Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PĘKA SPRAWA WASP-OWSKA. RYBAK MISTRZ HEPPENINGU.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rybak ujawnia, że elity diaspory żydowskiej w Polsce to poplecznicy Sorosa i agenci WASP-ów CHCĄCY w Polsce antychrześcijańskiego bisurmaństwa z Bliskiego Wschodu. Jak Żeromski tekstem "Na probostwie w Wyszkowie" otwiera oczy wątpiącym w Inwazję.

Nerwowo reakcję środowiska pro-WASP-owskiego wywołało ostatnie pojawienie się Piotra Rybaka z Wrocławia w Warszawie, wsparcie go przez różnorodne środowiska narodowców pod kolumną Zygmunta (Piotr Korczarowski, Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, Eugeniusz Sendecki), wstrzelenie się w zapalanie choinki i iluminacji na Starówce i w centrum Warszawy, zademonstrowanie kukły przez Kamila Glizię oraz kukły-statysty TELEWIZJI NARODOWEJ oplecionej zapalonymi lampkami. Radosław Siedlecki, celebryta TN zapowiedział swoje pojawianie się na Krakowskim i na Starówce jako płonącej kukły i kłucie swoją obecnością w kaprawe z nienawiści ślepia masonów, komuchów i słynnych złodziei warszawskich słynących ze służebnej postawy pro-WASP-owskiej. Wszystko w anturażu świątecznym, tradycyjnej staropolskiej kolędy, na wesoło, z tradycyjnym polskim podtekstem antysemickim, katolickim. Celebryta Radosław będzie miał maskę a to Sorosa, a to HGW, a to Michnika, Urbana, Wałęsy i Geremka oraz innych postaci okrągłostołowych, które tak się dały we znaki narodowi polskiemu ostatnio. Oprócz masek Radzio będzie zaopatrzony w diabelskie rogi i ukraiński tryzub, żeby dopełnić mrożącego kontekstu politycznego i cywilzacyjnego, jaki krąży nad Polską i wije się już miedzy mieszkańcami Rzeczypospolitej.

Na portalu NEon24.pl uaktywniły się siły pro-WASP-owskie, usiłujące temat zagadać, wprowadzić Polakom fałszywą narracje, że Rybak skazany za spalenie rzekomego Żyda został słusznie, że chodzi li i jedynie o prymitywny tradycyjny antysemityzm polski. Basuje tej fałszywej narracji bloger "Ziut", czym zniesmacza i odstręcza.

SZANOWNY PANIE "ZIUT!" 
NIE WOLNO KŁAMAĆ!
TO BYŁA KUKŁA SOROSA UDAJĄCEGO ŻE JEST ŻYDEM!
NERWOWA REAKCJA ELIT NA HEPPENING TO DOWÓD NA WSPÓŁUDZIAŁ W INWAZJI! 

Szanowny Pan Bloger "Ziut" powinien się zapoznać z faktami. Heppening polityczny rządzi się swoimi prawami i fakty są takie jakie są. Otóż akcja Piotra Rybaka została rozegrana po mistrzowsku, z wielką korzyścią dla sprawy polskiej i jest do tej pory wielkim ciosem w antypolskie ludobójstwo. Artystyczna prowokacja Pana Piotra wywołała poważne pęknięcie sprawy WASP-owskiej. Rybak pokazał, że żydostwem posługuje się Ktoś Zły - mityczny WASP, że diaspora żydowska jest przez tego Kogoś Złego zdominowana, zblatowana, wręcz zglanowana. Prawda, którą wieszczył Sendecki o masonach i Geremku, że nie spoczną aż zrobię Europie wielką krzywdę - obecnie przelała się i stała się paradygmatem - rzeczą oczywistą dla ogółu.

NIECH SIĘ PAN UCZY, PANIE "ZIUT".

Kiedyś zrobiłem taki mały film - o "ataku pogaństwa podczas procesji Bożego Ciała na Ursynowie". Film mój był sprytną manipulacją, wykorzystałem grę słów "atak na bramkę", "Kościół się broni", "poganie atakują". Nie, nie mówię, że Rybak mnie naśladował, ale że zadziałał taki sam mechanizm prowokacji i ujawnienia prawdy.
   Prawdziwy ATAK NA CHRZEŚCIJAŚTWO zaczął się pod moim filmem - w komentarzach na YouTube. To było tsunami hejtu, antypolonizmu, antykatolicyzmu, świństwa i obłudy. Pokazałem światu coś więcej niż incydent lokalny. Ujawniłem rzeczywistość potężnego Zła Antykatolickiego, jakie Wrogom Polski udało się rozniecić w sercach skołowanych ludzi. Bardzo mądra prowokacja, z kórej jestem dumny.

   I taką prowokacją jest heppening Rybaka. Jak wprawny judoka Pan Piotr wywołał agresję Wroga i eskalację jego wrogiego zachowania. Zdemaskował ich jak jasna cholera! Cwany wrocławianin wplątał Żydów w sytuację, w kórej zachowali się jak pan-świnie anty-polskie! Rybak ujawnia, że diaspora żydowska w Polsce to są agenci OCZEKUJĄCY na przeniesienie Bliskiego Wschodu do Polski. Czyli wskazał na Sorosa jako na sprawcę inwazji, a na elitę żydowską w Polsce - jako na popleczników Sorosa.

Oprócz zdemaskowania elity żydowskiej akcja Rybaka ujawnia również, że elity katolickie są w większości zastraszone, pogodzone z niewolą bisurmańską, jak nie przymierzając prawosławni w Turcji, Syrii czy Egipcie. To jest bardzo przygnębiające, jak się widzi katolickich księży trwożliwie uciekających przed trudnymi tematami w kazaniach dla Polaków. Jak się czyta głupie i podłe wypowiedzi niektórych biskupów polskich, udających że nie rozumieją kontekstu i znaczenia spalenia kukły Sorosa na Rynku we Wrocławiu. Wypierają się prawdy jak Judasz Chrystusa, niestety. A prawda jest taka że po spaleniu kukły Sorosa spod palących się szmat wyłania się spalony Krzyż... Trudno o lepsze wskazanie - o co chodzi WASP-om i pozostającym na ich usługach finansistom. No, ale jak się zna prawdę o działalności Ojca Giertycha i Księdza Charamsy w elitach watykańskich - to się rozumie, skąd to zniewolenie wśród księży się bierze, to pogodzenie z niewolą, to poddańśtwo wobec WASP-ów i WASP-owskiego ludobójstwa na chrześcijanach współczesnych.

   Sto lat temu, kiedy Sowieci podchodzili pod Warszawę i wydawało się że Polska przegra wojnę - na probostwie w Wyszkowie komunistyczne i masońskie elity szykowały się do opanowania Polski zarządzania Polakami po wkroczeniu wojsk sowieckich. Opisał to wtedy Stefan Żeromski. A dzisiaj takie same elity żydo-komucho-masońsko-WASP-owskie szykują się do zarządzania Europą i Polską - po zalaniu nas przez hordę bisurmanów.
Rybak to taki współczesny Żeromski. Tamten władał piórem, a ten - perfekcyjnie opanował metodę heppeningu.
Brawo ten pan!

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • Rybak to taki współczesny Żeromski.
  O jasna cholera.
  To kim w takim razie jest A.Hadacz.
  Czy coś już wiadomo o tragedii z ta Waszą wspólną przyjaciółką.
  Hadacz siedzi czy na wolności.Kiedy wreszcie wybiera sie do Brukseli
  Pozdrawiam
  za wpis oczywiście i jak zwykle
  5+
 • @
  To trzeba koniecznie przeczytać.
  Żydowska prowokacja sprawy Piotra Rybaka.

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/4972-sprawa-piotra-rybaka-onr-mossad-szydlo
 • @ewinia 18:48:14 - GRA NIEKTÓRYCH ORGANIZACJI NACJONALISTYCZNYCH...
  Przypomnijmy sobie okoliczności pozbycia się z ONR Przemysława Holochera i nabycia przez ONR Mariana Kowalskiego? Jak to się odbywało? A teraz się okazuje, że Piotr Rybak palący kukłę Sorosa nie jest należycie wspierany... przez ONR. Dziwne to wszystko.
  Pamietam jak kiedyś pod pomnik Dmowskiego przyszła Młodzież Wszechpolska - w Święto Niepodległości. Troje młodych ludzi o urodzie tak charakterystycznie semickiej i tak brzydkich, że aż mi się ich zrobiło żal...
  A teraz pozostaje zapytać - KTO tę młodzież wtedy przysłał? Gdzie ta młodzież teraz działa?
  Kiedyś w lokalu LPR na Jerozolimskich w Warszawie spotkałem młodą, bardzo atrakcyjną kobietę o nazwisku Mossakowska. Raz w życiu ją widziałem, ale zapadła mi w pamięć. Kim była? Z kim? Kiedy? Gdzie?
  W tym samym czasie (lata 2000-2002?) w tym lokalu działało pismo OZON prowadzone przez... Redaktora Terlikowskiego tego co potem we Frondzie odgrywał rolę ultra-katolika, sponsorowane przez... Janusza Palikota. Dziwna zbieżność, co nie?
  Dziwna jest Warszawa...
 • prawdziwy happening
  -"I taką prowokacją jest heppening Rybaka. Jak wprawny judoka Pan Piotr wywołał agresję Wroga i eskalację jego wrogiego zachowania. Zdemaskował ich jak jasna cholera!"-

  Wowwww, ale bidok narobił im bigosu. Teraz jak nic żydki będą przez okna skakać i... zimową porą świeżym powietrzem i życiem się cieszyć.
  A Rybak ... ? no cóż, zamiast wędkować w pierdlu będzie siedział i nocki zarywał. Tyle im narobił.
 • @
  „Była to ustawka wszystkich faktycznie aktorów uczestniczących w tej grze, gdzie celem głównym była pedagogika wstydu zastraszenia wszystkich Polaków - antysemitów. A to celem osłabienia polskiego ducha walki przeciw żydom.
  W ustawce tej brali praktycznie wszyscy poza naturalnie samym skazanym Piotrem Rybakiem, który został w to wmanipulowany i to wielokrotnie. A później samotny i poniżony stał bezbronnie przed sądem i na oczach przestępczego sędziego Marka Górnego został wystawiony na agresję żydowskich wampirów, co jest wielkim przestępstwem przeciwko nie tylko porządkowi prawemu w Polsce, ale i prawom człowieka, jako prawa podstawowego rodziny ludzkiej, bo oskarżonego nie wolno poniżać, tak jako to się stało z Rybakiem w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.
  Prowokacja Mossadu do spółki z ONR ´em na Piotrze Rybaku, to klasyczne żydowskie poniżenie antysemity. Ta pedagogika to pokazanie tego jak antysemita atakuje żydów, nawet w tym rozwija skrzydła, potem jednak jest osaczony i schwytany – cierpi. Staje pod pręgierzem, tłumaczy się, prosi o zrozumienie i łaskę, bo nic złego nie chciał zrobić. Te elementy, etapy to niezbędny schemat żydowskiej pedagogiki wobec gojów.

  Prowodyrami – gospodarzami demonstracji oraz inscenizatorami podpalenia byli ONR i Młodzież Wszechpolska oraz inne organizacje, gdzie nie jest istotne to, kto miał tam decydujący głos przewodni. W sądzie byli nieobecni.”
 • @Eugeniusz Sendecki 19:15:45
  // A teraz się okazuje, że Piotr Rybak palący kukłę Sorosa nie jest należycie wspierany... przez ONR. Dziwne to wszystko. //

  - TAK WZIĄWSZY POD UWAGĘ, ŻE O KUKLE i NARODOWCACH TAK, . ... ALE O SOROSIE NA CAŁYM ŚWIECIE BYŁA CISZA, TAK SAMO JAK NA PROTEŚCIE

  http://m.neon24.pl/bf08e91485520e5c84d5528abfc95f9b,0,0.jpg
  .
  Protest i palenie kukły żyda
  >> https://www.youtube.com/watch?v=tmckPTqyr84

  Dutkiewicz przeprasza za spalenie kukły Żyda
  >> https://www.youtube.com/watch?v=0sCILCc-HBE
  .
  Nie dziwi Pana Panie Eugeniuszu, że te dwa filmy: z Dutkiewiczem, i z protestu, wyszły jakby z jednegp studia? / Kto ten protest organizował?

  Ja zdania nie zmieniam / Ktoś prowokację knuje, albo jakiś fejkowy "pogrom Żydów"? >> http://ziut.neon24.pl/post/135468,co-za-prowokacje-knuja-czyzby-jakis-fejkowy-pogrom-zydow

  Na NEon24.pl uaktywniły się "wraże" siły?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/135488,na-neon24-pl-uaktywnily-sie-wraze-sily
  Pozdr. / Ziut
 • @ewinia 18:48:14
  Apropo wirującej Korony,.. i intronizacji Chrystusa Króla
  https://www.youtube.com/watch?v=7QS1a4N799E

  "Insygnium"08.11.2011

  Łuna to czy słońce blask Nieba?
  Rozstrzygnięcia przyszła pora.
  Tak trzeba!

  Wirując, w górze unosi się korona.
  Dukatów krocie warte jest pytanie:
  Na czyich skroniach spocznie,
  komu przeznaczona?

  Klękamy przed Tobą, odpowiedz Panie!
  Klękamy przed Tobą, chyląc swe czoła!
  Rzeczypospolita, czy zwyciężyć zdoła?
  Co ze snem o prawdzie, kraju, potędze?
  Zwycięży w walce, czy polegnie w nędzy?

  Bitwa jeszcze nie rozstrzygnięta.
  Wiara ludzi to rzecz nieugięta.
  Korona, zrabowana, wciąż łudzi!

  Dlaczego, co robisz, Naród pyta?
  Widać! - Już wiedzą, agenda ukryta!
  Gdy klejnot skroni dotyka prawie,
  “Liberum Veto, kawa na ławie”!

  Twarz blednie - wzrok się krzyżuje.
  W sercu Narodu gniew się buduje.
  Regenta głos, prawda zamglona!
  Posłucha Naród, czy pierwej skona?

  W oczy, patrzą sobie srodze.
  Jeden przegrać nie chce, drugi nie może
  Bitwa jeszcze nie rozstrzygnięta.
  Wiara ludzi, to moc nieugięta!

  Naprzeciw siebie,
  przed walką jak z Goliatem,
  stanie “On”
  i Dawid purpury okryty szkarłatem.

  Wirując,
  w górze unosić się będzie korona.
  W rękach Dawida moc tkwi.
  "Moc", zwycięży demona.

  http://zonacezara.salon24.pl/737756,apropo-wirujacej-korony-i-intronizacji-chrystusa-krola
 • @ewinia 00:45:42
  Osobiście mam jako takie zaufanie do partii Zmiana i do Obozu Wielkiej Polski. Do reszty partii i stowarzyszeń - NIE.
  W państwie stowarzyszonym z UE, Ukrainie spalono żywcem w Odessie LUDZI, nie jakieś kukły i nikt za to bestialstwo nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Może pana sędziego tam oddelegować, jako srogi sędzia na coś może by się tam przydał?
 • @lorenco 04:40:44
  Też jestem takiego zdania.
 • @lorenco 04:40:44
  // Osobiście mam jako takie zaufanie do partii Zmiana i do Obozu Wielkiej Polski. //

  - TRZEBA SIĘ NA COŚ ZDECYDOWAĆ

  Albo naeokomunizm w nowoczesnym wydaniu, albo na endecję. / "Miłość" do obydwu naraz to "intelektualna poligamia".
 • WPS
  Bogastwo form żydowskiego heppeningu:

  https://www.youtube.com/watch?v=kvpbvV5-qOU

  Pan Andrzej Krawczyk ( Żyd jak sam się przyznaje) formułuje zaskakujący pogląd, że środowiska żydowskie miały prawo podać Piotra Rybaka do sądu, bo żyjemy w państwie demokratycznym ? No, musze przyznać, żr zapala mi się czerwona lampka jakie jest tło sprawy Piotra Rybaka. To nic innego jak znany z Rynku Bałuckiego w Łodzi żydowski cymes, gdy jeden z Żydó sprzedawał śledzie, a drugi z Żydó wodę sodową do gaszenia pragnienia !
  Żyd Krawczyk formułuje też uwagę, że kultura muzułmańska jest obca kuturze polskiej, tak jak i kulturze żydowskiej. Zaskakujace stwierdzenie, gdyż Żydzi współzyją z muzułmanami od kilkunastu wieków, a nawet pewne odłamy , czy sekty islamskie zostały wręcz stworzone przez Żydów.

  Kultura muzułmańska jak sądzę ma prawo do egzystencji i w swej nie zmanipulowanej przez syjonizm postaci nie jest kulturą wrogosci, ani agresywności.

  Żyd od śledzi krzyczy aj, waj biją Żydów, a Żyd od wody sodowej krzyczy łapaj groźnego islamistę, aby bezpiecznie mógł okradać Polskę syjonista.

  Raz jeszcze powtarzam, nie należy tworzyć Komitetu Obrony Piotra Rybaka ( gdyż jego „wzrastający z każdym dniem radykalizm i nacjonalizm” zastanawia sczególnie mnie, którego jakieś dwa lata temu tenże sam Piotr Rybak określał mianem zbyt radykalnego i „ekstremalnego” narodowca. Należy tworzyć Komitety Obrony Więźniów Politycznych syjonistycznego reżimu III RP, gdyż to póki co Mateusz Piskorski siedzi w więzieniu, a nie Piotr Rybak.

  Polacy, zalecam rozwagę, zimną krew i nie uleganie syjonistycznym prowokacjom, a szczególnie pod biało-czerwoną flagą z żydowską gwiazdą w tle.

  Sumienie Narodu - piękna nazwa, ale pana Mossakowskiego vel Mossadowskiego miałem okazję poznać pod sejmem w tym roku. Komitywa Brauna i Krawczyka wiele wyjaśnia, ale zapewniam, że druga odsłona politycznego teatru jeszcze przed nami.


  P.S.
  Glitch __
  5 Grudzień 2016 o 07:41

  Przecież ci panowie gadają od rzeczy: oni w świecie dzikiego kapitalizmu walczą z żydokomuną, a Polak dla nich to tylko chrześcijanin. KOR który obalił socjalizm w Polsce to lewactwo, komuna? A w tyle zawsze pojawia się nazwisko Grzegorza Brauna jako ich kandydata, który w 2010 był w komitecie Kaczyńskiego, w drugiej turze wyborów w 2015 poparł Dudę. O jego poglądach ekonomicznych już lepiej nie wspominać.


  więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/03/razem-przeciwko-zydowskiemu-rezimowi-iii-rp/
 • @stanislav 15:01:59
  Aleksander Jabłonowski i Mossakowski: Noc Listopadowa – Koniec Królestwa Polskiego >> https://www.youtube.com/watch?v=uvSVAy7X7XM
 • @Ziut 16:27:15
  https://www.youtube.com/watch?v=GH-e0vZYCSk


  1:38:00

  https://www.youtube.com/watch?v=wujatgKx01Q

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej