Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MATKA CHRZESTNA PRAWDZIWEGO KULTU LECHA KACZYŃSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...Ewinio jesteś matką chrzestną tego sukcesu - bo sfilmowałaś Radzia jak tę statuetkę Chazarom pod nos podtyka, bo pokazałaś jak się tej prawdy o statuetce boją, jak się boją Rzeźbiarza Polski przemawiającego do Polaków przez rzeźbę.

 PODZIĘKOWANIE DLA EWINII OD REDAKCJI TELEWIZJI NARODOWEJ
[komentarz Eugeniusza Sendeckiego do filmu i tekstu blogerki Ewinia i Ewinia1 na NEon24.pl i na YouTube]

Szanowna Ewinio!
 
To niezwykłe, co robisz. Bardzo wartościowe materiały.
Serdecznie Ci dziękuję za to, że pokazałaś celebrytę TELEWIZJI NARODOWEJ ze statuetką Lecha Kaczyńskiego i Krzyżem. To jest kolejny element budowania prawdziwego, narodowo-demokratycznego, nie-masońskiego i nie-WASP-owskiego kultu Lecha Kaczyńskiego.

  Kiedyś, kiedy zabito Piłsudskiego narodowcy popełnili historyczny błąd- rzucili się tłumaczyć zbolałemu Ludowi Polskiemu, że Piłsudski był zły, najgorszy, że nie wolno sprawować jego kultu. Zamiast polać spragnionemu Ludowi gorzały i poczęstować kiełbasą i chlebem, zamiast płakać z Ludem i leżeć pod płotem z Ludem, zamiast trzeźwieć z Ludem i dopiero podczas zbiorowego trzeźwienia, zdobywszy sobie zaufanie Ludu - opowiedzieć prawdę tak, żeby Lud się nie zadławił i drgawek nie dostał - narodowcy zbyt ostro, bez wyrozumienia dla uczuć Ludu - natarli intelektualnie i przegrali.
Przegrali rząd dusz, są współ-winni Klęski Wrzesniowej...

 Dlatego my dzisiaj nie popełniamy błędu endeków przedwojennych, lecz idziemy do Ludu uczestniczyć w zbiorowych emocjach, czasem w zbiorowej histerii, czasem w grotesce, a czasem w makabresce. TELEWIZJA NARODOWA wszystko filmuje i pokazuje, nie daje się zagnieździć emocjom fałszywym, antypolskim, chazarskim i WASP-owskim. Przenigdy nie odrywamy się od uczuć narodowych. Przynosimy statuetkę Lecha Kaczyńskiego wyrzeźbioną przez Wieszcza - Rzeźbiarza Polskiego, który ongiś źle Kaczyńskiemu życzył, który w rozpaczy po ratyfikacji Traktatu Rozbiorowego Lizbońskiego, w roku 2008-mym - na limuzynę prezydencką się rzucił w geście rejtanowskim, wraz z Trybunem Nacjonalistycznym Warszawy Sławomirem Zakrzewskim.
I ta statuetka będzie kiedyś stała w każdej polskiej plebanii, w każdym biurze, urzędzie i firmie prawdziwie polskiej.

   I Ty, Ewinio jesteś matką chrzestną tego sukcesu - bo sfilmowałaś Radzia jak tę statuetkę Chazarom pod nos podtyka, bo pokazałaś jak się tej prawdy o statuetce boją, jak się boją Rzeźbiarza Polski mówiącego do Polaków przez rzeźbę...

   Bo Bartłomiej Kurzeja nie jest w tej sprawie li tylko artystą-rzeźbiarzem. Stał się nasz słynny rzeźbiarz Głosem Boga - prorokiem na wieki słynnym. Statuetka ta, pod natchnieniem Ducha Świętego zrealizowana jest. Bóg tak często przemawiający przez proroków za pomocą Słowa, tym razem przemawiał za pomocą rzeźby. Dlatego napisałem - że Bóg jest Rzeźbiarzem Polski, bo to Boża Sprawa jest z tą statuetką, Bartłomiejem Kurzeją z Nowego Targu i Radziem z Tłuszcza w imieniu TELEWIZJI NARODOWEJ szerzącego prawdziwy kult Lecha Kaczyńskiego.
   My nie głosimy kultu fałszywego, nam nie chodzi o niegodziwy zysk. Nam o duszę polską chodzi. Żeby ją wyrwać z łapsk fałszywców chazarskich kłębiacych się pod Krzyzem i wysyłających dobrych, ale naiwnych Polaków na piekielne parady, żeby skłócić i wyeliminować jednostki wybitne, obezhołowić Naród Polski.
Każda godziwa i współ-czująca dusza polska, poruszona tą statuetką doprowadzona będzie do Tronu Pana Naszego i Króla Polski Jezusa Chrystusa.
+ Amen!

TUTAJ film Pani Ewinii (użytkownik Ewinia1 na YuTube) opowiadający o ostatniej miesięcznicy smoleńskiej, podczas której Radoslaw Siedlecki eksponował słynną statuetkę.

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy, Jana Strzeżka i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • gienek
  Skutecznie masoni odwracają uwgę naiwnych od nieprawdopodobnego przekrętu bankowego, a mianowicie ,,udomowieniu" banku PKO SA przez PZU.
  Ci sami sprzedali PKO SA za 23 zł za kacje a odkupują za 132 zł za akcje, sprzedali 60% udziału w banku za 3 mld zł, a odkupują 30% banku za 15 mld zł. pomimo, że UniC zarobił na dywidencie 35 mld zł przez 15 lat na biednym polaku. Kaczynski ratuje kosztem polaków żydowsko - włoski bank przez PZU, który jest tylko w 33% Skarbu Państwa i to nazywa ,,Repolonizacja".
  Drugie to wchodzi program MIESZKANIE+ to nic innego jak obecny ,,Żond" napędza kolejnych polaków w łapy banksterii.
  Naiwni i cześciowo bezrozumni awanturują się o głupoty, a nie widzą jak im z rąk pejsate obrączki i pierścionki zdejmują.
  KOD - Obywatele to wymysł obecnej władzy do odwracania uwagi od spraw rozkradania i likwidowania Polski.
 • @Wrzodak Z. 15:11: - PROSZĘ PRZYJŚĆ POD KOLUMNĘ ZYGMUNTA W CZWARTEK 15 XII 2016
  Zapraszamy Pana Posła do wypowiedzi publicznej. Odpalamy po raz kolejny kukłę Sorosa. Radzio będzie płonął z miłosci dla Ojczyzny jako Soros. Proszę przynieść odpowiednią tematycznie maskę, to ją nałożymy palącemu się Radziowi i zrobimy heppening tematyczny.
  Słyszałem, że Pan ma sporo do opowiedzenia Narodowi o Wierzejskim i Giertychu, więc proszę zrobić dwie takie maski. Założymy Radziowi, który się będzie obracał, a w tym czasie Pan Poseł się będzie zwierzał.
  Sugeruję też, aby Pan przyniósł maskę Lecha Wałęsy.
  Ja przyniosę maskę Narutowicza, tego masona - w związku ze zbliżającą się rocznicą wykonania na nim wyroku przez bohatera Narodowego Eligiusza Niewiadomskiego.
  :)
 • @Wrzodak Z. 15:11:18
  ------ proszę ! pejsate ! .
  https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true
 • Czy mam rozumieć że Pan Bartłomiej Kurzeja, wyrzeźbił....
  statuetkę Lecha Kaczyńskiego?
 • @Jan Paweł 12:09:25 - TAK
  https://www.youtube.com/watch?v=Vxm3PnCxj7s
 • @Eugeniusz Sendecki 17:47:30
  Bender, .... ALBIN SIWAK I PROROCTWO BARTLOMIEJA KURZEJI
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wO7luWCFrJk

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej