Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OLSZAŃSKI SPROWOKOWANY PRZEZ PRO-WASP-OWSKIEGO WRÓBLA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reżyser rozgniewał się i zażądał przeprosin, albo dowodów na tezy prowokatora, a kiedy prowokator nie odwołał swoich tez, ani nie przywołał dowodów - stanowczym klapsem w ucho odgonił owego natręta i oszczercę.

01 sierpnia 2017 - przychodzimy na Powązki Wojskowe w Warszawie i oczekujemy na Godzinę "W" - w 73-cią rocznicę Powstania Warszawskiego. Wojciech Olszański (aktor, reżyser, pseudonim artystyczny Aleksander Jabłonowski)snuje refleksje na temat Powstania, a Maciej Porębanaświetla aspekty militarne i strategiczne.
Elita Państwa i Samorządu Warszawskiego odgrodziła się od Ludu i oddawała hołd Powstaniu pod pomnikiem "Gloria Victis", w wygodnym cieniu. Zwykli ludzie mogli ogladać te uroczystości na telebimie, stojąc w upale. Ktoś nie liczący się z uczuciami narodowymi wystawił w ten dzień beczkowóz na podwoziu niemieckiego mercedesa. Wśród oglądających zauważyć można Redaktora programu Pyta.pl, znanego ze współpracy z pro-WASP-owskim Radiem TOK.FM.
Po uroczystościach w Alei Zasłużonych panowała podniosła atmosfera, ludzie wspominali Powstanie, podchodzili do Aleksandra Jabłonowskiego (Wojciecha Olszańskiego) i Ekipy TELEWIZJI NARODOWEJ, i dziękowali za solidną pracę na rzecz świadomości narodowej. Podeszła sympatyczna para Polaków z Australii i podzieliła się swoimi emocjami narodowymi.
Wojciech Olszański i Eugeniusz Sendecki wspomnieli, że co roku w tym miejscu dzielny Sławomir Andrzej Zakrzewski budził sumienie Narodu i głośno zadawał pytanie o Powstanie Warszawskie - A KTO ZAROBIŁ NA TEJ POLSKIEJ KRWI?
Pojawił się też oponent Olszańskiego - Leszek Żebrowski, który wskazywał na Ekipę TELEWIZJI NARODOWEJ palcem i coś mówił do pewnych osób z pogardliwym grymasem na twarzy. Oddalił się kiedy Doktor Sendecki zaczął filmować jego obecność.
Podniosłą atmosferę Rocznicy zakłócił pewien prowokator, rosły mężczyzna w czerwonej koszulce polo, który podszedł do Wojciecha Olszańskiego i zażądał aby ten powiedział coś po rosyjsku. Reżyser Olszański uprzejmie odpowiedział, że nie umie, na co ów prowokator zaczął szydzić z niego, wypominając mu rzekomych rosyjskich mocodawców i oskarżając fałszywie, że jest rosyjskim agentem. Reżyser rozgniewał się i zażądał przeprosin, albo dowodów na tezy prowokatora, a kiedy prowokator nie odwołał swoich tez, ani nie przywołał dowodów - stanowczym klapsem w ucho odgonił owego natręta i oszczercę.
Ów człowiek został zapytany przez Eugeniusza Sendeckiego, czy może przedstawić jakieś dowody na to, że Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski jest rosyjskim agentem? Jednak odmówił jakichkolwiek wypowiedzi, zarzucając Sendeckiemu - że ten kompromituje prawicę. Zapowiedział też, że wezwie policję i zażąda interwencji. Policja wezwana na miejsce zdarzenia zapisała dane osób biorących udział w incydencie w notatnikach służbowych, co zostało sfilmowane przez Sendeckiego i skomentowane przez Miłosza Sobolewskiego, świadka zdarzenia.

Później się okazało, że owa osoba oskarżającego Olszańskiego, że ma rosyjskich mocodawców oraz Sendeckiego - że kompromituje prawicę - to jest konserwatysta Sławomir Wróbel(działacz Great Poland w Londynie), który występował w Telewizji Republika w programie Wolne Głosy dn. 2017-06-05.

Sprawa została sfilmowana przez Miłosza Sobolewskiego i piszącego te słowa, włączone filmowanie (lub dyktafon) na komórce miał również Sławomir Wróbel (co widać na filmach). Myśmy swoje filmy już umiescili na YouTube - na stronie Damiana Bieńko, mojej i Miłosza Sobolewskiego. Konieczna jest maksymalna przejrzystość w takich trudnych sprawach.

Wróbel na antenie Telewizji Republika skłamał później - że to nie on prowokował, lecz że to Olszański zainicjował rzecz - proponując zrobienie sobie z nim fotografii.

/-/ Eugeniusz Sendecki

P.S.

A może jest z tym Sławomirem Wróblem tak - jak było z Andrzejem Hadaczem? Może niechcący ujawnił co się w PiS-ie mówi potajemnie, dyskretnie o niektórych polskich patriotach preznaczonych DO ODSTRZAŁU za sprzeciw wobec WASP-ów?
Kiedyś pod Krzyżem Hadaczowi sprzedali PiS-owcy kłamstwo, że to Tusk i Komorowski zamordowali Lecha Kaczyńskiego, i Hadacz się publicznie domagał linczu. Jego slynną frazę "Tusk i Komorowski - kula w łeb!" wybiórczo wykorzystała Platforma Obywatelska i zamieściła w swoim spocie wyborczym, była afera, pamiętamy.
Teraz Wróbel publicznie nazywa polskiego patriotę ruskim agentem, okazuje pogardę, oskarża o kompromitowanie - ale zastanówmy się dlaczego? Przecież to nie jest dureń, on musi swoje postępowanie opierać na jakichś poważnych przesłankach. Przesłankach fałszywych, ale opartych na jakichś autorytetach PiS-owskich.
Ja się obawiam, że Wróbel robi to według swojej najlepszej wiedzy, zaczerpniętej w PiS-ie. Ktoś w PiS-ie nas oskarża, że jesteśmy agenci Putina, więc Wróbel to powtarza w dobrej wierze. A co się robi z agentami? Lży się ich publicznie. No to Wróbel zelżył. Jakie będzie bolesne jego zdziwienie, że to co jemu powiedzieli w PiS-ie - to tylko takie przekomarzanie się, nic nie znaczące slowa. Jakże częste w polskim zyciu politycznym kłamstwa na użytek chwili.
No, to czekam na proces. Dzisiaj składamy zawiadomienie do prokuratury. O lżenie w miejscu publicznym. Wśród podejrzanych o dezinformowanie naiwnego (?) Wróbla wymienię prominentnych działaczy kręcących się na szczytach władzy. Wróblowi dezinformatorzy z PiS-u! Róbcie w gacie! Meldujcie się Naczelnikowi Państwa z dużymi szklanymi nocnikami - żeby widział coście narobili.

/-/ Sendecki

P.S. nr 2

Na fotografii - Sławomir Wróbel z Prezydentem Dudą, którego wspierał podczas kampanii prezydenckiej. Ciekawe - czy się znają z Krzysztofem Łapińskim, który skopał Hadacza kiedy ten lobbował za przywróceniem Krzyża do Korony i przeciwko nielegalnym roszczeniom izraelskim?
/-/ Sendecki

KOMENTARZE

 • Serdecznie pozdrawiam i zapewniam,
  że PiS jest obserwowany nie tylko przez Szanownego Autora. Bóg zapłać za uważną obserwację i regularne publikowanie materiałów audio-video z historycznych wydarzeń w tzw. "Kolonii Varschovitz" :)
 • ZDRAJCY
  Pisze Pan

  „..Później się okazało, że owa osoba oskarżającego Olszańskiego, że ma rosyjskich mocodawców oraz Sendeckiego - że kompromituje prawicę - to jest konserwatysta Sławomir Wróbel(działacz Great Poland w Londynie), który występował w Telewizji Republika w programie Wolne Głosy dn. 2017-06-05…”

  I to jest przykład Polaka, warchoła debila i największej kanalii . Ukrytego za plecami PIS-u. (jak np. zbiegły ekspert smoleński),- ale tacy zawsze byli w PO (np. minister sprawiedliwości Andrzej Czuma) i wielu wielu innych w rządach SLD, AWS-u ….

  Pseudo patrioci, którzy na emigracji śpiewają przy każdej okazji „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”. Szmaciarze, którzy są tam nikim, by zaistnieć opluwają Polskę i Polaków. Wspierają aktualną opozycje , by na jej plecach gdy dojdzie do władzy wypłynąć jak gówno w ojczyźnie.

  Tu jako bezmózgowcy potrafią tylko anonimowo obrażać , pomawiać i dzielić rodaków. Nigdy żaden z tych klaunów niczego nie zrobił pozytywnego dla Polski.

  Opluwając Polaków, opluwamy Polskę.
 • @Fischer 08:47:13
  Może to przypadek, ale akurat ten Wróbel i jego towarzysz nie mieli typowej, słowiańskiej urody ;)
 • Kto jest autorem scenariusza, a kto reżyserem tego filmiku akcji
  Szkoda tylko, ze nie nakręciliście panowie dubla - zawsze się tak robi, żeby wybrać najlepsze ujęcie.

  https://www.youtube.com/watch?v=BKbV7KFJ4-I

  Czekam na kolejne odcinki waszej "narodowej" bonanzy.
 • @Rzeczpospolita 23:27:50
  Wyjątkowo qrewska prowokacja."Narodowcy" jak z dupy klarnet.
  Wart Hadacz Sendeckiego i vice versa.
 • Ziobro ma problem!
  Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro ma teraz problem i to wielki, bo pan Wojciech Olszański dał niebezpieczny bodziec do tego, że nadszedł czas, iż wolno walić i do tego publicznie w mordę PiSowców!

  Myślę, że wszystkie akcje KODziarzy, POwcówUBowców, a także "nowoczesnych" lecz starych jak Rewolucja Antyfrancuska "mord zdradzieckich", oczywiście przynależących do sekciarskich i ludobójczych "kanalii", doprawdy są niczym. Akt publicznego "walenia w mordę" PiSiora jest bowiem zachętą do brania spraw w "swoje ręce" tak jak to uczynił p. Olszański !!! Hmmm Problem dla partii władzy, szczególnie też dlatego, że oskarżenia o agenturalność są przecież prostaką hasbrą stosowaną w czasie walki stronnictw demonokratycznych!!!

  Dla prokuratury dotąd w sprawach politycznych, ani agresja słowna czynników kojarzonych z władzą, ani też wszelka niesprawiedliwość oraz kłamstwa oraz pomówienia o agenturalność nie umożliwiały stosowania kontratypy, że nie popełnia przestępstwa ten, który w obronie koniecznej, etc. WIĘC ???

  Oczywiście wielkim chamstwem jest oskarżenie panów Sendeckiego i Olszańskiego o bycie ruskimi agentami, gdyż każde dziecko wie, że pierwszy jest agentem Mongolii a drugi Korei Północnej ;)

  Czołem Wielkiej Polsce :)
 • @Janusz Górzyński 13:57:45
  Panie Januszu,
  pies ganiał Ziobrę z jego PiSuarami.

  Mówiąc krótko, chodzi tu o to, żeby Polacy zamiast rozmawiać o polityce, zamiast likwidować między sobą wykreowane przez Żydów podziały, eliminować elementy syjonistyczne z politycznego życia, walili siebie po mordach - najlepiej pod krzyżem, w końcu pan Sendencki z nim się wszędzie obnosi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej