Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ALEKSANDER JABŁONOWSKI W 76 ROCZNICĘ LUDOBÓJSTWA NA WOŁYNIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed Pałacem Prezydenckim (dzisiaj, czwartek 11 VII 2019 o godz.18:00) patrioci polscy (NFP, SND, ZS, TN) wspomną nierozliczone jeszcze Ludobójstwo Polaków na Wołyniu. Przemówienie wygłosi Wojciech Olszański i Maciej Poręba.

Kolejny raz spotkamy się w najważniejszym salonie politycznym Warszawy - na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim. ZAPRASZAMY do wysłuchania słowa patriotycznego (Wojciech Olszański - przywódca Narodowego Frontu Polskiego, Maciej Poręba - ekspert d/s polityki wschodniej TN, Włodziemierz Rynkowski - Prezes Związku Słowiańskiego.

Spotykamy się aby wspomnieć Tych Polaków i Przyjaciół Polaków, którzy bronili się przed Ludobójcami, którzy zachowali człowieczeństwo - w tamtych WASP-owskich czasach bestialstwa na Wołyniu.

Poruszony zostanie polityczny, bieżący aspekt tamtego ludobójstwa, a szczególnie zakaz posiadania broni osobistej i automatycznej przez Polaków dzisiaj - egzekwowany przez pro-WASP-owskie Władze Rzeczypospolitej. Zwrócimy się do Prezydenta Andrzeja Dudy o zniesienie tego zakazu.

Moja Rodzina przeżyła tamte czasy na Wołyniu, mieliśmy młyn w Niesuchojeżach nad Turią w Powiecie Kowelskim. Sendeccy pracowali przy organizowaniu oddolnej samoobrony Polaków przed ukraińskimi bandami, która później została przejęta przez WASP-owski Rząd Londyński, przeformowana w 27-mą Dywizję Armii Krajowej i podstępnie wydana w łapska sowieckie - na śmierć.

Zgromadzenie będzie rejestrowane przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ, będzie emitowane na żywo na kanale "eugeniuszsendecki" na YouTube - w systemie "live".

TUTAJ - link do filmu z wypowiedzią Aleksandra Jabłonowskiego i zaproszeniem: https://youtu.be/1OlWsGiiT-0 .

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej