Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Albin Siwak mówi o Grunwaldzie i zapowiada, że pojawi się przy Krzyżu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miecze spod Grunwaldu zostały ofiarowane przez reżysera filmu "Krzyżacy" Aleksandra Forda Albinowi Siwakowi. Jestesmy w domu tego słynnego działacza związkowego - czlonka Komitetu Centralnego PZPR. Prosimy gospodarza, żeby się pojawił przy Krzyżu...

Albinowi Siwakowi czarny pi-jar od lat robiły kręgi "Salonu". Chodzilo o o-bezwladnienie gojów, żebyśmy nie mieli oparcia w ludziach narodowosci polskiej w aparacie władzyza PRL-u i dzisiaj. Ale TELEWIZJA  NARODOWA nie zważając na czarną legendę antypolską sięgnęła do źródła. Przedstawiam Państwu efekt odwiedzin w domy ALbina Siwaka i nagrania z gospodarzem reportażu przez Zbigniewa Juźków i piszącego te słowa. Rozmawialismy o wielu sprawach. Wywiad sfilmowany mozna w internecie oglądać w odcinkach na moim koncie - szczególnie polecam fragment, na którym prezentujemy dwa nagie miecze i Albin Siwak wprost odwołuje się do Grunwaldu;

http://www.youtube.com/watch?v=Lc8J_nX8v1A

i - na koncie Zbigniewa Juźków, który w jednym filmie zawarł wszystko - materiał trwa prawie 81 minut;

http://www.youtube.com/watch?v=d-GyO1_78Ek

Szczególnie cenną wiadomością jest zapowiedź że Pan Siwak pojawi się przy Krzyżu na Krakowskim Przedmieściu i tam będzie kontunuowal swoje przesłanie dla Polaków;

http://www.youtube.com/watch?v=WcLeUYBU8nM

KOMENTARZE

 • Brawo Panie Siwak
  Tego wywiadu powinni posłuchać ci wszyscy, którzy myślą ciągle kategoriami my i oni(tam stało zomo a tam solidarność). Wtedy dojdą do wniosku, że w Polsce jedynym ruchem jaki powinno się wspierać, to OBÓZ POLITYKI POLSKIEJ-nie prawicowej, nie lewicowej, nie centrowej-tylko POLSKIEJ. Pan Albin słusznie wskazuje tych, którzy dzielą polaków na tych dobrych z solidarności i złych z PZPR. Historia nigdy nie była jednoznaczna, bo tam gdzie byli zdrajcy, byli też i patrioci. Musimy zdać sobie sprawę, że tak w PRL jak i dziś jesteśmy ogrywani jako Polacy i Słowianie przez to samo plemię żmijowe. A więc musimy odrzucić sztuczne podziały na prawicę,lewicę i centrum i myśleć w kategoriach interesu polskiego. NIE DZIELMY POLSKIEJ KRWI, bo jest ona zbyt cenna.
 • Divide et impera
  Zaprogramowano dla Polaków dwie "główne partie polityczne" które walczą na śmierć i życie o to która z nich będzie nas sprzedawać obcym.
  Ta walka tworzy trwały podział w narodzie polskim po to abyśmy nie mogli się obronić przed grabieżą i niewolą.

  Panu Albinowi serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i długich lat "żelaznego" zdrowia.
 • @
  Ostatnio odnoszac sie tematycznie do mojego postu (przepraszam pisze na komp. bez polskich znakow) podal mi fragmenty ksiazki Albina siwaka. ciekawe rzeczy tam sa
 • Czy was pogięło?
  Co to za nowy "trynd" w Internecie, a teraz także na NE, się pojawił? Wielbicieli Albina Siwaka? Ogarnijcie się! Nie pamiętacie okresu pierwszej (i jak się okazuje) jedynej Solidarności? Co wówczas reprezentował sobą ów partyjny beton ze swym jednookim symbolem?

  Ja dobrze pamiętam tamte czasy i na żadne takie manipulacje się nie piszę.

  Przypomnę tylko dowcip z tamtych czasów: Przychodzi do urzędu człowiek z wnioskiem o zmianę personaliów. Urzędnik pyta: A jak się pan nazywa? Pada odpowiedź: Albin Dupa. Urzędnik na to ze zrozumieniem: Oczywiście, rozumiem, takie nazwisko... Na to rzecze petent: Ale ja chcę zmienić imię!

  Więc nie wciskajcie ludziom ciemnoty, że oto jedyny porządny i prawy Polak się objawił. Ja tego nie kupuję! Niech robi karierę w SLD.
 • @Purysta
  Nie chcę, żeby pan wielbił kogokolwiek poza Panem Bogiem i Matką Najświętszą, królową Polski. Z informacjami podawanymi przez Albina Siwaka powinien się Pan (będąc prawym Polakiem) po prostu zapoznać. Tylko tyle. Prawda nas wyzwoli.
 • @Edward Snopek
  Proszę opowieść o Albinie Siwaku potraktować z uwagą. Poszukiwać prawdy i szukać innych ludzi rozumnych i dobrych. Ja zawsze opowiadam ludziom o tym, co mnie spotkało jak pracowałem na Kolskiej (w warszawskiej izbie wytrzeźwień). Jeśli ktoś umie to zrozumieć i wyciągnąć wnioski - to jest dla mnie osobą wiarygodną i rozumną, z którą mogę współpracować. Po prostu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej