Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO ZAPRASZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polonia w USA lobbuje przeciwko aktom 447/1226, a Wojciech Olszański zaprasza 8-go II 2018 (czwartek, godz.11:00) na konferencję poświęconą samoobronie krajowej. Część oficjalna przed pałacem prezydenckim, a nieoficjalna w studio TELEWIZJI NARODOWEJ.

Doczekaliśmy czasu, kiedy Zło się zaktywizowało. Jest to związane z brakiem środków płatniczych i nerwowymi przetasowaniami personalnymi. Prezydent podpisuje antypolską ustawę pełną błędów i odsyla ją do Trybunału Konstytucyjnego, aby tam ugrzęzła. Bardzo niejednoznaczna gra, ryzykowna w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich. Andrzej Duda już nie może liczyć na manipulację reżysera Grzegorza Brauna, który namówi katolicki języczek u wagi do głosowania na niego w wyborach w roku 2020-tym. Po niewiarygodnym Braunie nastał czas Aleksandra Jabłonowskiego. Ten nie pęknie i nie poprze Dudy, nawet wtedy, kiedy jego kontr-kandydatem będzie prezydent Słupska Biedroń. Dla mnie, od lat śledzącego współpracę Służb Watykańskich z WASP-ami zniewalającymi Polską to czas wielkiej satysfakcji. Tak, oto kończy sie czas Chrzanowskiego, Giertycha, Macierewicza i Brauna czyli wywodzenie elektoratu patriotycznego w pole za pomocą odwołań do idei narodowej i szermowania szyldem katolickim.
Zagadką jest jeszcze Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny Roberta Winnickiego. To też syn profesora, jak Braun, też z LPR się wywodzący, też w Radio Maryja i TV TRWAM promowany. Czy Poseł Winnicki przeciął pępowinę łączącą go z Giertychem? Czy będzie realizował politykę Okrągłego Stołu? Ostatnio stał na czele manifestacji przed pałacem prezydenckim wzorcowo domagającej się oporu wobec roszczeń izraelskich i USA, jednak nie wskazując na brytyjski zwornik tego upiornego antypolskiego sojuszu. Czyli ślad wiedzie ku Anglii, ku Giertychom...

TUTAJ - analiza podstępnej i perfidnej ustawy podpisanej przez Prezydenta Dudę;
https://youtu.be/uB_znbQa4hc

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Wszędzie żydzi...
  https://4.bp.blogspot.com/-QUp_ao7_B18/VRf7jyue5xI/AAAAAAAAJ6c/JtIyzbxBKag/s1600/Putin's%2Bmother%2BSHOLOVA%2Bis%2BJewish.jpg
 • Panie Eugeniuszu,
  nie obawia się Pan, że z Olszańskim vel Jabłonowskim lub odwrotnie, wyjdzie Pan tak samo jak z niejakim Hadaczem?

  Już wtedy nawet i krzyż, ten co to Pan nosi, nic nie pomoże.
 • Jezus, Maria - co ja czytam - ?
  To już i Braun - reżyser nie jest wiarygodny?

  Jakiego to człowiek może doznać oświecenia wałęsając się z krzyżem - no, no, no - ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej