Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

UPAMIĘTNIENIE UKŁADU Z DOROTHEENSTRASSE A.D. 2017

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WASP-y każą Polakom wierzyć i się cieszyć, że 11-go listopada 1918 odzyskalismy Niepodległość. A przecież wojna trwała nadal - i PRZEGRALIBYŚMY, gdyby Pan Dmowski nie obalił Układu z Dorothenstrasse. Prawda o końcu I Wojny Światowej jest cenzurowana.

Właśnie (22 listopada 2017, około godz. 11:00) zostałem zablokowany na dobę na FB za zamieszczenie ogłoszenia o corocznym upamiętnieniu przez narodowców Układu Z Dorotheenstrasse. Ogłoszenie wygląda tak:

 

 

 

 

 

Jest to ogloszenie takie samo jak rok temu i wczesniej. Jednak się coś "Społeczności Fejsbuka" nie spodobało i dostałem komunikat następującej tresci:

Bardzo uprzejmie odpowiedziałem Fejsbukowi w trybie zgłaszania awari w sposób następujący:

Czekam na odpowiedź. No i tak się dowiadujemy - że Portal Facebook blokuje szacowną narodową imprezę. Jako powód podając "naruszenie standardów". O co im u licha chodzi? Zatajanie prawdy o Ukladzie z Dorotheenstrasse jest "standardem"? Dlaczego i komu się prawda historyczna nie podoba?

Bardzo proszę o pomoc, jak dotrzeć do ludzi z tą informacją?

PROGAM imprezy jest następujący (taki sam jest co roku);

(1) godz. 17:00 - przy pomniku Dmowskiego - kilka wypowiedzi filmowanych dla TELEWIZJI NARODOWEJ, zapowiedział swoja obecność Wojciech Olszański, wybitny aktor i reżyser polski oraz inni celebryci TN.
(2) godz. 17:30 - oficjalny toast ku czci Romana Dmowskiego za obalenie Ukladu Z Dorothenstrasse - Bar Przejście, tam gdzie zabili Łysego.
(3) godz. 18:30 - nieoficjalna impreza w Studio TELEWIZJI NARODOWEJ (wejście za zaproszeniami imiennymi, lista w Redakcji TN).

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Wieczorem 23 listopada 1918 roku w rzęsiście oświetlonym gmachu wielkiej loży masońskiej przy Dorotheenstrasse w Berlinie panował ruch niebywały. Zwołano zjazd wolnomularzy z całych Niemiec; wezwania podpisane były przez szereg wielkich osobistości, takich między innymi, których przedtem o udział w masonerii nawet nie posądzano. Nazajutrz po tym zjeździe rozeszły się po Berlinie wieści, że stanął na nim pakt miedzy masonerią niemiecką, a Żydami, mocą którego Żydzi otrzymują całkowitą swobodę działania wewnątrz Niemiec i szereg naczelnych stanowisk w ich życiu politycznym, a za to zobowiązują się do tego, że żydostwo międzynarodowe będzie broniło interesów niemieckich przy zawieraniu pokoju."

  To powyżej to fragment z Dmowskiego.
  Jak do Układu z D. ma się postać austriackiego kaprala Adolfa H.? Był narzędziem? Jeśli tak to czy świadomym czy tylko na zasadzie pożytecznego idioty?
  Czy może nie był narzędziem, tylko reakcją na konsekwencje tegoż układu?

  Oczywiście 5*

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jasiek 13:32:39 - HITLER WTEDY SIĘ DOPIERO WYKLUWAŁ...
  ...z komunistycznego jaja. Serio. W roku 1916-tym był ranny i stracił część genitaliów. W szpitalu wojskowym spotkał komunistów, którzy go przygarnęli i tak został członkiem Partii Komunistycznej. To są fakty starannie ukrywane, oficjalna wersja dla gojów jest taka - że był ultraprawicowcem. Jednak tak gdzieś około roku 1919-go zaczął się buntować i odszedł od komunistów "na swoje", czyli zaczął tworzyć nurt narodowo-socjalistyczny. Jednak towarzyszył mu już cały czas Martin Borman, niebezpieczny agent sowiecki.
  CZYLI w dniu 23-cim listopada 1918 Hitler mógł się błąkać w grupie komunistów żydowskich i niemieckich po Monachium i/lub Berlinie. Jako mało znaczący towarzysz z tylko jednym jadrem w mosznie, ale z wielkimi ambicjami rozpoznawanymi przez czujne oko Sowietów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej