Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
664 posty 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŚWIATŁO DLA EUROPY W TEN PONURY DZIEŃ GRUDNIOWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Statuetka Prezydenta przemawia do serc nauczycielstwa, prowadzonego dotąd na pasku masońskim, WASP-owskim i komunistycznym, zatruwającego zjadliwie młodzież polską za pomocą gimnazjów, tego bezecnego pomysłu antypolskiego o zabarwieniu seksualnym...

19 grudnia 2016 - ponury dzień dla Europy. W Turcji policjant terrorysta bisurmański zabił ambasadora Rosji - w odwecie za wykurzenie innych terrorystów bisurmańskich z Aleppo, a w Berlinie nieznany sprawa rozdusił ciężarówką kiermasz chrześcijański. W Zurichu w Szwajcarii - doszło do strzelaniny w centrum muzułmańskim. Oto ponury grudniowy dzień Europy zniewolonej przez Wroga.
Jednak tego samego dnia pojawił się, kolejny już raz, promyk nadziei dla Europy znękanej bisurmaństwej, masoństwem, komunizmem, socjalizmem i WASP-ostwem. Oto wśród nauczycielstwa polskiego rozbłysnął prawdziwy kult Lecha Kaczyńskiego (PKLK). Nasz niezmordowany Radosław Siedlecki zauważył ich jak się kłębią pod pałacem prezydenckim, broniąc antypolskiego projektu gimnazjów i wstąpił między nich z kagankiem oświaty w dłoni, i z kamerą... Wyjął z plecaka statuetkę L.K. i zaczął za jej pomocą przemawiać do serc nauczycielstwa, prowadzonego dotąd na pasku masońskim, WASP-owskim i komunistycznym, zatruwającego zjadliwie młodzież polską za pomocą gimnazjów, tego bezecnego pomysłu antypolskiego o zabarwieniu seksualnym...
Oto film TELEWIZJI NARODOWEJ:

PRAWDZIWY KULT LECHA KACZYŃSKIEGO WŚRÓD NAUCZYCIELI POLSKICH 19 XII 2016

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • Jak maszyny zastąpią lekarzy to Pan też zaprotestuje
  Socjalizm to uspołecznienie środków produkcji. To nie oznacza że wszytko ma być państwowe, a jedynie to że ma służyć społeczeństwu w trwałym rozwoju. Chiny poszły tą drogą. A gen. Kiszczak wybrał inną i efekt jest taki że grozi mu pośmiertna degradacja. To on namawiał.

  https://youtu.be/dP-rwndgJKk
 • No i git jest
  Nie ma to jak klin klinem wybić.

  Pewien idiota (na zdjęciu poniżej) w rozmowie z TVP Info powiedział, że: "kryzysem parlamentarnym w IIIRP prawdopodobnie steruje Władimir Putin z Kremla."

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/12/hqdefault.jpg

  Z wypowiedzi tegoż idioty wynika jednak ciekawy wniosek, iż PiS (a szczególnie jej marszałek sejmu) to partia na pasku Kremla i Putina, podobnie jak PO.
 • @Rzeczpospolita 17:53:32
  // to partia na pasku Kremla i Putina, podobnie jak PO //

  - ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM, ALE PRZEDMIOTEM MOICH PRZEMYŚLEŃ JEST, ... "JEDNOOSOBOWY RUCH NARODOWY", NARODU NIE WIADOMO JAKIEGO.

  Rzeczpospolita 19.12.2016 17:40:17 @ Autorka To powiada Pani, że RN i poseł Winnicki są narodowcami - ma Pani niestety rację, ale nie zapominajmy o ich rzeczywistej narodowości: http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135785,robert-winnicki-ruch-narodowy-o-cyrku-w-parlamencie

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/07/robert-winnicki-broda.jpg

  ZIUT @ YouTube z Winnicki >>> https://www.youtube.com/watch?v=MTfxcjV8pII&t=4s

  Poseł Winnicki: "Ruch Narodowy w mojej osobie zdecydował, że nie bierze udziału w żadnym z tych cyrków. / .. / Chciałem też powiedzieć, żeby Państwo nie wierzyli w całą tą narrację, że chodzi o ustawę dezubekizacyjną. Nie chodzi, bo ta ustawa i tak zostanie uchwalona. Partia rządząca dzisiaj ukrywa własne błędy, politykę głupich kroków ... "

  Komentarz: Tymi słowami, jako "III-cia siła" która ma zamiar skorzysta na konflikcie [lub może jak napisano w scenariuszu"zamachu stanu" skorzysta] Pan poseł Winnicki poparł totalno-totalitarny obóz PO-Niezalezna-KOD.

  Ktoś zapyta: Jak to? / Ano tak, że nie ma potrzeby ponownego uchwalania ustawy dezubekizacyjnej, bo już została uchwalona, ... co Pan Poseł Winnicki właśnie zakwestionował.
 • @ Eugeniusz Sendecki
  .
  Mistrz Kurzeja piękne rzeźby tworzy, tylko ta podobizna Wielkiego Polaka jakaś nieudana, jakby z sękatego pnia wydłubana.

  - Czyżby twórca popiersia swoją "przepowiednię" upamiętniał?
 • @Ziut 19:52:54
  //- ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM, ALE PRZEDMIOTEM MOICH PRZEMYŚLEŃ JEST, ... "JEDNOOSOBOWY RUCH NARODOWY", NARODU NIE WIADOMO JAKIEGO.//

  Jest też dwuosobowa jewrej- partyja WPS czyli Rabin & Cadyk 8-))))
  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej