Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SOROS MA DZISIAJ TWARZ ANGELI MERKEL

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kukła złowrogiego finansisty WASP-owskiego jest prezentowana przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza, który bełkoce i parska po niemiecku. Za tydzień też będziemy palić kukłę Sorosa w W-wie. Jest to nasze wsparcie dla prześladowanego Piotra Rybaka.

 22 grudnia 2016 - ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ kontynuuje palenie kukły Georga Sorosa na Placu Zamkowym w Warszawie. W związku z ostatnio zaaranżowanym przez nieznanych sprawców zamachem w Berlinie i zastanawiającą uległością elit niemieckich wobec inwazji bisurmańskiej na Europę - Soros ma dzisiaj twarz kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Działacz narodowy z Legionowa Konrad Żebrowski ujawnia tło polityczne ostatniego zamachu terrorystycznego w Berlinie, a wtóruje mu kolega Łukasz Rempalski. Kukła złowrogiego finansisty WASP-owskiego jest prezentowana przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza, który bełkoce i parska po niemiecku.
Za tydzień też będziemy palić kukłę Sorosa w Warszawie. Jest to nasze narodowo-demokratyczne wsparcie dla Piotra Rybaka, który został ukarany więzieniem przez sąd wrocławski za podpalenie kukły Sorosa na manifie ONR-u. Wtedy Soros ukrywał się za postacią ortodoksyjnego Żyda. Dzięki Piotrowi Rybakowi i naszej akcji na Placu Zamkowym ludzie się dowiadują o złowrogiej WASP-owskiej finansjerze aranżującej zagładę Europy.

film TELEWIZJI NARODOWEJ;
SOROS MA DZISIAJ TWARZ ANGELI MERKEL 22 XII 2016 KONRAD ŻEBROWSKI DEMASKUJE INWAZJĘ NA EUROPĘ

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Pan Piotr Rybak .... ?
  Byłem, widziałem. / To zagubiony człowiek, Panie Eugeniuszu.

  - To Pan go wymyślił?
 • @Ziut 17:29:55 - PIOTR RYBAK ZACZĄŁ DZIAŁAĆ W "OBURZONYCH" ODDOLNIE...
  Na przełomie roku 2014/2015 spotkaliśmy się u Zbigniewa Witaszka w słynnej restauracji polskiej w Czosnowie. Odtąd się datuje nasza znajomość.
  Oto jest i film:

  SOS DLA POLSKI SAMOOBRONA OBURZENI SŁOWIANIE DEKLARACJA W ROKU WYBORÓW 2015 W GOŚCINIE U WITASZKA

  10 stycznia 2015 - Renata Beger, Piotr Rybak i Włodzimierz Rynkowski z licznymi działaczami ludowymi i narodowymi goszczą u Zbigniewa Witaszka - w słynnym prawdziwie polskim hotelu w Czosnowie pod Warszawie. Zebrani w duchu Andrzeja Leppera pragną powstać i wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne tego roku. TELEWIZJA NARODOWA pilotuje ich działania ze zrozumiałych powodów. Polacy po prostu pracują politycznie.

  https://www.youtube.com/watch?v=SN_KAeIEZ00

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej