Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

INCYDENT POD NAMIOTEM SOLIDARNYCH 2010 NAGRANY PRZEZ WOJCIECHA PALUSKE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy na bieżąco monitorują sytuację pod Pałacem Prezydenckim. To jest skuteczna metoda zabezpieczenia się przez działaniami antypolskim.

Wojciech Pałuska zarejestrował incydent pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie - przy namiocie Solidarnych 2010

A oto link do filmu;

www.youtube.com/watch?v=YCrNSQqaPXo

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Włodzimierz Kaczanów w obronie wlasnej odtrącił osobnika, który...
  ...zaatakował go fizycznie (uderzył). Z filmu wynika, że jest aż trzech świadków tego wydarzenia. Oto jak dzialają media polskie - w dłoniach uczciwych ludzi kamera staje się solidnym środkiem obronnym, identyfikuje agresora i pomaga analizować wydarzenia. Szczególnie uwagi pani - świadka wydarzenia o szalonym spojrzeniu agresora - bezcenne. A Włodzimierz Kaczanów, co widać na filmie - spokojny, stonowany, grzeczny.
 • Edward Mizikowski przemawia i głośno mówi, że zebrani przed Pałacem będą się bronić...
  ...przed agresywnym i nienawistnym atakowaniem ich legalnej demonstracji. Z ust Edwarda padają gorzkie słowa, że nie będzie już nadstawiania drugiego policzka!
  Radzę film sobie ściągnąć, bo chyba będzie usunięty - z powodu drastyczności i wręcz wzorcowego, pokazowego zastosowania mediów prywatnych dla obrony Sprawy Polskiej. Wojciech Pałuska realizując wzorzec TELEWIZJI NARODOWEJ - czyli filmowania waznych wydarzeń i umieszczania ich w internecie pokazal jak nalezy postępować. Miejmy świadomość, że to będzie również najlepsza obrona przed nielegalnym zastosowaniem ogłuszaczy przeciwko legalnym demonstracjom przez Grupę Trzymającą Władzę.
 • Koniec
  nadstawiania policzków!!!

  Jeśli ktoś nas atakuje - mamy prawo i obowiązek się bronić!
  Nawet do poskromienia bandyty - cokolwiek to znaczy.

  Bandyta musi wiedzieć, że jeśli podnosi rękę na innych spokojnych ludzi, to może oberwać.
  OBERWAĆ!!!
 • Wojciech Pałuska informuje o szczegółach incydentu. WAŻNE !!!
  Wpis Wojciecha Pałuski na moim koncie (EugeniuszSendecki71) na YT:
  "Rozmawialiśmy o Albinie Siwaku. Nie wiem czy Pana zaskoczę, [----], ale Włodzimierz Kaczanów wyraził chęć zaproszenia go na wykład pod namiot. Opowiadał o swoim spotkaniu z Siwakiem i prof. Nowakiem przy kawie. Ile w tym prawdy musi go Pan sam o to spytać. W czasie tej rozmowy podszedł napastnik i uderzając Kaczanowa w czoło wyrzekł: ty skur....."
 • @Eugeniusz Sendecki
  Wpis na temat tego incydentu wraz z opisem jest zamieszczony również na stronie Solidarni 2010.

  http://solidarni2010.pl/n,605,8,incydent-przy-namiocie.html
 • @Pluszak
  Swoją drogą - należy wzmocnić ekipę z kamerami. Minimum dwie osoby pod namiotem / przed Pałacem / przy Krzyżu z kamerą non stop. A lepiej - nawet trzy. I o to chodzi w idei TELEWIZJI NARODOWEJ. Żeby Polacy pilnowali.
 • No nareszcie!
  Oni myślą, że jak "katol" czy "mocher" to nie potrafi przyp...ić. Koniec z nastawianiem policzków bo to już robi się nudne. Najczęściej do kanonów wiary katolickiej odwołują się ludzie którzy nie mają nic z nimi wspólnego. Cała ideologia antylustracyjna oparta jest na tekstach typu: Katolicy powinni wybaczyć swoim! Komu ? Swoim oprawcom! Każdy na Sądzie Ostatecznym odpowie za swoje czyny.
 • @kingtiger
  A bo wybaczać TRZEBA! Tak samo, jak pamiętać, że "wybaczenie" nie = się "zgoda na poniewieranie wartości, czy godności jakiejś osoby". Ot, taki detal, zgoła bez znaczenia;)).
 • @bez kropki
  100% racji. Amen!
  "Katoli" to można kopać, prać po pyskach, sikać, pluć na nich, poniewierać bez opamiętania. Ale jak który "katol" odwróci się i odwinie w mordę to zaraz podnosi się krzyk o agresywnych "mocherach", że to nie chrześcijanie bo prawdziwi chrześcijanie MUSZĄ wybaczyć. Każdy ma niezbywalne prawo do tego aby się bronić.
 • Incydent
  Po pierwsze nie incydent tylko po incydencie... a po drugie ten w czarnej marynarce to prowokator.

  Fajne towarzystwo Panie Sendecki .. teraz widzę, że wasz przyjaciel to już nie tylko Generał Oszust Grudniewski czy Poręba ale i Siwak.. coraz wyżej sięgacie po autorytety..
 • @konserwatystka
  Szanowna Pani
  Ja bym bardzo chętnie nawiązał do Pani autorytetów. Jednak - nie zdradziła Pani kim są owe zacne osoby? A skoro nie zdradziła - to jakże może Pani wymawiać, że do nich nie nawiązuję i się nie zachwycam? No jak?
 • @Eugeniusz Sendecki
  Moje autorytety Panie Eugeniuszu, zostały zlikwidowane przez tych, którzy byli i są autorytetami dla Pana autorytetów.

  Takaz maleńka różnica a jak wiele czyni.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Szanowny Panie!
  Wydaje się, że Konserwatystka ma dużo racji. Oczywiście, co do incydentu przed namiotem Solidarnych 2010 to jest to z pewnością przykład agresji jaką stosuje się wobec osób domagających się prawdy. Jest to czysty totalitaryzm. Co natomiast do autorytetów, to z rezerwą odnosiłbym się do takich Panów jak Siwak, Pająk czy Poręba. Panowie Ci przedstawiają pewną "społeczność etniczną", która stała, stoi za całym złem tego świata, ale nigdy też Panowie ci nie wyparli się tego dla kogo pracowali, komu służyli. Chwalą ZSRR, nie mówią złego słowa o takich negatywnych postaciach jak Jaruzelski czy Kiszczak, trudno więc takich "pisarzy" zaakceptować, a już na pewno niemożliwe jest tworzenie z nimi wspólnego frontu. Nie mówię, że nie przedstawiają nam prawdziwych faktów, zwłaszcza Pająk, ale na pewno trzeba wnikliwie analizować ich wypowiedzi. Oczywiście TV Narodowa może być też miejscem wypowiedzi takich osób, tego nikt nie kwestionuje, ale trudno z tymi Panami iść razem ku odbudowie naszego kraju. Oni już byli i nie twierdzą, że wtedy źle wybrali. Nie ma więc gwarancji, że dzisiaj nie wybiorą zaraz Millera, Oleksego czy nawet młodego Napieralskiego. Bądźmy więc czujni. A poza tym gratuluję TV Narodowej i życzę rozwoju jej emisji.
  Pozdrawiam.
 • @konserwatystka
  Ano widzi Pani. Nie ma Pani żadnego ŻYWEGO autorytetu. A ja znam mnóstwo sprawdzonych i wiarygodnych specjalistów wielu kluczowych dla Kraju dziedzinach. Niech Pani posłucha i zapamięta. Dla Polaków takich jak ja autorytetem w sprawach obronności jest Generał Grudniewski, w sprawie sztuki - Bartłomiej Kurzeja, w kwestii dyplomacji i budownicta - Albin Siwak, w dziedzinie książek narodowych - Zbigniew Juźków, w dziedzinie cybernetyki - Docent Józef Kossecki, w dziedzinie prawa - Mecenas Roman Giertych, w dziedzinie elektroniki - Dariusz Benedykt Ciesielski, w dziedzinie ulicznje działalnosci i pikiet - Sławomir Zakrzewski, w dziedzinie gospodarki żywnościowej - Jan Strzeżek, w dziedzinie zarządzania ziołolecznictwem - Robert Luśnia, w dziedzinie kinematografii polskiej - Bohdan Poręba. No? Czyż nie pięknie to wygląda? grunt to mieć sztab fachowców.
 • @Libor
  Pani Konserwatystka chyba mnie nie lubi i nie docenia naszej działalności. I to mnie zasmuca. Dlaczego Ona jest taka?
 • @Eugeniusz Sendecki
  "A ja znam mnóstwo sprawdzonych i wiarygodnych specjalistów wielu kluczowych dla Kraju dziedzinach"  Dla Kraju?.. Rad?

  Nie wątpię.
 • @konserwatystka
  Szanowna Pani
  Oskarżając moich ekspertów/znajomych/przyjaciół o podległość wobec obcego mocarstwa naraża się Pani na poważny zarzut oszczerstwa - bo ja jestem pewien, ze to uczciwi ludzie. I - co najważniejsze - Polacy.
  Natomiast nie podając do publicznej wiadomości żadnego eksperta w jakiejkolwiek dziedzinie - daje wyraz Pani swojej niewiedzy politycznej. Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Jak to mawiał jeden z autorytetów Pana autorytetów.. Mikołaj Demko vel Diomko.. dla prawdziwego komunisty jedyną ojczyzną jest Związek Radziecki.. więc jakie obce mocarstwo?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej