Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO ZAPRASZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polonia w USA lobbuje przeciwko aktom 447/1226, a Wojciech Olszański zaprasza 8-go II 2018 (czwartek, godz.11:00) na konferencję poświęconą samoobronie krajowej. Część oficjalna przed pałacem prezydenckim, a nieoficjalna w studio TELEWIZJI NARODOWEJ.

Doczekaliśmy czasu, kiedy Zło się zaktywizowało. Jest to związane z brakiem środków płatniczych i nerwowymi przetasowaniami personalnymi. Prezydent podpisuje antypolską ustawę pełną błędów i odsyla ją do Trybunału Konstytucyjnego, aby tam ugrzęzła. Bardzo niejednoznaczna gra, ryzykowna w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich. Andrzej Duda już nie może liczyć na manipulację reżysera Grzegorza Brauna, który namówi katolicki języczek u wagi do głosowania na niego w wyborach w roku 2020-tym. Po niewiarygodnym Braunie nastał czas Aleksandra Jabłonowskiego. Ten nie pęknie i nie poprze Dudy, nawet wtedy, kiedy jego kontr-kandydatem będzie prezydent Słupska Biedroń. Dla mnie, od lat śledzącego współpracę Służb Watykańskich z WASP-ami zniewalającymi Polską to czas wielkiej satysfakcji. Tak, oto kończy sie czas Chrzanowskiego, Giertycha, Macierewicza i Brauna czyli wywodzenie elektoratu patriotycznego w pole za pomocą odwołań do idei narodowej i szermowania szyldem katolickim.
Zagadką jest jeszcze Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny Roberta Winnickiego. To też syn profesora, jak Braun, też z LPR się wywodzący, też w Radio Maryja i TV TRWAM promowany. Czy Poseł Winnicki przeciął pępowinę łączącą go z Giertychem? Czy będzie realizował politykę Okrągłego Stołu? Ostatnio stał na czele manifestacji przed pałacem prezydenckim wzorcowo domagającej się oporu wobec roszczeń izraelskich i USA, jednak nie wskazując na brytyjski zwornik tego upiornego antypolskiego sojuszu. Czyli ślad wiedzie ku Anglii, ku Giertychom...

TUTAJ - analiza podstępnej i perfidnej ustawy podpisanej przez Prezydenta Dudę;
https://youtu.be/uB_znbQa4hc

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Wszędzie żydzi...
  https://4.bp.blogspot.com/-QUp_ao7_B18/VRf7jyue5xI/AAAAAAAAJ6c/JtIyzbxBKag/s1600/Putin's%2Bmother%2BSHOLOVA%2Bis%2BJewish.jpg
 • Panie Eugeniuszu,
  nie obawia się Pan, że z Olszańskim vel Jabłonowskim lub odwrotnie, wyjdzie Pan tak samo jak z niejakim Hadaczem?

  Już wtedy nawet i krzyż, ten co to Pan nosi, nic nie pomoże.
 • Jezus, Maria - co ja czytam - ?
  To już i Braun - reżyser nie jest wiarygodny?

  Jakiego to człowiek może doznać oświecenia wałęsając się z krzyżem - no, no, no - ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej