Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

INTRONIZACJA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. NASZA WOJNA ZE ZŁEM.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Zakrzewski odkrywa prawdę o Królestwie Polskim korespondującą z salutem dla Naczelnika Państwa Polskiego z Rozdroża przy Krzyżu Z Giewontu i pomniku Dmowskiego. Cenny film Jana Jankow z Sanktuarium w Łagiewnikach.

 Lawina: Kraków-Łagiewniki "Intronizacja" Chrystusa, Komentarz Sławomira Zakrzewskiego.

Opublikowany 19.11.2016

19.11.2016 Kraków-Łagiewniki Koronacja Chrystusa, komentarz Sławomira Andrzeja Zakrzewskiego - Sytuacja w posoborowym Kościele Katolickim, sprawy Polskie, Polska Racja Stanu, masoneria, "Pan Prezydent służy żydom ", Kaczyński, PIS, PO, "czy Kaczyńscy są Polakami"" "Na górze jest masoneria" , "to nie jest intronizacja to jest szopka" "jesteśmy pod okupacją" "skąd się wzięło Państwo ISIS", "okradli cały świat" "kiedyś wybierzemy prawdziwe władze" "mam nie mówić prawdy ze giniemy?" "kumple z KOR-u", "Putin odbiera im zakłady pracy" "iść na kolaboracje ze złem" "Judaizacja Kościoła" "jak oni nami manipulują" "kościół szatana" "Chazarzy".
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kraków Łagiewniki 19.11.2016.

Materiał własny.
Produkcja - LawinaFilm FullHD 1080

 

==========

Mój komentarz:

Slawomir Andrzej Zakrzewski jest osobą o niezwykłej wrażliwości na sprawy duchowe. Ta wrażliwość doprowadziła go do rejtanowskiego gestu w roku 2008-mym, kiedy rzucił się wraz z Bartłomiejem Kurzeją na limuzynę Prezydenta Lecha Kaczyńskiego opuszczającego Parlament po ratyfikacji tam Traktatu Lizbońskiego (rozbiorowego). Za tamten swój gest w obronie Polski Zakrzewski bardzo drogo zapłacił, został usunięty na polecenie Kardynała Tarcisio Bertone przez Proboszcza Piaścika z parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach w Warszawie przy ul. Broniewskiego 44, w któej przez lata był liderem największego koła przyjaciół Radio Maryja.

Obecnie stoi na czele Ruchu Suwerenność Narodu i podjął prace na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Intronizacja jest wielką sprawą dla podniesienia rangi Polski - jako świętości, rzeczy niezbywalnej, trwałego odniesienia w prawie międzynarodowym. Intronizacja to coś więcej nawet niż Traktat Wersalski, który pospisał Dmowski z Paderewskim.
Intronizacja zbiegła się ze wskazaniem na Jarosława Kaczyńskiego jako na emanację polskiej państwowości - było to podczas salutu oddanego mu przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Ludwika Wasiaka na Placu Na Rozdrożu 11-go listopada 2016. Może się to wydawać dziwne i zaskakujące, ale w Polsce istniej ośrodek władzy podobny do królewskiego, należący do Jarosława Kaczyńskiego, brata prezydenckiego, super-premiera i super-prezydenta.

 


Znany jest emocjonalny negatywny stosunek Zakrzewskiego do Kaczyńskiego, pozostaje do ustalenia, czy on również widzi, że obecnie Bóg dał nam taką Władzę właśnie? Czy wyciągnie słuszne wnioski i da się zaprząc do procesu pozyskiwania środków i pozycji w PiS i wokół PiS dla i przez Polaków?


 

A warto wiedzieć, że w roku 2006-tym Premier i Prezydent Kaczyńscy z Ministrem Macierewiczem przejęli olbrzymie zasoby finansowe WSI, że cześć tych zasobów została przywrócona Polsce w programie 500-Plus, i że ostrzą sobie na te wielkie pieniądze zęby nie tylko Polacy, ale również i nie-Polacy, anty-Polacy i dys-Polacy kręcący się wokół PiS-u.

 


Właśnie. Warto popatrzeć na sprawę intronizacji i królowania Pana Jezusa Chrystusa jako na proces zbierania i re-dystrybucji pieniądza polskiego, własności i wpływów. Wielka jest rola narodowców, żeby teraz wokół PiS-u się zebrać i zabezpieczyć co się Polsce należy.


 Warto jednak wiedzieć, że nasza pozycja będzie osłabiana i podgryzana przez Wroga - to jest WASP-ów i masonów. Przykladem i gorzkim memento niech będzie postać Bogusława Kowalskiego, który miał objąć w zarząd koleje polskie. Jak to się stać miało - ten narodowiec i wielki patriota został politycznie zgilotynowany przez mafię żydowską, masońską i WASP-owską, z wielką szkodą dla polskiego interesu narodowego. Dzisiaj ludzie antypolscy rządza kolejami polskimi. Ludzie Balcerowicza, Wildsteina, Kurskiego, Pereiry i Czerwińskiej - się obawiam. Podobnie na dworze króla i ministra traktowany jest Generał Jan Gustaw Grudniewski, twórca wojskowej polskiej obrony totalnej.

 


A zatem - ROZGORZAŁA WOJNA. O polski pieniądz, o wpływy na dworze polskiego króla, o władzę i pozycję - taka jest nasza przyszłość. Wskazał nam drogę Prezes Ludwik - i proszę z Nim się kontaktować w tej sprawie. Nalezy działać strukturalnie, nie dac się rozegrać personalnie.


/-/ Eugeniusz Sendecki

 

===========

Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • Pan zawsze na posterunku, gdy trzeba manipulować Polakami
  „Żyd królem Polski” – tytuł z gadzinówki Michnika

  za: http://wyborcza.pl/

  „Jezus Chrystus w obecności Episkopatu i prezydenta zostanie dziś w Łagiewnikach po raz kolejny ogłoszony królem.”

  Kpią sobie z nas Żydzi w żydowskiej gadzinówce Michnika. Ale tym się nie przejmujmy. Tylko zawierzajmy, zawierzajmy ojczyznę królowi – królowej oczywiście także – i jakoś to będzie. Zresztą wszystko, co ważne i tak w niebiesiech dopiero nas czeka. A doczesność ważna jest o tyle, co by grzechów antysemityzmu i nacjonalizmu nie popełniać.

  I choć Żydzi słusznie szydzą z polskich żydo-katolików, to jednak znakomicie zdają sobie sprawę, że: „bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.Kosiur) w Polsce zgroza. Kościół jest nosicielem wartości.” – twierdzi Żyd, zasłużony opozycjonisty PRL, autor pomysłu nazwania NSZZ terminem „Solidarność”, Karol Modzelewski. – http://wyborcza.pl/

  Może Pan sobie podać rękę z Modzelewskim, Michnikiem i całą resztą tej syjonistycznej hałastry.

  Polecam także uwadze: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/11/16/narodo-f-cy-iiizydo-rp-na-11-listopada-szmonces/
 • Nie jestem monarchistą, ale...
  ... gdybym miał być poddanym Króla...to wolałbym aby był nim ktoś z pośród żywych...
  Ot takie praktyczne rozwiązanie ułatwiające kontakt z żywymi...
  No ale jeśli miałby być to już ktoś z pośród martwych... to wolałbym Mahatmę Gandhiego bo miał bardziej spektakularny wpływ na społeczeństwo niż kandydat autora ;)
 • Rzekomo był Żyd królem w I RP
  Niejaki Saul Wahl, bankier dla domu Radziwiłłów.

  Jak piszą w wikipedii:

  "W czasie bezkrólewia po śmierci Stefana Batorego w 1586, niezdecydowana szlachta długo nie mogła wybrać jego następcy. Wobec podwójnej elekcji Maksymiliana Habsburga i Zygmunta III Wazy - w końcu miano skorzystać z powołania króla tymczasowego (rex pro tempore), którą to godność miano zaproponować Radziwiłłowi. Ten jednak odmówił, ale wysunął kandydaturę Saula.

  W 1587, wśród powszechnego entuzjazmu, został okrzyknięty w Lublinie królem Saul Wahl (wahl - niem. wybór) przez szlachtę. Jego panowanie miało trwać tylko jedną noc, miał wtedy wydać wiele nowych praw i przywilejów poprawiających położenie Żydów w Polsce."
 • Po której stronie stoi Kościół?
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129761,po-ktorej-stronie-stoi-kosciol
 • Czy judeokatolicki Kościół służy narodowi i państwu Polaków?
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133637,czy-judeokatolicki-kosciol-sluzy-narodowi-i-panstwu-polakow
 • Wystarczy trzymac sie nauk Pisma Swietego
  Czy aby na pewno Bog dal "nam" te wladze?Czyz wszyscy namiestnicy,pomazancy Bozy jak sami sie nazwali nie otrzymali tejze wladzy z tego samego zrodla?Jezus bedac na ziemi nie kwestionowal twierdzenia Szatana,ze to on Szatan jest szafarzem panowania na ziemi.Sprawozdanie z Ewangelii wedlug Lukasza przytacza slowa Szatana:daje wladze komu chce bo byla mi dana.Ew.Lukasza4:6.Czy Jezus przyjal te oferte?Oczywiscie,ze nie. W perspektywie mial daleko zaszczytniejsze stanowisko nadane mu przez Ojca.Zostac Krolem krolow I Panem panow.
 • Panie Eugeniuszu, zapomniał Pan o filmie z S.Zakrzewskim
  Oto link: https://www.youtube.com/watch?v=2Tfd2AyZJ8E&feature=youtu.be

  Film, a raczej jego ścieżka dźwiękowa winna uzmysłowić myślącym Polakom jak wielką krzywdę wyrządza nam Kościół i żydo-chrześcijaństwo.
  Nieszczęśni żydo-katolicy nie są w stanie pojąć niczego z politycznej rzeczywistości, a szamani w sutannach podtrzymują nieszczęsne owieczki w stanie politycznego otępienia.

  Znamy się ze Sławkiem Zakrzewskim, wiem, że jest przyzwoitym Polakiem, ale nie pojmuję, jak można być przekonanym, że jakikolwiek dobrowolny akt intronizacyjny - akt także religijny - może mieć przełożenie na prawo nie tylko polskie, ale i międzynarodowe (?). Przecież to infantylne rozumowanie, taki akt nigdy niczego nie zmieni. To jest ze strony Sławka Zakrzewskiego i jego kolegów niepotrzebne uderzanie głową w mur i niestety, mimowolne wspieranie szkodliwej instytucji Kościoła, co w efekcie także jest dla nas szkodliwe.


  Retoryka Sławka Zakrzewskiego przypomina film "Małe piwo" z Flipem i Flapem. Na lekcji matematyki nauczyciel pyta, ile jest 27:9? Wszyscy źle odpowiadają. Nauczyciel, już zrezygnowany, daje jeszcze szanse na odpowiedź zgłaszającemu się Flapowi. Flap mówi: 27:9 = 3 - nauczyciel promienieje ze szczęścia, że choć jeden uczeń coś potrafi. Flap po chwili dodaje: i dwa reszty. Nauczyciela trafił szlag.

  Niby Sławek Zakrzewski wszystkie polityczne treści wykłada zgodnie z narodową retoryką, zgodnie z narodowym interesem, ale jednak na końcu zawsze dodaje symbol żydowskiej religii dla gojów - polityka narodowa, ale pod sztandarem Kościoła, z krzyżem i z trupem żydowskie mesjasza. To już jest jednak droga donikąd - na szczęście coraz częściej Polakom otwierają oczy hierarchowie Kościoła.
 • @Rzeczpospolita 17:55:40
  I pan i pan Slawek ..to porzadne chlopy i Polacy. I wszyscy jestescie pelni dobrych intencji, kazdy po swojemu i ze swojego punktu widzenia.
  I Tu wlasnie lezy ten pies, ktorego grzebiecie nie mogac dojsc do wniosku, czy go spalic, czy pochowac....nawet smrod rozkladajacych sie zwlok przedmiotu waszej troski wam nie przeszkadza:-))))
  Stad i pan doktor Eugeniusz- jako pragmatyk wolynski chodzi z widelcem kolo PieSaktry sam sobie pisze..i narzeka...nie chcecie chowac...to przynamniej mozeby cos odkroil upiekl i zezarl....tyle miesa na darmo.....gnije:-))))
  KUrdesz...kurdesz nad kurdeszami:-)))_)I widzi pan tak powstaje sam z siebie -czyli Samodzierzawny Narodowy Kabaret NiechcacoTragiczny:-))) , w ktorym jest samodzielny, samopiszacy, samotworzacy, samoodtwarzajacy, samospiewajacy, samoprotestujacy, samowystarczalny i sam sie ze siebie smiejacy..... tez:-)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej