Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ALEKSANDER JABŁONOWSKI W 76 ROCZNICĘ LUDOBÓJSTWA NA WOŁYNIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed Pałacem Prezydenckim (dzisiaj, czwartek 11 VII 2019 o godz.18:00) patrioci polscy (NFP, SND, ZS, TN) wspomną nierozliczone jeszcze Ludobójstwo Polaków na Wołyniu. Przemówienie wygłosi Wojciech Olszański i Maciej Poręba.

Kolejny raz spotkamy się w najważniejszym salonie politycznym Warszawy - na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim. ZAPRASZAMY do wysłuchania słowa patriotycznego (Wojciech Olszański - przywódca Narodowego Frontu Polskiego, Maciej Poręba - ekspert d/s polityki wschodniej TN, Włodziemierz Rynkowski - Prezes Związku Słowiańskiego.

Spotykamy się aby wspomnieć Tych Polaków i Przyjaciół Polaków, którzy bronili się przed Ludobójcami, którzy zachowali człowieczeństwo - w tamtych WASP-owskich czasach bestialstwa na Wołyniu.

Poruszony zostanie polityczny, bieżący aspekt tamtego ludobójstwa, a szczególnie zakaz posiadania broni osobistej i automatycznej przez Polaków dzisiaj - egzekwowany przez pro-WASP-owskie Władze Rzeczypospolitej. Zwrócimy się do Prezydenta Andrzeja Dudy o zniesienie tego zakazu.

Moja Rodzina przeżyła tamte czasy na Wołyniu, mieliśmy młyn w Niesuchojeżach nad Turią w Powiecie Kowelskim. Sendeccy pracowali przy organizowaniu oddolnej samoobrony Polaków przed ukraińskimi bandami, która później została przejęta przez WASP-owski Rząd Londyński, przeformowana w 27-mą Dywizję Armii Krajowej i podstępnie wydana w łapska sowieckie - na śmierć.

Zgromadzenie będzie rejestrowane przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ, będzie emitowane na żywo na kanale "eugeniuszsendecki" na YouTube - w systemie "live".

TUTAJ - link do filmu z wypowiedzią Aleksandra Jabłonowskiego i zaproszeniem: https://youtu.be/1OlWsGiiT-0 .

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej