Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Jan Strzeżek, Polska Partia Pracy, kontrakt narodowy i polska obrona przed zamieszkami.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strzeżek podpisal "kontrakt narodowy". Przemyslenia - co Polacy maja robic, żeby po wyborach w stolicy nie wybuchly zamieszki?

Jan Strzeżek, polityk narodowo-demokratyczny w tych wyborach kandyduje z PPP-S80 i jest optymalną propozycja dla Polaków z Warszawy i Polonii (okręg warszawski jest wybierany również w ambasadach i konsulatach na swiecie). Strzeżek podpisal "kontrakt narodowy", o którym się dowiedzial z forum "Nowego Ekranu", kolejnego po Frondzie i Rebelyi polskojęzycznego internetowego spektrum prawicy.

Przygotowujemy sie do prawdopodobnych zamieszek po prawdopodobnym czarnym scenariuszu, gdy sklocone partie z Bandy Czworga zorganizuja w Warszawie "kryterium uliczne". Otoz wychodzimy z zalozenia - ze centralnym punktem wydarzen bedzie znowu Krzyz, tym razem prawdopodobnie ustawiony przed Panstwowa Komisja Wyborcza, ktora sfalszowala wybory, lub przed palacem Prezydenckim. Srodowisko TELEWIZJI NARODOWEJ nie zawaha sie tak kierowac nastrojami spolecznymi, aby zwyciezyla prawda i polskosc. W obronie przed antypolonizmem podnoszacym glowe.

Na filmie - wzruszająca scena z rynku w Wołominie, w ostatnich dniach kampanii wyborczej, gdy Jan Strzezek duchowo wspiera lokalnych polityków Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80;

Wiodoca fotografia w tym poscie jest wykonana przed Ambasada Amerykańska w Warszawie, w dniu 11 wrzesnia 2011, tuż po ustawieniu tam przez Jana Strzezka repliki Krzyża z Giewontu ośmiometrowej wysokosci. Polscy patrioci z dumą patrzą na swoje dzieło wskazujące prawidłową drogę obywatelom USA!

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej