Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Eugeniusz SENDECKI rejestruje się jako kandydat do Senatu AD'2011

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

narodowo-demokratyczna oferta polityczna adresowana do Polaków przeglądających NowyEkran.pl

KOCHANI PRZYJACIELE I ZNAJOMI!

Podczas tej kampanii wyborczej pragnę MOCNO wyartykułować sprawę pieniedzy z "rozwiązanych" WSI i haraczu za niepopełnione przez Polaków zbrodnie z czasów II Wojny Światowej (o ktorych to sprawach tak interesująco pisze Pan Stanisław Michalkiewicz - najwybitniejszy publicysta polski pierwszej dekady XXI-go wieku). Uwazam te sprawy za fundamentalne dla sanacji Kraju.
Proszę o zgłaszanie się do mojego pełnomocnika w Warszawie (Jan Strzeżek - tel. 601237912) i wsparcie przy zbieraniu podpisów.
Jestem obecnie w Chorwacji na wakacjach (fotografia wprowadzająca zrobiona wczoraj w ślicznym miescie Rozinj - chorwackiej Wenecji) i serdecznie wszystkich pozdrawiam. W Warszawie będę w niedzielę 28-go sierpnia o godzinie 15:00 przy Krzyżu. Chętnie się spotkam z Polakami zainteresowanymi moja kandydaturą.

KOMENTARZE

 • To ten Pan ...
  ...co nadużywa krzyża do wszystkiego, acha to dziękuje.
 • @Ewidentny Oszust
  ...odezwał się ten Pan, który umieścił kupę w odniesieniu do swojego przeciwnika politycznego Janusza Korwin-Mikke i usuwa moje rzeczowe, grzeczne i uczciwe wpisy, z zacytowaniem wywiadu z prezydentem Stalowej Woli Andrzejem Szlęzakiem. Ów Pan (albo Pani?) o zastanawiającym pseudonimie ubiera się obecnie w szatki obrońcy Krzyża. Tia...
 • Polak, więc popieram!
  Kiedy sobie uświadomić fakt, że w polskim parlamencie bywało, a może i wciąż tak jest, że zasiadało w ławach 3/4 żydołaków, to inicjatywę aktywności każdego Polaka-patrioty należy przyjąć z wdzięcznością.

  Zdecydowanie popieram kandydaturę Eugeniusza Sendeckiego.
 • @costerin
  Świete słowa pan tu zamieścił, panie Costerin. Cieszę się!
 • @autor leniwiec
  Jak jest kampania wyborcza to się pracuje (zapie...) a nie wygrzewa 4 litery na obcym wybrzeżu. Wystarczy brać przykład z domu rodzinnego.
  Leniwcom dziękujemy!

  Polacy nie są zainteresowani indywiduum które zamiast pracować na wynik wyborczy ich olewa.
 • @nonparel
  Bardzo Szanownemu Koledze dziękuję za ten wpis. Świadczy o niezwykle uduchowionym podejściu do Sprawy. Zaraz... niech zgadnę... a Szanowny Kolega aby nie ze Służb Bertone?
  :)
  No, Kolego? Jak się czyje Jego Eminencja Kardynał?
 • @Eugeniusz Sendecki
  Szanowny Kolego Leniwcze,
  skoro w Polsce "larum grają" to jest się w Polsce a nie w Chorwacji. Nie trzeba być ze służby aby to wiedzieć.
  Na wypoczynek można pojechać po spełnionym obowiązku wobec wyborców a nie w trakcie. Kampanię wyborczą mamy kiedy mamy i nic na to nie poradzimy. Teraz jest czas pracy!
 • @nonparel, mój kochanieńki... doprawdy!
  Wy się lepiej Kolego SZYBKO udajcie do Warszawy, uruchomcie SWOJE moce przerobowe i zacznijcie dla Eugeniusza Sendeckiego zbierać podpisy. Tak jak ja kiedyś dla Was zbierałem i żeście posłem zostali. A nawet - jeszcze bardziej. :)
  Widzicie Go, ja tutaj intensywnie wypoczywam, żeby mieć siłę przez sześć tygodni intensywnie głosić pod Krzyżem przed Pałacem Prezydenckim prawdę o pewexowskiej kasie WSI oraz haraczu za Holokaust - a ten mnie tutaj denerwuje, zamiast wesprzeć po starej znajomości!
  Ech, Kolego, Kolego... polityk zmęczony zbieraniem podpisów na początku kampanii, wyżęty jak przez wyżymaczkę - to żaden polityk. A poza tym zebranie podpisów jest formą prawyborów. Skoro ich nie zbiorą moi Współpracownicy - to znaczy, że jestem za słaby, że moje środowisko jest również za słabe i z pokorą należy taką prawdę przyjąć. Tylko prawda nas wyzwoli.
 • @Eugeniusz Sendecki
  To wiele tych podpisów od 28 do 31.08 zebrać się nie da. Nawet stojąc pod krzyżem. Nie żal Ci tego straconego tygodnia. Przecież to GRZECH ZANIECHANIA! Najzwyklejsze oddanie walkowerem i para w gwizdek. Tylko LUDZI szkoda. Natyrają się, a kandydatowi to wszystko i tak wisi.

  Do stolicy nie wybieram się, a moce przerobowe mogę uruchomić po zebraniu podpisów.

  Pozdrawiam i jeszcze raz wzywam do przerwania lenistwa. "Larum grają".
 • @Demaskator @Sendecki
  Pytanie do kandydata: Czy jest Pan Polakiem? Jakich ma pan przodków?
 • @nakon
  Jestem Polakiem, moja Matka i Babcie są/byly Polkami. Nie mam obywatelstwa innego niż polskie. Podobnie Ojciec - Dominik Sendecki (1918-1982), żołnierz 27 dywizji AK, pochodzący z Tyszowiec. Sendeccy są rodziną polską, osiadłą w Tyszowcach i w powiecie tomaszowskim i hrubieszowskim od czasów niepamiętnych. Matka moja Maria (ur. 1945) jest z domu Krajewska herbu Trzaska. Matka mojej matki jest z domu Szczygieł, a jej matka - z domu Delekta. Wszystko Polacy. Do sprawdzenia w księgach parafialnych na zamojszczyźnie.
  #
 • ZBIERAM PODPISY
  plan na najbliższe dnie jest taki:
  W niedzielę 28-go sierpnia 2011 zbieram podpisy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie - od godz. 15:00
  W poniedziałek 29-go sierpnia 2011 zbieram podpisy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie - od godz. 19:15
  We wtorek 30-go sierpnia 2011 zbieram podpisy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie - od godz. 19:15
  W środę 31-go sierpnia 2011 zbieram podpisy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie - od godz. 16:15
  Do późnej nocy. Do oporu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej