Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŚWIATŁO DLA EUROPY W TEN PONURY DZIEŃ GRUDNIOWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Statuetka Prezydenta przemawia do serc nauczycielstwa, prowadzonego dotąd na pasku masońskim, WASP-owskim i komunistycznym, zatruwającego zjadliwie młodzież polską za pomocą gimnazjów, tego bezecnego pomysłu antypolskiego o zabarwieniu seksualnym...

19 grudnia 2016 - ponury dzień dla Europy. W Turcji policjant terrorysta bisurmański zabił ambasadora Rosji - w odwecie za wykurzenie innych terrorystów bisurmańskich z Aleppo, a w Berlinie nieznany sprawa rozdusił ciężarówką kiermasz chrześcijański. W Zurichu w Szwajcarii - doszło do strzelaniny w centrum muzułmańskim. Oto ponury grudniowy dzień Europy zniewolonej przez Wroga.
Jednak tego samego dnia pojawił się, kolejny już raz, promyk nadziei dla Europy znękanej bisurmaństwej, masoństwem, komunizmem, socjalizmem i WASP-ostwem. Oto wśród nauczycielstwa polskiego rozbłysnął prawdziwy kult Lecha Kaczyńskiego (PKLK). Nasz niezmordowany Radosław Siedlecki zauważył ich jak się kłębią pod pałacem prezydenckim, broniąc antypolskiego projektu gimnazjów i wstąpił między nich z kagankiem oświaty w dłoni, i z kamerą... Wyjął z plecaka statuetkę L.K. i zaczął za jej pomocą przemawiać do serc nauczycielstwa, prowadzonego dotąd na pasku masońskim, WASP-owskim i komunistycznym, zatruwającego zjadliwie młodzież polską za pomocą gimnazjów, tego bezecnego pomysłu antypolskiego o zabarwieniu seksualnym...
Oto film TELEWIZJI NARODOWEJ:

PRAWDZIWY KULT LECHA KACZYŃSKIEGO WŚRÓD NAUCZYCIELI POLSKICH 19 XII 2016

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • Jak maszyny zastąpią lekarzy to Pan też zaprotestuje
  Socjalizm to uspołecznienie środków produkcji. To nie oznacza że wszytko ma być państwowe, a jedynie to że ma służyć społeczeństwu w trwałym rozwoju. Chiny poszły tą drogą. A gen. Kiszczak wybrał inną i efekt jest taki że grozi mu pośmiertna degradacja. To on namawiał.

  https://youtu.be/dP-rwndgJKk
 • No i git jest
  Nie ma to jak klin klinem wybić.

  Pewien idiota (na zdjęciu poniżej) w rozmowie z TVP Info powiedział, że: "kryzysem parlamentarnym w IIIRP prawdopodobnie steruje Władimir Putin z Kremla."

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/12/hqdefault.jpg

  Z wypowiedzi tegoż idioty wynika jednak ciekawy wniosek, iż PiS (a szczególnie jej marszałek sejmu) to partia na pasku Kremla i Putina, podobnie jak PO.
 • @Rzeczpospolita 17:53:32
  // to partia na pasku Kremla i Putina, podobnie jak PO //

  - ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM, ALE PRZEDMIOTEM MOICH PRZEMYŚLEŃ JEST, ... "JEDNOOSOBOWY RUCH NARODOWY", NARODU NIE WIADOMO JAKIEGO.

  Rzeczpospolita 19.12.2016 17:40:17 @ Autorka To powiada Pani, że RN i poseł Winnicki są narodowcami - ma Pani niestety rację, ale nie zapominajmy o ich rzeczywistej narodowości: https://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135785,robert-winnicki-ruch-narodowy-o-cyrku-w-parlamencie

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/07/robert-winnicki-broda.jpg

  ZIUT @ YouTube z Winnicki >>> https://www.youtube.com/watch?v=MTfxcjV8pII&t=4s

  Poseł Winnicki: "Ruch Narodowy w mojej osobie zdecydował, że nie bierze udziału w żadnym z tych cyrków. / .. / Chciałem też powiedzieć, żeby Państwo nie wierzyli w całą tą narrację, że chodzi o ustawę dezubekizacyjną. Nie chodzi, bo ta ustawa i tak zostanie uchwalona. Partia rządząca dzisiaj ukrywa własne błędy, politykę głupich kroków ... "

  Komentarz: Tymi słowami, jako "III-cia siła" która ma zamiar skorzysta na konflikcie [lub może jak napisano w scenariuszu"zamachu stanu" skorzysta] Pan poseł Winnicki poparł totalno-totalitarny obóz PO-Niezalezna-KOD.

  Ktoś zapyta: Jak to? / Ano tak, że nie ma potrzeby ponownego uchwalania ustawy dezubekizacyjnej, bo już została uchwalona, ... co Pan Poseł Winnicki właśnie zakwestionował.
 • @ Eugeniusz Sendecki
  .
  Mistrz Kurzeja piękne rzeźby tworzy, tylko ta podobizna Wielkiego Polaka jakaś nieudana, jakby z sękatego pnia wydłubana.

  - Czyżby twórca popiersia swoją "przepowiednię" upamiętniał?
 • @Ziut 19:52:54
  //- ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM, ALE PRZEDMIOTEM MOICH PRZEMYŚLEŃ JEST, ... "JEDNOOSOBOWY RUCH NARODOWY", NARODU NIE WIADOMO JAKIEGO.//

  Jest też dwuosobowa jewrej- partyja WPS czyli Rabin & Cadyk 8-))))
  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej