Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SAMUEL PEREIRA ATAKUJE TELEWIZJĘ NARODOWĄ (ROZDZIAŁ I)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wkręca się wśród Obrońców Krzyża, manipuluje Polakami, epatuje katolickością, zaprzecza żeby był Żydem, współpracuje z Anitą Czerwińską, wiedzie prym wśród pro-WASP-owców kłębiących się przy Naczelniku Państwa, ostatnio zaatakował Hadacza...

Ale za to wypłynął w środowisku pro-WASP-owskim kłębiącym się przy Naczelniku Państwa. Warto się przyjrzeć meandrom - jak płynął? Od kiedy?
Mogłem spotkać Pana Pereirę już dawno - wśród użytkowników forum Fronda.pl (FF). Ten pro-WASP-owski portal był wykorzystany do akcji propagandowej na rzecz wojny Gruzji z Rosją o Osetię - w roku 2008, kiedy zginął Geremek. Nie pamiętam jaki Pereira miał pseudonim, i czy już wtedy tam pisywał, ale warto zapamiętać tamten lipiec 2008. Prym na FF wiedli ludzie tak obrzydliwie perfidnie antypolscy, tak zapamiętale służący dominacji Izraela i USA nad światem, że aż to było ciekawe. Przyglądałem się im wonczas i wyczułem, że Służby USA coś szykują, jakąś prowadzą robotę na rzecz urobienia katolików polskich. Ja sam przez lata byłem animatorem Ruchu Światło-Życie i jestem wyczulony na manipulację i zniewalanie, szczególnie pod płaszczykiem odwoływania się do Wartości Kościoła Świętego Matki Naszej.

No i przyszedł maj i czerwiec 2010, i wtedy się tamto bractwo z FF uaktywniło pod Krzyżem przed pałacem prezydenckim na Krakowskim Przedmieścu w Warszawie. Postawili ładny namiot z biało-czerwoną szachownicą, nazwali się "Solidarni 2010" i zaczęli robić swoje - na pograniczu PiS-u, katolicyzmu i interesów WASP-owskich. Warto jednak pamiętać, że już od roku 2006-go w Telewizji Polskiej pracował brat Samuela, Oswald Pereira. Tamten młodzieniec z kolei ma słowiańską urodę. A zatem bracia, ale jakże różni... Czy to nie jest taka powtórka z opowieści o braciach Bosakach? Oni też tacy - jeden, Krzysztof Bosak o urodzie słowiańskiej, swojskiej, a drugi, Marek Bosak - ewidentnie charakterystyczny, armenoidalny typ. A kto wtedy dyrektorował w TVP? Czy aby nie ludzie Giertycha, tego który autobusami młodzież wszechpolską woził na beatyfikację Ojca Escrivy, prałata Opus Dei?? W ramach umów koalicyjnych przez OD właśnie w świat mediów zostały powprowadzane dzieci różnych dynastii - czy to po linii Samoobrony, czy po linii LPR, czy po linii PiS-u. Łatwo się domysleć, że Oswald pilotował brata Samuela już na forum Frondy, ale i na różnych forach - Rebelya, czy Nowogrodzka 44, w tamtych środowiskach. Warto zadać sobie pytanie - czy aby wszyscy oni nie byli pilotowani przez Opus Dei?

Na Krakowskim Przedmieściu po Zamachu Warszawskim zwanym Katastrofą Smoleńską ta cała młodzież PiS-owska spotkała się z autentycznie polskim, niepodlegającym Opusowi Deiusowi tłumem prawdziwych Polaków, z nie dającymi sobie rady aby nad tłumem zapanować agentami esbeckimi i WSI-owskimi w środku. I ta młodzież poczęła zakładać kagańce Polakom, żeby nie było o Żydach, ani o polityce i - żeby się nie mówiło o pieniądzach ukradzionych WSI w roku 2006-tm. Byłem przy tym i sam widziałem. Nie udało się sfilmować wszystkiego, ale dobrze pamiętam. Pamiętam jak pewnego dnia pod Krzyżem Pereira zabraniał mówić o polityce, a dosłownie nazajutrz wdał się w polityczną pyskówkę z Michnikiem. Akurat to sfilmowałem. Niewielu Polaków się spostrzegło, że Pereira się pcha na lidera, innym zabraniając tej sztuki. Film potem został TELEWIZJI NARODOWEJ ukradziony i zamieszczony na pro-WASP-owskich forach, żeby tresować naiwnych gojów - jakiego mają lidera.

Jedną z przeszkód, którą perejrowcy postanowili wyeliminować był najgłośniejszy obrońca Krzyża, owiany legendą, słynny z internetu Andrzej Hadacz. Nienawidzili go za jego sławę. Drażnił ich żydowskie nosy swoją hałaśliwą ostentacją, swoim zawołaniem "gdzie jest Krzyż?", systematycznym przynoszeniem radioodbiornika z którego puszczał na głośno Radio Maryja oraz tym, że przyjaźnie się odnosił do mnie i do ideiTELEWIZJI NARODOWEJ. Hadacz nic sobie nie robił ze złośliwych sarkań pod namiotem Solidarnych 2010, że Sendecki to agent, z życzliwych uwag, żeby się przed kamerą Sendeckiego nie wypowiadać, bo to nie wiadomo kto to jest ten Sendecki etc. Był od samego początku przyjazny wobec TELEWIZJI NARODOWEJ. A perejrowcy byli od samego początku, aż do tej pory wobec naszej idei nastawieni wrogo. I tą życzliwość Hadacza wobec słusznej polskiej idei medialnej postanowili wykorzystać.

Bractwo spod namiotu Solidarni 2010 wiedziało, że Naczelnik Kaczyński bardzo źle zapamiętał pewnego polskiego lekarza z Ligi Polskich Rodzin, który wprowadził w roku 2004-tym kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień na Kolkiej 2/4. Wprowadzenie kamer zastopowało nieformalne dofinansowywanie się istotnej części personelu izby wytrzeźwień z mienia nieszczęsnych pijaków, którzy trafiali na Kolską. Ta istotna część pracowników na Kolskiej to były rodziny esbecji warszawskiej. Po wprowadzeniu kamer owi ludzie zostali tylko o gołej pensji i wszczęli bunt. Prezydentem Warszawy był wtedy Lech Kaczyński, z którym esbecy się postanowili dogadać, był to czas zawirowań po "Aferze Rywina" i panował w Kraj chaos, z którego wynurzył się Lech Kaczyński jako prezydent i Jarosław Kaczyński jako Naczelnik Państwa. A owym lekarzem katolickim i polskim, który doprowadził do wprowadzenia kamer na Kolskiej byłem ja, Sendecki. Z tych Sendeckich, z Tyszowiec.

Proces dogadywania się Bliźniaków Kaczyńskich z esbekami trwał dość długo, ale ważnym przyczynkiem do tego procesu było usunięcie z warszawskiej izby wytrzeźwień Dyrektora Kuczewskiego, który monitoring założył i Doktora Sendeckiego, który go do założenia monitoringu namówił a potem go bronił, kiedy esbeckie dzieci i sitwa okradający pacjentów na Kolskiej mścili się za wprowadzeni kamer. Kaczyńscy usunęli z pracy najpierw Dyrektora Kuczewskiego w grudniu 2004, a później Doktora Sendeckiego w lutym 2005. Zrobili tak, żeby dać sygnał esbekom - że nie będą się przejmować żadnym prawem i sprawiedliwością, byle by Jeden z Bliźniaków awansował z prezydentury warszawskiej na prezydenta RP. Celem Bliżniaków już wtedy było zlikwidowanie WSI za pomocą skaptowanej części esbecji, dobranie się do skarbu WSI i rządzenie Polską na dobre.

Poniżej - skan tekstu z tweetera, w którym Samuel Pereira atakuje TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Werto zwrócić uwagę na datę i godzinę wpisu - było to przed odpaleniem oszczerczej afery przeciwko Andrzejowi Hadaczowi. Pereira antycypuje w wydarzeniach, a zatem jest zamieszany w plan cynicznego preparowania polskiej opinii publicznej do wydarzeń 10 marca 2017 i 10 kwietnia 2017. Czas mija, a ekipa rządząca PiS nie wytłumaczyła się Narodowi z motywu zamachu warszawskiego / katastrofy smoleńskiej - gdzie są pieniądze WSI? Dlatego harcownik pro-WASP-owskiego środowska kłębiącego się przy Naczelniku Państwa chce unieszkodliwić osoby zagrażające WASP-owskiej dominacji nd Polakami. Szczególnie nie lubi polskiego lekarza, który odłania finansowy motyw zamachu 10-go kwietnia 2010;

 

/-/ Eugeniusz Sendecki

====================
Autor w/w tekstu jest polskim lekarzem katolickim pochodzącym z Zamojszczyzny, jego przodkowie mieli w XX-leciu Międzywojennym młyn na Wołyniu (Niesuchojeże nad Turią między Kowlem a Kamieniem Kaszyrskim). Wprowadził kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym, za co jest szykanowany przez ubeków warszawskich (afera na Kolskiej). Obecnie toczy spór z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie - ludźmi zięcia Eugeniusza Szyra o fałszowanie dokumentacji medycznej (afera ołówkowa).

KOMENTARZE

 • W związku z ujawnianiem różnych TW i KO
  W związku z ujawnianiem różnych TW i KO oświadczam że jestem TW i KO PiSu.
  Żeby potem nie było że ktoś nie wiedział.

  http://mojewybory.blox.pl/resource/37890.jpg
 • @Husky 16:46:54 - KO? CO TO OZNACZA?
  TW - tajny współpracownik. To wiemy. Ale - co oznacza KO? Coście znowu wymyślili, Husky? Krotochwilant obleśny? Kłamca opluwacz?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:41:27
  Panie Gieniu .
  Pan to taki światły człowiek i tego nie wie.
  To znaczy dokładnie to samo co i w przypadku Hadacza.
  KO- to nie w skrócie nokaut ale
  Kontakt Operacyjny.
 • Bohater?
  Pan kpi czy rżnie głupa, podając Hadacza za pozytywny przykład Polaka?
  Ten oślizły gość ściskający się z obleśnym Komorowskim i wredną kłamczuchą Kopacz i stojący na homosiowej platformie z Kaliszem, ma być wg Pana przyzwoitym człowiekiem?
  "Był od samego początku przyjazny wobec TELEWIZJI NARODOWEJ." - co wiele świadczy o etycznej proweniencji TN i Pana.
 • @35stan 19:37:56 - BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU PRZYJAZNY
  Tak napisałem, i to jest prawda. Pan niech więce słucha i zbiera faktografię do kupy, a nie podchodzi do faktów wybiórczo.
  Pańskie słowa, że AH to "oślizły gość ściskający się z obleśnym Komorowskim i wredną kłamczuchą Kopacz i stojący na homosiowej platformie z Kaliszem" są owszem, prawdziwe. Jednak - czy Pan wie kto i jak wprowadził AH w te meandry? Czy Pan wie, że WASP-owcom bardzo zależy żeby Polacy nienawidzili AH, ale nie pytali się o to co się działo przy Krzyzu wokół Naczelnika Państwa? Żeby nie pytali - co się dzisiaj tam dzieje? Jak Pan wytłumaczy dziwne wypowiedzi tweeterowe Pana Redaktora Pereiry pod Zakrzewskiego i moim adresem? Postoponowanie uczciwych ludzi, prawdziwych Polaków przez młodzieńca, kóry mógłby grać Judasza w jasełkach - nie przeszkadza Panu?
  [zasmucił się nad wybiórczym traktowaniem tematu przez blogera "35stan"]
 • @Eugeniusz Sendecki 20:48:02
  Ja wiem co Jaro głupkowi naobiecywał . Ave.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:48:02
  Samuel to niezły zadaniowiec . http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieznani-sprawcy-zniszczyli-drzwi-do-mieszkania-samuela-pereiry/pxq3j
 • Rozmowy z TW mają zawsze ten sam schemat.
  Niewiele pamietam, zostałem zmuszony, nic złego nie robiłem, sprawa ma charakter polityczny
 • @Husky 21:32:19
  // Niewiele pamietam, zostałem zmuszony, nic złego nie robiłem, sprawa ma charakter polityczny //

  - A ja wciąż, razem z Panem Eugeniuszem czekam na rozwiązanie zagadki: Kim są oficerowie prowadzący?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/137269,pytanie-posrednio-przewrotne-kim-sa-oficerowie-prowadzacy
 • szmul i dawid dziki kamień
  to wajda i michnik dla polin na kolejne 50 lat. oby nie.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:48:02
  Ręce opadają, kiedy czyta się tego typu fragmenty:
  "..młodzieńca, kóry mógłby grać Judasza w jasełkach - nie przeszkadza Panu?"
  A co niby miałoby przeszkadzać?
  Czy Szanowny Pan raczył był kiedyś opuścić trójkąt o wierzchołkach wyznaczonych przez Janów Lubelski, Rondo Dmowskiego w Warszawie i Izbę Wytrzeźwień tamże?
  Aby na przykład udać się na południe Europy?
  Pozwoliłoby to Panu skonstatować fakt, że spora część tamtejszej populacji męskiej również nie miałaby problemu z wcieleniem się we wzmiankowaną rolę Judasza.
  Mój kolega z pracy, noszący typowe dla portugalskiej nacji imię Joao, katolik z dziada i pradziada, z którym to przed dekadą pracowałem razem w Szkocji, po zapuszczeniu brody mógłby spokojnie zagrać nawet Jezusa.
  Czyżby to miało oznaczać, jak sugeruje pańska wypowiedź, że i on wywodził się z Nacji Handlowej?
  Niestety, Południowcy to nie są wyłącznie blondyni w typie nordyckim.
  Zaś przynależność do narodu Portugalczyków - choć tutaj tylko częściowa - na pewno nikomu nie uwłacza, wręcz przeciwnie.
  Położyli oni spore zasługi dla europejskich odkryć geograficznych i w dość pokojowy - jak na owe czasy -krzewili w świecie chrześcijaństwo. Z racji mniej drapieżnego, niż np. u Hiszpanów usposobienia, nigdy nie zbudowali wielkiego imperium kolonialnego. Brazylia była bardziej faktorią handlową, niż kolonią.
  Czytałeś Pan ""Robinsona Crusoe?
  Bohater ten, po spędzeniu ćwierćwiecza na bezludnej wyspie, kiedy wrócił do Anglii dowiedział się, że jest milionerem, a to za sprawą pozostawionej w Brazylii plantacji trzciny.
  Nikt mu nie buchnął z niej ani reala, ani nie wywłaszczył z racji domniemania śmierci, tylko policzyli sobie opłatę za administrowanie, rresztę oddając właścicielowi. Tak tam było, a tak nie zachowują się tzw. SBwW,
  Więc czepiaj się Pan chłopaka o co chcesz, ale to że ma Tatę Portugalczyka na pewno mu ujmy nie przynosi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej