Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

11 LISTOPADA PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO, PRZY KRZYZU...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym dniu przy kolumnie Zygmunta i przy pomniku Dmowskiego postawimy Krzyż. To będzie ważne wydarzenie, ten dzień. Pozbieramy się po wyborach, bedziemy prowadzili pracę narodowo-demokratyczną, a Dobry Bóg da ZWYCIĘSTWO.

...wyniki wyborów się okazują zaskakująco no korzyść grupy Trzymającej władzę (GTW). Ano nic, powrócimy znowu do swoich działań narodowo-demokratycznych, do spotkań przy Dmowskim, do pracy organizacyjnej.
Spodziewam się teraz paru zadym wokół unieważnienia wyborów (ruch tutaj należy do Nowego Ekranu i Korwin-Mikkego), które się okaże nieskuteczne i zakończą 11-go listopada, potem będą Święta Bożego Narodzenia, a potem Polska przezwycięży kryzys - dzięki bogatemu życiu gospodarczemu "szarej strefy". Dialog polsko-żydowski się będzie rozwijał, wpływy Gazpromu będą istniały, Niemcy nie postąpią za daleko - z powodu słabości demograficznej.
No cóż, trwajmy dalej. Pracujmy, a Dobry Bóg pobłogosławi owocom naszej pracy. Na pewno. Dlatego trzeba starannie się przygotować do wielkiej imprezy narodowej - 11-go listopada. W tym dniu przy kolumnie Zygmunta i przy pomniku Dmowskiego postawimy Krzyż.
+
Amen

KOMENTARZE

  • @Nathanel
    Tak, proszę Pana. Dmowski dzisiaj chodziłby z Krzyżem na demonstracje, na mecze i wystawałby z Krzyżem pod pałacem prezydenckim. I mówiłby o proroctwie Bartłomieja Kurzeji wypowiedzianym, gdy podpisywano Traktat Lizboński.
  • poprawka...
    W dniu 11-tym listopada 2011 w Warszawie jeden Krzyż stanął przed pałacem prezydenckim, a drugi - przy pomniku Dmowskiego. Tuż przed dojściem Marszu Niepodległości na Plac Na Rozdrożu - Krzyż sprzed pałacu prezydenckiego został uroczyście wniesiony i postawiony przy pomniku Dmowskiego. W ten sposób Polacy przypomnieli o obecności Krzyża w narodowej przestrzeni publicznej podczas świętowania Niepodległości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej