Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

INTRONIZACJA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. NASZA WOJNA ZE ZŁEM.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Zakrzewski odkrywa prawdę o Królestwie Polskim korespondującą z salutem dla Naczelnika Państwa Polskiego z Rozdroża przy Krzyżu Z Giewontu i pomniku Dmowskiego. Cenny film Jana Jankow z Sanktuarium w Łagiewnikach.

 Lawina: Kraków-Łagiewniki "Intronizacja" Chrystusa, Komentarz Sławomira Zakrzewskiego.

Opublikowany 19.11.2016

19.11.2016 Kraków-Łagiewniki Koronacja Chrystusa, komentarz Sławomira Andrzeja Zakrzewskiego - Sytuacja w posoborowym Kościele Katolickim, sprawy Polskie, Polska Racja Stanu, masoneria, "Pan Prezydent służy żydom ", Kaczyński, PIS, PO, "czy Kaczyńscy są Polakami"" "Na górze jest masoneria" , "to nie jest intronizacja to jest szopka" "jesteśmy pod okupacją" "skąd się wzięło Państwo ISIS", "okradli cały świat" "kiedyś wybierzemy prawdziwe władze" "mam nie mówić prawdy ze giniemy?" "kumple z KOR-u", "Putin odbiera im zakłady pracy" "iść na kolaboracje ze złem" "Judaizacja Kościoła" "jak oni nami manipulują" "kościół szatana" "Chazarzy".
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kraków Łagiewniki 19.11.2016.

Materiał własny.
Produkcja - LawinaFilm FullHD 1080

 

==========

Mój komentarz:

Slawomir Andrzej Zakrzewski jest osobą o niezwykłej wrażliwości na sprawy duchowe. Ta wrażliwość doprowadziła go do rejtanowskiego gestu w roku 2008-mym, kiedy rzucił się wraz z Bartłomiejem Kurzeją na limuzynę Prezydenta Lecha Kaczyńskiego opuszczającego Parlament po ratyfikacji tam Traktatu Lizbońskiego (rozbiorowego). Za tamten swój gest w obronie Polski Zakrzewski bardzo drogo zapłacił, został usunięty na polecenie Kardynała Tarcisio Bertone przez Proboszcza Piaścika z parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach w Warszawie przy ul. Broniewskiego 44, w któej przez lata był liderem największego koła przyjaciół Radio Maryja.

Obecnie stoi na czele Ruchu Suwerenność Narodu i podjął prace na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Intronizacja jest wielką sprawą dla podniesienia rangi Polski - jako świętości, rzeczy niezbywalnej, trwałego odniesienia w prawie międzynarodowym. Intronizacja to coś więcej nawet niż Traktat Wersalski, który pospisał Dmowski z Paderewskim.
Intronizacja zbiegła się ze wskazaniem na Jarosława Kaczyńskiego jako na emanację polskiej państwowości - było to podczas salutu oddanego mu przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Ludwika Wasiaka na Placu Na Rozdrożu 11-go listopada 2016. Może się to wydawać dziwne i zaskakujące, ale w Polsce istniej ośrodek władzy podobny do królewskiego, należący do Jarosława Kaczyńskiego, brata prezydenckiego, super-premiera i super-prezydenta.

 


Znany jest emocjonalny negatywny stosunek Zakrzewskiego do Kaczyńskiego, pozostaje do ustalenia, czy on również widzi, że obecnie Bóg dał nam taką Władzę właśnie? Czy wyciągnie słuszne wnioski i da się zaprząc do procesu pozyskiwania środków i pozycji w PiS i wokół PiS dla i przez Polaków?


 

A warto wiedzieć, że w roku 2006-tym Premier i Prezydent Kaczyńscy z Ministrem Macierewiczem przejęli olbrzymie zasoby finansowe WSI, że cześć tych zasobów została przywrócona Polsce w programie 500-Plus, i że ostrzą sobie na te wielkie pieniądze zęby nie tylko Polacy, ale również i nie-Polacy, anty-Polacy i dys-Polacy kręcący się wokół PiS-u.

 


Właśnie. Warto popatrzeć na sprawę intronizacji i królowania Pana Jezusa Chrystusa jako na proces zbierania i re-dystrybucji pieniądza polskiego, własności i wpływów. Wielka jest rola narodowców, żeby teraz wokół PiS-u się zebrać i zabezpieczyć co się Polsce należy.


 Warto jednak wiedzieć, że nasza pozycja będzie osłabiana i podgryzana przez Wroga - to jest WASP-ów i masonów. Przykladem i gorzkim memento niech będzie postać Bogusława Kowalskiego, który miał objąć w zarząd koleje polskie. Jak to się stać miało - ten narodowiec i wielki patriota został politycznie zgilotynowany przez mafię żydowską, masońską i WASP-owską, z wielką szkodą dla polskiego interesu narodowego. Dzisiaj ludzie antypolscy rządza kolejami polskimi. Ludzie Balcerowicza, Wildsteina, Kurskiego, Pereiry i Czerwińskiej - się obawiam. Podobnie na dworze króla i ministra traktowany jest Generał Jan Gustaw Grudniewski, twórca wojskowej polskiej obrony totalnej.

 


A zatem - ROZGORZAŁA WOJNA. O polski pieniądz, o wpływy na dworze polskiego króla, o władzę i pozycję - taka jest nasza przyszłość. Wskazał nam drogę Prezes Ludwik - i proszę z Nim się kontaktować w tej sprawie. Nalezy działać strukturalnie, nie dac się rozegrać personalnie.


/-/ Eugeniusz Sendecki

 

===========

Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • Pan zawsze na posterunku, gdy trzeba manipulować Polakami
  „Żyd królem Polski” – tytuł z gadzinówki Michnika

  za: http://wyborcza.pl/

  „Jezus Chrystus w obecności Episkopatu i prezydenta zostanie dziś w Łagiewnikach po raz kolejny ogłoszony królem.”

  Kpią sobie z nas Żydzi w żydowskiej gadzinówce Michnika. Ale tym się nie przejmujmy. Tylko zawierzajmy, zawierzajmy ojczyznę królowi – królowej oczywiście także – i jakoś to będzie. Zresztą wszystko, co ważne i tak w niebiesiech dopiero nas czeka. A doczesność ważna jest o tyle, co by grzechów antysemityzmu i nacjonalizmu nie popełniać.

  I choć Żydzi słusznie szydzą z polskich żydo-katolików, to jednak znakomicie zdają sobie sprawę, że: „bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.Kosiur) w Polsce zgroza. Kościół jest nosicielem wartości.” – twierdzi Żyd, zasłużony opozycjonisty PRL, autor pomysłu nazwania NSZZ terminem „Solidarność”, Karol Modzelewski. – http://wyborcza.pl/

  Może Pan sobie podać rękę z Modzelewskim, Michnikiem i całą resztą tej syjonistycznej hałastry.

  Polecam także uwadze: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/11/16/narodo-f-cy-iiizydo-rp-na-11-listopada-szmonces/
 • Nie jestem monarchistą, ale...
  ... gdybym miał być poddanym Króla...to wolałbym aby był nim ktoś z pośród żywych...
  Ot takie praktyczne rozwiązanie ułatwiające kontakt z żywymi...
  No ale jeśli miałby być to już ktoś z pośród martwych... to wolałbym Mahatmę Gandhiego bo miał bardziej spektakularny wpływ na społeczeństwo niż kandydat autora ;)
 • Rzekomo był Żyd królem w I RP
  Niejaki Saul Wahl, bankier dla domu Radziwiłłów.

  Jak piszą w wikipedii:

  "W czasie bezkrólewia po śmierci Stefana Batorego w 1586, niezdecydowana szlachta długo nie mogła wybrać jego następcy. Wobec podwójnej elekcji Maksymiliana Habsburga i Zygmunta III Wazy - w końcu miano skorzystać z powołania króla tymczasowego (rex pro tempore), którą to godność miano zaproponować Radziwiłłowi. Ten jednak odmówił, ale wysunął kandydaturę Saula.

  W 1587, wśród powszechnego entuzjazmu, został okrzyknięty w Lublinie królem Saul Wahl (wahl - niem. wybór) przez szlachtę. Jego panowanie miało trwać tylko jedną noc, miał wtedy wydać wiele nowych praw i przywilejów poprawiających położenie Żydów w Polsce."
 • Po której stronie stoi Kościół?
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129761,po-ktorej-stronie-stoi-kosciol
 • Czy judeokatolicki Kościół służy narodowi i państwu Polaków?
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133637,czy-judeokatolicki-kosciol-sluzy-narodowi-i-panstwu-polakow
 • Wystarczy trzymac sie nauk Pisma Swietego
  Czy aby na pewno Bog dal "nam" te wladze?Czyz wszyscy namiestnicy,pomazancy Bozy jak sami sie nazwali nie otrzymali tejze wladzy z tego samego zrodla?Jezus bedac na ziemi nie kwestionowal twierdzenia Szatana,ze to on Szatan jest szafarzem panowania na ziemi.Sprawozdanie z Ewangelii wedlug Lukasza przytacza slowa Szatana:daje wladze komu chce bo byla mi dana.Ew.Lukasza4:6.Czy Jezus przyjal te oferte?Oczywiscie,ze nie. W perspektywie mial daleko zaszczytniejsze stanowisko nadane mu przez Ojca.Zostac Krolem krolow I Panem panow.
 • Panie Eugeniuszu, zapomniał Pan o filmie z S.Zakrzewskim
  Oto link: https://www.youtube.com/watch?v=2Tfd2AyZJ8E&feature=youtu.be

  Film, a raczej jego ścieżka dźwiękowa winna uzmysłowić myślącym Polakom jak wielką krzywdę wyrządza nam Kościół i żydo-chrześcijaństwo.
  Nieszczęśni żydo-katolicy nie są w stanie pojąć niczego z politycznej rzeczywistości, a szamani w sutannach podtrzymują nieszczęsne owieczki w stanie politycznego otępienia.

  Znamy się ze Sławkiem Zakrzewskim, wiem, że jest przyzwoitym Polakiem, ale nie pojmuję, jak można być przekonanym, że jakikolwiek dobrowolny akt intronizacyjny - akt także religijny - może mieć przełożenie na prawo nie tylko polskie, ale i międzynarodowe (?). Przecież to infantylne rozumowanie, taki akt nigdy niczego nie zmieni. To jest ze strony Sławka Zakrzewskiego i jego kolegów niepotrzebne uderzanie głową w mur i niestety, mimowolne wspieranie szkodliwej instytucji Kościoła, co w efekcie także jest dla nas szkodliwe.


  Retoryka Sławka Zakrzewskiego przypomina film "Małe piwo" z Flipem i Flapem. Na lekcji matematyki nauczyciel pyta, ile jest 27:9? Wszyscy źle odpowiadają. Nauczyciel, już zrezygnowany, daje jeszcze szanse na odpowiedź zgłaszającemu się Flapowi. Flap mówi: 27:9 = 3 - nauczyciel promienieje ze szczęścia, że choć jeden uczeń coś potrafi. Flap po chwili dodaje: i dwa reszty. Nauczyciela trafił szlag.

  Niby Sławek Zakrzewski wszystkie polityczne treści wykłada zgodnie z narodową retoryką, zgodnie z narodowym interesem, ale jednak na końcu zawsze dodaje symbol żydowskiej religii dla gojów - polityka narodowa, ale pod sztandarem Kościoła, z krzyżem i z trupem żydowskie mesjasza. To już jest jednak droga donikąd - na szczęście coraz częściej Polakom otwierają oczy hierarchowie Kościoła.
 • @Rzeczpospolita 17:55:40
  I pan i pan Slawek ..to porzadne chlopy i Polacy. I wszyscy jestescie pelni dobrych intencji, kazdy po swojemu i ze swojego punktu widzenia.
  I Tu wlasnie lezy ten pies, ktorego grzebiecie nie mogac dojsc do wniosku, czy go spalic, czy pochowac....nawet smrod rozkladajacych sie zwlok przedmiotu waszej troski wam nie przeszkadza:-))))
  Stad i pan doktor Eugeniusz- jako pragmatyk wolynski chodzi z widelcem kolo PieSaktry sam sobie pisze..i narzeka...nie chcecie chowac...to przynamniej mozeby cos odkroil upiekl i zezarl....tyle miesa na darmo.....gnije:-))))
  KUrdesz...kurdesz nad kurdeszami:-)))_)I widzi pan tak powstaje sam z siebie -czyli Samodzierzawny Narodowy Kabaret NiechcacoTragiczny:-))) , w ktorym jest samodzielny, samopiszacy, samotworzacy, samoodtwarzajacy, samospiewajacy, samoprotestujacy, samowystarczalny i sam sie ze siebie smiejacy..... tez:-)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej