Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

10 ROCZNICA ZAMACHU 11 WRZESNIA I KRZYZ PRZED AMBASADA USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11-tego wrzesnia 2011 w godzinach 10:00 - 22:00 przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz, bedziemy wspominali i analizowali tamte wydarzenia.

W zwiazku z 10 rocznica zamachow w USA i niepokojacymi informacjami o posunieciach przeciwko Krzyzowi upamietniajacemu tamte wydarzenia w World Trade Center - w dniu 11-tym wrzesnia 2011 w godzinach 10:00 - 22:00 przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz i bedziemy wspominali, i analizowali tamte wydarzenia. Pomodlimy sie.
Bardzo prosze o przybycie i wziecie udzialu. Beda polscy kandydaci na poslow i senatorow.

KOMENTARZE

 • „przed Ambasada USA w Warszawie spotkamy sie, postawimy Krzyz”
  Ciekawe, czy bojówkarze P0 PSL też go obsikają?
 • Panie Grzegorzu
  Potrzeba Polakom, szczególnie obywatelom USA - a jest ich wielu, żeby się tego dnia (11 wrzesnia 2011) spotkac przed Ambasadą USA i wymienic opinie o tym, co sie naprawdę wydarzyło wtedy i jakie to ma konsekwencje do dzisiaj. Niech Pan przyjdzie i się wypowie. informacje dotrą do USA i wzmocnią opcję prawdy, osłabiając opcję zakłamania. Proste. Gdyby dr Goebels miał przeciwko sobie dobrych ludzi uzbrojonych w internet - nie byłoby prowokacji gliwickiej i II Wojny Światowej, prawda?
  No i - nie było by Pearl Harbour.
 • @Eugeniusz Sendecki: co sie naprawdę wydarzyło wtedy
  Pan nie wie?

  =========================================================
  „Gdyby dr Goebels miał przeciwko sobie dobrych ludzi uzbrojonych w internet - nie byłoby prowokacji gliwickiej i II Wojny Światowej, prawda?
  No i - nie było by Pearl Harbour”
  =========================================================

  Za Pearl Harbour odpowiada Franklin Delano Roosevelt, agent wpływu Moskowii.
 • UWAGA, najnowsze informacje!
  UWAGA, najnowsze informacje, proszę o szczególną uwagę naszych kochanych hasbarowców i osoby bedące służbowo (wiem, że oglądają NE codziennie!) - niech szparko pospieszą informować Kogo Trzeba;
  Replika Krzyża od Giewontu będzie ustawiona przez Polaków przed Ambasadą USA w godzinach 10:00 - 22:00, a ekipa Polaków z drewnianym Dużym Krzyżem (4m 35cm) uda się na godzinę 14-tą do Parku Skaryszewskiego, aby wraz z Ambasadorem USA i Innymi VIP-ami wziąć udział w uroczystościach oficjalnych przy płycie pamięci Polaków poległych 11.09.2001 w World Trade Center w Nowym Jorku – znajdującej się przy głównej alei Parku, przy wejściu od strony Ronda Waszyngtona - po lewej stronie. Ta płyta jest wykonana w postaci prostokątnej płyty z czarnego granitu z wyrytymi nazwiskami sześciu polskich ofiar zamachu na World Trade Center.
  Po uroczystościach w Parku Skaryszewskim powracamy przed Ambasadę USA, a potem, około godziny 20-ej replika Krzyża Od Giewontu zostanie przeniesiona pod Pałac Prezydencki, gdzie będzie ok. godz. 22-giej zdemontowana.
  Dzisiejsze celebrowanie przez nas rocznicy zamachu terrorystycznego przed Ambasadą USA, na Skaryszewie i przed Pałacem Prezydenckim jest próba logistyczną przed innymi wydarzeniami - miedzy innymi Marszem Niepodległości 11-go listopada 2011. Dojrzewa koncepcja, że replika Krzyża Od Giewontu, obok gigantycznej biało-czerwonej flagi będzie centralnym punktem tego wydarzenia.
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej