Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŻYDZI Z CBA MÓWIĄ, ŻE POMOCNICZKĘ HADACZA ZABIŁ SENDECKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski wymiar sprawiedliwości ściga żydowskiego agenta rozgrywającego prezydencką kampanię wyborczą w Polsce w roku 2015. Żydowscy funkcjonariusze CBA usiłują zastraszyć Eugenusza Sendeckiego z TELEWIZJI NARODOWEJ i NEon24.pl...

- To, że ona umarła to wina pańskiego przyjaciela Sendeckiego, który opublikował adres pańskiej koleżanki na YouTube. Myśmy weszli do jej mieszkania legalnie, nie nasza wina, że dostała zawału i umarła - taką wypowiedź z ust prokuratora usłyszał Andrzej Hadacz. Spotykamy się wieczorem 20 listopada w kawiarni "Dwóch Takich" na Krakowskim Przedmieściu. Jemy ciasteczka bezglutenowe, którymi lokal słynie na tę stronę Wisły, ale nie jest nam do śmiechu. Pan Andrzej jest roztrzęsiony, głos się jemu załamuje. 

- Weszli do niej we czterech. Byli zamaskowani i mieli broń wycelowaną w nią, 68-letnią starszą kobietę. Wywierali na nią presję, żeby im wydała moje dokumenty, te które w roku 2015-tym i wczesniej składałem jako wniosek o mieszkanie komunalne. A ona była tylko moją przyjaciółką, niezamieszaną w żadną sprawę, czy sprawkę. Użyczyła mi adresu do korespondencji, kiedy się sądziłem z Platformą i kiedy się starałem o mieszanie komunalne w Warszawie, bo jestem biedny. - Celebryta rozciera łzę na policzku. Po chwili się ożywia i rzuca brzydkie słowo pod adresem funkcjonariuszy - że jak te k***wy mogły niewinną kobietę tak doprowadzić, tak zastraszyć, spowodować zejście śmiertelne.

Andrzej Hadacz pokazuje mi dokument - Postawnowienie Prokuratury o wydaniu rzeczy i przeszukaniu - podpisane przez Prokuratora Przemysława Ścibisza z dnia 28 X 2016. Skanuję starannie papier z dwóch stron i zamieszczę na fejsbuku - TUTAJi TUTAJ.

- Widzisz Pan? Jestem świadkiem, a traktują mnie jak przestępcę. Zastraszają. Ja tego tak nie zostawię. Pojadę do Brukseli i się poskarżę Ważnym Ludziom. Niech wiedzą co się w Polsce dzieje. Niech interweniują!

W tym momencie poprosił mnie o kilka dni ciszy, żeby niczego nie publikować. We wtorek 22-go miał polecieć do Brukseli i tam podjąć kroki prawne przeciwko funkcjonariuszom Państwa Polskiego, którzy przez "podjęcie nieadekwatnych działań" doprowadzili do zgonu niewinną kobietę, świadka. Umawiamy się, że sprawę opublikuję 24-go listopada 2016. Ja jednak po skonsultowaniu się z Redakcją TELEWIZJI NARODOWEJ daję sobie kilka dni zwloki. Telefon Hadacza milczy. Jest poniedziałek 28-go listopada 2016 i dopiero tego dnia decyduję się odpalić temat. Bo sprawa jest poważna. w dniu 17-tym, lub 18-tym listopada funkcjonariusze Centalnego Biura Antykorupcyjnego działając uzbrojeni, używając nieadekwatnie swoich uprawnień wtargnęli do domu koleżanki Pana Hadacza, osoby starszej i schorowanej, zachowywali się zbyt natarczywie i zamiast lagodnie z nią rozmawiać - wywarli niekorzystny wpływ na jej słabe zdrowie, co doprowadziło do zgonu. A wystarczyło tam wysłać było dwie funcjonariuszki po cywilu, które by wstępnie porozmawiały delikatniej - i nie było by tego zgonu. Ano cóż... mamy drugą sprawę Blidy, jak się wydaje. 

Na pewno nie jest to dobra wiadomość dla PiS...

Telewidzowie TELEWIZJI NARODOWEJ i bywalcy portalu NEon24.pl wiedzą, że w roku 2014-tym Andrzej Hadacz, wyprowadzony w pole przez środowisko Anity Czerwińskiej i Samuela Pereiry, które obsiadło główny nurt ówczesnej wiodącej siły opozycyjnej PiS, wymanewrowany z przywództwa Obrońców Krzyża za pomocą nadużycia autorytetu obecnego Naczelnika Państwa, którego namówiono do wysłania celebryty na gej-paradę w celu zdezawuowania go wśród katolików, zrozpaczony ujawnił że PiS dawalo mu nadzieję na wygranie procesu z Platformą Obywatelską, a potem się ze wsparcia wycofało. Odwołał się przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ do opinii publicznej, miał nadzieję, że wokół Kukiza, Rybaka i Rajzera rozwinie się mocny ruch społeczny, który udzieli Hadaczowi wsparcia i wygra z PiS-em i z Platformą. Niestety, tak się nie stało.

  Tekst w do-opracowaniu, proszę jeszcze poczekać z komentarzami.

 

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

 

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • ufff!
  uffff! Panie Sendecki! Panie Sendecki! Każdy ma takich celebrytów na jakich zasłużył.
 • A kto był świadkiem
  //w dniu 17-tym, lub 18-tym listopada funkcjonariusze Centalnego Biura Antykorupcyjnego działając uzbrojeni, używając nieadekwatnie swoich uprawnień wtargnęli do domu koleżanki Pana Hadacza,//

  A kto był świadkiem tego brutalnego wtargnięcia.
 • @Husky 16:10:14 - PEWNYCH SZCZEGÓŁÓW HADACZ NIE ZDRADZA
  Przygotowuje się do poważnych ataków formalno-prawnych. Mam nadzieję, że dobrze jemu tam, w Brukseli.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:36:17
  Skoro nawet data napaści nie jest dokładnie znana, to przypuszczam że świadkiem nie mógł być A.H.
  To jedno.
  Trochę niekonsekwencji jest tu w tym wpisie. Pisze Pan że celebryta jest na tyle biedny że nie stać go nawet na komunalne mieszkanie.
  Coś nie tak z ta biedą, skoro jak Pan nas tu często informuje to A.H jest takim celebryta - globtroterem, którego stać na bardzo egzotyczne i kosztowne wycieczki.
  O Brukseli nie pisze bo i to niezbyt odległe miejsce, ale już bycie tam po raz enty ......
  Znacznie droższe były pewnie eskapady na Florydę czy do Izraela (Tel-Aviv) że o Watykanie, Paryżu czy Londynie nie wspomnę.
  Przecież to koszty, spore koszty. Bilety,hotele, wyżywienie, panienki. To wszystko kosztuje a tu płacze że nie ma na mieszkanie i jest biednym człowiekiem.

  Czyżby za tym wszystkim stało jakieś CIA,KGB czy może tylko MOSAD.


  ps.
  Pisze Pan :
  //Na pewno nie jest to dobra wiadomość dla PiS...//

  Pewnie tak.
  Gdy tylko sprawa się wyjaśni to jak nic mogą odbyć się przedterminowe wybory. Innej opcji nie ma

  Pozdrawiam
 • Panie Eugeniuszu, czy może Pan poszerzyć tę listę o następne nazwiska?
  SĄ UCZCIWI ŻYDZI, DOBRZY DLA POLSKI

  Edyta Stein
  Bolesław Szenicer
  Adam Sandauer
  Marek Bosak
  Przemysław Czyżewski
  ...

  napisał: Eugeniusz Sendecki 24.11.2016 12:11:30
 • Panie Eugeniuszu
  Przepraszam że nie w temacie ale nurtuje mnie to od pewnego czasu. Jakie choroby leczy polski lekarz katolicki? O wielu specjalizacjach słyszałem ale z taką się jeszcze nie spotkałem.
 • @czerwony baron 19:50:00
  Przyznać się, kto jest kim na tym filmiku :D:D:D

  https://www.youtube.com/watch?v=evCJflvvIuM

  Jak się nawalić jedną flaszką ???
 • MILCZENE JEST WSPOLUDZIALEM W TEJ ZBRODNI
  Przykro ze tak sie stalo,umiara starsza osoba,czasami trudno pewne rzeczy przewidziec,choc niewapliwie procedury powinny takie sytuacje uwzgledac. Pisze by otworzc oczy na optyke spostrzegania rzeczwistosci ,ruwniez autora tego wpisu. Dokladniej chodzi mi o gradacje waznosc spraw . Kazdy sie zgodzi ze incydenalne tragiczne sytuacje wynikajace z dynamiki zycia ludzi zawsze sie beda zdarzaly nawet gdy bedziemy wykazywac durza uwaznosc roztropnsc. Jednak obok dzeja sie procesy ktore dotycza mlionow ludzi i doprowadzja do kalectwa czesto smierci i problemow zdrwotnych na cale zycie.,zjawska te sa nieporuwnywalnie wieksza tragedia niz opisany przypadek ze wzgledu na skale tych zjawiska, dzieje sie to przy calkowitej biernosci ,i odsuwaniu problemu ,,specjalista, gdy tymczasem odrobina elementarnej logiki winna doprowadzic do jednoznacznego rozpoznania problemu i jednoznacznej postawy nic takiego sie nie dzieje co moze znaczyc ze na wielu portalach ab gra sie znaczonymi kartami albo tez poziom itelektualny osob nie pozwala im rozpoznac problemu niema inego wytlumaczenia. Bo sa w zyciu sprawy waznei mniej wazne jesli tych waznych spraw z jakiegos powodu nie zawazamy to znaczy ze nasz poziom percepcji nie jest wystarczjaco sprawny,uwazamze gdyby byl sprawny to problem jak chce uwypuklic bylby dawno zauwazony i z calym zaangazwaniem,z cala moca sil zywotnch bylby podjety . O czym mowie o szczepionkach smialo i odpowiedezialnie mozna powiedziec ze cala teoria szczepien jest falszywa d pczatku a skala zbrdni niema precedensu w chistori ldzkosci,bo nigdy nie bylo tak ze zbrodniczy przymus tyczyl calego spleczenstwa a najbardziej poszkodowane sa bezbronne dzieci którym wstrzykuje sie truczny czyniac je kalekami i osobami chronicznie chorymi na cale zycie.Przekonanie ze jak ktos skonczyl studia medyczne lub ma tytul prfesora medycyny i lepiej rozumie jest przekonaniem kretyna, poniewarz procesy poznawcze chodza ruznymi drogamii i te osoby myla sie tak samo czesto jak czlowiek po szkole specjalnej,histora medycyny zna wieletakich przykladow[np atyseptyka i postawa prfesorow medycynyw tamtym czasie albo choroby serca i chorestero,,art,,prawdziwa przyczyna chorob serca ,,] Wiec jesli jestesce ludzmi myslacmi sami zbadajcie te zagadnienie od poczatku i zauwazcie w sposob adekwentny do skali probemu jesli plonie dom sasiada nie bedzie wlasciwym ogladanie meczu ,szczepienia to taki ,,pozar,, to test na waszei zdolnosci i tez to co waznieze na wasza empatie. Wielu milczy bo zostali kupieni[ film,,KUPIENI,,polecam] czy wy ruwniez zostaliscie kupieni. Zrobilem wpis ponizej u blogera ewinia w art,, bronie niesmiecionosne...,, jest on kontynuacja tego wpisu.........................
 • @czerwony baron 19:57:35
  O Matko Bosko Częstochowsko!
  Co to
  =========================
  Opublikowany 28.02.2013
  28 lutego 2013, późne godziny wieczorne. Impreza urodzinowa Eugeniusza Sendeckiego w redakcji Nowego Ekranu. Wybrane wypowiedzi uczestników tej niezwykłej imprezy patriotycznej.
  Kategoria
  Wiadomości i polityka
  IMPREZA URODZINOWA REDAKCJA NOWEGO EKRANU 28-02-2013 ANDRZEJ HADACZ I EDWARD MIZIKOWSKI RZĄDZĄ
  EugeniuszSendecki71
  =========================
  O Matko! CO TO JEST?
  Urodziny na podstawie Wesela Wyspiańskiego?
  Wszyscy nawaleni i pier..lą jak potłuczeni!
  Złoty róg, pawie pióra, podkowa i chochoł!
 • @lorenco 03:14:42 - A WIDZI PAN, CZUŁA STRUNA PAŃSKIEJ DUSZY SIĘ ODEZWAŁA
  Czyli - jest Pan Polak. A jednak. Brawo!
  I Matkę Boską żeś Pan wezwał, i brzydkie słowo wykropkował, i dobry film żeś Pan znalazł, do pogrążonej w mroku duszy swojej trochę światła narodowego żeś Pan wpuścił. Na dobre to Panu wyjdzie, zapewniam Pana.
  ==========
  O Matko! CO TO JEST?
  Urodziny na podstawie Wesela Wyspiańskiego?
  Wszyscy nawaleni i pier..lą jak potłuczeni!
  Złoty róg, pawie pióra, podkowa i chochoł!
 • @Eugeniusz Sendecki 03:48:30
  Odniosłem się do filmiku, który podał tutaj Czerwony Baron.
  Takie są moje odczucia, mam nadzieję, że się Pan nie obraził.
  Oglądnąłem także film z Parady równości, gdzie pan Hadacz tam występuje, link podał komentator pod tym filmem z Pana urodzin.
  Nie mam pogrążonej w mroku duszy.
  Jestem typowym realistą, dla którego liczą się fakty.
  Nie fruwam w obłokach i nie opowiadam, że mi jaja ścisnęli i wydłubali oczy, czy też, że mam także samochody, telefony komórkowe, mam telewizję itd.
  Co to ma być?
  Jak dla mnie, kompromitacja Polaków.
  Ten film powinien Pan usunąć i ten drugi też, bo są dwa na YT z Pana urodzin.
 • @lorenco 05:20:52
  Po co usuwac..Cabaret jest cabaret....
  Bez naglosnienia nikt nie moze byc celebryta. Co innego te szczesciary co maja mlode ladne cialo, wielkie cycki, okragly zadek...wylezie taka na byle rure, powygina ,postraszy przydatkami i juz slawna...
  A tu widzi pan sam, jak trzeba sie wyglupic, zeby ktos do konca ogladnal..mnie wystarczylo tylko 2 min:-))))
  A teraz odwoluje sie do panskiej wyobrazni....czy wyobraza sobie pan Polski Sejm..z przemienionego w poslow kabareciku?????
 • @lorenco 05:20:52 - CENZURA? BOIMY SIĘ PRAWDY?
  Tamten drugi film pokazujący jak Hadacz ruga Szefa BOR-u na Okęciu mam usunąć? Czyli - Pan chce zataić prawdę, że Hadacz był na lata przed PiS-em w ganieniu Generała Janickiego za nieupilnowanie Pary Prezydenckiej... a to ciekawe...
  [zadumał się nad meandrami propagandy WASP-owskiej usiłującej zataić prawdę o Zamachu...]
  [zadumał się nad tanim WASP-owskim chwytem na zawstydzanie Polaków, czynienie z Polaków zawstydzonych parobków]
  ==========
  (...) Jak dla mnie, kompromitacja Polaków. // Ten film powinien Pan usunąć i ten drugi też, bo są dwa na YT z Pana urodzin. // nadużycie link skomentuj usuń // lorenco 29.11.2016 05:20:52
 • @RomanKa 23:26:24 - DOBRA WRÓŻBA. BÓG ZAPŁAĆ!
  A widzi Pan. Jednak widzi Pan, że przyszlość należy do prawdziwych Polaków, szczerze się wypowiadających przez kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ. Szkoda, że Pan nie chce się przyłączyć, lecz dezwawuuje naszą działalność i dorobek medialny. Ale z drugiej strony - traktuję Pańskie słowa jako dobry omen, przepowiednię wielkiej przyszłości Andrzeja Hadacza i innych celebrytów TN.
  Bóg Zapłać!
  ==========
  Polski Sejm..z przemienionego w poslow kabareciku????? // nadużycie link skomentuj usuń // RomanKa 29.11.2016 23:26:24
 • @czerwony baron 19:57:35
  żenujące, żenujące. Typowe. Wszyscy pieprzą jednocześnie, każdy o czym innym i nikt nie wie o co drugiemu chodzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 04:49:20
  Panie Eugeniuszu ,,dobrego Omena sie nie usuwa -jest, jak jemiola pod powala...zwlaszcza -jak wszyscy nawaleni:-))))
  A pan usunal moj wpis, ktory nie nie byl ani obrazliwy, ani wulgarny, wrecz sugerowal zostawienie filmiku z posiedzenia Komitetu Centralnego Naszej Partii Narodowej...zeby kazdy sam ocenil patriotyczna atmosfere, udzialowcow, celebrytow, ich wypowiedzi ..i co najwazniejsze glebie tych wypowiedzi, logike i tresc.
  Niechaj Polska zna- jakich patryiotow ma~!:-))))
  Ja oczywiscie sie bardzo chce przylaczyc do Panstwa..ale chce zeby na legitymacji wyraznie bylo napisane..ze taki a taki tzn Roman Ka jest czlonkiem:
  Narodowego Kabaretu - Sekcja Rozrywki Televizji Narodowej.
  Zeby w razie czego nikt do mnie nie mial zadnych pretensji, w razie wyboru mnie na jakiekolwiek stanowisko, zwiazane z jakakolwiek odpowiedzialnoscia~!
 • @Eugeniusz Sendecki 16:36:17
  i co tam nowego
  Hadacz cały czas jest w W-wie i nic
  śmierdzi to wszystko tanią prowokacją
 • Dzisiaj imieniny jednego z największych ludzi III RP
  Przyjaciela profesora Bronisława Komorowskiego. Do tego wielki erudyta i chodzący intelekt. Uprawia również sport . Ideał.
  Taki Judym naszych czasów. Pozytywista. Wyprzedził kilka epok.

  Sto lat Panie Andrzeju.

  https://pbs.twimg.com/media/CygKHptW8AAfSmJ.jpg
 • ANDRZEJ HADACZ zachowuje sie jak szalony Pajac NIESTETY!
  Jeśli potwierdzi się to co Hadacz powiedział to CBA czeka sprawa sądowa za nie profesjonalne podejście do tematu. Do osób starszych wysyła się kobiety a nie anty-terrortę ! Ten ktoś kto ich tam posłał powinien być w tym momencie zdegradowany. Jeśli PiS tego nie zrobi da oręż dla swych wrogów że morduje niewinnych ludzi ! A chyba taki zarzut nie jest potrzebny dla obecnej koalicji.

  Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie ! a światłość wiekuista niechaj jej świeci ! Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  Amen!

  ps: mam nadzieje że AH konfabuluje i nikt nie zginą ale zobaczymy ...
 • @Adam Czeczetkowicz 06:20:56 ANDRZEJ HADACZ zachowuje sie jak szalony Pajac NIESTETY!
  ten pajac uśmiercił już kilka osób w tym samego Putina

  to zwykły kretyn

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej