Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ALEKSANDER JABŁONOWSKI ŚPIEWA DLA GENERAŁA RATKO MLADICIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jak narodowcy obejmą władzę w Europie - to, Pan Reżyser obiecuje - że Generała Mladicia uwolnią.

23 listopada 2017 - narodowcy upamiętniają Układ z Dorotheenstrasse (UzD) przed pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie. W spontanicznym wystąpieniu wybitny reżyser polski Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) odnosi się do haniebnego antysłowiańskiego wyroku biurokracji europejskiej na serbskim generale Ratko Mladiciu. Pozdrawia serbskiego wojskowego serdecznie, po polsku. A jak narodowcy obejmą władzę w Europie - to, Pan Reżyser obiecuje - że Generała Mladicia uwolnimy.

Tutaj: link do filmu na YT:
https://youtu.be/UqHsCYtEP2o

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Witam, coś pusto pod Pana notkami, czyżby wszyscy zbanowani?

  Korzystając z okazji, mam pytanie, dlaczego Telewizja Narodowa wykorzystuje niepełnosprawnych, jak i aktora Olszańskiego..
  To tak w odniesieniu do sporu jaki wynikł z Mizia/JackCaleib
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/10/25/kto-donosil-na-kanal-jack-caleib-sandecki-olszanski-bienko-i-siedlecki/

  Udowodnił, że zarabiacie duże pieniądze na kanale YT i że ośmieszacie myśl narodową promując niepełnosprawnych i aktora..

  Znamy się z NE jeszcze, osądów nie chcę ferować, więc proszę o ustosunkowanie się.

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 20:59:27 to kolega Sendeckiego..
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/kazb20170227002.jpg

  Jest i on wśród polityków opozycji! TW Matka też wspiera wolne sądy. Demonstracja w obronie tzw. wolnych sądów sprawiła, że osoby dawno niewidziane, a dość popularne w niektórych kręgach znów pojawiły się w przestrzeni publicznej. Wśród manifestantów w Warszawie czujni internauci dostrzegli m.in. Andrzeja Hadacza, przez niektórych zwanego "Matką". Prowokator spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu, jeden z „bohaterów” spotu Platformy Obywatelskiej, który w ostatnich wyborach prezydenckich poparł Bronisława Komorowskiego, uczestnik marszów KOD – Andrzej Hadacz okazał się tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Matka”. Donosił na swoich kolegów z kopalni. Hadacza nie mogło zabraknąć na dzisiejszej demonstracji w Warszawie.

  https://pbs.twimg.com/media/DPazdjRWkAARRpI.jpg
 • @kula Lis 67 12:02:32 - DZIĘKUJĘ ZA TEN GŁOS.
  Naprawdę, bardzo się Pan dał poznać - jako staranny analizator spraw politycznych, dociekający prawdy, wierny polskiej opinii publicznej. Dziękuję Panu za zgłoszenie tematu TW "Matka". A teraz prosze o konkrety.
 • @wk..ny 20:59:27 - JEST INACZEJ, BARDZIEJ CIEKAWIE.
  To niepełnosprawni wykorzystują TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Szczególnie moją hojność i szczodrobliwość. Z różnym skutkiem dla Polski, niestety.
  Niepełnosprawność to w ogóle ciekawy temat.
  Co do konta na YouTube "Jack Caleib" - to nie mam pełnych danych. Nie wiem jak się nazywa i jakiej narodowości była Mama tego internauty. Jak by ktoś coś wiedział - to chętnie się zapoznam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej