Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SOROS MA DZISIAJ TWARZ ANGELI MERKEL

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kukła złowrogiego finansisty WASP-owskiego jest prezentowana przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza, który bełkoce i parska po niemiecku. Za tydzień też będziemy palić kukłę Sorosa w W-wie. Jest to nasze wsparcie dla prześladowanego Piotra Rybaka.

 22 grudnia 2016 - ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ kontynuuje palenie kukły Georga Sorosa na Placu Zamkowym w Warszawie. W związku z ostatnio zaaranżowanym przez nieznanych sprawców zamachem w Berlinie i zastanawiającą uległością elit niemieckich wobec inwazji bisurmańskiej na Europę - Soros ma dzisiaj twarz kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Działacz narodowy z Legionowa Konrad Żebrowski ujawnia tło polityczne ostatniego zamachu terrorystycznego w Berlinie, a wtóruje mu kolega Łukasz Rempalski. Kukła złowrogiego finansisty WASP-owskiego jest prezentowana przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza, który bełkoce i parska po niemiecku.
Za tydzień też będziemy palić kukłę Sorosa w Warszawie. Jest to nasze narodowo-demokratyczne wsparcie dla Piotra Rybaka, który został ukarany więzieniem przez sąd wrocławski za podpalenie kukły Sorosa na manifie ONR-u. Wtedy Soros ukrywał się za postacią ortodoksyjnego Żyda. Dzięki Piotrowi Rybakowi i naszej akcji na Placu Zamkowym ludzie się dowiadują o złowrogiej WASP-owskiej finansjerze aranżującej zagładę Europy.

film TELEWIZJI NARODOWEJ;
SOROS MA DZISIAJ TWARZ ANGELI MERKEL 22 XII 2016 KONRAD ŻEBROWSKI DEMASKUJE INWAZJĘ NA EUROPĘ

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Pan Piotr Rybak .... ?
  Byłem, widziałem. / To zagubiony człowiek, Panie Eugeniuszu.

  - To Pan go wymyślił?
 • @Ziut 17:29:55 - PIOTR RYBAK ZACZĄŁ DZIAŁAĆ W "OBURZONYCH" ODDOLNIE...
  Na przełomie roku 2014/2015 spotkaliśmy się u Zbigniewa Witaszka w słynnej restauracji polskiej w Czosnowie. Odtąd się datuje nasza znajomość.
  Oto jest i film:

  SOS DLA POLSKI SAMOOBRONA OBURZENI SŁOWIANIE DEKLARACJA W ROKU WYBORÓW 2015 W GOŚCINIE U WITASZKA

  10 stycznia 2015 - Renata Beger, Piotr Rybak i Włodzimierz Rynkowski z licznymi działaczami ludowymi i narodowymi goszczą u Zbigniewa Witaszka - w słynnym prawdziwie polskim hotelu w Czosnowie pod Warszawie. Zebrani w duchu Andrzeja Leppera pragną powstać i wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne tego roku. TELEWIZJA NARODOWA pilotuje ich działania ze zrozumiałych powodów. Polacy po prostu pracują politycznie.

  https://www.youtube.com/watch?v=SN_KAeIEZ00

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej