Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CZEGO NIE MÓWIĄ LEKARZE REZYDENCI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda wypłynęła w roku 2006-tym, w którym establishment WASP-owski się szczerze wygadał, że planuje zastąpić lekarzy polskich wyznania rzymsko-katolickiego lekarzami ukraińskimi, a niepokornych wziąć w kamasze.

Lekarz rezydent z porządnej katolickiej rodziny, o ile w ogóle się dostanie na specjalizację rezydencką - musi ciężko pracować, żeby tę specjalizację w ogóle zdobyć. Zazwyczaj Polacy dostają się na specjalizację średnioopłacalną, albo słaboopłacalną, i żyją ze świadomością, że koleżanki/koledzy z rodzin żydokomunistycznych lekko, łatwo i przyjemnie są obdarowywany specjalizacjami lukratywnymi, dającymi o wiele większy dochód dochód niż te dla polskich i katolickich pariasów. W dodatku dzieci żydokomunistyczne nie muszą odpracowywać wymaganej dla specjalizacji liczby godzin, a dzieci z rodzin katolickich i prawdziwie polskich - muszą. Ano taki to jest los polskiego lekarza niewolnika. Niesprawiedliwie traktowanego.

 Oficjalnie wersja wydarzeń jest taka, że świat medyczny nie jest urządzony feudalnie, że nie ma czerwonej szlachty jerozolimskiej panującej nad światem lekarskim w Polsce. Prawda jest jednak taka, że żydokomuna, silna w świecie medycznym już za PRL-u, z pozycji pro-sowieckich przeszła na pozycje pro-WASP-owskie i w swoich planach antypolskich bardzo idzie do przodu. Prze do eliminacji katolickich lekarzy polskich.

Prawda wypłynęła dobitnie i przeraziła co bardziej rozgarniętych lekarzy katolickich w roku 2006-tym, w którym establishment WASP-owski się szczerze wygadał, że planuje zastąpić lekarzy polskich wyznania rzymsko-katolickiego lekarzami ukraińskimi, a niepokornych wziąć w kamasze. Wygadał się, prawdopodobnie po pijanemu Ludwik Dorn, za co do dzisiaj pokutuje, będąc wycofanym do głebokich odwodów politycznego środowiska pro-WASP-owskiego. Wtedy, w roku 2006-tym w sukurs przyszła polskim lekarzom Rosja otwierając swoje podwoje dla medyków ukraińskich i hojnie im płacąc, i wtedy też pewna część lekarzy z Ukrainy wyjechała do Izraela. Ukraińcy do Rosji wyjeżdżali bez oporów, bo nie było tam bariery językowej (kształcili się po rosyjsku) płace plus łapówki (kwota X+Y) były w Rosji wyższe niż w Polsce, a jeśli by mieli już jechać na Zachód to nie do biednej Polski, lecz do bogatych Niemiec. Żydokomuna znad Wisły nie miała zatem w latach 2006-2016 ukraińskich zasobów ludzkich, aby przyprzeć do muru lekarzy polskich. Sytuacja się jednak zmienia. Mówi się, że owi lekarze ukraińscy, co do Izraela powyjeżdżali - są po kilkuletnim przeszkoleniu teraz przerzucani do Polski, aby przejąć schedę po Polakach i umocnić zniewolenie lekarzy przez WASP-ów...

Coż mogą uczynić polscy lekarze w ramach samoobrony? ROZWIĄZANIEM JEST WPROWADZENIE KAMER - stałego monitoringu w placówkach służby zdrowia tak jak zrobiliśmy w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2004-tym. Kiedy będą kamery w oddziałach i przychodniach to będzie widać czy w ogóle, kto, ile i jak pracuje? To takie proste. Elementarna sprawiedliwość, inaczej sojusz WASP-ów i Ukrów nas zeżre.

Zastanawiam się - czemu młodzi lekarze się tego nie domagają? Czemu jeszcze milczą również lekarze starsi, narodowości polskiej? Co Wam się Koledzy wydaje? Że Wróg odpuści? Że się będzie etyką i litością kierował? Nie myślcie tak naiwnie...

TUTAJ - link do naszych obchodów XIII-tej rocznicy wprowadzenia kamer w Warszawskiej Izbie Wytrzeźwień na Kolskiej 2/4

/-/ Eugeniusz Sendecki, lekarz medycyny

KOMENTARZE

 • Gieniu
  To ile się "polało" podczas obchodów tak okrągłej rocznicy?
  Toż bez napitki nie byłoby "kolskiej".
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:56:37 - ECH...
  Krzysiu
  Polska medycyna dźwiga się z kolan, a Tobie tylko wóda i dziewczynki w głowie! Wstydź się!
  [zżyma się na starego opoja]
  [bo w Środowisku Krzyś cieszy się z opinią znawcy trunków i płci pięknej]
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  :))

  //bo w Środowisku Krzyś cieszy się z opinią znawcy trunków i płci pięknej//

  toż to zdziwiony jestem łokrutnie, ze tylko jeden egzemplarz płci pięknej trzyma w domu :))...coś panDoktror chyba duby smalone i tak dalej...

  ciekawym jest jak pan Krzysiu na łącką śliwowice by zareagował :))
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Lekarz który jest kierownikiem przychodni i jest żydem, nawet rabinem będąc w USA, Izraelu stwierdził, że Amerykę to on ma w Polsce, można pracować od 7 do 15 i zapłacą za 48 h pracy. Tu pełny etat tam tam 2 godzin w innym miejscu znowu 2 a jak jest potrzebny to był ale już wyszedł.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Czy to na naszych oczach rodzi się nowa myszka agresorka? Tej idiotce powinni odebrać prawo wykonywania zawodu, a strach że ona będzie leczyła ludzi. To jest jakieś "ćwierć"! Ćwierć mózgu, ćwierć wiedzy, ćwierć kultury. Nigdy nie oddałbym się w ręce tego "ćwiercia". Ujawniła się kolejna nadzwyczajna kasta. Gówniarze mają poprzewracane w głowach. Ledwo odrośli od ziemi, są bez doświadczenia, a już grymaszą na pieniądze o jakich większość zwykłych Polaków może tylko pomarzyć. Ci "nadzwyczajni" smarkacze uważają, że im się należy więcej, bo to są ONI.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Facjata tego coś wskazuje pochodzenie pozostałości po kałmukach ruskich z1945r, dlatego słowo "ten kraj" to dla niej obczyzna. Bo rezydentka jest z pochodzenia córką narodu handlowego. Dlatego słowo "Polska" nie przechodzi jej przez gardło. Misja lekarska w Las Vegas?? Ta od kiedy misje lekarskie są w USA. Człowieku czy Arizona i Teksas potrzebują polskich KONOWAŁÓW z papieroskiem przy mustangu hhahabuhahaaa!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Protestująca o podwyżkę rezydentka: "Tatusiu, dlaczego ja jeżdżę mustangiem, a mój kolega ze studiów autobusem?" Tatuś rezydentki: "Nie martw się, córeczko, kupię ci autobus".
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Na światło dzienne wyszło i to, że ta Pikulska nie jest dr/lekarzem medycyny, jest mgr medycyny i to bez napisania pracy dyplomowej. Pikulska od 2013 r jest właścicielką prywatnego gabinetu lekarskiego, zatrudnia w nim lekarzy.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  http://kontrowersje.net/sites/default/files/pikulska.jpg
  Rezydentka Katarzyna Pikulska (Guta) zemdlała nie z głodu, ale na widok Mustanga

  http://kontrowersje.net/rezydentka_katarzyna_pikulska_guta_zemdla_a_nie_z_g_odu_ale_na_widok_mustanga

  Ps...Takiej pani "doktor" to bym se nawet ciśnienia nie dał zmierzyć ...bo by mi skoczyło, a IQ spadło.

  Studia za darmo to mało za staż też my płacimy :

  ".. Pieniądze na rezydenta są płacone z ministerstwa zdrowia "

  ale okazuje się że to wszystko

  i tak nie ważne

  bo za mało płacimy :)))

  https://pbs.twimg.com/media/DMCHblkW4AAdrEa.jpg:small


  "Internauci wiedzą swoje. Demaskują liderów protestu rezydentów i bezlitośnie oceniają żądania lekarzy."
  https://pbs.twimg.com/media/DMBdodlUMAAg1d2.jpg


  Dlatego, kiedy minister Prezydenta Dudy wysyłał do PiS komunikat polityczny "róbcie to o co was prosimy, albo rozwalimy PiS lub zrobimy przedterminowe wybory" nie wiedział człowiek co czyni. Z takimi wynikami, Kaczyński PRZYCIŚNIĘTY do muru wyrzuciłby jednego posła Rzepeckiego albo jednego posła Gowina bo cała reszta trzyma się Kaczyńskiego. A nawet zrobiłby OSTATECZNIE wcześniejsze wybory, po których PiS stojący naprzeciw Prezydenta byłby jeszcze silniejszy, a Prezydent delikatnie mówiąc nielubiany w jakimkolwiek elektoracie. Jak więc widać, doradcy Prezydenta Dudy nie mają czym straszyć PiS. Mam rację?
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  https://pbs.twimg.com/media/DMGD-GbXkAAsGsj.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DMGaHquX0AEjXa4.jpg:small  To jeszcze nie koniec tej farsy :))) Zbierają pieniądze na... głodówkę! A filmik z nią, tą Pikulską genialny, jakbym zobaczył w akcji radziecką przodowniczkę wiejskiego kola Komsomołu. Ten arogancki ton, te wyuczone na pamięć slogany i hasła, ten tępy wzrok, i ta pewność siebie bo to "słuszne" przecież media nadadzą...
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Rewolucji to chyba koniec i podrygi jeszcze w TV bo do lekarskiej wierchuszki na pewno poszedł sygnał z politycznej kuchni żeby zrobiła sobie porządek ze szczylami bo stracić może najwięcej.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Mojego syna koleżanka jest obecnie na rezydenturze, zapytałem ją co sądzi o tym proteście i "dlaczego nie strajkuje" - powiedziała, że życzy tym młodym lekarzom więcej pokory, oraz że powinni wiedzieć na co się piszą jak szli na medycynę.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34 już piszą skargi do "zagranicy"..
  Naczelna Rada Lekarska poskarżyła się "zagranicy". Jest ostra reakcja ministra Radziwiłła.
  http://niezalezna.pl/206019-naczelna-rada-lekarska-poskarzyla-sie-quotzagranicyquot-jest-ostra-reakcja-ministra-radziwilla

  Poniższy komentarz mówi wszystko o rezydentach i tzw. "lekarzach!

  elzbietawozniak 16.10.2017 10:44
  Komentarze: 543 Reputacja:
  A gdzie byl ten pieprzony Hamankiewicz kiedy rzadzila POi PSL??? Niech sie zajmnie sprawa Izby Lekarskiej bo oni robia tak jak wysoka kasta sadowa !!!! Jak moj maz lezal w szpitalu i byl blad lekarski i potem umarl bo mu nie zrobili koroniografii powiedzieli lekarze w Zgorzelcu ze bez koromiografii mozna zyc a moj maz za dwa miesiace umarl . Zlozylam pozew do sadu i zwrocilam sie do Izby Lekarskiej to lekarka robila wszystko zeby mnie nie wpuścić i uciekla przedemna a jej kolezanka wybiegla za mna zeby zobaczyc jakim autem przyjechalam i zapytala ktore pani auto ?? Odpowiedzialam ta Omega !!!! A ona do mnie nie boi sie pani ze jak bede w potrzebie i pojde do szpitala to lekarze odmo wia mojego leczenia?? Powiedzialam ze zaskarze ich do Helsinek !!!I to maja byc lekarze To sie wszystko dzialo w Wroclawiu!!!!Izba Lekarska Wroclaw .
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  A niech tam siedzą i strajkują nawet rok. Kto kogoś przymusza żeby wykonywać zawód lekarza ? A czy studia były płatne ? Bo na przykład w Szwecji bierze się z CSN na takie studia 6 letnie bardzo dużą pożyczkę. Później ludzie pracując przez wiele lat ją spłacają. Niech może idą do prywatnych przychodni czy szpitali. A reasumując kto z nas zaczynając pracę miał od razu wysokie apanaże ? To jest czysto polityczne, są napuszczeni przez lewactwo. Bo ta hołota nie ma żadnego pomysłu, programu czy propozycji dla Polski. Tylko zamęt.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Kolejna kasta pokazała się, ilu jeszcze będzie tych zdrajców? Za judaszowe srebrniki sprzedają Ojczyznę. Opozycyjna patologia wykorzystuje każdą okazję do walki z demokratycznie wybranym Rządem. Ohyda. Pan minister ma rację. Strach się leczyć u lekarzy. To kasta łapówkarzy. Nasilić kontrole lekarzy którzy maja prywatne gabinety biorą kasę i nie dają paragonów oszukując państwo. Przypilnować lepiej dziadów pod kątem płacenia podatków ! Środowisko lekarskie w 50% jest plemienne; zobaczcie zdjęcia ze zjazdów starszych roczników; oszustwa przy egzaminach są nagminne; konkursy na rezydentów są fikcją... kolejna "kasta"...Polacy mają być niewolnikami różnych wyższych kast!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Realizuje się plan "ulica i zagranica". PIS przyzwala na harce totalnych, taki Kramek bezkarnie na wolności łazi, pluje i nawołuje do obalania rządu. Mamy nadal państwo teoretyczne. Gdyby rządziła PO wjechałaby tam z pałami policja i zaorała "głodujących". Lekarz mający prywatny gabinet nie powinien być zatrudniony w szpitalu(szpital płaci ZUS -prywatnie nie muszą już płacić oraz wykorzystywanie sprzętu szpitalnego do celów prywatnego przyjmowania). Tak jest w większości państw na świecie. Sami się proszą o uporządkowanie służby zdrowia. PiS do dzieła!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Panie ministrze, ani kroku w tył, niech niemiecka izba lekarska, płaci szczeniakom 6000 zł/m-c. Okazja sama się nadarzyła, za zdradę kraju rozwiązać izbę lekarską i wprowadzić system niemiecki albo prywata albo publiczna. Od początku było wiadomo, że to nie żaden protest lekarzy, a element niszczenia państwa przez Targowicę z PO i Nowoczesnej, za niemieckie pieniądze. A może tak by się lekarze najpierw zabrali do porządnego leczenia w ramach NFZ. Ostatnio jedna z moich wizyt trwała 5 minut, nie było żadnej kolejki, by się tak spieszyć ale przed wejściem czekałem 10 minut, bo "pan doktor" rozmawiał przez telefon (słychać było, że to całkowicie prywatna luźna rozmowa) na moje pytania odpowiadał zdawkowo, widać było, że zdecydowanie mu przeszkadzam w "pracy". Ponoć są sytuacje, gdzie ten sam lekarz w ośrodku nie potrafi wyleczyć, ale w prywatnym gabinecie od razu dostaje oświecenia ? Minister zdrowia powinien rozwiązać tą tzw Naczelną Radę Lekarską, to jest relikt PRL. To są kolesie którzy hamują reformy w służbie zdrowia, nigdy nic nie zrobili w tej kwestii. A dla pana ministra koniec sielanki, on myślał, że to jest zabawa, tu są takie zagrywki aby nic się nie zmieniło w tym układzie. Zacząłbym od kadr prof Chazan na ministra zdrowia, dr Jaśkowski na dyrektora SANEPIDU, prof Majewska na konsultanta epidemiologii, prof Talar na konsultanta chirurgii, prof Burzyński z USA na konsultanta chorób nowotworowych, inż Zięba na rzecznika praw obywatelskich, inż Zięba ( walczy o życie nienarodzonych)z Radia Maryja na rzecznika praw dziecka, Radziwiłł w odstawkę, za słaby, pan się nie nadaje, jak na razie zwiększa sprzedaż firm i biznesu żerującego na zdrowiu Polaków, on nic nie zmieni, zapomnijcie. Rozwiązać Izby lekarskie, bo to kasta ścigająca niezależnych lekarzy. Wtedy dopiero można mówić o początkach dobrej zmianie w służbie. Jak na razie to co robi Radziwiłł to wyrzucanie w błoto naszych pieniędzy
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  Rezydenci te niby lekarze tak z 50% i tak nic nie potrafią, to pospolite pazerne tłuki. Kto ich szkolił.? [Słownik PWN: Rezydent: ubogi krewny, przyjaciel lub wysłużony oficjalista mieszkający stale na dworze szlacheckim i będący na utrzymaniu gospodarza*Janda i Materna pasują do opisu.] Statystyka jest taka- 1 dobry lekarz specjalista na 10 pseudo lekarzy!!! i to są fakty bezlitosne, doświadczyłem to na sobie. Wyhodowano po 1989 roku kolejną KASTĘ roszczeniowych nierobów. Jak przyjdzie co do czego to "zwykły" lekarz na niczym się nie zna (nie mówię tu o autentycznych specjalistach-chirurgach w danej dziedzinie-ich jest w sumie niewielu) - najlepiej leczy zapisując ketonal na wszystkie dolegliwości, taki jest POziom tych psudo-lekarzy. Lewactwo ma niespożyty talent do zapewniania nam codziennej dawki dobrego humoru. Ich zdolności do samozaorywania są niepojęte. Zwrócę również uwagę, że społeczeństwo finansuje wielu przyszłym lekarzom naukę „gratis”, a trudy ucznia związane z nauką każdego zawodu (nie tylko) z medycyną to własna inwestycja i spełnianie własnych wyborów. Na dobrą sprawę, to powinno być tak, że jak się kształcił "za darmo" na państwowej uczelni, to po studiach robi specjalizację w Polsce i co najmniej 15 lat pracuje w Polsce. Albo płaci za studia. I z głowy. Zmiana w służbie zdrowia jest potrzebna, bo to worek bez dna, nawet te 6.8% zmarnują, rozkradną, ale zastanawia, dlaczego wszyscy zaczęli protesty jak PiS wygrał wybory, wcześniej nie było im źle? Wygląda to niestety strasznie politycznie, czyli dobro pacjenta wcale może im nie leżeć w duszy. nie zawierać umów o pracę z protestującymi, ponieważ oni nie będą nigdy prawdziwymi lekarzami, lecz działaczami związkowymi, albo politykami. Proszę nie szastać pieniędzmi z moich składek. To nie są, nie są, i nie będą żadni lekarze to bachory totalnej Targowicy ! To nie wychowawcze, żeby osoby, na które przez 6 lat studiów łożyło państwo robiły taki harmider. A co z ich powołaniem ? Ich trzeba się po prostu BAĆ ! Płatne studia medyczne kosztują w Polsce 66 600 euro x 4.2 to mamy 280 000 zł. Tyle proponuję rezydentom zwrócić do kasy państwa, natomiast nowi studenci medycyny powinni zaciągnąć kredyt jeśli chcą studiować. Mojej żony szwagier jest chirurgiem i radiologiem już na emeryturze. Żyje z dyżurów. Dom, kilka mieszkań w tym w trójmieście, koniaczki i różne wódeczki a samochody najwyższej klasy zmienia jak rękawiczki. Średniak lekarz. Lubi w "żyłę" i gardło. Mój sąsiad ratownik medyczny mówił, że lekarze rozniosą finansowo ten kraj, a pensja w szpitalu w którym pracuje lekarska przekracza 40 tysięcy złotych, przypadkowo jeden z tych "bubków" jak powiedział, zostawił kartkę z wypłaty na dyżurze. Oni zarabiają 10 razy tyle co inny wykształcony personel medyczny a zawód kastowy to idzie POkoleniowo!!! Rozmowy jakie prowadzą na dyżurach dotyczą tylko pieniędzy, samochodów, wycieczek, willi a pacjentów to oni mają głęboko w dupie, naśmiewają się z nich po ich wyjściu. Nie wolno rządowi ustępować szkodnikom. Za 1 dyżur 2400 zł .,... to mało ? według ciebie? a są szpitale gdzie płacą 180 zł brutto za godzinę dyżuru rezydentom, lekarzom więcej... inny zasuwa cały miesiąc za 2400 .. w żadnym zawodzie nie można tyle dorobić co dorabia lekarz .. posiedzi 3 godz. w szpitalu i biegnie na praktykę prywatną albo z niej już do przychodni. To, że rezydenci nie chcą brać dyżurów na oddziałach, to rozumiem...... boją się oni jedno osobowej, własnej odpowiedzialności, mając świadomość, że ich dotychczasowy poziom wiedzy, nie sprosta wyzwaniom, które mogą ich czekać. Ale, że nie chcą, brać tych dyżurów /najlepiej płatnych/ na izbie przyjęć, to tego już nie mogę zrozumieć, bo akurat na izbę przyjęć to oni się już powinni nadawać, a na dodatek tego na oddziałach mają lekarzy specjalistów, z którymi mogą sobie przekonsultować poszczególne przypadki. W bogatej Germanii lekarz po studiach tzw "Assistenzarzt" zarabia dziś na rękę (netto) 2200-2400 euro. Tyle też zarabiają regipsiarze jak się trochę postarają. Na życzenie mogę wysłać linka z dokładnymi tabelami stawek wynagrodzeń. Przykładem może być jeden z lekarzy z K.. który dyżur pełnił w domu na przeciwko dyżurki pielęgniarek, dawały mu znak gaszeniem światła gdy był potrzebny a i tak czasem nie mogły się go dowołać, bo płoty za domem spawał. On był w Kanadzie tylko spawaczem, bo nie zdał egzaminów, tak z medycyny jak i języka, wrócił przed upływem 10 lat(pielęgniarka traci prawa po 5 latach) by nie stracić prawa do leczenia, był bardzo cienki w zawodzie, dano mu szansę przesiedzenia do emerytury. Koledzy na niego tego konowała co mi bardzo zaszkodził i nie tylko on tam, cedowali swoje dyżury by emeryturę miał odpowiednią. Leżałem tam prawie dwa lata, o lekarzach i pielęgniarkach, same negatywy to mógłbym książkę napisać. Po 7 latach procesowania się z nimi o dziwo wygrałem. W Niemczech w bogatym kraju rezydenci zarabiają najmniej. Bo to jest normalne przepisowo. Żeby zarabiać więcej musza się wykazać, to naturalne. Muszą nabrać praktyki i czegoś się nauczyć. Bo co to za lekarz któremu zaraz na starcie płaci się więcej niż lekarzowi po stażu. To jest jakaś paranoja !!! Podpisywali umowę i wiedzieli ile będą zarabiać. A co z przysięgą Hipokratesa?? I ich powołaniem, Polska za darmo ich wyuczyła a oni zamiast się wziąć do pracy to sobie rotacyjnie "głodują". Lewacy za tym się ukrywają, ponieważ chcą destabilizacji w kraju ! I to są tzw. resortowe dzieci i wnuki ! Nie negocjować z nimi bo wtedy rząd pokazuje swoją słabość ! Dosyć tego strajkowania, mają się brać do pracy albo wynocha z kraju jak im się nie podoba! Za granicą bez stażu to najwyżej miga się na budowie albo na zmywaku można pracować. Taka jest prawda bo na lekarskie stanowisko nikt ich nie przyjmie bez praktyki, czy oni nie myślą. No tak, pracować się nie chce bo po co skoro po wyjściu ze szpitala idą zaraz na prywatną praktykę w gabinecie tatusia gdzie zbierają 200 zł za jedna 15 minutową wizytę gdzie nawet nie tkną pacjenta palcem bo się brzydzą. Do tego jeszcze prywatne badania na publicznym sprzęcie szpitalnym, za które "pan doktor" kasuje do kieszeni bez podatku. Takie wspomnienie sprzed kilku lat: wizyta u pani "profesor" trwała 5 minut, kosztowała 250 zł, a ta nawet nie zajrzała dziecku w gardło. Wypisała badanie za 450 zł u kolegi. Bezczelność i obcesowość tej "profesor" na tyle poraziła rodziców, że na badanie nie poszli. Dziecko ma się dobrze. Mojej kuzynki mąż był "lekarzem" bez specjalizacji w przychodni PKP jeszcze za tzw. komuny. Lekceważąco traktował pacjentów, przyjmując ich trzymając nogi na biurku, podkreślając tym swą wyższość. W końcu go zwolniono i nikt go nie chciał zatrudnić. Obraził się i nie znając języka bo był za tępy na naukę wyjechał do Niemiec, tam został tylko sanitariuszem którym ze względu na tępotę jest do dziś. Takich tam wielu co z Polski tam za chlebem wyjechali, lecz mało który przyznaje się co faktycznie tam robi, kim tam jest. Kolegi żona robiła tam specjalizację, pracuje w dużym szpitalu, praktyki prywatnej z tego powodu nie może prowadzić, ma 5500 euro brutto. Mówiła mi, że z jej szpitala zwolniono 6 lekarzy z Polski, za braki w wiedzy i biegłą znajomość języka, mieli 2 lata na naukę. Musieli wrócić, to samo dotyczy pielęgniarek. Moja córka mieszka w Hanowerze, jest dyplomowaną pielęgniarką, ma 3500 euro brutto, musiała zdać po dwu latach nauki języka egzamin, czyli biegle w mowie i piśmie.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:39:34
  To są pospolici łapówkarze o złodziejskiej naturze. hieny żerujące na ludzkiej krzywdzie. Najgorszy sort ludzi. Im nie zależy na dobru pacjenta a tylko i wyłącznie na własnym. Kolejna kasta uprzywilejowanych. W tym bałaganie w służbie zdrowia nikt nie da rady przeprowadzić prawdziwych reform. Trzeba zatrudnić do tego fachowców z zewnątrz, nie uwikłanych w nasze układy. Tak długo jak długo lekarze będą mogli pracować na dwa fronty, dla NFZ i prowadzić praktykę prywatną, ciągle tylko miesza się w brudnej wodzie i jest jak jest. I minister nic nie zrobi, bo jest za słaby na te układy. Naczelne rady lekarskie, adwokackie i tym podobne to ostatnie bastiony żydokomuny. Stoją na straży aby obcy poza resortowymi nie dostali się do zawody a wystarczyłyby komisje społeczne na egzaminach na prawo, aplikacje czy medycynę. Jak powiedziała przodowniczka akcji żydówka Pikulska, ta grupa przygotowywała się do akcji przez dwa lata, wszystko już jest ustawione. Niech zwrócą więc koszty swoich studiów. Jeszcze nie widzicie, że strajki są według określonego harmonogramu? Wzmożenie następuje i ma towarzyszyć każdej debacie PE na temat Polski. Tym razem się przeliczyli z tym głodem, bo PE przesunął debatę na listopad. Do tego czasu mogą pomrzeć. Aj waj! Zlikwidować rezydenturę i niech sami szukają pracy po studiach! Jako podatnik nie chce opłacać "stypendium" tępych i pazernych rezydentów!!! W tych głupich i bezczelnych łbach im się poprzewracało. Zwrot kasy za studia i wypad za granicę. A tam praca tylko jako sanitariusz lub "salowy".
 • @kula Lis 67 12:31:40 - KŁAMSTWO MATKĄ ŻYDOKOMUNY DZISIAJ
  Tak było przy aferze na Kolskiej (2004-2006) aferze pieczatkowej (aferze EKUZ, 2012), tak jest przy aferze ołówkowej (nieprawidłowosci w zarządzaniu Szpitala Wolskiego, 2013). Prawda o świecie lekarskim jest taka jak o sędziowskim. Żydokomuna rządzi, zniewala, wyzyskuje, trzyma za mordę, manipuluje i kłamie, kłamie, kłamie...
  A dzisiejsi strajkujący rezydenci? Cóż... Też kłamią, kłamią, kłamią... Co daje powód aby podejrzewac, że są przez żydokomunę prowadzeni.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej