Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WIELKIE DZIEŁO RYBAKA W OBRONIE ŻYDÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem zdumiony, że Żydzi Polscy nie wystąpili gremialnie w obronie Rybaka, genialnie broniącego uczciwych Żydów przed manipulacjami Sorosa i Wspólników. Co za beznadziejne elity Żydzi mają, że nie chodzą za Rybakiem i że go na rękach nie noszą!

 BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ W OBRONIE BOHATERA, KTÓRY się przeciwstawił ludobójstwu. To co robił Soros i jego masońscy kamraci (w tym Geremek, którego wykopujemy z Powązek) to jest ludobójstwo na białych narodach Europy. Oni się przyznają, że CHCĄ złamać demograficznie enklawę białych chrześcijan, że chcą uczynić z nas niewolników pracujących i płacących podatki na darmozjadów bisurmańskich. Oni w swoim szowinizmie uważają się za posłanych przez samego Boga - żeby nas zniewalać, okradać, poniżać, eksterminować... Niestety, jako parawan owa zbrodnicza banda ludobójców używa Żydów. Rybak dokonuje wielkiego dzieła OBRONY ŻYDÓW swoim politycznym heppeningiem. Jestem zdumiony, że Żydzi Polscy nie wystąpili gremialnie w obronie Rybaka. Przecież Piotr Rybak właśnie swoim heppeningiem politycznym doskonale broni uczciwych Żydów przed manipulacjami Sorosa i Wspólników. Co za beznadziejne elity mają współczesni Żydzi, że nie chodzą za Rybakiem i że go na rękach nie noszą. A już te wrzeszczące panie Żydówki w sądzie wrocławskim, pełne agresji i głupoty lejącej się z lic, pochwalające niesprawidliwy wyrok głupkowatego sedziego - to doprawdy groteska.
Ech, co za czasy... Mój Św. Pam. Dziadek Franciszek Krajewski z Komarowa mi opowiadał, że przedwojenni Żydzi z Komarowa to byli ludzie mądrzy, imponujący, inteligentni. Współcześni nam Żydzi to niestety... daleko im od Tamtych Przedwojennych. Przedwojenni Zydzi by na happeningu Piotra Rybaka zbudowali bastion obrony przed zarzutem zdrady i sprzyjania ludobójstwu Slowian.
Ech...
[zadumał się nad donioslością politycznej demonstracji Piotra Rybaka z roku 2015-go przeciwko ludobójstwu Słowian]
[i powiązał ten heppening z równie donioslym, pionierskim filmem Adama Czeczetkowicza z roku 2013-go]
[odczuł dumę, że miał zaszczyt znać i współpracować z autentycznymi bohaterami narodowymi]

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

 

KOMENTARZE

 • @
  Do przedwojennych Żydów wzdychają również administratorzy Muzeum Żydów Polskich. Czy podziela Pan w takim razie i tą specyficzną nostalgię płynącą z tego kierunku?
 • @Amarant 16:03:42 - MYŚLĘ, ŻE TO FAŁSZYWE WZDYCHANIE
  Przedwojenni Żydzi Polscy na pewno nie kłamali by na temat Układu z Dorotheenstrasse. Taki układ był, nie udał się Żydom i Niemcom, bo Dmowski mądrze sprawę polską rozegrał w Wersalu, Żydzi ze wstydem ustąpili w Środkowej Europie. Mądrzy Żydzi szukali potem uczciwego współistnienia ze Słowianami, a Głupi Żydzi - popierali komunizm, ludobójstwo Słowian i nazizm. Skończyło się smrodem krematoryjnym i moralnym. Obawiam się, że obecnie Dyrekcja MHŻP nie stoi tam gdzie stali Mądrzy Żydzi przed wojną. Dyrekcja kłamie na temat Układu Z Dorotheenstrasse - że go nie było.
  To jest temat tak samo ważny jak współpraca z Sorosem przeciwko chrześcijańskim Słowianom.
 • Panie Sendecki?
  Jak świat długi i szeroki ja osobiście nie słyszałem o uczciwych Żydach...
  Żydzi mają to do siebie że są solidarni nawet jeśli nie zgadzają się ze sobą to przed obcymi są zawsze jednością. My niestety mamy odwrotnie co nas niszczy od środka. U nas na Podlasiu ludzie gadają cytuję:'Nie wszyscy złodzieje to żydzi! ale wszyscy żydzi to złodzieje!" Wiec o czym Pan tu pisze realizmu trochę.
 • @Amarant 16:03:42
  Nawiasem mówiąc to trzeba zrobić analogicznie MUZEUM POLSKICH KATOLIKÓW może Katolicy jak Żydzi będą przyjeżdżać z całego świata do Polski ? MUZEUM POLSKICH PROTESTANTÓW, POLSKICH ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW,POLSKICH JEHOWYCH wszystkich religii....
  Dlaczego tylko religia żydowska jest u nas uprzywilejowana ?
 • @Adam Czeczetkowicz 11:26:36 - SĄ UCZCIWI ŻYDZI, DOBRZY DLA POLSKI
  Edyta Stein
  Bolesław Szenicer
  Adam Sandauer
  Marek Bosak
  Przemysław Czyżewski
  ...
 • @Eugeniusz Sendecki 12:11:30
  Czy przypadkiem Krzysztof Bosak nie jest bratem Marka Bosaka?
  Czy przypadkiem L.Brystiger nie była cioteczką A.Sandauera? ... itd.

  Niemniej to 100% prawdy, że są przyzwoici Żydzi.

  Ale proszę sobie wyobrazić, że żona kazała Panu kupić kilogram maku do świątecznych potraw. Okazało się, że kupiony mak jest odrobinkę spleśniały. I co, będzie Pan przebierał ziarenka i rozdzielał spleśniałe od dobrych? Czy wyrzuci Pan cały kupiony kilogram maku?
  Dokładnie tak samo jest z Żydami w Polsce i w każdym innym kraju.
 • @Adam Czeczetkowicz 11:26:36
  Duża 5* za komentarze.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:11:30
  PS

  Przyjrzyjmy się nieco bliżej tym porządnym Żydom.

  NP.: Przemysław Czyżewski
  - jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Niezależnej Inicjatywy Polacy na rzecz Serbskiego Kosowa, Sekretarzem Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Współzałożycielem Grupy Rekonstrukcji Historycznych NSZ z Warszawy. Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność-80. Członkiem PTTK i Stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni.

  Był radnym Młodzieżowej Rady Miasta Ciechanów, kierownikiem koła Młodzieży Wszechpolskiej w Ciechanowie, współzałożycielem i członkiem Zarządu Ciechanowskiego Klubu Survivalu Militarnego "KRUK" przy Lidze Obrony Kraju w latach 1997-2001, instruktor technik linowych w działaniach jednostek specjalnych w CSSS ""WOLF"" z Bytomia w latach 1998-2000, instruktorem na wielu obozach i koloniach o profilu militarnym i survivalowym (posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego). Uczestniczył w wielu cywilnych projektach paramilitarnych i promujących kulturę posiadania i używania broni palnej. W latach 2003-2006 aktywnie działał w Oddziale Historycznym 1 Pułk Szwoleżerów Gwardii w Ciechanowie. W latach 2000-2006 działał w Grupie Rekonstrukcji Historycznych 1 Pułk Piechoty Legii Nadwiślańskiej w Ciechanowie i w Warszawie.. Był asystentem wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Śledczej ds. banków i nadzoru bankowego.

  Kandydował do parlamentu UE.

  No, jaki aktywny młody człowiek - skąd miał na to wszystko czas, kto go utrzymywał w czasie, gdy on eliminował Polaków z tych wszystkich organizacji i funkcji.

  Przy okazji wychodzi ważna rzecz, że organizacja Marszu Niepodległości spoczywa w żydowskich łapach - WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy.
  __________________________

  Edyta Stein - dlaczego została świętą w 1987 - 98r. (zasługa JPII), chyba tylko dlatego, że była Żydówką i z judaizmu rabinicznego przeszła na żydo-katolicyzm. No, ale więcej było Żydów, którzy z sobie tylko wiadomych powodów zmienili wyznanie, a nie zostali świętymi (?).

  ____________________________

  I tak wychodzi mi, że z Żydów, których Pan wymienił jedynym przyzwoitym człowiekiem jest B.Szenicer (znam osobiście), który pracuje jako kierowca.
 • Patrz Pan, Panie Eugeniuszu, jakie fajne chłopaki -?
  Prawie całe kierownictwo Marszu Niepodległości - i żadnego Polaka - tak się dba o narodowe, polskie tradycje.
  A gdyby tak Pan stanął przy nich ze swoim krzyżem, to zaburzyłby Pan jednorodność genetyczną tych narodowców, czy może nie?

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/narodowcy-001-jpg_08_03_2014_20_02.jpg
 • @Rzeczpospolita 11:23:30
  "Ale proszę sobie wyobrazić, że żona kazała Panu kupić kilogram maku do świątecznych potraw. Okazało się, że kupiony mak jest odrobinkę spleśniały. I co, będzie Pan przebierał ziarenka i rozdzielał spleśniałe od dobrych? Czy wyrzuci Pan cały kupiony kilogram maku?
  Dokładnie tak samo jest z Żydami w Polsce i w każdym innym kraju."

  Świetnie to pan podsumował.
  Zupełnie jak z uchodźcami i miską ze"skittelsami".

  "NP.: Przemysław Czyżewski
  - jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Niezależnej Inicjatywy Polacy na rzecz Serbskiego Kosowa, Sekretarzem Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Współzałożycielem Grupy Rekonstrukcji Historycznych NSZ z Warszawy. Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność-80. Członkiem PTTK i Stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni."

  To wyjaśnia, czemu "narodowcy" chwalą się tak mocno ratowaniem żydów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej