -panie Rzeczypospolita:-))))
  Nie widzi pan ...ze to Wielki Narodowy Patriotyczno Religijny Cabaret:-)))) w pelnych regaliach z szablamy i medalamy, raportamy i tytulamy.... wszystko do kupu z lizaniem dupy....i czolobiciamy:-)))))

  A wszystko z najprzedniejszgo papieru gufrowanego i tombaku:-))))
  Sznyt i kitt:-))) i tylko emocje autentyczne:-))))

  Sam pan widzi, jakie generaly , taki szable , takie naczelniki panstwa , takie quzwa panstwo....wystarczy rzucic okiem na zdjecia:-)))))
  Niech zyje i rozkwita nasza Swita Narodowego Pieczeniarstfa!!!:-_)_)__
 • @ Eugeniusz Sebndecki
  Za rok pod pomnikiem Romana Dmowskiego ustawi się kolejka, ... a Pan Sendecki z Radziem Siedleckim będą sprzedawać tam wejciówki. :D

  - http://ziut.neon24.pl/post/135007,prezes-pis-zlozyl-kwiaty-pod-pomnikiem-romana-dmowskiego

  A SWOJĄ DROGĄ, TELEWIZJA NARODOWA NAWALIŁA, ... O WYDARZENIU PIERWSZY POINFORMOWAŁ CWANY LIS Z NEWSWEEKA. / POCHLALIŚCIE SIĘ TAM , CZY CO? :D
 • Kaczynski?
  Niekoronowany król polski? Naczelnik?
  Zdrajców na naczelników chcecie Polakom wystawiać? Koronować ich?

  Żenada, wstyd i poruta, Panie Sendecki. Jest mi doprawdy przykro i wstyd za Pana.
 • @Lotna 04:23:14
  Pan Sendecki wstydu nie ma, bo już dawno by się spalił.
 • @matterhorn 14:48:03 - A JEDNAK PAN NACZELNIK BYŁ WZRUSZONY
  Dawało się odczuć napięcie. Wszystko się nam pomieszało. Dwóch rosłych młodzieńców, którzy mieli nieść wiązankę zbaraniało, bo Pan Naczelnik sam ją wziął, a była spora, nieco większa od Niego. Podążali owi dwaj PiS-owcy za Nim niosąc podpórkę, co wnioslo nieco humorystycznego akcentu. Pan Jarosław bez podpórki nie zdołał prawidłowo umocować wiązanki, musiał mu pomagać Prezes Wasiak. Ja też straciłem rezon, a przecież wszyscy wiedzą, że jestem wygadany i skomentowałem sytuację, że oto niekoronowany król polityki polskiej jest dzisiaj z nami. Wszystkim się to zmięszanie jakoś udzieliło szczególnie po tym, jak zamiast zaanonsować Stronnictwo Pracy, które miało wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego, poprosiłem Pana Naczelnika o zabranie głosu. Ten grzecznie odpowiedział, że nie udzieli wypowiedzi i odszedł. Pani Prezes Miernicka jedyna nie straciła wątku i nawoływała Pana Naczelnika, żeby podszedł do delegacji SP. Ale nawoływała za cicho, bo Jej też się glos załamał.
  No i taka to wzruszająca chwila nas wszystkoch zaskoczyła.
  Pan Naczelnik nosi w sobie Majestat Rzeczypospolitej i to wszystko dlatego. Polska to nie jest lada jaka firma, ale to jest potęga emocji i historycznych odniesień.
  Myślę teraz, że przy najbliższej okazji, jak się spotkamy z Panem Naczelnikiem pod pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu - to już wszystko będzie łatwiejsze. Kaczyński też przecież nie ma łatwo. Nieść takiej wagi Sprawę. Nikt sam tak Wielkiej Sprawy jak Polska unieść nie zdoła. Dlatego należy się Panu Naczelnikowi nasze wsparcie.
  Niech Pan popatrzy jak się nerwowo poryszyło Żydowstwo z Gazety Wyborczej i TVN-u, na wieść że się Polacy garną do Naczelnika. Oni się tam przy Nim kłębią od zawsze i się teraz boją, że Polacy ich wyprą z posad. I to jest własnie to. I o to chodzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:20:19
  Panie Doktorze..niech pan nic nie poprawia...Kabaret jest super..no moze dodalbym tylko wiatraczki w kolorach narodowych do dmuchania wzajemnego...zamiast udzielania glosu:-))) I koniecznie do generalskich czapeczek jakies narodowe pompony...moze dwa przyszyte do rogatywek tak, zeby sie jeden bylendal z przodu miedzy oczami, a drugi z tylu...zeby nie prowokowac gupich skojarzen:-)_))_
 • @RomanKa 14:32:44 - PROSZĘ USZANOWAĆ NASZE UCZUCIA
  Szacunek dla patriotów to ważna sprawa. W cywilizacji polskiej taki szacunek jest wymagany.
  Odnoszę wrażenie, że się Pan dał zainspirować sytematycznej akcji dezawuowania polskości i nie potrafi Pan wyrazić prawidłowo swojej miłości do Ojczyzny. Bo przecież jest Pan Polakiem, prawda? I nie chce, aby w Polsce było bez-hołowie? No właśnie. I my tak samo.
  A zatem Pan powinien iść emocjonalnie z nami, a nie przeciw nam.
  Prezes SND zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa Jarosława Kaczńskiego. To jest ważny gest. Niech Pan zobaczy, jak bardzo Żydów to zaniepokoiło. Odpowiedzieli kontr-akcją. Zainicjowali medialne kontr-uderzenie, pojawiło się mnóstwo antypolonizmu i niestety - wielu Polaków się znowu dało nabrać, powieść drogą absurdalnej wrogości przeciwko swoim własnym uczuciom narodowym.
  A Pan, Panie RomanKa? Po czyjej jest stronie? Po stronie szczerych i oddolnych działaczy narodowych, którzy się wzruszyli obecnością Naczelnika Państwa przy pomniku Dmowskiego przy Krzyżu z Giewontu, czy po stronie plwaczy, antypolków, hasbarry, Michnika i Łuczywo?
  Panie RomanKa? Jakie są Pańskie uczucia? Uporządkowane według cywilizacji łacińskiej, czy zarządzane przez Michnika, Łuczywo i TVN?
 • @Eugeniusz Sendecki 16:16:24
  Co by nie mówić, to Pan szacunek patriotom okazał. Przecież PiS to partia o narodowych korzeniach i tradycji. Więc Pan jako szczery żydo-katolik uwieszony krzyża wpisuje się w te same co oni tradycje, a kto wie, czy i nie we wspólne korzenie (?).

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/08/lech_kaczynski_synagogue_21-12-2008_1.jpg

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/09/judeopolonia_duda.jpg

  Szkoda tylko, że nie o wszystkich patriotach Pan pamiętał, no ale spotkanie z "naczelnikiem" nie zdarza się co dzień.

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/wiezien-polityczny-mp1.jpg

  Żydowski reżim PiS przedłużył areszt M.Piskorskiemu o kolejne trzy miesiące. Szef Zmiany będzie więc przebywał w areszcie bez przedstawienia powodów zatrzymania dziewięć miesięcy.
 • Narodowcy
  https://www.facebook.com/piotr.wisniewski.961556/videos/1310536435654399/
 • @Rzeczpospolita 18:25:51 - TUTAJ JEST ODPOWIEDŹ
  Panowie tak żeście mocno naciskali i obrażali Sprawę, że musiałem odpowiedzieć. Tutaj jest wypowiedź o Was i Waszych atakach na Krzyż Święty. Prawdopodobnie zrobiscie taki sam błąd co Marian Kowalski atakujący Kościół Święty, co doprowadziło go do przegranej z kretesem. Raczej ludzie za Wami nie pójdą. Się obawiam.
  https://www.youtube.com/watch?v=CuJSze99ONk
 • @Eugeniusz Sendecki 19:43:22
  Panie Eugeniuszu,
  chyba stać Pana na poważniejszą wypowiedź niż użycie epitetu "głupie ataki" na Kościół. A argument, uzasadnienie to gdzie? Narodowcy maja gawędzić jak baby w maglu?

  Chyba spostrzegł Pan wyraźną różnicę między pańskimi wypowiedziami a moimi. Nigdy nie piszę, że postępuje Pan głupio "uwieszając się krzyża", piszę - uzasadniam, dlaczego pańska działalność w tym względzie jest szkodliwa, podaję historyczne fakty szkodliwej polityki Kościoła względem Polski. Ja traktuję Pana poważnie, a Pan mnie, nas, WPS nie.

  Ja rozumiem, po prostu nie posiada pan kontrargumentów - bo i cóż można przeciwstawić oczywistym faktom.
 • ---- Pan Sendecki
  ---- przeminie Pan !, jak przeminęło wielu podobnych. Co poniektórzy już dzisiaj szorują sobie chyba rękę ,którąś kiedyś Panu podali na przywitanie.

  ---ZCHN -AWS -PC -PO -HADACZ -krzyż -judoPIS .. ech szkoda dla Pana czasu. ZERO .
 • Uwagi mam dwie
  pierwsza jest taka, że Wasiak i przyboczni ośmieszają idee narodową a druga jest taka że swoim show na pewno nieźle wkurzyli JarKacza, który mam nadzieję podobnie jak przedwojenny naczelnik podda ich stosownym represjom wtedy odechce im się nazywania go naczelnikiem. :)
 • @Eugeniusz Sendecki 16:16:24
  Panie Doktorze.. to nastepna odslona Kabaretu???? Czy proba zmiany kabaretu na tragedie:-)))) Groteskowo to wyglada:-))))

  Niech pan zostawi uczucia...zapomnial pan ze sa i zyja jeszcze ludzi co maja ....rozum... Niewielu ale sa:-))))
 • @Eugeniusz Sendecki 13:20:19
  // Niech Pan popatrzy jak się nerwowo poryszyło Żydowstwo z Gazety Wyborczej i TVN-u, na wieść że się Polacy garną do Naczelnika. Oni się tam przy Nim kłębią od zawsze i się teraz boją, że Polacy ich wyprą z posad. I to jest własnie to. I o to chodzi. //

  - PORUSYŁO SIĘ? / NAMIARY POPROSZĘ PANIE EUGENIUSZU, ... BO NARAZIE TO SĄD MAJĄ NAD SPALONĄ "KUKŁĄ SOROSA W CHAŁACIE"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/135063,zydzi-nie-odpuszczaja-msciwosc-czy-wojna-religijna
 • @Miksa 00:47:20 - DWA BŁĘDY, BRAK LOGIKI, ALE JEDNAK RADOŚĆ
  1)
  Pierwszy błąd - to zarzut ośmieszania idei narodowej. Bo na czym polega to ośmieszanie? Ano na tym, że to nie anonimowy Pan Miksa, ale realny Prezes Wasiak publicznie głosi wazne rzeczy. Wielu zazdrośników się teraz skręca z zazdrości, że to nie oni są na topie, lecz skromny, pełen pokory, pracowity działacz endecki z Ozorkowa pod Łodzią. Pan powinien przeprosić, Panie Kolego Miksa.
  2)
  Drugi błąd - to publiczne złe życzenie Wasiakowi i ludziom Wasiaka, czyli m.in. Sendeckiemu. Narodowcy winni być jak bracia, a nie źle sobie życzyć. W tym Pańskim złym życzeniu, Kolego Miksa jest również zawarta prawda, że Pan jest bezsilny wobec nas. Bo cóż jest warte Pańskie mundre pisanie w internecie wobec realnych działań? Bardzo mało.
  3)
  Na koniec przyznaje Pan, że z tym Naczelnikiem to jednak prawda. Czyli że Wasiak miał rację mówiąc narodowi jaki jest obecnie układ sił, do kogo się trzeba zwracać w ważnych sprawach. Ta sytuacja spod pomnika Dmowskiego jest waznym przyczynkiem do wypierania sił chazarskich i WASP-owskich z PiS-u. Ludzie się dowiedzieli, że trzeba razem z Prezesem Wasiakiem uderzyć do Pana Naczelnika po posady, pieniądze, władzę i wpływy. Już od samego tego zamiaru wielu Chazarom z Gazety Wyborczej i zaprzyjaźnionych ambasad zrobiło się sucho w ustach. To bardzo cieszy, jak się widzi ich miotanie się.
  +
  ==========
  Uwagi mam dwie // pierwsza jest taka, że Wasiak i przyboczni ośmieszają idee narodową a druga jest taka że swoim show na pewno nieźle wkurzyli JarKacza, który mam nadzieję podobnie jak przedwojenny naczelnik podda ich stosownym represjom wtedy odechce im się nazywania go naczelnikiem. :) // nadużycie link skomentuj usuń // Miksa 17.11.2016 00:47:20

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej