Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PATLEWICZ KŁAMIE O WSPÓŁPRACY JABŁONOWSKIEGO Z KACIK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znany youtuber Radosław Patlewicz na warszawskich targach książki został publicznie zapytany o swoje oskarżenie Aleksandra Jabłonowskiego o współpracę z Bronisławem Komorowskim i Jowitą Kacik, spin-doktor kampanii wyborczej przegranego prezydenta.

Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) odwiedził targi książki historycznej w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim w Warszawie. Na tych targach swoje stoisko miał Radosław Patlewicz. Doszło do aktu wymierzenia dziejowej sprawiedliwości. Związany z Mediami-Trzech-Macew naiwny Patlewicz został pociągnięty do odpowiedzialności za słowo, publicznie i przy wielu świadkach w atmosferze skandalu poniósł konsekwencje za oszczerstwo przeciwko Wojciechowi Olszańskiemu (Aleksandrowi Jabłonowskiemu) - że ten jest dobrym znajomym Jowity Kacik, doradcy Bronisława Komorowskiego w przegranej kampanii wyborczej A.D. 2015. Kłamstwo to, powołując się na Patlewicza powielił za pomocą WASP-owskiej Wikiedii tzw. "Redaktor Popik", informatorzy TELEWIZJI NARODOWEJ donieśli, że prawdopodobnie jest to znany w kręgach wszechpolskich i opusdejowskich jezuita Rafał M. również współpracujący z Mediami-Trzech-Macew, jak powiadają - medialnego ramienia Opus Dei i samego Wojciecha Giertycha.

Aspirujący do miana historyka Patlewicz w maju 2018 za pomocą internetowego serwisu filmowego YouTube pomówił fałszywie Jabłonowskiego, że współpracuje z Jowitą Kacik, spin-doktorem Bronisława Komorowskiego oraz obiecywał, że wkrótce przedstawi niezbite dowody na tę współpracę, jednak do dnia dzisiejszego takich dowodów nie przedstawił. Nie poinformował polskiej opinii publicznej również o tym - kto go zdezinformował. Tym samym bierze całkowitą odpowiedzialność za to kłamstwo przeciwko Aleksandrwoi Jabłonowskiemu. Po tym oszczertwie ożywła się kariera medialna Patlewicza, tak jak by jakaś mocarna dłoń odwdzięczała mu się za antypolskie oszczerstwo....

Jabłonowski znany jest z wielkiej pogardy wobec tego, co ludzie o nim myślą, szczególnie ludzie manipulowani przez różnych oszustów, jednak nie pozwala na oszukiwanie polskiej opinii publicznej co do faktów. Nie lubi jak się Polakom wciska ewidentne kłamstwa. Film z oszczerstwami do dnia dzisiejszego jest obecny na YouTube i ma 56 tysięcy wyświetleń. Jabłonowski określił takie zachowanie jako typowo żydowskie i tak właśnie się odniósł do Patlewicza na targach książki - jako do przedstawiciela narodu okupującego Polskę, dezinformującego Polaków świadomie i w złej woli.

Radosław Patlewicz trwający przy swoim kłamstwie, czyniąc z niego cnotę, oświadczył na głos publicznie Jabłonowskiemu, że zupełnie go to nie obchodzi - jaka jest prawda. Słyszało to wielu ludzi, w tym i Przemysław Holocher, właściciel wydawnictwa publikującego twórczość Patlewicza. Za Jabłonowskim opowiedziała się pewna leciwa dama obecna w tłumie zdegustowanym oszczercą Patlewiczem.

Jabłonowski bardzo zagniewany, z trudem hamujący chęć wzięcia odwetu na oszczercy, uprzejmie zaproponował Patlewiczowi złożenie dementi, ten jednak nie chce ujawnić, kto go w błąd wprowadził, ani też nie chce przeprosić i przyznać się do błędu. Podważa to jego rzetelność jako historyka. Podczas wymiany zdań między Olszańskim a Patlewiczem doszło do pohukiwań i przekrzykiwań. Wszystko filmował Krzysztof Łuksza, jednak nie zdecydował się dotąd opublikować tego interesującego materiału.

Redakcja TELEWIZJI NARODOWEJ wzywa Redaktora Łukszę do aktu odwagi cywilnej i opublikowania filmowej relacji z tego niewątpliwie interesującego wydarzenia.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Dobre
  Kiedy będzie w sieci? To byłby hit. A Pana z kamerą nie było?
 • Jabłonowski to, ... Jabonowski tamto: A co TW Matką? Zmarł?
  A jeśli tak to ze starości, czy ze zużycia? (:

  Tw matka >> https://wiadomosci.wp.pl/tag/tw%20matka

  * Czyżby "Pan Jabłonowski" był Pana najnowszą MEGA-PRODUKCJĄ
  >> https://www.youtube.com/watch?v=MFC8QgNgikE

  panie Nad-Redaktorze? (:
  >> https://www.youtube.com/watch?v=CBk9uvxJP-A&t=113s
 • Co tam się dzieje?
  Słucham i oglądam Was od długiego czasu, jednak poziom Waszego występowania, bo tak to nazwę w tej chwili, jest coraz niższy.
  Przyjechała pani z Niemiec i zamiast być eksponowana z mozliwością swobodnej wypowiedzi, Wy popisywaliście się, czyli Olszański i Sandecki jak jakieś gwiazdy, w tyle ta pani i Poręba jak jacyś ci, co sprzątają kurze w tym mikrym pomieszczeniu Telewizji Narodowej.
  Nie podoba m się też to, że Olszański coraz bardziej chamieje, kompromitując byłych, zacnych pracowników PGR.
 • O co chodzi
  Z tymi 3ma macewami?
 • Programowanie Polaków do buntu społecznego/powstania narodowego
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/programowanie-polakow-do-buntu.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej