Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ALEKSANDER JABŁONOWSKI ŚPIEWA DLA GENERAŁA RATKO MLADICIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jak narodowcy obejmą władzę w Europie - to, Pan Reżyser obiecuje - że Generała Mladicia uwolnią.

23 listopada 2017 - narodowcy upamiętniają Układ z Dorotheenstrasse (UzD) przed pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie. W spontanicznym wystąpieniu wybitny reżyser polski Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) odnosi się do haniebnego antysłowiańskiego wyroku biurokracji europejskiej na serbskim generale Ratko Mladiciu. Pozdrawia serbskiego wojskowego serdecznie, po polsku. A jak narodowcy obejmą władzę w Europie - to, Pan Reżyser obiecuje - że Generała Mladicia uwolnimy.

Tutaj: link do filmu na YT:
https://youtu.be/UqHsCYtEP2o

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Witam, coś pusto pod Pana notkami, czyżby wszyscy zbanowani?

  Korzystając z okazji, mam pytanie, dlaczego Telewizja Narodowa wykorzystuje niepełnosprawnych, jak i aktora Olszańskiego..
  To tak w odniesieniu do sporu jaki wynikł z Mizia/JackCaleib
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/10/25/kto-donosil-na-kanal-jack-caleib-sandecki-olszanski-bienko-i-siedlecki/

  Udowodnił, że zarabiacie duże pieniądze na kanale YT i że ośmieszacie myśl narodową promując niepełnosprawnych i aktora..

  Znamy się z NE jeszcze, osądów nie chcę ferować, więc proszę o ustosunkowanie się.

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 20:59:27 to kolega Sendeckiego..
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/kazb20170227002.jpg

  Jest i on wśród polityków opozycji! TW Matka też wspiera wolne sądy. Demonstracja w obronie tzw. wolnych sądów sprawiła, że osoby dawno niewidziane, a dość popularne w niektórych kręgach znów pojawiły się w przestrzeni publicznej. Wśród manifestantów w Warszawie czujni internauci dostrzegli m.in. Andrzeja Hadacza, przez niektórych zwanego "Matką". Prowokator spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu, jeden z „bohaterów” spotu Platformy Obywatelskiej, który w ostatnich wyborach prezydenckich poparł Bronisława Komorowskiego, uczestnik marszów KOD – Andrzej Hadacz okazał się tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Matka”. Donosił na swoich kolegów z kopalni. Hadacza nie mogło zabraknąć na dzisiejszej demonstracji w Warszawie.

  https://pbs.twimg.com/media/DPazdjRWkAARRpI.jpg
 • @kula Lis 67 12:02:32 - DZIĘKUJĘ ZA TEN GŁOS.
  Naprawdę, bardzo się Pan dał poznać - jako staranny analizator spraw politycznych, dociekający prawdy, wierny polskiej opinii publicznej. Dziękuję Panu za zgłoszenie tematu TW "Matka". A teraz prosze o konkrety.
 • @wk..ny 20:59:27 - JEST INACZEJ, BARDZIEJ CIEKAWIE.
  To niepełnosprawni wykorzystują TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Szczególnie moją hojność i szczodrobliwość. Z różnym skutkiem dla Polski, niestety.
  Niepełnosprawność to w ogóle ciekawy temat.
  Co do konta na YouTube "Jack Caleib" - to nie mam pełnych danych. Nie wiem jak się nazywa i jakiej narodowości była Mama tego internauty. Jak by ktoś coś wiedział - to chętnie się zapoznam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej