Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MIKOŁAJ RAJZER ZWOŁUJE II-GĄ MIESIĘCZNICĘ WKROCZENIA US ARMY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wśród elity narodowej zebranej przed Ambasadą USA jest Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, słynny aktor ze spalonego teatru, na którego pro-WASP-owscy Żydzi warszawscy wydali wyrok smierci cywilnej - za budzenie Ducha Polskości.

14 marca 2017 - Mikołaj Rajzer, działacz narodowy z Warszawy zwołał innych działaczy patriotycznych polskich przed Ambasadę USA w Warszawie na drugą miesięcznicę wkroczenia wojsk amerykańskich do Polski. Wśród elity narodowej zebranej przed ambasadą jest Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, słynny aktor ze spalonego teatru polskiego, na którego pro-WASP-owscy Żydzi warszawscy wydali wyrok smierci cywilnej - za budzenie Ducha Polskości i za opór przeciwko obecności US Army w Polsce.

Jest i Maciej Porębasłynny filmowiec i podróżnik po Rosji, znawca naszego Wielkiego Brata, ulubieniec Samego Władymira Władymirowicza, Prezydenta Wszechrusi. Maciej nasiąkł Duchem Rosji i i usiłuje Sendeckiemu narzucić cenzurę pewnych treści, na co Sendecki dzielnie odpowiada w Duchu Polskim - że nie będzie cenzurował.

Za kamerą tajniaczy się Dariusz Jaworowski, syn Tadeusza Jaworowskiego Obrońcy Krzyża. Jaworowski onegdaj w roku 2015 uwierzył w propagandę przeciwko Doktorowi Sendeckiemu i założył kanał na YouTube pod ambitną nazwą "Sumienie Narodu", żeby się odróżniać od TELEWIZJI NARODOWEJ. Trwają prace w kierunku wytłumaczenia jak bardzo się mylił, dając się zwieść WASP-om i mafii warszawskiej, którzy dyszą przeciwko Sendeckiemu żądzą zemsty za wykopanie Geremka, wprowadzenie kamer w izbie wytrzeźwień na Kolskiej, za ujawnienie "Afery EKUZ" oraz za "Aferę Ołówkową".

Obecnie Sendecki ma proces z mafią warszawską toczącą jak rak środowisko lekarskie - 28 kwietnia 2017. Doktor Eugeniusz Sendecki na ten proces bardzo zaprasza, chce żeby Polacy dali odpór chazarom panoszącym się w świecie mediów, w polityce i medycynie.

Mimo wszystko powstanie kanału "Sumienie Narodu" okazało się bardzo potrzebne, ponieważ Jaworowski poszedł prawie dokładnie drogą TELEWIZJI NARODOWEJ, za co zebrał cięgi od Rafała Mossakowskiego, osoby tajemniczej, kontrowersyjnej, skonfliktowanej z Pastorem Chojeckim i związanej od lat z mafią jezuicką, onegdaj jezuity. Rafał Mossakowski dokonał ataku medialnego na Jaworowskiego i współpracującego z Jaworowskim Jana Bodakowskiego, też dzielnego Polaka, choć współpracującego z pro-WASP-owską Froda.pl. zelżył ich i opluł. Pokrzywdzeni dali odpór Mossakowskiemu, udzielając wypowiedzi na kultowym filmie na tle ubikacji toy-toy.
Po całej tej akcji jednak dzielny Jaworowski się nie załamał i dalej służy prawdzie i znakomicie realizuje założenia TELEWIZJI NARODOWEJ, że Polak trzyma kamerę, Polak się wypowiada i akcja się dzieje w duchu narodowym polskim.
Dariusz Jaworowski jest synem Św. Pam. Tadeusza Jaworowskiego - dzielnego Obrońcy Krzyża.

Wielkim Nieobecnym jest słowiański młodzieniec o aryjskiej urodzie - Damian Bieńko, budzący rasistowską nienawiść wśród wiadomej przynależności działaczy zarządzających organizacjami pseudo-narodowymi kłębiącymi się przy PiS-ie. To Damian zjednoczył starszych kolegów, wymógł na nich współdziałanie i wymusił zwarty front anty-WASP-owski. Niestety, obecnie przebywa na prowincji i pracuje wśród ludu polskiego, realizując program Narodowej Wolnej Polski. Jaka szkoda, że go dzisiaj wśród nas zabrakło.

TUTAJ: link do filmu TELEWIZJI NARODOWEJ sprzed Ambasady USA;
ALEKSANDER JABŁONOWSKI I DRUGA MIESIĘCZNICA WKROCZENIA WOJSK USA DO POLSKI 14-03-2017

Tak oto powstaje niekłamana, szczerze antyamerykańska opozycja w Polsce. Twarzą jest Olszański vel Jabłonowski oraz syn słynnego Bohdana Poręby - Maciej, lecz prekursorem i męczennikiem Sprawy pozostaje Doktor Mateusz Piskorskiod roku więziony przez pro-WASP-owski wymiar sprawiedliwości bez procesu sprawiedliwego i jawnego aktu oskarżenia. On trzyma palmę pierwszeństwa i dlatego patrioci polscy się głosno domagają uwolnienia Piskorskiego, przychodząc na manifestacje Partii Zmiana.

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • II-GA MIESIĘCZNICA WKROCZENIA US ARMY
  Ma Pan na myśli naszych "aliantów zza oceanu", ... czy tych z Brooklynu?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=oDhacPEL4P4
 • -Panie Doktorze,
  Wielki Bezdomny Celebryta (sprzedał się kiedyś za obietnicę socjalnego mieszkania, na obietnicy się skończyło, tak niesłowni są ludzie:((( (-Tu Moher Zaszlochał nad losem Wielkiego oszukanego Sell-e-bryty () http://natemat.pl/147281,hadacz-zostal-podstawiony-obiecywano-mu-mieszkanie-komunalne , "słynny aktor ze spalonego teatru," to "narodowa elita"?
 • Aktor ze spalonego teatru, definicja;
  "ze spalonego teatru

  Definicja
  nieodnoszący sukcesów" http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=11825
 • -Ponieważ jestem w kropce, bo nie wiem czy Pan sobie z tych ludzi żarty stroi, czy naprawdę nie wie co pisze?
  -To proszę uniżenie: -Czy może zechciałby Pan łaskawie oświecić niekumatego Mohera?
 • @Ziut 03:03:47 Twego pytania też nie rozumię. Ach, jakiż jestem niekumaty. Wiadomo moher. (Tu moher znów zaszlochał.,
  tym razem nad swoim ograniczeniem w pojmowaniu spraw wielkiego świata). -Bo myślał, że ci z Bruklin nie muszą "wkraczać". -Wrócą na swoje. -Na razie na giewałt wyrabiają sobie paszporty...
 • @Moher 03:12:02 - TO NIE SĄ ŻARTY, LECZ SERDECZNE SPOJRZENIE NA SPRAWY POLSKIE
  Tekst należy do bardzo śmiałych, ale nie-satyrycznych. Mam niezwykle emocjonalny stosunek do w/w Panów i piszę to, co myślę i czuję. Daje się to odczuć z tekstu - i o to chodzi. Posiłkując się osnową (nielegalna i niebezpieczna obecność US Army w Polsce) wprowadzam istotne wątki - implementuję do świadomości Czytelnika WIEDZĘ o warszawskich działaczach, postaciach będących punktem odniesienia dla rosnącej rzeszy patriotów uświadomionych. Chodzi mi o to, żeby wszyscy Polacy poczuli się w Warszawie tak, jak onegdaj, na przełomie wieków w Krakowie, kiedy Wyspiański namalował literackim językiem obraz "Wesela". A zatem słusznie zauważa Pan, Moherze wesołość emanującą w wątkach. I zapewne Pan się już spostrzegł, że nie jest to kabaret polityczny, lecz coś o wiele poważniejszego. Owszem, tak właśnie działa Duch Polskości. Jest to Anioł, który emanuje weselem.
  A zatem podsumowując - jest Pan świadkiem i obiektem (ofiarą?) budzenia UCZUĆ narodowych na wiek XXI-szy.
  Mam nadzieję, że Szanowny Pan odnajduje się w ścieżce mojego rozumowania. Dziękuję.
  ==========
  -Ponieważ jestem w kropce, bo nie wiem czy Pan sobie z tych ludzi żarty stroi, czy naprawdę nie wie co pisze? // -To proszę uniżenie: -Czy może zechciałby Pan łaskawie oświecić niekumatego Mohera? // nadużycie link skomentuj usuń // Moher 15.03.2017 03:12:02
 • @Eugeniusz Sendecki 09:30:09 Serdercznie dziękuję za wyjaśnienie.
  -Tylko to Wesele Wyspiańskiego kojarzy mi się zawsze z jakimiś słomianymi chochołami i chamem, z którego zakpiono że ostał mu się jeno zbędny sznurek... (Szkoda, że wtedy nie było snopowiązałek jak za Gierka, bo wtedy Cham by się uradował że nareszcie go ma, i wiedziałby co z nim zrobić, a tak to chyba tylko poczuł się sfrustrowany?):)
 • Panie Eugeniuszu, czy Pan aby nie przesadza?
  "Wśród elity narodowej zebranej przed Ambasadą USA jest Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, słynny aktor ze spalonego teatru, na którego pro-WASP-owscy Żydzi warszawscy wydali wyrok smierci cywilnej - za budzenie Ducha Polskości."

  Poniższy film tego nie potwierdza chyba, że uznaje Pan media T.Rydzyka za narodowe podziemie - ?


  https://www.youtube.com/watch?v=6Rphw4QVZ4Y
 • Okupacja
  .
  Przypomnijmy, że Polacy "temi rencami" dzielnie walczyli o to, żeby zmienić okupanta

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  w latach 70-80-tych była to najwyższa forma patriotyzmu, która pozostała dla wielu do dziś. Tzw. "elita" jurgieltnicza w Polsce stara się okupantom potwierdziić, że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi", i to wyłącznie dzęki jej zabiegom, co powinno przekonać okupanata, że "elita" jest warta jurgieltu.

  Wkroczenie armii USA do Polski może oznaczać, że zaufanie okupanta do jurgieltniczej "elity" w Polsce zmalało i na wszelki wypadek wprowadził swoje siły do Polski.

  Wspomniana wyżej "najwyższa forma patriotyzmu" wydała też niemało bohaterów narodowych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  Co prawda jednego z nich tow. "Bolka" oddano do ostrzału, ale reszta pozostaje niewzruszenie w panteonie, ba jeden z wielce zasłużonych został nawet świętym za ogromen zasługi dla jego "starszych braci"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Ciekawe ilu spośród uprawnionych do głosowanie pojęło, że żyją w kraju okupowanym ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Od stopnia świadomości zależy, czy nasz kraj będzie się nadal staczał w niewolę, lub znowu na stół ofiarny

  - https://pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg
 • @Moher 03:06:42 a Amerykanie sprzedają się za seks imprezy o czym poniżej.
  Amerykańscy oficerowie sprzedawali tajne informacje za... seks imprezy! W USA admirał i siedmiu oficerów zostało oskarżonych o korupcję, która często przyjmowała postać seks imprez z prostytutkami poinformowała gazeta Washington Post, powołując się na dokumenty Sądu Federalnego w San Diego (stan Kalifornii). W sprawie figuruje kontradmirał Bruce Loveless, który pełnił służbę w wywiadzie amerykańskiej marynarki wojennej w Pentagonie a także kilku kapitanów marynarki wojennej i emerytowany pułkownik piechoty morskiej. Oskarżyciel uważa, że oficerowie otrzymywali łapówki od biznesmena Leonarda Glenna Francisa z Singapuru, który podpisywał kontrakty z Pentagonem i wcześniej przyznał się do oszustwa na kwotę kilkudziesięciu milionów dolarów podczas prowadzenia biznesu z amerykańską marynarką wojenną. Zgodnie z materiałami sądu biznesmen robił wojskowym prezenty, organizował wyjazdy na kurorty i płacił za usługi prostytutek. W akcie oskarżenia jest mowa o zegarku o wartości 25 tys. dolarów, drogich cygarach i koniaku. Oskarżyciel twierdzi, że Francis organizował seks imprezy dla oficerów okrętu flagowego Blue Ridge VII Floty USA. Na przykład, podczas wizyty w 2008 roku na Filipinach pięciu oficerów marynarki wojennej uczestniczyło w „wielodniowej imprezie" z prostytutkami i wypiło wszystkie zapasy drogiego szampana w luksusowym hotelu na łączną kwotę 50 tys. dolarów. Poza tym w 2007 roku w Manili biznesmen zapłacił rzekomo za orgię, podczas której „w aktach seksualnych były wykorzystywane eksponaty historyczne" związane ze słynnym generałem z okresu II wojny światowej Douglasem MacArthurem. Oskarżyciel uważa, że w zamian za podobne prezenty oficerowie udostępniali Francisowi tajne informacje, które pomogły jego firmie zdobyć kontrakty na kilkadziesiąt milionów dolarów.
  Łącznie w sprawie figuruje już 27 oskarżonych, ponad 200 osób jest podejrzanych. Ps..Na zachodzie tak się robi interesy od dawna, a jak łatwo jest dostać się do tajnych danych firmowych to szkoda gadać. Wszystko jest rejestrowane, raportowane, zahasłowane, koledzy to płatni donosiciele a i tak nic nie pomaga... Kontradmirał Loveless (niekochany) musiał mieć kiedyś nazwisko Lovelass (sidła miłości, to ładne nazwisko.)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej