Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

VOTEZ POUR MARINE LE PEN - REMPALSKI, AMBASADA RF, BRIEFING.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 20 kwietnia 2017 (czwartek) o godzinie 11:00 przed Ambasadą Francji przy ul. Pięknej 1 w Warszawie TELEWIZJA NARODOWA przeprowadzi briefing z Łukaszem Rempalskim, podczas którego celebryta powtórzy swoje orędzie po francusku...

 Łukasz Rempalski invite les électeurs Français à défendre l’Europe.
Célébrité de la TELEWIZJA NARODOWA, le célèbre recrue de Tłuszcz (petit village polonais près de Wołomin) analyses bénéfiques pour les chrétiens, une variante de l’élection du Président de la République Française. Demandez les Polonais résidant en France, susceptible de voter il-étaient en faveur de la Dame Marine Le Pen.
+
Sur 20 avril 2017 (jeudi) à 11:00 devant l’ambassade de France. 1 Rue Piękna dans Varsovie TELEWIZJA NARODOWA procédera à une séance d’information avec Łukasz Rempalski, au cours de quelle célébrité répète son message en Français et renvoie directement vers le Français.

==========

Łukasz Rempalski calls on French voters to defend Europe.
Celebrity of the TELEWIZJA NARODOWA, the famous rookie from Tłuszcz (little polish town near Wołomin) analyses beneficial for Christians, a variant of the election for President of France. Ask the Poles residing in France, likely to vote there-to were in favour of the Lady Marine Le Pen.
+
On 20 April 2017 (Thursday) at 11:00 in front of the Embassy of France. Piękna Street 1 in Warsaw TELEWIZJA NARODOWA will conduct a briefing with Łukasz Rempalski, during which celebrity will repeat his message in French and will return directly to the French.

==========

Łukasz Rempalski wzywa wyborców francuskich do obrony Europy.
Celebryta TELEWIZJI NARODOWEJ, słynny debiutant z Tłuszcza (miasteczko niedaleko Wołomina), analizuje korzystny dla chrześcijan wariant wyborów na prezydenta Francji. Prosi Polaków zamieszkałych we Francji, mogących tam głosować - aby opowiedzieli się za Panią Maryną le Pen.
+
W dniu 20 kwietnia 2017 (czwartek) o godzinie 11:00 przed Ambasadą Francji przy ul. Pięknej 1 w Warszawie TELEWIZJA NARODOWA przeprowadzi briefing z Łukaszem Rempalskim, podczas którego celebryta powtórzy swoje orędzie po francusku i zwróci się bezpośrednio do Francuzów.

Film TELEWIZJI NARODOWEJ:

MARINE LE PEN NA PREZYDENTA FRANCJI 

/-/ Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • A może lepiej wzywać Francuzów oraz na razie diaspore muzułmańską do powrotu do katolizyzmu i nawrocenia Merkel?
  I wszyscy będziemy europejskimi dziećmi bożymi a nie wyznawcami kultu ziobrohaków i katastrofozamachu.
 • Panie Sendecki Nie dość, że mesyjasz charyzmatyczny, to jeszcze ociec narodu i pendolino jak Lenin..
  https://images81.fotosik.pl/514/317a275fbfdfbc61med.png Zrób wywiad z Hadaczem po jego witaniu mesyasza, pardon sobowtóra Lenina na dworcu w Warszawie, maszerującego z alimenciarzem Kijowskim będzie ciekawiej.
 • Panie Sendecki Czerwone kartki - czyli głosami ludu Tusku schodzi z boiska! Jest super.
  Co za ekipa! Donalda Tuska witali prowokator Hadacz, alimenciarz Kijowski i muzyk z KOD oskarżony o handel kobietami. WIDEO i ZDJĘCIA...Niezwykłe towarzystwo zebrało się na Dworcu Centralnym a potem „eskortowało” Donalda Tuska do prokuratury na przesłuchanie. Były premier był z pewnością zaszczycony tak godnym gronem otaczających go osób. Tusk zeznaje w warszawskiej prokuraturze, jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Na powitaniu Tuska stawili się prowokator Hadacz, alimenciarz Kijowski i muzyk z KOD oskarżony o handel kobietami. Mateusz Kijowski wystroił się nawet na powitanie Tuska w krawat i swoją nieodłączną biało-czerwona rękawiczkę. http://wpolityce.pl/p/449006 Lider KOD-kapeli Konrad M., oskarżony o handel kobietami i czerpanie z tego korzyści majątkowych dopasował się kolorystycznie do okazji i wystąpił w czerwonej bluzie. Donalda Tuska witał śpiewająco. https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/854660488772419585/pu/img/TnQ4EFdt7VQSuSSK.jpg Matka Hadacz wspiera Tuska pod prokuraturą https://pbs.twimg.com/media/C9xPJ_jWsAAlul1.jpg Matka, matka wszystkich bomb wspiera Tuska. Zero zdziwienia. Na kim można polegać jak nie na Matce? Dzisiaj nie płacze, a nawet przeciwnie. https://pbs.twimg.com/media/C9xV0QVXkAAbSpo.jpg

  Nie rozumiem zdziwienia doborem tego towarzystwa. Jeden wart drugiego. Co tu się dziwić? Odpowiednie towarzystwo dla kogoś takiego jak Tusk. Tło wspólne, drogi już też. Czerwone kartki strzałem w 10-e ! HIT ROKU ! Mam nadzieję, ale już ją wyraziłem wcześniej, niech będzie już TEN CZAS ! Tak długo czekamy...Tusk zawsze miał 100% poparcie w zakładach karnych. POpierali go i POpierają cwaniacy i gangsterzy. Rządził jak w średniowiecznej Europie, zbierał wojsko zaciężne POzwalał im kraść, rabować a on "rządził" czyli haratał gałę. Dlaczego oni jeszcze nie siedzą, na co PiS czeka. Elektorat traci cierpliwość.
 • @ Eugeniusz Sendecki
  // z Łukaszem Rempalskim, podczas którego celebryta powtórzy swoje orędzie //

  - Czy ten celebryta to "Matka 2.0", ... pytam bo trochę młody.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej