Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

10 ROCZNICA ZAMACHU 11 WRZESNIA I KRZYZ PRZED AMBASADA USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11-tego wrzesnia 2011 w godzinach 10:00 - 22:00 przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz, bedziemy wspominali i analizowali tamte wydarzenia.

W zwiazku z 10 rocznica zamachow w USA i niepokojacymi informacjami o posunieciach przeciwko Krzyzowi upamietniajacemu tamte wydarzenia w World Trade Center - w dniu 11-tym wrzesnia 2011 w godzinach 10:00 - 22:00 przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz i bedziemy wspominali, i analizowali tamte wydarzenia. Pomodlimy sie.
Bardzo prosze o przybycie i wziecie udzialu. Beda polscy kandydaci na poslow i senatorow.

KOMENTARZE

 • „przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz”
  Ciekawe, czy bojówkarze P0 PSL też go obsikają?
 • Panie Grzegorzu
  Potrzeba Polakom, szczególnie obywatelom USA - a jest ich wielu, żeby się tego dnia (11 wrzesnia 2011) spotkac przed Ambasadą USA i wymienic opinie o tym, co sie naprawdę wydarzyło wtedy i jakie to ma konsekwencje do dzisiaj. Niech Pan przyjdzie i się wypowie. informacje dotrą do USA i wzmocnią opcję prawdy, osłabiając opcję zakłamania. Proste. Gdyby dr Goebels miał przeciwko sobie dobrych ludzi uzbrojonych w internet - nie byłoby prowokacji gliwickiej i II Wojny Światowej, prawda?
  No i - nie było by Pearl Harbour.
 • @Eugeniusz Sendecki: co sie naprawdę wydarzyło wtedy
  Pan nie wie?

  =========================================================
  „Gdyby dr Goebels miał przeciwko sobie dobrych ludzi uzbrojonych w internet - nie byłoby prowokacji gliwickiej i II Wojny Światowej, prawda?
  No i - nie było by Pearl Harbour”
  =========================================================

  Za Pearl Harbour odpowiada Franklin Delano Roosevelt, agent wpływu Moskowii.
 • UWAGA, najnowsze informacje!
  UWAGA, najnowsze informacje, proszę o szczególną uwagę naszych kochanych hasbarowców i osoby bedące służbowo (wiem, że oglądają NE codziennie!) - niech szparko pospieszą informować Kogo Trzeba;
  Replika Krzyża od Giewontu będzie ustawiona przez Polaków przed Ambasadą USA w godzinach 10:00 - 22:00, a ekipa Polaków z drewnianym Dużym Krzyżem (4m 35cm) uda się na godzinę 14-tą do Parku Skaryszewskiego, aby wraz z Ambasadorem USA i Innymi VIP-ami wziąć udział w uroczystościach oficjalnych przy płycie pamięci Polaków poległych 11.09.2001 w World Trade Center w Nowym Jorku – znajdującej się przy głównej alei Parku, przy wejściu od strony Ronda Waszyngtona - po lewej stronie. Ta płyta jest wykonana w postaci prostokątnej płyty z czarnego granitu z wyrytymi nazwiskami sześciu polskich ofiar zamachu na World Trade Center.
  Po uroczystościach w Parku Skaryszewskim powracamy przed Ambasadę USA, a potem, około godziny 20-ej replika Krzyża Od Giewontu zostanie przeniesiona pod Pałac Prezydencki, gdzie będzie ok. godz. 22-giej zdemontowana.
  Dzisiejsze celebrowanie przez nas rocznicy zamachu terrorystycznego przed Ambasadą USA, na Skaryszewie i przed Pałacem Prezydenckim jest próba logistyczną przed innymi wydarzeniami - miedzy innymi Marszem Niepodległości 11-go listopada 2011. Dojrzewa koncepcja, że replika Krzyża Od Giewontu, obok gigantycznej biało-czerwonej flagi będzie centralnym punktem tego wydarzenia.
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej