Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OLSZAŃSKI SPROWOKOWANY PRZEZ PRO-WASP-OWSKIEGO WRÓBLA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reżyser rozgniewał się i zażądał przeprosin, albo dowodów na tezy prowokatora, a kiedy prowokator nie odwołał swoich tez, ani nie przywołał dowodów - stanowczym klapsem w ucho odgonił owego natręta i oszczercę.

01 sierpnia 2017 - przychodzimy na Powązki Wojskowe w Warszawie i oczekujemy na Godzinę "W" - w 73-cią rocznicę Powstania Warszawskiego. Wojciech Olszański (aktor, reżyser, pseudonim artystyczny Aleksander Jabłonowski)snuje refleksje na temat Powstania, a Maciej Porębanaświetla aspekty militarne i strategiczne.
Elita Państwa i Samorządu Warszawskiego odgrodziła się od Ludu i oddawała hołd Powstaniu pod pomnikiem "Gloria Victis", w wygodnym cieniu. Zwykli ludzie mogli ogladać te uroczystości na telebimie, stojąc w upale. Ktoś nie liczący się z uczuciami narodowymi wystawił w ten dzień beczkowóz na podwoziu niemieckiego mercedesa. Wśród oglądających zauważyć można Redaktora programu Pyta.pl, znanego ze współpracy z pro-WASP-owskim Radiem TOK.FM.
Po uroczystościach w Alei Zasłużonych panowała podniosła atmosfera, ludzie wspominali Powstanie, podchodzili do Aleksandra Jabłonowskiego (Wojciecha Olszańskiego) i Ekipy TELEWIZJI NARODOWEJ, i dziękowali za solidną pracę na rzecz świadomości narodowej. Podeszła sympatyczna para Polaków z Australii i podzieliła się swoimi emocjami narodowymi.
Wojciech Olszański i Eugeniusz Sendecki wspomnieli, że co roku w tym miejscu dzielny Sławomir Andrzej Zakrzewski budził sumienie Narodu i głośno zadawał pytanie o Powstanie Warszawskie - A KTO ZAROBIŁ NA TEJ POLSKIEJ KRWI?
Pojawił się też oponent Olszańskiego - Leszek Żebrowski, który wskazywał na Ekipę TELEWIZJI NARODOWEJ palcem i coś mówił do pewnych osób z pogardliwym grymasem na twarzy. Oddalił się kiedy Doktor Sendecki zaczął filmować jego obecność.
Podniosłą atmosferę Rocznicy zakłócił pewien prowokator, rosły mężczyzna w czerwonej koszulce polo, który podszedł do Wojciecha Olszańskiego i zażądał aby ten powiedział coś po rosyjsku. Reżyser Olszański uprzejmie odpowiedział, że nie umie, na co ów prowokator zaczął szydzić z niego, wypominając mu rzekomych rosyjskich mocodawców i oskarżając fałszywie, że jest rosyjskim agentem. Reżyser rozgniewał się i zażądał przeprosin, albo dowodów na tezy prowokatora, a kiedy prowokator nie odwołał swoich tez, ani nie przywołał dowodów - stanowczym klapsem w ucho odgonił owego natręta i oszczercę.
Ów człowiek został zapytany przez Eugeniusza Sendeckiego, czy może przedstawić jakieś dowody na to, że Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski jest rosyjskim agentem? Jednak odmówił jakichkolwiek wypowiedzi, zarzucając Sendeckiemu - że ten kompromituje prawicę. Zapowiedział też, że wezwie policję i zażąda interwencji. Policja wezwana na miejsce zdarzenia zapisała dane osób biorących udział w incydencie w notatnikach służbowych, co zostało sfilmowane przez Sendeckiego i skomentowane przez Miłosza Sobolewskiego, świadka zdarzenia.

Później się okazało, że owa osoba oskarżającego Olszańskiego, że ma rosyjskich mocodawców oraz Sendeckiego - że kompromituje prawicę - to jest konserwatysta Sławomir Wróbel(działacz Great Poland w Londynie), który występował w Telewizji Republika w programie Wolne Głosy dn. 2017-06-05.

Sprawa została sfilmowana przez Miłosza Sobolewskiego i piszącego te słowa, włączone filmowanie (lub dyktafon) na komórce miał również Sławomir Wróbel (co widać na filmach). Myśmy swoje filmy już umiescili na YouTube - na stronie Damiana Bieńko, mojej i Miłosza Sobolewskiego. Konieczna jest maksymalna przejrzystość w takich trudnych sprawach.

Wróbel na antenie Telewizji Republika skłamał później - że to nie on prowokował, lecz że to Olszański zainicjował rzecz - proponując zrobienie sobie z nim fotografii.

/-/ Eugeniusz Sendecki

P.S.

A może jest z tym Sławomirem Wróblem tak - jak było z Andrzejem Hadaczem? Może niechcący ujawnił co się w PiS-ie mówi potajemnie, dyskretnie o niektórych polskich patriotach preznaczonych DO ODSTRZAŁU za sprzeciw wobec WASP-ów?
Kiedyś pod Krzyżem Hadaczowi sprzedali PiS-owcy kłamstwo, że to Tusk i Komorowski zamordowali Lecha Kaczyńskiego, i Hadacz się publicznie domagał linczu. Jego slynną frazę "Tusk i Komorowski - kula w łeb!" wybiórczo wykorzystała Platforma Obywatelska i zamieściła w swoim spocie wyborczym, była afera, pamiętamy.
Teraz Wróbel publicznie nazywa polskiego patriotę ruskim agentem, okazuje pogardę, oskarża o kompromitowanie - ale zastanówmy się dlaczego? Przecież to nie jest dureń, on musi swoje postępowanie opierać na jakichś poważnych przesłankach. Przesłankach fałszywych, ale opartych na jakichś autorytetach PiS-owskich.
Ja się obawiam, że Wróbel robi to według swojej najlepszej wiedzy, zaczerpniętej w PiS-ie. Ktoś w PiS-ie nas oskarża, że jesteśmy agenci Putina, więc Wróbel to powtarza w dobrej wierze. A co się robi z agentami? Lży się ich publicznie. No to Wróbel zelżył. Jakie będzie bolesne jego zdziwienie, że to co jemu powiedzieli w PiS-ie - to tylko takie przekomarzanie się, nic nie znaczące slowa. Jakże częste w polskim zyciu politycznym kłamstwa na użytek chwili.
No, to czekam na proces. Dzisiaj składamy zawiadomienie do prokuratury. O lżenie w miejscu publicznym. Wśród podejrzanych o dezinformowanie naiwnego (?) Wróbla wymienię prominentnych działaczy kręcących się na szczytach władzy. Wróblowi dezinformatorzy z PiS-u! Róbcie w gacie! Meldujcie się Naczelnikowi Państwa z dużymi szklanymi nocnikami - żeby widział coście narobili.

/-/ Sendecki

P.S. nr 2

Na fotografii - Sławomir Wróbel z Prezydentem Dudą, którego wspierał podczas kampanii prezydenckiej. Ciekawe - czy się znają z Krzysztofem Łapińskim, który skopał Hadacza kiedy ten lobbował za przywróceniem Krzyża do Korony i przeciwko nielegalnym roszczeniom izraelskim?
/-/ Sendecki

KOMENTARZE

 • Serdecznie pozdrawiam i zapewniam,
  że PiS jest obserwowany nie tylko przez Szanownego Autora. Bóg zapłać za uważną obserwację i regularne publikowanie materiałów audio-video z historycznych wydarzeń w tzw. "Kolonii Varschovitz" :)
 • ZDRAJCY
  Pisze Pan

  „..Później się okazało, że owa osoba oskarżającego Olszańskiego, że ma rosyjskich mocodawców oraz Sendeckiego - że kompromituje prawicę - to jest konserwatysta Sławomir Wróbel(działacz Great Poland w Londynie), który występował w Telewizji Republika w programie Wolne Głosy dn. 2017-06-05…”

  I to jest przykład Polaka, warchoła debila i największej kanalii . Ukrytego za plecami PIS-u. (jak np. zbiegły ekspert smoleński),- ale tacy zawsze byli w PO (np. minister sprawiedliwości Andrzej Czuma) i wielu wielu innych w rządach SLD, AWS-u ….

  Pseudo patrioci, którzy na emigracji śpiewają przy każdej okazji „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”. Szmaciarze, którzy są tam nikim, by zaistnieć opluwają Polskę i Polaków. Wspierają aktualną opozycje , by na jej plecach gdy dojdzie do władzy wypłynąć jak gówno w ojczyźnie.

  Tu jako bezmózgowcy potrafią tylko anonimowo obrażać , pomawiać i dzielić rodaków. Nigdy żaden z tych klaunów niczego nie zrobił pozytywnego dla Polski.

  Opluwając Polaków, opluwamy Polskę.
 • @Fischer 08:47:13
  Może to przypadek, ale akurat ten Wróbel i jego towarzysz nie mieli typowej, słowiańskiej urody ;)
 • Kto jest autorem scenariusza, a kto reżyserem tego filmiku akcji
  Szkoda tylko, ze nie nakręciliście panowie dubla - zawsze się tak robi, żeby wybrać najlepsze ujęcie.

  https://www.youtube.com/watch?v=BKbV7KFJ4-I

  Czekam na kolejne odcinki waszej "narodowej" bonanzy.
 • @Rzeczpospolita 23:27:50
  Wyjątkowo qrewska prowokacja."Narodowcy" jak z dupy klarnet.
  Wart Hadacz Sendeckiego i vice versa.
 • Ziobro ma problem!
  Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro ma teraz problem i to wielki, bo pan Wojciech Olszański dał niebezpieczny bodziec do tego, że nadszedł czas, iż wolno walić i do tego publicznie w mordę PiSowców!

  Myślę, że wszystkie akcje KODziarzy, POwcówUBowców, a także "nowoczesnych" lecz starych jak Rewolucja Antyfrancuska "mord zdradzieckich", oczywiście przynależących do sekciarskich i ludobójczych "kanalii", doprawdy są niczym. Akt publicznego "walenia w mordę" PiSiora jest bowiem zachętą do brania spraw w "swoje ręce" tak jak to uczynił p. Olszański !!! Hmmm Problem dla partii władzy, szczególnie też dlatego, że oskarżenia o agenturalność są przecież prostaką hasbrą stosowaną w czasie walki stronnictw demonokratycznych!!!

  Dla prokuratury dotąd w sprawach politycznych, ani agresja słowna czynników kojarzonych z władzą, ani też wszelka niesprawiedliwość oraz kłamstwa oraz pomówienia o agenturalność nie umożliwiały stosowania kontratypy, że nie popełnia przestępstwa ten, który w obronie koniecznej, etc. WIĘC ???

  Oczywiście wielkim chamstwem jest oskarżenie panów Sendeckiego i Olszańskiego o bycie ruskimi agentami, gdyż każde dziecko wie, że pierwszy jest agentem Mongolii a drugi Korei Północnej ;)

  Czołem Wielkiej Polsce :)
 • @Janusz Górzyński 13:57:45
  Panie Januszu,
  pies ganiał Ziobrę z jego PiSuarami.

  Mówiąc krótko, chodzi tu o to, żeby Polacy zamiast rozmawiać o polityce, zamiast likwidować między sobą wykreowane przez Żydów podziały, eliminować elementy syjonistyczne z politycznego życia, walili siebie po mordach - najlepiej pod krzyżem, w końcu pan Sendencki z nim się wszędzie obnosi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej