Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MATKA CHRZESTNA PRAWDZIWEGO KULTU LECHA KACZYŃSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...Ewinio jesteś matką chrzestną tego sukcesu - bo sfilmowałaś Radzia jak tę statuetkę Chazarom pod nos podtyka, bo pokazałaś jak się tej prawdy o statuetce boją, jak się boją Rzeźbiarza Polski przemawiającego do Polaków przez rzeźbę.

 PODZIĘKOWANIE DLA EWINII OD REDAKCJI TELEWIZJI NARODOWEJ
[komentarz Eugeniusza Sendeckiego do filmu i tekstu blogerki Ewinia i Ewinia1 na NEon24.pl i na YouTube]

Szanowna Ewinio!
 
To niezwykłe, co robisz. Bardzo wartościowe materiały.
Serdecznie Ci dziękuję za to, że pokazałaś celebrytę TELEWIZJI NARODOWEJ ze statuetką Lecha Kaczyńskiego i Krzyżem. To jest kolejny element budowania prawdziwego, narodowo-demokratycznego, nie-masońskiego i nie-WASP-owskiego kultu Lecha Kaczyńskiego.

  Kiedyś, kiedy zabito Piłsudskiego narodowcy popełnili historyczny błąd- rzucili się tłumaczyć zbolałemu Ludowi Polskiemu, że Piłsudski był zły, najgorszy, że nie wolno sprawować jego kultu. Zamiast polać spragnionemu Ludowi gorzały i poczęstować kiełbasą i chlebem, zamiast płakać z Ludem i leżeć pod płotem z Ludem, zamiast trzeźwieć z Ludem i dopiero podczas zbiorowego trzeźwienia, zdobywszy sobie zaufanie Ludu - opowiedzieć prawdę tak, żeby Lud się nie zadławił i drgawek nie dostał - narodowcy zbyt ostro, bez wyrozumienia dla uczuć Ludu - natarli intelektualnie i przegrali.
Przegrali rząd dusz, są współ-winni Klęski Wrzesniowej...

 Dlatego my dzisiaj nie popełniamy błędu endeków przedwojennych, lecz idziemy do Ludu uczestniczyć w zbiorowych emocjach, czasem w zbiorowej histerii, czasem w grotesce, a czasem w makabresce. TELEWIZJA NARODOWA wszystko filmuje i pokazuje, nie daje się zagnieździć emocjom fałszywym, antypolskim, chazarskim i WASP-owskim. Przenigdy nie odrywamy się od uczuć narodowych. Przynosimy statuetkę Lecha Kaczyńskiego wyrzeźbioną przez Wieszcza - Rzeźbiarza Polskiego, który ongiś źle Kaczyńskiemu życzył, który w rozpaczy po ratyfikacji Traktatu Rozbiorowego Lizbońskiego, w roku 2008-mym - na limuzynę prezydencką się rzucił w geście rejtanowskim, wraz z Trybunem Nacjonalistycznym Warszawy Sławomirem Zakrzewskim.
I ta statuetka będzie kiedyś stała w każdej polskiej plebanii, w każdym biurze, urzędzie i firmie prawdziwie polskiej.

   I Ty, Ewinio jesteś matką chrzestną tego sukcesu - bo sfilmowałaś Radzia jak tę statuetkę Chazarom pod nos podtyka, bo pokazałaś jak się tej prawdy o statuetce boją, jak się boją Rzeźbiarza Polski mówiącego do Polaków przez rzeźbę...

   Bo Bartłomiej Kurzeja nie jest w tej sprawie li tylko artystą-rzeźbiarzem. Stał się nasz słynny rzeźbiarz Głosem Boga - prorokiem na wieki słynnym. Statuetka ta, pod natchnieniem Ducha Świętego zrealizowana jest. Bóg tak często przemawiający przez proroków za pomocą Słowa, tym razem przemawiał za pomocą rzeźby. Dlatego napisałem - że Bóg jest Rzeźbiarzem Polski, bo to Boża Sprawa jest z tą statuetką, Bartłomiejem Kurzeją z Nowego Targu i Radziem z Tłuszcza w imieniu TELEWIZJI NARODOWEJ szerzącego prawdziwy kult Lecha Kaczyńskiego.
   My nie głosimy kultu fałszywego, nam nie chodzi o niegodziwy zysk. Nam o duszę polską chodzi. Żeby ją wyrwać z łapsk fałszywców chazarskich kłębiacych się pod Krzyzem i wysyłających dobrych, ale naiwnych Polaków na piekielne parady, żeby skłócić i wyeliminować jednostki wybitne, obezhołowić Naród Polski.
Każda godziwa i współ-czująca dusza polska, poruszona tą statuetką doprowadzona będzie do Tronu Pana Naszego i Króla Polski Jezusa Chrystusa.
+ Amen!

TUTAJ film Pani Ewinii (użytkownik Ewinia1 na YuTube) opowiadający o ostatniej miesięcznicy smoleńskiej, podczas której Radoslaw Siedlecki eksponował słynną statuetkę.

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy, Jana Strzeżka i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • gienek
  Skutecznie masoni odwracają uwgę naiwnych od nieprawdopodobnego przekrętu bankowego, a mianowicie ,,udomowieniu" banku PKO SA przez PZU.
  Ci sami sprzedali PKO SA za 23 zł za kacje a odkupują za 132 zł za akcje, sprzedali 60% udziału w banku za 3 mld zł, a odkupują 30% banku za 15 mld zł. pomimo, że UniC zarobił na dywidencie 35 mld zł przez 15 lat na biednym polaku. Kaczynski ratuje kosztem polaków żydowsko - włoski bank przez PZU, który jest tylko w 33% Skarbu Państwa i to nazywa ,,Repolonizacja".
  Drugie to wchodzi program MIESZKANIE+ to nic innego jak obecny ,,Żond" napędza kolejnych polaków w łapy banksterii.
  Naiwni i cześciowo bezrozumni awanturują się o głupoty, a nie widzą jak im z rąk pejsate obrączki i pierścionki zdejmują.
  KOD - Obywatele to wymysł obecnej władzy do odwracania uwagi od spraw rozkradania i likwidowania Polski.
 • @Wrzodak Z. 15:11: - PROSZĘ PRZYJŚĆ POD KOLUMNĘ ZYGMUNTA W CZWARTEK 15 XII 2016
  Zapraszamy Pana Posła do wypowiedzi publicznej. Odpalamy po raz kolejny kukłę Sorosa. Radzio będzie płonął z miłosci dla Ojczyzny jako Soros. Proszę przynieść odpowiednią tematycznie maskę, to ją nałożymy palącemu się Radziowi i zrobimy heppening tematyczny.
  Słyszałem, że Pan ma sporo do opowiedzenia Narodowi o Wierzejskim i Giertychu, więc proszę zrobić dwie takie maski. Założymy Radziowi, który się będzie obracał, a w tym czasie Pan Poseł się będzie zwierzał.
  Sugeruję też, aby Pan przyniósł maskę Lecha Wałęsy.
  Ja przyniosę maskę Narutowicza, tego masona - w związku ze zbliżającą się rocznicą wykonania na nim wyroku przez bohatera Narodowego Eligiusza Niewiadomskiego.
  :)
 • @Wrzodak Z. 15:11:18
  ------ proszę ! pejsate ! .
  https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true
 • Czy mam rozumieć że Pan Bartłomiej Kurzeja, wyrzeźbił....
  statuetkę Lecha Kaczyńskiego?
 • @Jan Paweł 12:09:25 - TAK
  https://www.youtube.com/watch?v=Vxm3PnCxj7s
 • @Eugeniusz Sendecki 17:47:30
  Bender, .... ALBIN SIWAK I PROROCTWO BARTLOMIEJA KURZEJI
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wO7luWCFrJk

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej